WIDEO: WALKA CICHY vs FLIS (-69kg)

Patryk Cichy (Niezrzeszony - Poznań) to tegoroczny wicemistrz Polski w gronie seniorów, a niewiele brakowało, by został wyeliminowany już w pierwszej walce 'młodzieżówki'. Twardy opór postawił mu Patryk Flis (Copacabana Konin), ulegając niejednogłośną decyzją sędziów.
WIDEO: WALKA KUŹDZIEŃ vs WIKTORZAK (-75kg)

To mała niespodzianka, bo przecież Sebastian Wiktorzak (BKS Olimp Szczecin) dwa lata temu stał na najniższym podium Mistrzostw Europy u-19, a Kamil Kuździeń (KS Start Częstochowa) to wciąż mało doświadczony zawodnik. Mimo wszystko to właśnie pięściarz z Częstochowy zyskał uznanie u wszystkich sędziów. Obejrzyjcie ich walkę eliminacyjną MMP 2017.WIDEO: WALKA ADAMIEC vs FILIPEK (-75kg)

Daniel Adamiec (KKB RUSHH Kielce) - jeden z faworytów do złota w wadze średniej rozgrywanych od dzisiaj Młodzieżowych Mistrzostw Polski, w pierwszej walce turniejowej pewnie wypunktował Pawła Filipka (Golden Team Nowy Sącz). Prezentujemy Wam nagranie z ich potyczki.


WIDEO: WALKA GOŁĘBIEWSKI vs SMUDA (-75kg)

Bartosz Gołębiewski (KKB RUSHH Kielce) jak na faworyta przystało szybko i efektownie rozpoczął start w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Koninie. Aktualny mistrz kraju w gronie seniorów już w pierwszej rundzie odprawił Roberta Smudę (KS Wda Świecie). Wideo z tej krótkiej walki poniżej.'CZTERDZIESTKA' NA START MMP W KONINIE

Na rozgrzewkę Młodzieżowych Mistrzostw Polski zobaczymy blisko 80 zawodników w pierwszym dniu, a zakwalifikowało się 166. Zawody potrwają do piątkowych finałów, więc będzie co oglądać. 'Rozkład jazdy' zaczynamy od najbardziej obleganych kategorii wagowych.
XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W RYBNIKU

Zapraszamy w najbliższy weekend do Rybnika, gdzie po raz kolejny kibice będą mieli okazję zobaczyć przedstawicieli boksu olimpijskiego ze Śląska w starciach z zawodnikami z całej Polski oraz reprezentantami innych krajów. Przyzwyczajeni do dobrego poziomu, zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach - to tylko dwa dni, co powinno być rozgrzewką przed startującymi właśnie w niedzielę Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski w Koninie.


NA ŻYWO: IV MPK 2017 DĘBICA

Dzisiejszą imprezą mijamy półmetek zmagań w tegorocznej edycji Międzynarodowego Pucharu Karpat. Poprzednim razem Nowa Dęba, a teraz Dębica - to tutaj utwardzą się kolejni wojownicy, po ciężkiej pracy. Szeroki przedział doświadczenia i umiejętności gwarantuje ciekawe doznania dla sympatyków naszej dyscypliny. Czego nie można zarzucić młodym zawodnikom i zawodniczkom, to na pewno serca do walki i chęć pokazania tego co się dotąd nauczyli pod okiem trenera na sali treningowej.


PODSUMOWANIE PUCHARU POLSKI 2017 GRUDZIĄDZ

Doborowa obsada Pucharu Polski Kadetów i Juniorów w Grudziądzu. Wśród 155 zawodników z 78 klubów i 14 Okręgowych Związków Bokserskich, zobaczyć mogliśmy medalistów Mistrzostw Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Fotorelacja i wyniki w rozwinięciu.


GALA W KOPALNI WĘGLA KAMIENNEGO

Przyzwyczailiśmy się już do klimatycznej gali w kopalni soli w Wieliczce, a teraz kibice mogą przeżyć pięściarskie emocje w kopalni 'czarnego złota' na poziomie 320 metrów pod powierzchnią ziemi. W cenie biletu zjazd i wyjazd z kopalni. Szczegóły w rozwinięciu.NA ŻYWO: III MPK NOWA DĘBA 2017

Zapraszamy na trzecią odsłonę Międzynarodowego Pucharu Karpat. Tym razem kibice zobaczą młodych adeptów na ringu w Nowej Dębie, gdzie niejednokrotnie gościliśmy z naszymi kamerami podczas najważniejszych imprez boksu olimpijskiego.NA ŻYWO: IV MEMORIAŁ im.T.ŁADY

Wczoraj Irlandczycy musieli uznać wyższość naszej kadry narodowej podczas Meczu Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego w Chęcinach, a dziś młodzi adepci zdobywają kolejne doświadczenie na IV Międzynarodowym Memoriale im. Tadeusza Łady.