WIDEO: WALKA CHYŻNIAK vs SZACHSUVARLY

Aleksander Chyżniak to wielka postać boksu olimpijskiego i nadzieja Ukraińców na powtórzenie sukcesów Usyka czy Łomaczenki w gronie zawodowców. Sięgamy do archiwum BOKSER.ORG i prezentujemy walkę Chyżniaka z Kamranem Szachsuwarlym z Azerbejdżanu. Przypomnijmy, że Chyżniak to mistrz Europy, świata, a w finale olimpijskim wygrywał do jednej bramki, zanim nadział się na jedno mocne uderzenie w trzeciej rundzie i musiał zadowolić się tylko srebrem w Tokio.RINGOWA SAGA RODU STRASZEWSKICH

W dziejach polskiego pięściarstwa mieliśmy już boksujących braci, mieliśmy także sukcesje pięściarskie sukcesje z ojca na syna. Ale fakt obecności na ringu przedstawicieli aż trzech kolejnych pokoleń to intrygujący temat na prawdziwą rodzinną sagę. Jej bohaterami są: Marian, Daniel i Jakub Straszewscy, których nazwisko już cieszy się dobrą i w pełni zasłużoną sławą.NA ŻYWO: FINAŁ XL MTB O ZŁOTĄ RĘKAWICĘ WISŁY KRAKÓW

Zapraszamy na finałowe starcia jubileuszowego międzynarodowego Turnieju o Złota Rękawicę Wisły. Mimo trwającego pucharu Polski, do Krakowa przyjechali zawodnicy z całego kraju, a także Armenii, Słowacji, Ukrainy i Czech. O randze turnieju świadczy fakt, że przyjechało wielu gości honorowych na czele z prezesem Polskiego Związku Bokserskiego Grzegorza Nowaczka, którego działania przywracają blask naszej dyscyplinie, a miejsce szczególne - tak jak 'Wieża Mariacka' jest dla turysty miejscem szczególnym, tak dla kibica pięściarstwa taka ikona jest ' Stara Hala Wisły'. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.

ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY...

Zawsze uśmiechnięty, lecz już nie wśród nas. Niech uśmiech z twego oblicza nie znika, a twoje pozytywne nastawienie do ludzi i świata niech zasila to miejsce do którego odszedłeś. Dziękujemy, że byłeś z nami. W piątek pożegnanie Jerzego Hady.


NA ŻYWO: MEMORIAŁ STANISŁAWA DRAGANA - NOWA HUTA

Dziś jesteśmy na hali Hutnika przy Suchych Stawach w Krakowie, bo od godziny 14:00 rozpoczną się pojedynki pięściarskie podczas Memoriału Stanisława Dragana. Przed mikrofonem zasiądzie Włodzimierz Kromka, który potrafi rzeczowo przedstawić obraz walki z pozycji sędziego boksu zawodowego - zatem posłuchajmy, ale przede wszystkim oglądajmy pojedynki.

FINAŁ MAŁOPOLSKIEGO GRAND PRIX 2021 KRAKÓW

Zanim zabrzmi gong na najważniejszej imprezie w Małopolsce - Złotej Rękawicy Wisły - Kraków, będzie świadkiem finałowych zmagań cyklu Małopolskiego Grand Prix za rok 2021. Zapraszamy na bezpośrednią relację z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki.