ŁUKASZ RÓŻAŃSKI NA CZWARTYM MIEJSCU RANKINGU WBC WAGI BRIDGER

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) awansował na czwarte miejsce w rankingu WBC kategorii bridger (limit 101,6 kg) dzięki wygranej z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO) i zdobyciu pasa WBC International. Różańskiego wyprzedzają w tej chwili tylko Oscar Rivas (numer jeden), Jewgienij Romanow (numer dwa) i Bryant Jennings (numer trzy), rzeszowski pięściarz może więc być bliski walki o mistrzostwo świata.


IBF: CIEŚLAK NAJWYŻEJ W RANKINGU WAGI JUNIOR CIĘŻKIEJ!

Wydaje się, że Michał Cieślak (21-1, 15 KO) jest już bardzo blisko wielkiej mistrzowskiej szansy. W opublikowanym dzisiaj najnowszym rankingu federacji IBF podopieczny Andrzeja Liczika zajmuje w wadze cruiser drugą lokatę, notując awans z ósmej pozycji. Nikt aktualnie nie jest wyżej nad polskim pięściarzem, ponieważ pod miejscem pierwszym widnieje wakat. W rankingu IBF zadebiutował Paweł Stępień (15-0-1, 12 KO), ale... w kategorii junior ciężkiej.
RANKING WBC: AWANS SZPILKI, POWRÓT WŁODARCZYKA

Najnowsze zestawienie federacji WBC przyniosło dobre wieści dla Artura Szpilki (24-4, 16 KO) i Krzysztofa Włodarczyka (58-4-1, 39 KO). Szpilka awansował na piąte miejsce w wadze bridger, a Włodarczyk wrócił do klasyfikacji wagi cruiser, pojawiając się na dziewiątym miejscu. Na trzecich miejscach swoich kategorii wciąż znajdują się natomiast Michał Cieślak (21-1, 15 KO) i Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO).