WIDEO: WALKA CHYŻNIAK vs CAVALLARO (-75kg)

Aleksander Chyżniak (-75kg) - mistrz świata i Europy w boksie olimpijskim z 2017 roku, to jedna z największych gwiazd boksu amatorskiego. Wobec małej posuchy, odgrzebujemy nasze archiwum i prezentujemy Wam jego walkę w półfinale Mistrzostw Europy. Ukrainiec pokonał w tej walce jednogłośnie na punkty Salvatore Cavallaro.
U STÓP WIELKIEGO ELBRUSA

Jesli zapytać po co pięściarzom góry to tak jakby zapytać taternika, dlaczego czuwa, bo nic się nie dzieje. Zmarnowany czas, czy dobrze przepracowany pobyt? W Teskolu Biało-czerwoni zmierzyli się z pięściarzami młodzieżowej reprezentacji tego kraju. Dwa zwycięstwa zanotował mistrz Polski, 19-letni Damian Durkacz.


WRESZCIE ZŁOTA KORONA

W bieżącym roku długo kazał na siebie czekać i wreszcie jest - międzynarodowy turniej i to w mocnej obsadzie, bo zgłosili się zawodnicy z Danii, Litwy, Niemiec, Słowacji i Rosji. Szczegóły w rozwinięciu.MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLASKA - ZAPOWIEDŹ

Praktycznie do końca lutego, kluby zrzeszone w Dolnośląskim Okręgowym Związku Bokserskim, mogą zgłaszać zawodników do uczestnictwa w Mistrzostwach Śląska w Lubaniu - transmisja na żywo z komentarzem redaktora portalu BOKSER.ORG. Szczegóły w rozwinięciu.


MISTRZOSTWA PŁOCKA - ZAPOWIEDŹ

Na początku marca zapraszamy na Mistrzostwa Płocka Juniorów i Juniorek Młodszych. Będzie okazja, aby przyjrzeć się jak wygląda efekt, a zatem i kierunek szkolenia przyszłej kadry - czyli świetna okazja dla trenerów, szkoleniowców i kibiców oraz okazja dla zawodników do zaprezentowania się na być może pierwszej większej imprezie. Informacje w rozwinięciu.GORĄCE '1-1' W CHŁODNYM OSLO

Aktywny 'Skorpion' wie, że formę szlifuje się ciężką pracą na sali treningowej, ale testy należy wykonywać wszędzie tam gdzie to możliwe. Dlatego dwóch zawodników skorzystało z zaproszenia norweskiej federacji, bardzo ładnie podsumowując swoimi walkami jednodniowy turniej w stolicy.


NA ŻYWO: SKZB BOKS ZABRZE vs EUROPA WSCHODNIA

W nietypowym miejscu jakim jest Muzeum Kopalnia Guido. Na poziomie -320 metrów Towarzyski mecz SZKB Boks Zabrze kontra wschodnia Europa. Zaczniemy od wagi ciężkiej Igor Varchenko z Rosji naprzeciw niego Kacper Nowicki, a wszystko z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki. Pełna rozpiska i wyniki na bieżąco w rozwinięciu.ZAPOWIEDŹ: XVII TURNIEJ 'PAWEŁ SKRZECZ - ZAPRASZA'

Akademia Walki zaprasza już na XVII Turniej 'Paweł Skrzecz - Zaprasza'. W tym roku - dokładnie 16 lutego, pod szyldem tej imprezy zostaną również rozegrane Mistrzostwa Warszawy Juniorów. O turnieju, ale i Akademii Walki, porozmawialiśmy z Sebastianem Skrzeczem. Dodajmy jeszcze, że relację z tych zawodów obejrzycie na BOKSER.ORG. Zapraszamy.


LIGA DŻENTELMENÓW vol.2 - WROCŁAW

Jeśli przekroczyłeś 35 rok życia. Jeśli kręci Cię stanięcie w ringu, a nigdy nie miałeś odwagi. Jeśli chcesz kibicować. Jeśli nie boisz się wyzwań i dobrej zabawy to zapraszamy na druga edycję Liga Dżentelmenów we wrocławskim muzycznym klubie BezSenność. Walki amatorów, pasjonatów, prezesów w strojach i na ringu z okresu minionej epoki. Szczegóły w rozwinięciu.NAJGŁĘBSZY BOKS W POLSCE

Bez względu na to czy ktoś lubi boks czy nie, to na pewno trzeba być na ciekawym wydarzeniu jakim będzie pojedynek najlepszych klubowiczów Zabrza z zawodnikami Ukrainy, Białorusi, Czech i Rosji. Bezsprzecznie walki będą zacięte, a do tego niepowtarzalny klimat historycznej kopalni i ring ustawiony 320 metrów pod ziemią - prawdziwa przygoda dla wszystkich obecnych.


GALA GŁOWACKIEGO W TRZCIANCE

Nie ma to jak rywalizacja braci! Do gry wraca Jacek Głowacki. Mamy szansę zobaczyć Go w zawodowym debiucie podczas Gali Sportów Walki w Trzciance w połowie lutego. Można już rezerwować wejściówki. Szczegóły w rozwinięciu.


PIERWSZY 'KROK BOJANA'

To naprawdę dobry początek - kiedyś musi być ten Pierwszy Krok, więc dlaczego nie u Bojan-a? Zapraszamy do Lubania, gdzie młodzi zawodnicy zmierzą się, być może po raz pierwszy na pierwszej, jakże ważnej dla nich imprezie. Warto wziąć udział, być może w przyszłości zobaczymy ich na ringach światowych, wspominając, że właśnie byliśmy świadkami pierwszych starć!BOKSERSKA KONCENTRACJA

Pod bacznym okiem trenerów ze Szczecina, zawodnicy z 15 klubów ostro ruszyli z testowaniem umiejętności pięściarskich. Zachodniopomorskie dało najliczniej obsadzoną Sobotę Bokserską, bo tak powinna wyglądać praca od podstaw. Szczegóły w rozwinięciu.KALENDARZ KIBICA 2019

Ruszyliśmy z nowymi postanowieniami w 2019 rok. Zobaczymy 'ile się uda' zrealizować, a ile wyniknie ze ścisłego, metodycznego działania. Właśnie do tego przyda się kalendarz imprez pięściarskich na bieżący rok. Czas na Kalendarz Kibica 2019, dzięki czemu każdy może zaplanować czas i wziąć udział jako zawodnik, trener, czy właśnie pasjonat boksu.


IRENEUSZ PRZYWARA - NOWY TRENER REPREZENTACJI POLSKI

Ireneusz Przywara - nowy trener bokserskiej reprezentacji Polski, ma swoją wizję prowadzenia kadry i z optymizmem patrzy w przyszłość. O najbliższych startach, możliwości współpracy z zawodowcami czy Tomku Adamku, z którym trener Przywara długo współpracował, porozmawialiśmy w weekend po zakończeniu Pucharu Polski Seniorów w Człopie. Zapraszamy.