WIDEO: FURY vs WILDER - WALKA W RINGU, NERWY W NAROŻNIKU

Wczoraj do sieci trafiło ciekawe nagranie. Okazuje się, że podczas gdy Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) z trudem powstawał z maty w dwunastej rundzie walki z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO), jego trener Ben Davison omal nie stoczył walki z jednym z ochroniarzy, który chyba trochę zbyt 'sumiennie' podszedł do swoich obowiązków i zabrakło mu nieco wyczucia.OFICJALNE PROMO NADCHODZĄCEJ GALI W POZNANIU

24 lutego w hali UAM w Poznaniu zorganizowana zostanie gala Boxing Production RCP 3. Głównym wydarzeniem imprezy będzie pojedynek Michała Chudeckiego (11-3-2, 3 KO) z Timurem Kuzachmedowem (6-0-2, 2 KO) na dystansie ośmiu rund. Swoje występy będą mieć również Aleksander Strecki, Ewelina Pękalska, Przemysław Gorgoń oraz Marcin Kujda. W karcie walk znalazło się także pięć pojedynków w formule K1. Transmisję z poznańskiej gali będzie można śledzić na kanale Polsat Sport Extra.

KRZYSZTOF ZIMNOCH: SZPILKA WCIĄŻ POPEŁNIA TE SAME BŁĘDY

- Kiedyś marzyłem o tytule mistrza świata. Dziś bardzo chciałbym pas mistrza Europy wagi ciężkiej. To na pewno jest w moim zasięgu. W Polsce chciałbym skrzyżować rękawice z Arturem Szpilką. Kiedyś pokonałem go w czasach amatorskich, a on wciąż popełnia te same błędy. Ale mogę również zaboksować z innymi, na przykład Mariuszem Wachem - mówi Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO), który prawdopodobnie w czerwcu zamelduje się między linami po dwudziestu miesiącach przerwy.STRECKI O GALI W POZNANIU, CZERKASZYNIE I JEGO WALCE Z GRAFKĄ

- Po walce chcemy wejść na wyższy poziom, może to być na przykład walka o pas mistrza Europy, ale to nie ode mnie zależy. Ja jak zawsze będę gotowy! - mówi nam Aleksander Strecki (6-1-1, 3 KO), były pięściarz kadry olimpijskiej Ukrainy, który kontynuuje swoją karierę w naszym kraju. Nie zabrakło wątku Fiodora Czerkaszyna i jego pojedynku z Bartłomiejem Grafką.


MASTERNAK: KOWNACKIEGO NIE MOŻNA SKREŚLAĆ NAWET Z NAJLEPSZYMI

- Adam pokazuje, że upór i charakter mogą dać naprawdę wiele. Idzie jak czołg swoim pressingiem i nie można skazywać go na porażkę nawet z tymi najlepszymi. Faworytem z mistrzami nie będzie, ale on wejdzie do ringu bez respektu dla Joshuy czy Wildera. I da z siebie wszystko - mówi Mateusz Masternak (41-5, 28 KO), chwaląc Adama Kownackiego (19-0, 15 KO) za szybką i efektowną demolkę nad Geraldem Washingtonem.RZADKIEWICZ O LUTOWEJ GALI W POZNANIU I WSPÓŁPRACY ZE SNARSKIM

24 lutego w hali UAM w Poznaniu zorganizowana zostanie gala Boxing Production RCP 3, podczas której w walce wieczoru Timur Kuzachmedow (6-0-2, 2 KO) zawalczy z Michałem Chudeckim (11-3-2, 3 KO). Imprezę zorganizują wspólnie Dariusz Snarski oraz Włodzimierz Rzadkiewicz. Opublikowaliśmy już na naszej stronie rozmowę z popularnym "Snarą", teraz czas na wywiad z Rzadkiewiczem. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.


DARIUSZ SNARSKI: WALKA Z CIEŚLAKIEM? TO BYŁ WAŁEK! OWOCE LATAŁY

Przez lata mówiło się: im starszy, tym lepszy. Dariusz Snarski - były olimpijczyk z Barcelony i wieloletni zawodowy bokser, obecnie jest szefem stajni Boxing Production i organizuje w naszym kraju gale boksu zawodowego. 24 lutego wraz z Włodzimierzem Rzadkiewiczem zorganizuje imprezę w Poznaniu, podczas której w walce wieczoru jego zawodnik Timur Kuzachmedow (6-0-2, 2 KO) skrzyżuje rękawice z doświadczonym Michałem Chudeckim (11-3-2, 3 KO).
'USYK? NAJPIERW POWINIEN ZAWALCZYĆ Z DILLIANEM WHYTE'EM'

Aleksander Usyk (16-0, 12 KO) wielkimi krokami zbliża się do występów w wadze ciężkiej. Za kilka miesięcy zunifiowany mistrz wagi junior ciężkiej ma stoczyć pierwszą walkę w wyższym limicie. O szanse Usyka w królewskiej kategorii zapytaliśmy wczoraj w Poznaniu jego byłego kolegę z kadry narodowej, Aleksa Streckiego (6-1-1, 3 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z pięściarzem trenującym aktualnie w stolicy Wielkopolski.


CHUDECKI: NIE BĘDZIE TRZECIEJ WALKI Z WRZESIŃSKIM

24 lutego w hali UAM w Poznaniu odbędzie się gala Boxing Production RCP 3, gdzie w walce wieczoru Michał Chudecki (11-3-2, 3 KO) skrzyżuje rękawice z zawodnikiem Dariusza Snarskiego, Timurem Kuzachmedowem (6-0-2, 2 KO). Po dzisiejszej konferencji prasowej mieliśmy okazję porozmawiać z Michałem, który oprócz tematu walki odpowiedział także na pytania o swoje plany na przyszłość, współpracę z Mateuszem Borkiem, wspomnienia ze Stanów Zjednoczonych, czy choćby też o to, czy dojdzie kiedykolwiek do trzeciego starcia z Damianem Wrzesińskim, który był ostatnim rywalem "TNT". Zapraszamy do wysłuchania tego, co powiedział Michał Chudecki.WIDEO: ADAM KULIK TKO 1 AMADEUSZ RADOMSKI (+91kg)

Adam Kulik (KS PACO Lublin) to nowa siła w polskiej wadze super ciężkiej. Pięściarz z Lublina robi stałe postępy, w zeszłym roku zdobył srebro Mistrzostw Polski, a teraz wygrał właśnie Puchar Polski Seniorów. W finale pokonał Amadeusza Radomskiego w zaledwie minutę. Zobaczcie 'Godzillę' w akcji.


KRYSTIAN KAŻYSZKA: 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH DLA ZWYCIĘZCY!

Krystian Każyszka wyszedł z bardzo ciekawą inicjatywą. 100 tysięcy złotych plus kontrakt z jego grupą Rocky Boxing Night - oto nagroda dla zwycięzcy ośmioosobowego turnieju w wadze ciężkiej. Z nowym promotorem na naszym rynku porozmawialiśmy również o niedoszłej walce Nikodema Jeżewskiego (16-0-1, 9 KO) z Adamem Balskim oraz najbliższej przyszłości Jeżewskiego. Więcej w wywiadzie. Zapraszamy!


WIDEO: WALKA WOWK vs CHACHETA

Mikołaj Wowk (15-3, 9 KO) ma już na rozkładzie Krzyśka Kopytka oraz Michała Żeromińskiego, co robi z niego jednego z ciekawszych pięściarzy na naszym podwórku w wadze półśredniej. Początek roku to okres posuchy, więc prezentujemy Wam jego zeszłoroczne zwycięstwo przed czasem nad Denisem Chechetą. Walkę zarejestrowała kamera BOKSER.ORG. Zapraszamy.


WIDEO: WALKA MIKOŁAJ WOWK vs ALEKSANDER CZABAN

W zeszłym tygodniu Mikołaj Wowk (15-3, 9 KO) zanotował największy sukces w karierze, pokonując pewnie Michała Żeromińskiego. Ale kilka tygodni wcześniej zaboksował w Zabrzu, gdzie pokonał Aleksandra Czabana. Tamtą galę transmitowaliśmy na BOKSER.ORG. Jeśli ktoś nie miał okazji obejrzeć walki Wowka, a po jego wygranych z Kopytkiem i Żeromińskim w końcu się nim zainteresował, teraz może nadrobić zaległości. Prezentujemy Wam starcie Wowka z Czabanem. Zapraszamy.MATEUSZ BOREK: CZASEM PRZYJEMNOŚCI RODZĄ SIĘ W BÓLACH

- Zobaczymy, czy zostanę w boksie w 2019 roku na poważnie, czy zostawię sobie dwóch-trzech zawodników. Czasem przyjemności rodzą się w bólach - powiedział po wczorajszej 'Wojnie Domowej' w Radomiu organizator tej imprezy, Mateusz Borek. Porozmawialiśmy z nim o samej gali, ale również planach na przyszłość oraz o Tomaszu Adamku (53-6, 31 KO). Zapraszamy!