DRUGI DZIEŃ MPJ 2017 NOWA DĘBA

Kolejny dzień zmagań na ringu w Nowej Dębie. III serię walk rozpoczyna pretendujący na Mistrza Polski Juniorów kategorii -56kg, dobrze zapowiadający się Dominik Harwantowski. Prezentujemy rozkład całego dnia - 30 pojedynków.


SELEKCJONER KAROL CHABROS PO WYGRANYM MECZU Z NIEMCAMI

Trener reprezentacji Karol Chabros nie krył zadowolenia po zwycięskim meczu międzypaństwowym z Niemcami (12:8). Teraz naszych kadrowiczów czeka obóz we Władysławowie, potem Turniej im. Feliksa Stamma, a docelowo najważniejszą imprezą w tym roku są Mistrzostwa Europy, będące jednocześnie kwalifikacją do Mistrzostw Świata. Po meczu z Niemcami porozmawialiśmy przez chwilę z naszym selekcjonerem. Zapraszamy.
ARKADIUSZ SZWEDOWICZ PO WYGRANEJ NAD EIFERTEM

Arkadiusz Szwedowicz (-81kg) w świetnym stylu zrewanżował się Michaelowi Eifertowi, dzięki czemu reprezentacja Polski pokonał Niemców 12:8 w międzypaństwowym spotkaniu towarzyskim w Brodnicy. Oto co najlepszy "półciężki" na naszym podwórku powiedział tuż po zejściu z ringu.


NA ŻYWO: KADRA ŚLĄSKA vs TV ALZEY

Zapraszamy do obejrzenia meczu pomiędzy reprezentacją Śląska pod wodzą Roberta Gortata i zawodników klubu Box Gym TV Alzey - Jana Dregera. Jest to swego rodzaju odreagowanie wczorajszych emocji związanych z wygraną kadry narodowej w meczu z Niemcami w Brodnicy. Zestawienie pojedynków w rozwinięciu.


NA ŻYWO: MGPM 2017 JADOWNIKI

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Jesteśmy po wspaniałym pokazie boksu w Brodnicy, a teraz czas na przyszłość Polskiego pięściarstwa - wszakże występują tu przedstawiciele wszystkich kategorii wagowych, ale dziś przeważają seniorzy, a to za sprawą zbliżających się mistrzostw Polski w Nowej Dębie. Rozpiska i wyniki dzisiejszej edycji w rozwinięciu.

TRIUMF MŁODZIEŻY Z WŁOCŁAWKA

Pięściarze z Włocławka dominowali w indywidualnych mistrzostwach województwa Kujawsko-Pomorskiego. Trzydniowy turniej odbył się w hali Startu w Grudziądzu. Znaleźliśmy czas na krótkie podsumowanie zawodów i kilka zdjęć. Wyniki w rozwinięciu.


KTO Z KIM NA MECZU W BRODNICY

Światowa Konfrontacja Boksu Olimpijskiego - druga edycja, tym razem naprzeciw świeżo budowanego zespołu trenera Karola Chabrosa staną wymagający zawodnicy z Niemiec. Prezentujemy pełny skład, choć co do Igora Jakubowskiego, leczącego kontuzję, sprawa jest otwarta.ZAPOWIEDŹ MECZU KADRY NARODOWEJ

Prezentujemy zapowiedź meczu kadry narodowej seniorów. W roli faworytów doświadczona i wymagająca reprezentacja Niemiec. Czy nowo budowana drużyna pod okiem trenera Karola Chabrosa sprosta wyzwaniu? Wszystko rozstrzygnie się już 21 kwietnia o 18:30 w Hali Sportowej przy ul. Królowej Jadwigi 1 w Brodnicy.


MPJ 2017: NOWA DĘBA POWRACA

Zapraszamy kibiców na XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów Przypominamy, że byliśmy tam już naszymi kamerami przy okazji Grand Prix oraz Mistrzostw Polski, które po raz drugi zagoszczą w Nowej Dębie - szczegóły i trochę wspomnień w rozwinięciu.


KOLEJNA KONFRONTACJA Z CYKLU MGPM 2017

Kolejna szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności na Międzynarodowym otwartym turnieju - tym razem w cudownych Jadownikach. Cykliczne Grand Prix wrosło już w pięściarski wizerunek małopolski dając okazję kibicom do obejrzenia naprawdę dobrych pojedynków. Zgłoszenia jeszcze trwają.II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZIEMI NOWODWORSKIEJ

Już można zgłaszać chęć udziału w drugiej edycji Międzynarodowego Turnieju Ziemi Nowodworskiej. Zapraszamy do aplikowania w tych zawodach, tym bardziej, że zeszłoroczna inauguracja wypadła na bardzo dobrym poziomie, dając możliwość sprawdzenia się w międzynarodowej obsadzie.
PAWEŁ WIERZBICKI vs ALEKSANDER STAWIREJ (+91kg) - FINAŁ MP SENIORÓW

Na koniec to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli finałowe starcie 88. Mistrzostw Polski Seniorów w wadze super ciężkiej. A w nim starli się Paweł Wierzbicki (UKS Boxing Sokółka) - narożnik niebieski, oraz rewelacja tego turnieju, Aleksander Stawirej (Ziętek Team Kalisz). Już w pierwszej rundzie obaj byli liczeni, jeśli więc ktoś nie oglądał ich potyczki, niech koniecznie nadrobi zaległości!