NA ŻYWO: II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOGUCHWALE

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z II Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały. Ogromna ilość zawodników da kibicom przegląd technik - począwszy od najmłodszych adeptów po tych najbardziej doświadczonych. Komentuje ekspert - sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Zestawienie i wyniki pojedynków w rozwinięciu.


PIERWSZY TURNIEJ NOWEGO ROKU

Są już pierwsze zgłoszenia na II Ogólnopolski Turniej - to okazja do rozruchu poświątecznego, a także odwiedzenia malowniczej Boguchwały. W inauguracji nowego roku pięściarskiego, będą uczestniczyć kamery BOKSER.ORG - które wraz z komentarzem eksperta i sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki - przeprowadzą bezpośredni przekaz z tego wydarzenia. Szczegóły w rozwinięciu.


FERIE Z BOKSEM - ZAKOPANE

Atrakcja dla sympatyków pięściarstwa - kolejny raz 'UKS Gladiator Warszawa' wraz z klubem 'Box Garda' zaplanowali dla Was obóz w Zakopanem. W ośrodku trenuje wiele klubów - także zagranicznych. Program i szczegóły w rozwinięciu.
MAŁE PIĘŚCI: SZLAKIEM AWANTUR

Dziś czeka Was premiera szkicu fragmentu księgi plugawej, którą pod koniec 2017 roku opublikuje wydawnictwo Gniew Boży. ''Szlakiem awantur. Brudny przewodnik po powojennej Warszawie'' to rzecz poświęcona wszystkiemu, co w stolicy najpiękniejsze: meczom bokserskim, ulicznej przemocy, drobnej i zorganizowanej przestępczości, szeroko pojętej sztuce marginesu.


KALENDARZ KIBICA 2017

Przyzwyczailiśmy już Was do naszego kalendarza imprez pięściarskich. Niestety w nadchodzącym roku zabraknie w nim miejsca na starty w Światowej Lidze WSB, ale być może pojawi się planowana Krajowa Liga z zagranicznymi akcentami. Wszystko w rękach nowo wybranych sterników PZB. Prezentujemy kalendarz, który pozwoli zaplanować terminy wyjazdów dla kibiców, trenerów i zawodników na nowy, bokserski 2017 rok w Polsce.
70 LAT MINĘŁO - CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ

Ponad 400 zaproszonych gości, w tym polityki, biznesu, sportu - stawiło się na obchodach siedemdziesięciolecia CWZS Zawisza. Prowadząca jubileusz - dziennikarka TVP Paulina Chylewska - powitała także licznie przybyłych, tych którzy tworzyli i tworzą historię sekcji bokserskiej w Bydgoszczy. Zapraszamy do relacji.


NIE ŻYJE 'CIEJU' O SILNYM CIOSIE

Jeszcze przed świętami zmarł były pięściarz bydgoskiego Związkowca, Czesław Buczkowski. Boksował w latach 40. i 50. ub. stulecia w wadze półśredniej i lekkośredniej. Występował w jednej drużynie z Leczkowskim, Baranowskim, Rinke i Borowiczem.


FOTORELACJA: PODSUMOWANIE IV MTB W WODZISŁAWIU

Tegoroczny, Międzynarodowy Turnieju Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego to start 65 zawodników z klubów krajowych i zagranicznych. Prezentujemy krótką fotorelacje z wydarzenia, którego czwarta edycja przebiegała pod hasłem 'Dopalacze kradną życie' i 'Uzależnienia drogą donikąd'.