Ubierz się w koszulkę Bokser.org

Redakcja bokser.org wychodząc naprzeciw swoim czytelnikom postanowiła udostępnić możliwość kupna T-shirt bokser.org. Jeżeli chcesz dołączyć do Teamu Bokser.org, poczuć że tworzysz z nami coś co lubisz, co staje się naszą wspólną pasją. Jeżeli podoba Wam się to co robimy i chcecie się z tym utożsamiać, nic prostszego teraz macie taką szansę.
Aby zamówić T-shirt identyczny jaki otrzymują od nas bokserzy, należy wysłać zamówienie mailem na adres: sklep@bokser.org, załączając takie informacje jak adres do wysyłki oraz rozmiar. Ktoś z redakcji odpowie na Twoje zamówienie i drogą e-mailową przeprowadzi Cię przez całą procedurę. T-shirt Bokser.org kosztuje 20 zł, plus koszty opakowania oraz wybranej przesyłki. Koszulkę można odebrać osobiście, można ją też dostać za pobraniem lub wcześniej zrobić przelew, wtedy zostanie wysłana przez Pocztę Polską, listem poleconym, z priorytetem.

Cennik
Wysyłka listem poleconym z priorytetem: 20 zł + 13 zł
Wysyłka za pobraniem z priorytetem: 20 zł + 20 zł

Zobacz kto nosi naszą koszulkę Bokser.orgTomasz Adamek


Steve Cunningham


Andrzej Gołota


Rafał Jackiewicz


Mateusz Masternak


Grzegorz Proksa


Mariusz Wach


Piotr Wilczewski


Paweł Wolak


Karolina Michalczuk & Łukasz Maciec


Mariusz Cendrowski


Maciej Sulęcki


Artur Lazarian


Norbert Dąbrowski


Mateusz Rzadkosz


Dariusz Sęk


Jarosław Soroko


Paweł Głażewski

Nasi czytelnicy w koszulkach Bokser.org


Aktualna Mistrzyni Polski w boksie w wadze koguciej 52 kg Sandra Rybakowska i jej ojciec Wiesław z KS Boxing Team Chojnice.