START PIĄTEGO SEZONU MGPM

Choć powoli, ale systematycznie z roku na rok zapełnia się kalendarz cyklicznymi imprezami, dając tym samym podwaliny w najważniejszy aspekt wychowania dzieci i młodzieży w trudnej dyscyplinie. To właśnie dzięki takim inicjatywą mają gdzie zabłyszczeć talenty. To dzięki takim startom hartują się przyszli mistrzowie. Program na 2019 w rozwinięciu.


RUSZA DRUGA KOLEJKA EKSTRA LIGI

Miniony rok przetarł szlak dla drużyn startujących w Ekstra Lidze Boksu Olimpijskiego. Nadszedł moment, aby rozpocząć zmagania w kolejnej edycji, której świadkami inauguracji będziemy w Wałbrzychu. W marmurowym mieście spotkają się zawodnicy Imperium z reprezentacją okręgu zachodniopomorskiego - liderem minionej kolejki. Jak poradzi sobie nowicjusz z doświadczonym Skorpionem? Zapowiedź wideo.


MECZ POLSKA vs NIEMCY - ZAPOWIEDŹ

Krzysztof Szot reanimuje boks w Myszkowie? Wszyscy aktywni na pewno będą na meczu, bo warto być świadkiem takich chwil. Czy to będzie przedsmak powracającego z 'rybnickiej banicji' Międzynarodowego Turnieju o Czarne Diamenty? - na pewno ten temat zostanie poruszony w studio. Zapraszamy.


POLACY LEPSI OD NIEMCÓW

Kadra narodowa seniorów przebywająca na zgrupowaniu we Władysławowie pokonała w międzynarodowym meczu ekipę Niemiec 18-6. Punkty dla Biało-Czerwonych zdobyli: Jakub Słomiński (52 kg), Jarosław Iwanow (56 kg), Radomir Obruśniak (60 kg), Mateusz Polski (64 kg), Damian Durkacz (64 kg), Rafał Perczyński (75 kg), Sebastian Wiktorzak (81 kg), Tomasz Niedźwiecki (91 kg) i Adam Kulik (+91 kg).
NA ŻYWO: I MT DED BOXING CUP - KARPACZ

Zapraszamy na inaugurację ciekawego i dobrze zapowiadającego się starcia, odradzającego się 'Walecznego Ducha' Dolnego Śląska z reprezentacjami innych krajów - Niemiec, Włoch, Czech i Ukrainy. Komentarz w wykonaniu sędziego boksu zawodowego - Włodzimierza Kromki, także możemy spodziewać się ciekawych wywiadów w trakcie trwania zawodów. Rozpiska walk w rozwinięciu.


PORAŻKI POLAKÓW W TURNIEJU COLOGNE WORLD CUP

Występ reprezentantów polskich klubów (sześciu Polaków oraz Gruzin Ucha Maisuradze i Ukrainiec Witalij Burłak z SAKO Gdańsk) w turnieju Cologne Boxing World Cup w Kolonii (dawniej Chemiepokal) zakończył się całkowitym niepowodzeniem. Ww. zawodnikom nie udało się wygrać ani jednej walki.


JEST GRAND PRIX JEST SZANSA

Zbliża się kolejne Grand Prix Skorpiona - szansa dla kibiców, aby zobaczyć wyrównane pojedynki w różnych kategoriach wiekowych - to szerokie spektrum kultury pięściarskiej, a druga odsłona to także występ kadry Juniorów i Juniorek z Polski i Ukrainy, więc jest szansa na podniesienie poziomu sportowej rywalizacji w najlepszym ośrodku w kraju. Szczegóły w rozwinięciu.


DED BOXING CUP 2019 - KARPACZ

Zapraszamy na inaugurację ciekawego i dobrze zapowiadającego się starcia, odradzającego się 'Walecznego Ducha' Dolnego Śląska z reprezentacjami innych krajów - kto dokładnie zawalczy, dowiemy się po oficjalnej ceremonii ważenia, ale już teraz zapraszamy na dwa dni walk do Karpacza. Szczegóły w rozwinięciu.
PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA - EDYCJA Z MISTRZOSTWAMI KADETÓW

Czego można się spodziewać w Akademii Walki - na pewno dobrego boksu w wykonaniu tych młodszych jak i bardziej zaawansowanych - ruszyły zgłoszenia, więc już warto zaplanować swój udział jako zawodnik, czy jako kibic. Marka turnieju 'Paweł Skrzecza Zaprasza' gwarantuje, że będzie co oglądać - zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić - dlatego warto, choć na chwilę zajrzeć w sobotnie popołudnie na salę przy Kinowej w Warszawie.BOKS DLA WSZYSTKICH

Na początek kwietnia przewidziano ciekawą inicjatywę dla wszystkich chcących sprawdzić się w ringu. Sobota bokserska została podzielona na cztery grupy - szczegóły w rozwinięciu.

MAZOWSZE Z KOLEJNYM TURNIEJEM

To, że na Mazowszu 'nie działo się dobrze', wiemy nie od dziś, ale to co zaczęło się dziać w ostatnim czasie, daje pozytywne odczucia dla naszej dyscypliny. Podwarszawski Pruszków pieczętuje pozytywne zmiany, a jak przystało na młody turniej, ruszają jeszcze z przytupem - walkami o Puchar Mazowsza Kadetów. Szczegóły w rozwinięciu.


NA ŻYWO: PUCHAR SERC - KRAKÓW

W Warszawie trwa XVIII Turniej Paweł Skrzecz Zaprasza... a w kulturalnej, dawnej stolicy rozpoczął się właśnie ciekawy Puchar Serc na Zabłociu. Przeplatane występami krakowskich artystów zobaczymy walki kadetów, juniorów i seniorów. Zestawienie w rozwinięciu.


NA ŻYWO: XVIII TURNIEJ PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA...

Nadszedł czas na kolejną edycję cyklicznego turnieju w Warszawie przy Kinowej 19, gdzie w Akademii Walki zobaczymy zawodników, praktycznie z całego Mazowsza, do których dołączają reprezentanci klubów z innych województw. Zestawienie walk i wyniki dostępne będą na bieżąco w rozwinięciu. Ciekawym aspektem przekazu, jest walka Piotra i Jakuba, którzy zapewne skorzystają z dobrej passy swego starszego brata - Maćka Sulęckiego i także pokażą się z dobrej strony. Po walce jak odbiorą swoje pierwsze medale na pewno z nimi porozmawiamy.


MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ RYSZARDA JARNOTA

Zostało niewiele czasu, ale to nie oznacza, że należy odpuścić tegoroczną edycję Międzynarodowego Memoriału Ryszarda Jarnota, tym bardziej, że jest organizowany przez reaktywowany klub 'Akademia Bokserska' Libiąż, który ostatnio chętnie wspierają: Starostwo Powiatowe Chrzanów i Urząd Miasta Libiąż oraz Libiąskie Centrum Kultury, co nie jest bez znaczenia dla naszej dyscypliny.