45 MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI

Zapraszamy na czterdziestą piątą edycję Międzynarodowego Grand Prix z czterdziestoma pięcioma pojedynkami - to ogromna dawka 'Olimpijskiej Szermierki' na pięści. Jesteście gotowi na taki maraton? Ósmy sezon za rok 2023 Międzynarodowego Grand Prix Małopolski rozpoczęliśmy w Olkuszu, a teraz zawitaliśmy z namymi kamerami do Skawiny. Zestawienie walk w rozwinięciu.


MATEUSZ MATYJA ZAPRASZA NA 45 MGPM

Nagromadzenie imprez naszej dyscyplin budzi podziw. Korzystają z tego faktu kibice, mając wybór co i gdzie oglądać. Poziom pięściarstwa w Polsce dzięki działaniom lokalnych klubów odnotowuje po latach tendencje wzrostową. Zapraszamy na kolejne bokserski wydarzenie - przed nami 45. Międzynarodowe Grand Prix.


BOKSERSKA UCZTA - HALA HUTNIKA HUCZY

Kolejny raz spotkamy się na Suchych Stawach - tak to tutaj kształtowała się historia małopolskiego/ogólnopolskiego pięściarstwa. Zapisy trwają, a relacja z komentarzem eksperta wraz z wywiadami na naszym kanale. Pięściarski huk gwarantowany, a podsuwanie wysokiej kultury przez mistrza saksofonu i mistrzyni skrzypiec. Zapraszamy. Szczegóły w rozwinięciu.


NA ŻYWO: 82. WARSZAWSKA GRANDA - TORWAR

Zaczęliśmy meczem z Węgrami podczas Warsaw Boxing CUP im. rtm. Witolda Pileckiego i T.Pietrzykowskiego ps. Teddy podczas Warszawskiej Grandy. Dziś w południe wystartował właściwy turniej z osiemdziesiątą drugą odsłoną rywalizacji pięściarskiej na Torwarze. Zestawienie walk w rozwinięciu.


NA ŻYWO: WARSAW BOXING CUP

W samo południe wystartowaliśmy z inauguracja ósmego sezonu Międzynarodowego Grand Prix Małopolski, ale na półmetku walk w Olkuszu dołącza transmisja z komentarzem redaktora Mikołaja Chylińskiego wprost z hali LFN Torwar przy Łazienkowskiej, gdzie właśnie wystartował Warsaw Boxing Cup im. rtm. Witolda Pileckiego i Tadeusza Pietrzykowskiego. Program w rozwinięciu.RUSZA ÓSMY SEZON MIĘDZYNARODOWEGO GRAND PRIX

Zaczynaliśmy w 2015 roku - to już ósmy sezon i 44 odsłona Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Zaczynamy w Olkuszu z komentarzem i wywiadami, bo warto dowiedzieć się o krakowskich planach i dotychczasowych osiągnięciach, a oczywiście do tego komplet dobrych walk. Zapraszamy do oglądania i udostępniania relacji.
HALA GWARDII ZNÓW ZABŁYŚNIE MIĘDZYNARODOWYM BOKSEM

W zeszłym roku w Warszawskiej Świątyni Pięściarstwa oglądaliśmy ciekawe starcia. Łezka się w oku kręci spoglądając na historię Hali Gwardii, lecz tą historię tworzy na nowo Łukasz Landowski, organizujący na tym obiekcie cykliczne imprezy. To tu przyjeżdżają ekipy z różnych krajów, aby sprawdzić na jakim poziomie stoi Pięściarskie Mazowsze!