LANDOWSKI BOXING NIGHT 'HISTORIA POWRACA'

Najpierw mecz Polska kontra Szwecja, a teraz czas na anglików. Czy to nadchodzi czas odrodzenia polskiego boksu, dzięki ludziom pełnym pasji? Landowski Boxing Night zaprasza na historyczne momenty w klimatycznym miejscu - Hala Gwardii czeka! W stroju z epoki przywita Was Szymon Majewski w roli konferansjera gali.
WYSTARTOWAŁY MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Przed momentem wystartowały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Prezentujemy rozpiskę walk inaugurujących zawody, które potrwają do piątkowych finałów, kiedy to poznamy Mistrzów (U23) na rok 2018. Już od pierwszych walk mamy na rozkładzie utytułowanych zawodników, więc należy się liczyć, że dzisiejsze walki zakończa się szybciej niż normalnie. Poznajmy wszystkich uczestników i ich miejsca w drabince.


FINAŁ ROZGRYWEK MIĘDZYNARODOWEGO GRAND PRIX

Zapraszamy na podsumowanie tegorocznego, czwartego już sezonu rozgrywek Międzynarodowego Grand Prix Małopolski, na który zjeżdżały ekipy z różnych zakątków, aby weryfikować umiejętności i myśl szkoleniową na tej regionalnej, cenionej nie tylko w kraju imprezie. Transmisja na żywo z tego wydarzenia z komentarzem z mobilnego studia w Myślenicach od godziny 11:40. Zapraszamy.


VII MEMORIAŁ BENDIGA - ZAPOWIEDŹ

Marian Kasprzyk gościem honorowym w VII memoriale Brunona Bendiga, gdzie na ringu zobaczymy pięściarzy z Polski, Litwy i Czech. Kilka słów o patronie i historii, oraz szczegóły zbliżającej się konfrontacji w najbliższą sobotę w Gdyni.


FOTORELACJA: TEATR ROZBARK 'PIĘŚCI ROSNĄ W SIŁĘ'

Po raz trzynasty w teatrze Rozbark, środki wyrazu miały odmienny charakter, bo aktorami byli zawodnicy z Polski, Anglii, Ukrainy i Czech. Widzowie mieli szerokie spektrum pięściarskich deklamacji na ringu ustawionym na scenie kultury. Kilka fragmentów z tych starć uchwycono szklanym okiem. W rozwinięciu wyniki.

ANAPA! PEWNE NADZIEJE

Władysławowo. Poznaliśmy składy kadry PZB kadetek i kadetów. Zaplecze wystąpi w mistrzostwach Europy (9-17 października). Na medale trenerzy dają więcej szans dziewczętom. Wypowiedzi i fotorelacja ze zgrupowania w rozwinięciu.


DOBRY BOKSU W GIERAŁTOWICACH - ZAPOWIEDŹ

Niejednokrotnie amatorscy pięściarze prezentowali swoje umiejętności na ringach przed wielkimi galami, dając naprawdę ciekawe, mocne pojedynki - tego możemy się spodziewać na V Memoriale im. Tadeusza Łady w małej śląskiej miejscowości - Gierałtowice. Jeśli zabraknie czasu to mamy dla kibiców propozycję śledzenia tego wydarzenia na żywo z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki.MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ NA OTWARCIE NOWEJ HALI

Międzynarodowy Turniej im. Michała Szczepana, zainauguruje pod Warszawą działalność nowoczesnego ośrodka 'Centrum Sportu Raszyn'. Zapraszamy kibiców, na dobre widowisko pięściarskie z zawodnikami Polski, Anglii, Ukrainy i Kanady oraz na zdobycie autografów oraz wspólnych zdjęć z wieloma gośćmi pięściarskiego świata, którzy będą obecni na otwarciu.

NA ŻYWO: WARSZAWSKA GRANDA PIĘŚCI

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Legia Fight Club, gdzie trwa właśnie trzydziesta piąta edycja Warszawskiej Grandy. Imprezy, która znana jest już nie tylko na Mazowszu, ale i w całym kraju - dlatego jest tak bogaty wachlarz umiejętności zaprezentują zawodnicy na hali przy Łazienkowskiej 6a. Zestawienie walk i wyniki na bieżąco w rozwinięciu.

NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX - MYŚLENICE

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Międzynarodowego Grand Prix Małopolski, gdzie młode talenty pięściarstwa zdobywają pierwsze szlify, a zaawansowani zawodnicy weryfikują swoje umiejętności z przedstawicielami klubów z całego kraju, a często i zza granicy. Zestawienie pojedynków i wyniki w rozwinięciu.NAJMŁODSZY WOJOWNIK

Brać pięściarska nie raz pokazywała jak bardzo się integruje, a jeśli chodzi o zdrowi i życie człowieka to widać to szczególnie. Najmłodszy wojownik potrzebuje drugiej połowy serca, dlatego podczas cyklicznego Międzynarodowego Grand Prix, zbierane będą środki na leczenie i rehabilitację Michałka. Zapraszamy do Myślenic.