TRWAJĄ ZGŁOSZENIA NA MGPM

Wzorem dawnych programów szkoleniowych, małopolska powoli wraca do korzeni, umożliwiając systematyczny rozwój dyscypliny, a także cyklicznych konfrontacji wyników takiego szkolenia, dzięki Międzynarodowemu Grand Prix, organizowanemu pod hasłem 'Walczymy o Tokio 2020'. Nadszedł czas na przedwakacyjny sprawdzian - czas się rejestrować.


NA ŻYWO: 43 MTB CZARNE DIAMENTY - FINAŁ

Po trudnej nocy dla kibiców pięściarstwa, czas powrócić do realnego świata przyszłości młodych zawodników, co za sprawą Krzysztofa Szota dzieje się obecnie w Myszkowie, gdzie powrócił Międzynarodowy Turniej o Czarne Diamenty. Zestawienie walk w rozwinięciu.


EMOCJE MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU W GDAŃSKU - FOTORELACJA

Opadł kurz i zeszła już opalenizna po pojedynkach dziewięciu kadr seniorów - prezentujących wysoki poziom wyszkolenia, co docenili nie tylko kibice, ale i sami zawodnicy. Po prostu - warto być w Gdańsku - przynajmniej Ci najlepsi! Międzynarodowy Turniej im. Zygmunta Chychły podniósł wysoko poprzeczkę. Powróćmy zatem do tych naprawdę zaciętych walk w obszernej fotorelacji.


NA ŻYWO: MGPM 2019 - NOWY SĄCZ

Kolejny rok zbliża nas do Igrzysk Olimpijskich, a na południu ciężko pracują, aby wyszlifować talenty - wszystko dzięki cyklicznej imprezie - Międzynarodowy Grand Prix Małopolski. Czas na zmagania w Nowym Sączu - ring na rynku, więc zapraszamy turystów, a wszystkich tych którym upał doskwiera przed ekrany na bezpośrednią relację.


NA ŻYWO: MECZ GUKS CARBO vs QUEENSLAND-GLIWICE

Zapraszamy na mecz podsumowujący występy drużyny Queensland (Australia) w Polsce. Zapraszamy do Gliwic na ulice Jasną 31, gdzie zobaczymy reprezentacje klubu GUKS Carbo w roli gospodarza podejmującego gości z drugiej półkuli. Relacja z ceremonii ważenia i oficjalne zestawienie par w rozwinięciu.


SŁUPSK WIELOWYMIAROWY: MEMORIAŁ, MECZ I BIAŁE KOŁNIERZYKI

Słupsk, jedno popołudnie i tyle wrażeń. Miasto prezentuje się przyjaźnie, a ludzie bardzo lubią boks, dlatego Tomasz Mazur zaaplikował trzy dania podczas jednego wydarzenia. Inauguracja Memoriału imienia Józefa Mazura i to w międzynarodowej obsadzie meczu drużyny Czarni Słupsk z reprezentacja Kaliningradu (Rosja), a dla koneserów, zawodnicy, którzy boksu być może nigdy się nie nauczą, ale wielki szacunek treningową dyscyplinę i wyjście do walki. Relacja w rozwinięciu.NA ŻYWO: IX MTB im. Z.CHYCHŁY - FINAŁ

Rozpoczęliśmy finały IX Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły (04-06.06.2019) w Gdańsku, gdzie nie mogło zabraknąć naszego olimpijczyka, który dobrze wspomina swoje walki w Gdańsku i jak sam przyznaje wiele zawdzięcza trenerowi Markowi Chrobakowi. Zapraszamy do relacji. Zestawienie par finałowych i wyniki w rozwinięciu.
FOTORELACJA: IX MTB im.CHYCHŁY - W OCZEKIWANIU NA FINAŁ

Kogo zobaczymy w finale IX Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły w Gdańsku? Zestawienie par w rozwinięciu. Jak walczyli zawodnicy? Jak prezentował się gdański ring podczas starć o finał? Można prześledzić w retransmisji z poprzednich trzech serii - gdzie nie obyło się bez szybkich nokautów, niejednogłośnych decyzji oraz kropel potu i krwi pozostawionych na macie, ale teraz zapraszamy do fotorelacji.


NA ŻYWO: MECZ TOWARZYSKI POLSKA vs AUSTRALIA

Czas na wielką inaugurację młodego turnieju, na którym zobaczymy bok między dwoma półkulami. Z dalekiej Australii przyjechała drużyna Queensland na konfrontację z zawodnikami z Polski. Zapraszamy do Wilkowic. Podsumowaniem występów będzie sobotnie starcie w Gliwicach. Zacznijmy więc - poznajmy jak boksuje świat! Zestawienie par w rozwinięciu.NA ŻYWO: IX MTB im. CHYCHŁY - INAUGURACJA

Zapraszamy na inauguracyjne pojedynki IX Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły w Gdańsku. Coraz mocniejszy turniej przyciąga coraz liczniejsze ekipy - zobaczymy zawodników z Ukrainy, Kazachstanu, Rosji, Francji, Węgier, Niemiec oraz kadrowiczów z Polski, do których dołączyli zawodnicy organizatora, czyli Klubu Bokserskiego SAKO. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


MOCNY MECZ W SŁUPSKU

Rozgrzewa nam atmosferę pięściarską Gdańsk z Międzynarodowym Turniejem im. Zygmunta Chychły, aby w piątek w Słupsku kontynuować zmagania w ringu olimpijskim. Wszak planowany jest występ zawodników Czarnych Słupsk, ale jak przedstawia się ostateczny skład? Kaliningrad, ze swoimi wychowankami, będzie miał ciężką przeprawę. Bezpośrednia relacja dzięki Telewizji Tylko Sport.


NA ŻYWO: 42 WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

Zapraszamy na czterdziestą drugą 'grandę' z 46 walkami - jesteście w stanie to przeżyć w jedno popołudnie? Zapraszamy najtwardszych sympatyków na bezpośrednią relacje z hali Legia Fight Night, gdzie do późnych godzin potrwają pojedynki w różnym stopniu zaawansowania, technik oraz wieku uczestników. W tym pięściarskim kotle swoje miejsce znajduje Mariusz Serafin, aby kilka ciekawych osób wyłowić z tłumu i zaprezentować przed naszymi kamerami. Wyniki walk na bieżąco w rozwinięciu.


DZIEŃ DZIECKA PO WARSZAWSKU

Młody człowiek i boks? Dlaczego, przecież to takie brutalne?! Może zbliżający się Dzień Dziecka, jest dobrą okazją, aby sprawdzić - jak jest naprawdę. Zabawa bokserska to nie bójka uliczna, ani nie od razu 12 rund walki o mistrzostwo świata. Zajęcia dyscyplinują i kształtują charakter, a dodatkowo rozwija fizycznie, co jest niezmiernie ważne we współczesnym świecie. Zapraszamy na dwa dni z boksem od podstaw do meczu klubowego.XLIII MTB CZARNE DIAMENTY - ZAPOWIEDŹ

Krzysztof Szot jest w trakcie tworzenia nowej drużyny. Ciężkie chwile na ME w Galati, to próba charakteru i możliwości młodych pięściarzy. Czterdziesta trzecia edycja Czarnych Diamentów, będzie miejscem krystalizowania się kadry narodowej. Zapraszamy na międzynarodowy turniej do Myszkowa.


...OBY NIE POWTÓRKA Z ANAPY!

Galati stworzyło bariery nie do przebycia, jeśli chodzi o naszych bokserów. Czy honor naszej reprezentacji będą bronić pięści dziewcząt? Na 10 walk zaledwie dwie wygrane - to są dylematy nowego trenera kadry - w takich bólach tworzy się nowy zespół.


NA ŻYWO: DAMIAN JONAK OTWIERA II MTB W ZABRZU

Gość specjalny Damian Jonak oficjalnie otwiera II Międzynarodową Galę w Zabrzu - zdradzając przy okazji kulisy boksu zawodowego. Nietypowe miejsce - loża VIP Stadionu Górnika, a przed Państwem pojedynki reprezentacji Irlandii, Ukrainy i Rosji z zawodnikami klubu Boks Zabrze. Zestawienie walk w rozwinięciu.