MP SENIORÓW 2017: WALKA WIERZBICKI vs LISEK (+91kg)

Paweł Wierzbicki (Boxing Sokółka) zdominował od jakiegoś czasu kategorię super ciężką w naszym kraju i broni tytułu Mistrza Polski Seniorów sprzed roku. W pierwszym występie na ringu w Człopie zastopował w pierwszej rundzie ambitnego i dopiero stawiającego pierwsze kroki w boksie Michała Liska (Sokół Piła).88. MP SENIORÓW: NADCHODZI MŁODZIEŻ?

Od dzisiaj na ringu w Człopie rywalizować będą najlepsi pięściarze olimpijscy w naszym kraju. Mistrzostwa Polski ostatnich lat udowodniły, że szczególnie te pierwsze walki niejednokrotnie przynoszą dużo więcej emocji niż różne gale zawodowe. Tym bardziej zapraszamy Was do śledzenia tych mistrzostw. Na kogo warto zwrócić uwagę?

MISTRZOSTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W GRUDZIĄDZU

Mimo zamieszania z terminem Mistrzostw Polski Seniorów, w niektórych województwach pozostały niezmienione terminy rozgrywek w grupach wiekowych: kadet, junior i młodzieżowiec. W Grudziądzu zobaczymy w najbliższych dniach starcia kobiet i mężczyzn do 16, 18 i 23 lat - informacje w rozwinięciu.WALKI AMATORSKIE GALI W SIEMIATYCZACH

Prezentujemy walki boksu olimpijskiego podczas zawodowej gali Siemiatycze Boxing Show II. Przed główna kartą walk wystąpił po raz ostatni jako amator - olimpijczyk z Pekinu i medalista Mistrzostw Europy, Mohamed Nurodinow - dając lekcję dobrze rokującemu Dawidowi Kucharewiczowi (Boxing Sokółka). Pozostałe pojedynki części amatorskiej w rozwinięciu.