NA ŻYWO: AK CHAMPION FIGHT NIGHT III

Zapraszamy na trzecią odsłonę gali Fight Night III w Głogowie Małopolskim. Zaczynamy walkami boksu olimpijskiego, które zobaczycie na naszym kanale YT, a na pozostała część gali - formuły Kickboxing i MMA - zainteresowani taką formą rywalizacji mogą przenieść się na siostrzany kanał Sporty-Walki.org.NA ŻYWO: 96. WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

Dla wszystkich, dla których będzie mało boksu w piątkowy wieczór, to zapraszamy na dziewięćdziesiątą szósta odsłonę Warszawskiej Grandy - szeroki wachlarz umiejętności, to dobre miejsce dla uczestników by szlifować swoje umiejętności jako zawodnicy wielkich aren i kibiców, którzy mają do obejrzenia dużo, naprawdę ciekawych i emocjonujące starć. Niedziela, 2 czerwca - LFC Warszawski Torwar.


ZAPOWIEDŹ: AK CHAMPION FIGHT NIGHT III

Zapraszamy na cztery pięściarskie pojedynki podczas trzeciej odsłony gali Sportów Walki - AK Champion Fight Night w Głogowie Małopolskim. Startujemy o godzinie 18:00, a w programie w sumie 12 walki. Wszystkie walki zobaczycie na siostrzanym portalu www.sporty-walki.orgNA ŻYWO: FINAŁ TURNIEJU IM. TEDDY PIETRZYKOWSKIEGO

Wszystkim kibicom znana jest historia pięściarza z Auschwitz, a przybliżona dzięki ekranizacji pt. 'Mistrz'. Czas upamiętnić to Mazowieckim turniejem imienia Tadeusza 'TEDDY' Pietrzykowskiego - pisaliśmy o bokserze, który bił nazistów w obozie zagłady, dając nadzieję na przetrwanie. Zestawienie walk w rozwinięciu.
ZAPOWIEDŹ: 51. MGPM OLKUSZ

Po jubileuszowym, 50 spotkaniu widzimy się znów na Międzynarodowym Grand Prix Małopolski, promując dyscyplinę pokazując jak może rozwinąć się zawodnik, któremu lokalni działacze dają pole do zaprezentowania efektu wysiłku w cieniu sali treningowej. Taka weryfikacja przyniosła w minionym roku trofea mistrzów Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, a plany na ten rok są jeszcze odważniejsze. Zapraszamy.