MISTRZOSTWA WARSZAWY I MAZOWSZA

Dziś wraz z trenerami wraca kadra Mazowsza. Zobaczymy, jak zimowe przygotowania na obozie w górach przyczynią się do wyniku sportowego na Mistrzostwach Mazowsza, które z kolei będą szansą do wywalczenia prawa startu na Mistrzostwach Polski.POMORSKIE MISTRZOSTWA JUNIORÓW

Podobnie jak w zeszłorocznej edycji Memoriału Zbigniewa Rompy, tak i teraz w ringu zobaczymy poza zawodnikami walczącymi o prawo startu na Mistrzostwach Polski Juniorów, przedstawicieli wszystkich klubów Pomorza, weryfikujących sportowe umiejętności w drugiej sobocie marca na Hali Miejskiej w Starogardzie Gdańskim.


ELIMINACJE W GALEONIE

Eliminacyjny turniej o Puchar Bombardierów z Wybrzeża odbędzie się już w najbliższą niedzielę w hali Uczniowskiego Klubu Sportowego Galeon w Gdyni. Zapraszamy kibiców i sympatyków pięściarstwa. Spodziewamy się emocjonujących starć, szczególnie w kategorii Junior, gdzie zawodnicy zawalczą o wyjazd na Mistrzostwa Polski - dodatkowo wszystkich wygranych zobaczymy w czerwcowym finale.

FOTORELACJA I WYNIKI: III MTB 'ZŁOTA KORONA'

Duża ilość zawodników ściągnęła w miniony weekend do małej miejscowości Karsibór niedaleko Wałcza. Podczas trzeciej edycji międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronę Wałcza walczyły dziewczęta i oczywiście chłopcy w kategoriach: Młodzik, Kadet, Junior i Senior. Wyniki weryfikacji i krótka fotorelacja w rozwinięciu.


KLASYFIKACJA SENIORÓW ZA ROK 2016

W ubiegłym roku zaprezentowaliśmy Wam na początku lutego ranking najlepszych seniorów. Cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego też pozwoliliśmy sobie, po bardzo owocnym roku IO, startach w najróżniejszych imprezach, na podobne podsumowanie.


'OBÓZ ZIMOWY' ZAKOPANE LANDOWSKI BOXING

Zima - dobry motywator dla pięściarzy i tych którzy chcą naprawdę aktywnie wypocząć w górach. Kolejny obóz w Zakopanem rozwinie formę na tegoroczne starty Klubu Landowski Boxing. Spodziewamy się atrakcji i wycisku; a o ciekawej akcji z licytacją rękawic Maćka Sulęckiego dowiedzie się w rozwinięciu artykułu.


'CZARNE DIAMENTY' ZAGOŚCIŁY NA DOBRE W RYBNIKU

XXXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski "Czarne Diamenty" na dobre zagościł w Rybniku. Po latach okupowania hali w Katowicach, a następnie w Myszkowie. Zeszłoroczne zmagania uczciły jubileusz RMKS-u i tak już zostało. Relację na żywo z komentarzem redaktorów BOKSER.ORG, będzie można śledzić dzięki transmisji internetowej. Szczegóły w rozwinięciu.


POLSKA - NIEMCY NA GALI BOKSU ZAWODOWEGO

18 lutego od godziny 17 w Hali Arena w Poznaniu odbędzie się mecz bokserski reprezentacji kilku polskich klubów kontra Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder. W akcji zobaczymy m.in. aktualnego mistrza Polski, a wydarzenie będzie wstępem do zawodowej gali Mieszanych Form Walki.


NA ŻYWO: II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOGUCHWALE

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z II Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały. Ogromna ilość zawodników da kibicom przegląd technik - począwszy od najmłodszych adeptów po tych najbardziej doświadczonych. Komentuje ekspert - sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Zestawienie i wyniki pojedynków w rozwinięciu.