NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ XXVI OMM 2020 KRAŚNIK

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Kraśnika, gdzie dziś młodzi fighterzy zawalczą o finał XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Kadeci potrafią zadziwić pojedynkami, a do tego na sali obecny jest cały czas trener kadry Krzysztof Szot, marzący o godnych następcach Mistrza Henryka Średnickiego, a może po latach Belgrad okaże się przychylny i marzenia się spełnią? Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.50 WALK, A TO DOPIERO INAUGURACJA

Już jutro przyszłość polskiego pięściarstwa rozpocznie zmagania na ringu w Kraśniku. Zobaczymy młodych zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z boksem. Rozpoczynamy XXVI Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Zestawienie i wyniki walk inauguracyjnych w rozwinięciu.WIDEO: MATEUSZ WOJTASIŃSKI vs DAMIAN MICHULSKI (-63kg)

Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) to aktualny wicemistrz Polski w gronie seniorów w wadze -57kg. Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski wystartował jednak w limicie -63kg. Pokonując wczoraj Damiana Michulskiego wszedł do strefy medalowej. Dzisiejszy półfinał Wojtasiński vs Durkacz zapowiada się bardzo ciekawie.
WYNIKI OSŁABIONEJ KADRY POLSKI NA TURNIEJU GRAND PRIX W ZAGRZEBIU

Prowadzona przez wracającego do funkcji trenera kadry po sześciu latach Walerego Korniłowa (następcę Iwana Juszczenki) reprezentacja Polski w boksie wystartowała w swoim pierwszym turnieju od czasu marcowych kwalifikacji olimpijskich w Londynie. W pięcioosobowym składzie (Mateusz Polski, Łukasz Zyguła, Bartosz Gołębiewski, Damian Adamiec i Tomasz Niedźwiecki) pojawiliśmy się na turnieju Grand Prix w Zagrzebiu.


XXVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2020

Dopiero co opadł kurz na ringu we Włocławku, gdzie najważniejsi zawodnicy boksu olimpijskiego walczyli o miano Mistrza Polski Juniorów za rok 2020, a teraz przyszedł czas na przyszłość naszej dyscypliny - kadeci zawalczą na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Szczegóły i program w rozwinięciu.


OKOLICE BIELSKA - BOKSERSKIE LEGENDY

Tu warto być, dla upamiętnienia i dla oddania dyscyplinie. Na takich imprezach objawiają się talenty, a trenerzy widzą ile jeszcze jest do zrobienia. Ciężki, a zarazem piękny sport niesie ogromny ładunek emocji. Zapowiedź imprezy w rozwinięciu.