PATRYK FILIPOWSKI WALCZY O ŻYCIE W SZPITALU (WIDEO)

Patryk Filipowski (-81kg) to ćwierćfinalista ostatnich Mistrzostw Polski. Ciemnoskóry pięściarz w nocy z soboty na niedzielę został zaatakowany przez grupę pięciu osób. Pierwszego napastnika szybko znokautował, ale zaraz potem dostał cios... siekierą! W tej chwili toczy najważniejszą walkę - o swoje życie. Przypominamy Wam jego ćwierćfinałową potyczkę z Mateuszem Goińskim, a za Patryka cała redakcja BOKSER.ORG ściska kciuki.
NA ŻYWO: SUMMER BOXING NIGHT 2017

Zapraszamy Summer Boxing Night - meczu z okazji 64. rocznicy meczu ligowego, w którym ważyły się losy dwóch drużyn: Ordy Opole i Spójnia Ziębice, walczących o wejście do drugiej ligi. Ponad pół wieku temu wynik był remisowy 10:10. Zobaczymy jak teraz poradzi sobie odradzające się pięściarskie Opole z klubem, którego zasilił ostatnio szkoleniowiec z Dzierżoniowa. Zestawienie walk i wyniki na żywo w rozwinięciu. Komentarz w wykonaniu znanego pięściarza - Mateusza Masternaka i Łukasza Famulskiego, redaktora naszego portalu.


MATEUSZ POLSKI W FINALE GP USTI NAD ŁABĄ

W półfinałowej strefie zmagań XLVIII MTB o Grand Prix Usti nad Łabą Mateusz Polski (-64kg) miał dzisiaj skrzyżować rękawice z brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro - Artemem Harutyunyanem (GER). Polak jednak bez wchodzenia do ringu zapewnił sobie przynajmniej srebrny medal.
DZIŚ NASI REPREZENTANCI ROZPOCZYNAJĄ ZMAGANIA W CZECHACH

Czterdziestu jeden zawodników z ośmiu państw stanęło na starcie XLVIII edycji tradycyjnego turnieju międzynarodowego o Grand Prix Usti nad Łabą, który dzisiaj rozpoczyna się na usteckim ringu. Po zakończonej właśnie ceremonii losowania wiadomo już, że trzech naszych zawodników: Jarosław Iwanow (-56kg), Damian Kiwior (-69kg) oraz Bartosz Gołębiowski (-75kg) znalazło się w strefie medalowej turnieju.TURNIEJ W USTI NAD ŁABĄ ZWERYFIKUJE FORMĘ NASZYCH KADROWICZÓW

Już jutro nasi seniorzy wyjeżdżają do Usti nad Łabą, gdzie wezmą udział w XLVIII edycji tradycyjnego turnieju międzynarodowego o Grand Prix tego miasta. Do startu w czeskich zmaganiach szkoleniowiec kadry narodowej - Karol Chabros, powołał następujących zawodników: Jarosław Iwanow (-56kg), Mateusz Polski (-64kg), Damian Kiwior (-69kg), Bartosz Gołębiewski (-75kg), Michał Soczyński (-81kg), Aleksander Stawirej (+91kg).


FINAŁOWE STARCIA XXIII OOM 2017 PUŁTUSK

Przedstawialiśmy już komplet walk finałowych dziewcząt, ale wiemy, że większość kibiców czekało jednak na walki młodych zawodników. Wiele ciekawych bitew stoczono przez tydzień w Pułtusku, a my mamy dla Was teraz zapis wszystkich finałowych starć. Na początek wywiad z organizatorem Cezarym Rzepnickim. Finałowe walki w rozwinięciu.WIELKOPOLSKIE GRAND PRIX

Powoli wracamy do tradycyjnych, cyklicznych zmagań na turniejach typu Grand Prix. Kalendarz Kibica na bieżący rok zapełnia się właśnie takimi imprezami, których dotychczas brakowało. Z kolejną inicjatywą rusza Wielkopolska. Szczegóły w rozwinięciu.FOTORELACJA: W STYLU BRACI OLECHÓW

Po piętnastej Galobiesiadzie, która miała miejsce piętnastego lipca, na piętnastą rocznicę działalności klubu Ring Wolny Toruń, pozostał Pamiątkowy Kamień odsłonięty przez honorowych gości: Mirosława Kuźmię i Andrzeja Lewandowskiego. Wyniki walk i fotorelacja w rozwinięciu.


NA ŻYWO: XXIII OOM FINAŁ CHŁOPCÓW

Relacja z finałów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, już od 11:00 w ringu zmierzą się chłopcy w walkach o najwyższy stopień podium. Komentuje duet: Paweł Sawicki redaktor portalu i ekspert sportów walki i Grzegorz Wojciechowski. Zestawienie pojedynków i wyniki na żywo w rozwinięciu.


POZNALIŚMY FINALISTÓW XXIII OOM 2017

W piątek 14 lipca miały miejsce półfinały rywalizacji męskiej podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli mistrzostw Polski kadetów w boksie olimpijskim. Prezentujemy wam wyniki i finalistów, których w niedzielę od godziny 11 zobaczycie podczas transmisji na żywo z komentarzem redaktora portalu Pawła Sawickiego.WALKI, MUZYKA I ...TAŃCE

Nikt się nie przyznaje, ale większość najlepiej bawi się podczas imprez z muzyka biesiadną - że nogi same idą w ruch, a jeśli do tego dołożymy walki bokserskie, to dla kibiców powinna być niezła gratka. Zapraszamy na piętnastą Galobiesiadę na 15-lecie klubu Ring Wolny. Informacje w rozwinięciu.


XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2017

Od poniedziałku startuje dwudziesta trzecia edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - czas czystej, sportowej rywalizacji wśród dziewcząt i chłopców w trudnej dyscyplinie, która wymaga wiele wyrzeczeń i ciężkiej drogi, aby stanąć ze złotym krążkiem na najwyższym stopniu podium. Wielki czas sprawdzianu i ringowej weryfikacji siły psychicznej i fizycznej.WALKI ZE STRUGAMI DESZCZU W TLE

Za nami VIII Turniej Bombardierów z Wybrzeża - nieprzychylna aura nie ostudziła pięściarskich emocji. Muszla koncertowa stała się areną ciekawych pojedynków, a także skryła przed deszczowym dniem - dając tym samym możliwość kibicowania sportowemu spektaklowi na pięści.