FOTORELACJA I WYNIKI: III MTB 'ZŁOTA KORONA'

Duża ilość zawodników ściągnęła w miniony weekend do małej miejscowości Karsibór niedaleko Wałcza. Podczas trzeciej edycji międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronę Wałcza walczyły dziewczęta i oczywiście chłopcy w kategoriach: Młodzik, Kadet, Junior i Senior. Wyniki weryfikacji i krótka fotorelacja w rozwinięciu.


KLASYFIKACJA SENIORÓW ZA ROK 2016

W ubiegłym roku zaprezentowaliśmy Wam na początku lutego ranking najlepszych seniorów. Cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego też pozwoliliśmy sobie, po bardzo owocnym roku IO, startach w najróżniejszych imprezach, na podobne podsumowanie.


'OBÓZ ZIMOWY' ZAKOPANE LANDOWSKI BOXING

Zima - dobry motywator dla pięściarzy i tych którzy chcą naprawdę aktywnie wypocząć w górach. Kolejny obóz w Zakopanem rozwinie formę na tegoroczne starty Klubu Landowski Boxing. Spodziewamy się atrakcji i wycisku; a o ciekawej akcji z licytacją rękawic Maćka Sulęckiego dowiedzie się w rozwinięciu artykułu.


'CZARNE DIAMENTY' ZAGOŚCIŁY NA DOBRE W RYBNIKU

XXXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski "Czarne Diamenty" na dobre zagościł w Rybniku. Po latach okupowania hali w Katowicach, a następnie w Myszkowie. Zeszłoroczne zmagania uczciły jubileusz RMKS-u i tak już zostało. Relację na żywo z komentarzem redaktorów BOKSER.ORG, będzie można śledzić dzięki transmisji internetowej. Szczegóły w rozwinięciu.


POLSKA - NIEMCY NA GALI BOKSU ZAWODOWEGO

18 lutego od godziny 17 w Hali Arena w Poznaniu odbędzie się mecz bokserski reprezentacji kilku polskich klubów kontra Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder. W akcji zobaczymy m.in. aktualnego mistrza Polski, a wydarzenie będzie wstępem do zawodowej gali Mieszanych Form Walki.


NA ŻYWO: II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOGUCHWALE

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z II Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały. Ogromna ilość zawodników da kibicom przegląd technik - począwszy od najmłodszych adeptów po tych najbardziej doświadczonych. Komentuje ekspert - sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Zestawienie i wyniki pojedynków w rozwinięciu.


PIERWSZY TURNIEJ NOWEGO ROKU

Są już pierwsze zgłoszenia na II Ogólnopolski Turniej - to okazja do rozruchu poświątecznego, a także odwiedzenia malowniczej Boguchwały. W inauguracji nowego roku pięściarskiego, będą uczestniczyć kamery BOKSER.ORG - które wraz z komentarzem eksperta i sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki - przeprowadzą bezpośredni przekaz z tego wydarzenia. Szczegóły w rozwinięciu.


FERIE Z BOKSEM - ZAKOPANE

Atrakcja dla sympatyków pięściarstwa - kolejny raz 'UKS Gladiator Warszawa' wraz z klubem 'Box Garda' zaplanowali dla Was obóz w Zakopanem. W ośrodku trenuje wiele klubów - także zagranicznych. Program i szczegóły w rozwinięciu.