TUŻ PRZED WALKĄ (SZATNIA): PAWEŁ SULĘCKI I TRENER KOCHANOWSKI

Dariusz Kochanowski - trener męskiej reprezentacji, może być póki co zadowolony ze swoich podopiecznych na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Póki co mamy bilans dodatni, między innymi dzięki wygranej Pawła Sulęckiego (-60kg). Młodszy brat Maćka w bardzo dobrym stylu pokonał Ukraińca, a kamera BOKSER.ORG zarejestrowała ostatnie chwile przed tym pojedynkiem w szatni.


PAWEŁ SULĘCKI PO WYGRANEJ NAD UKRAIŃCEM W 1/6 FINAŁU MMŚ

Paweł Sulęcki (-60kg) w bardzo dobrym stylu odprawił Giennadija Maslennikowa z Ukrainy i jest już o dwa zwycięstwa od strefy medalowej Młodzieżowych Mistrzostw Świata. Tuż po zejściu z ringu porozmawialiśmy z Pawłem o tej walce, lecz również o możliwym powrocie do tematu starcia jego sławniejszego brata Maćka (29-2, 11 KO) z Jaime Munguią.

WIDEO: WALKA LASZLO BERNATH vs JAKUB KRZPIET (-52kg)

Niestety Laszlo Bernath okazał się zbyt mocny dla Jakuba Krzpieta (-52kg). Polak wygrał pierwszą rundę, lecz dwie następne należały już do Węgra. Na ten moment męska reprezentacja ma na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata bilans 2-2. Już wkrótce zaprezentujemy Wam zwycięstwo naszego 'ciężkiego' - Jakuba Straszewskiego.
MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: LOSOWANIE BIAŁO-CZERWONYCH

Dziś w Kielcach tradycyjnym losowaniem rozpoczęły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata. Mimo trudnej z uwagi na wszechobecną pandemię sytuacji frekwencja dopisała, choć do Kielc nie przyjechały m.in. ekipy z Wysp Brytyjskich, USA czy Australii. Ogółem w ringowe szranki stanie 414 zawodniczek i zawodników (140+274), w tym 20 biało-czerwonych.