WIDEO: WALKA KRASUSKI vs OFFMAN (-91kg)

W przedostatniej walce wczorajszego dnia doświadczony Bartłomiej Krasuski (BTS 1926 Broń Radom), mający nawet za sobą udany zawodowy debiut, spotkał się z perspektywicznym i robiącym dla nas medale w młodszych grupach wiekowych Kamilem Offmanem (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski). W pierwszej rundzie Offman omal nie znokautował swojego rywala, ale ostatecznie na punkty wygrał Krasuski.WIDEO: SZYBKA WYGRANA NIEDŹWIECKIEGO NA INAUGURACJĘ MP 2018

Tomasz Niedźwiecki (BKS Orkan), wcześniej znany jako Tomasz Bohdanowicz, w 2016 roku sięgnął po złoto Mistrzostw Polski Seniorów, pokonując w finale samego Adama Balskiego. Teraz wrócił do sportu po długiej przerwie i w pierwszym występie MP 2018 pokonał Łukasza Sudolskiego (BKS Olimp Szczecin) już w pierwszej rundzie. Obejrzyjcie ich pojedynek. Zapraszamy.


MME: MAMY MEDAL W ROSETO

Trener Oskara Kopery, Grzegorz Swadowski, może być dumny, jego wychowanek wywalczył medal Mistrzostw Europy, pozostaje tylko czekać jakiego koloru krążek pojawi się na piersi zawodnika z Gorzowa. Oskar znalazł sposób na Azera. Podsumowanie kolejnego dnia podczas Mistrzostw Europy trwających od środy we Włoskim Roseto.


III MTB: BIAŁYSTOK Z AMATORSKIM BOKSEM

Zapraszamy na III Międzynarodowy Turniej, przeznaczony dla wszystkich kategorii wiekowych kobiet i mężczyzn reprezentujących boks olimpijski. Swoje starty potwierdzili zawodnicy z Łucka, Mińska, Baraniwicz, Marianpolu i Poniewierza, więc mozna oczekiwać na barwne pojedynki w hali klubu Hetman Białystok.


MME: CZTERECH POLAKÓW WALCZY O ĆWIERĆFINAŁ

Ponad 330 juniorek i juniorów rywalizuje na dwóch ringach w Roseto (Włochy) podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Dla ekipy z Polski zwycięstwo odniosła Natalia Gajewska, głównie dzięki chłodnej głowie i pomysłowi na walkę, gorzej było z innymi, którzy w pierwszych walkach zmuszeni byli uznać wyższość rywali.
EXTRA LIGA: EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO 'DUMY POMORZA'

Bogato prezentował się kalendarz naszej dyscypliny w miniony weekend - Słupsk i mecz kadry narodowej seniorów, Kraków i Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w Krakowie - Nowa Huta, Landowscy odkopali historyczną Gwardię w Warszawie, do tego mistrzostwa Wielkopolski w Złotowie, czy czwarta edycja Walk Oldboy-ów w Katowicach. Idealnie wpasował się mecz Extra Ligi w Szczecinie - wyniki w rozwinięciu.


MISTRZOSTWA MAZOWSZA 2018 PŁOCK

Pisaliśmy już o tym jak zapełniony w pięściarskie imprezy był miniony weekend. Czas na zaplanowanie sobie kolejnych emocji związanych z boksem olimpijskim i to w wykonaniu coraz lepiej sobie radzących na ringowych turniejach juniorów młodszych z Mazowsza. Program imprezy w rozwinięciu.
WIDEO: FRAZER CLARKE vs DJAMILI DINE ABOUDOU

Blisko dwumetrowy i ważący ponad 115 kilogramów Frazer Clarke to kolejny kandydat Anglików na medal olimpijski w wadze super ciężkiej. Harrison, Price, Joshua, Joyce... Clarke? Póki co 26-letni siłacz zdobył złoty medal Wspólnoty Brytyjskiej. Dziś w wielkim finale pokonał jednogłośnie na punkty (5:0) Hindusa Satisha Kumara. W zeszłym roku Clarke sięgnął po srebrny medal Mistrzostw Europy. Z okazji dzisiejszego sukcesu tego pięściarza prezentujemy Wam jego półfinałową wygraną podczas ME nad Francuzem Djamili Dine Aboudou.