Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-07

 KELLY PAVLIK CHCIAŁBY ZOBACZYĆ GOŁOWKINA Z ALVAREZEM

Kiedyś waga średnia należała do Kelly'ego Pavlika (40-2, 34 KO), ale jego piękną karierę zatrzymały demony przeszłości i kłopoty z alkoholem. Dziś jej królem jest Giennadij Gołowkin (33-0, 30 KO). Wielki poprzednik Kazacha uważa, że popularny "GGG" nie ma w chwili obecnej godnego - jak to ujął, "partnera do tańca". Czeka więc na jego potyczkę z Saulem Alvarezem (45-1-1, 32 KO).


PETER FURY: TYSON BĘDZIE GOTOWY NA KLICZKĘ

- Ulżyło mi, że w końcu już wszystko jest załatwione i możemy nareszcie skoncentrować się na przygotowaniach - mówi Peter Fury, wujek a zarazem trener Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO), który 24 października w Dusseldorfie zaatakuje Władimira Kliczkę (64-3, 53 KO) i należące do niego pasy WBA/WBO/IBF królewskiej kategorii. Okazuje się, że angielski obóz również szykował wielkie pieniądze na przetarg.DELEGAT(A)-ÓW 'SPOSÓB NA BOKS'

Przedstawiliśmy wcześniej materiał o sytuacji w kadrze, a teraz prezentujemy list otwarty na odbywający się raz do roku Kongres PZB, gdzie delegaci z wszystkich okręgów mają możliwość wpływu na rozwój boksu.
TYSON FURY: ODBIORĘ MU TYTUŁ, A WTEDY ZAROBIĘ SWOJE

- Doszliśmy do porozumienia dosłownie minutę przed upływem czasu i uniknęliśmy przetargu. Kliczko stawiał warunki i chciał by wszystko było po jego myśli albo w ogóle nie było, ale mój promotor miał w zanadrzu ponad osiem milionów funtów na ewentualny przetarg i dogadaliśmy się - mówi Tyson Fury (24-0, 18 KO), który 24 października skrzyżuje rękawice z Władimirem Kliczko (64-3, 53 KO).