FINAŁ MMP: WALKA RAFAŁ WOŁCZECKI vs RYSZARD LEWICKI (-75kg)

Polski boks w głębokim kryzysie? Na pewno nie jest bardzo dobrze, ale również nie tak słabo, jak to niektórzy rysują... Rafał Wołczecki (UKS Adrenalina Boks Club Wrocław) ze złotym medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W finale wagi średniej pokonał po bardzo ciekawym pojedynku stosunkiem głosów 3:2 faworyzowanego Ryszarda Lewickiego (BKS Skorpion Szczecin). Lektura obowiązkowa dla prawdziwego kibica boksu.


POZDROWIENIA Z CHIN

Chcieliśmy naszym kibicom przybliżyć to co będzie działo się w Chinach - już w piątek startują 7 Światowe Igrzyska Wojskowe, gdzie wśród 109 krajów nie zabraknie naszej reprezentacji. Sobotni rozkład startów.

ŻOŁNIERZ - WOJOWNIK ZE ŚWIECIA

Zapraszamy do wywiadu z Jakubem Słomińskim, który w łatwy, prosty i bezdyskusyjny sposób, na młodzieżowych mistrzostwach Polski, radził sobie z przeciwnikami - większość walk wygrywając przed czasem. Dzięki temu pewnie zdobył złoty medal broniąc tym samym mistrzowskiego tytułu.

WIDEO: WALKA DARIUSZ WILK vs PIOTR SZCZUKOWSKI

Piotr Szczukowski (KS Boxing Team Chojnice) uważany jest powszechnie za spory talent na naszym rynku wagi półciężkiej. Wczoraj jednak w ćwierćfinale MMP został znokautowany w drugiej rundzie przez Dariusza Wilka (RKS Łódź). A my prezentujemy Wam teraz nagranie z tego pojedynku. Zapraszamy!XXVII MMP: WYNIKI II SERII - ZESTAWIENIE WALK WIECZORNYCH

Mamy już pierwsze talenty wyłowione z drugiej serii walk XXVII Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Konrad Kaczmarkiewicz - to zawodnik, na którego będziemy mieć oko nie tylko na tych zawodach. Zawodnik ze 'Skorpiona' nie dał szans reprezentantowi Legii Warszawa Janowi Maciejewskiemu. Będzie ciekawe starcie z Michałem Soczyńskim, który już w pierwszej rundzie potwierdził swoja dominację w kategorii cięzkiej. Wyniki wszystkich walk i zestawienie serii popołudniowej w rozwinięciu.XXVII MMP 2019 - CZAS POZNAĆ GŁÓWNYCH AKTORÓW

Walką Łukasza Zyguły z Dmytro Zhukov rozpoczną się XXVII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Kogo zobaczymy w najbliższych dniach w ringu? Dużo nowych nazwisk, ale także faworyci! Dużo niewiadomych, więc warto przyjechać i zobaczyć w akcji skrywane dotąd talenty stające naprzeciw znanym nam już zawodnikom! Pełna rozpiska w rozwinięciu.