MEMORIAŁ STEFANA I KRZYSZTOFA SKAŁKI

Zapraszamy na Memoriał Stefana i Krzysztofa Skałki, który odbędzie się w gościnnej Hali Hutnika Kraków, relacjonowaliśmy różnego rodzaju pięściarskie wydarzeniach i wiadomym jest, że miejsce to przepojone jest czystymi sportowymi emocjami napędzanymi sercem i charakterem zawodników, wsparte dopingiem kibiców.

DECYDYJĄCE MGPM 2022 GDÓW

Zapraszamy na decydującą rozgrywkę siódmego sezonu podczas tegorocznego, czwartego Grand Prix Małopolski. W Gdowie poznamy uczestników, którzy zawalczą na międzynarodowym Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły Kraków 2022. Poziom walk gwarantuje kibicom dobre, czysto sportowe widowisko. Zapraszamy.MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W OCENIE WOJCIECHA BARTNIKA

Wojciech Bartnik to nie tylko szkoleniowiec seniorskiej kadry narodowej, to także wielokrotny mistrz Polski, a przede wszystkim brązowy medalista olimpijski z Barcelony i brązowy medalista ME z Vejle. Tak więc jest to człowiek, który o boksie wie naprawdę bardzo dużo. Spotykając Wojciecha Bartnika na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Mielcu poprosiliśmy go o garść refleksji na temat mieleckich zmagań.