WIDEO: RYWAL ADAMKA W 2011 ROKU NA OBOZIE WŁADIMIRA KLICZKI

Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) spotka się 6 października w Chicago z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO). Kamera BOKSER.ORG od dawna śledziła Amerykanina. Oto materiał z 2011 roku, kiedy Miller jako sparingpartner pomagał Władimirowi Kliczce w austriackich górach w przygotowaniach do walki z Davidem Haye'em. Jak widać wtedy jeszcze 'Big Baby' ważył dużo, dużo mniej niż teraz.

WIDEO: GBP PRZYPOMINA WALKI CANELO Z KHANEM I TROUTEM

Oficjalny kanał stajni Golden Boy Boxing z okazji zbliżającego się rewanżu Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO) z Giennadijem Gołowkinem przypomina zwycięstwo Canelo przez ciężki nokaut nad Amirem Khanem oraz na punkty z Austinem Troutem (w rozwinięciu). Całe potyczki w świetnej jakości. Kto jeszcze nie widział, lektura obowiązkowa.ZAPOWIEDŹ WALKI JOSHUA-POWIETKIN

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) wraca na ring 22 września, by bronić pasów WBA, WBO, IBF i IBO w wadze ciężkiej w starciu z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Pojedynek odbędzie się w obecności 90 tys. kibiców na stadionie Wembley w Londynie. Poniżej krótki klip zapowiadający hitową potyczkę.


WIDEO: ZAPOWIEDŹ WALKI USYK vs GASIJEW

Już w sobotę wielki finał turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej. Starcie Aleksandra Usyka (14-0, 11 KO) z Muratem Gasijewem (26-0, 19 KO) o cztery pasy w limicie 90,7 kilograma elektryzuje wszystkich kibiców, a ten film tylko roznieci Wasze apetyty. Doskonałe, blisko półgodzinne wprowadzenie do sobotniego pojedynku.


TOMASZ ADAMEK: MARZY MI SIĘ OSTATNIA, BARDZO DUŻA WALKA

- Przede mną jeszcze dwie walki. Marzy mi się, by w tej drugiej dostać ostatnią dużą szansę - nie ukrywa mający wciąż wielkie aspiracje Tomasz Adamek (53-5, 31 KO). Z byłym mistrzem świata dywizji półciężkiej, cruiser, a teraz czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej, Marcin Filipowski porozmawiał nie tylko o boksie, ale również o planach na przyszłość. Zapraszamy!


WIDEO: HBO ZAPOWIADA WALKI KOWALIOW-ALVAREZ I BIWOL-CHILEMBA

Już 4 sierpnia bardzo ciekawa gala w Hard Rock Hotel & Casino w Atlantic City z dwoma walkami o mistrzostwo świata wagi półciężkiej. Broniący pasa WBO Siergiej Kowaliow (32-2-1, 28 KO) spotka się z Eleiderem Alvarezem (23-0, 11 KO), a Dimitrij Biwol (13-0, 11 KO), champion według WBA, skrzyżuje rękawice z Isaakiem Chilembą (25-5-2, 10 KO). Stacja HBO wypuściła krótką zapowiedź tych walk.


WIDEO: BRUTALNY I WIDOWISKOWY EFE AJAGBA NOKAUTUJE

Efe Ajagba (5-0, 5 KO) to zdecydowanie jeden z najgorętszych prospektów wagi ciężkiej. Obchodzący niedawno 24. urodziny Nigeryjczyk brutalnie obchodzi się ze swoimi rywalami. W ostatnim starcie ciężko znokautował Della Longa, a oficjalny kanał PBC zaprezentował teraz kibicom ten krótki pojedynek. Obejrzyjcie tego chłopaka w akcji, wkrótce może być o nim głośno.


NA ŻYWO: FIFGTERS #36 - SĘK, OLAŚ, RUMIŃSKI

Za chwilę rozpoczynamy cykliczny odcinek programu na żywo Fighters. Przepełniony dziś emocjami piłkarskimi - Champions Sport Bar, to czas i miejsce gdzie redaktor Mariusz Serafin i Ewa Brodnicka poprowadzą program o wszystkich sportach walki - gościem pierwszego 'starcia' jest Dariusz Sęk; do drugiej rundy stanie Michał Olaś i Paweł Rumiński.

MARIUSZ WACH O SPARINGACH Z TYSONEM FURYM

- Zaimponowała mi praca nóg Tysona. Ważył pewnie ze 130 kilogramów, a cały czas pozostawał w ruchu - wspomina wspólne sparingi z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) nasz Mariusz Wach (33-3, 17 KO). Polski olbrzym ostatecznie nie zaboksował w Warszawie (końcówka wywiadu nieaktualna), ale zdążył trochę posparować z byłym mistrzem świata wszechwag. Dziś późnym wieczorem rywalem wracającego po długiej przerwie Fury'ego będzie Sefer Seferi (23-1, 21 KO).