PROMO: WRZESIŃSKI PRZED SOBOTNIĄ WALKĄ Z KRÓLEM W MIĘDZYZDROJACH

Damian Wrzesiński (11-1-1, 5 KO) 19 sierpnia podczas gali w Międzyzdrojach skrzyżuje rękawice z ambitnym i walecznym Tomaszem Królem (4-1-1, 1 KO). Dla popularnego 'Wrzosa' będzie to pierwszy pojedynek od czasu marcowego starcia w Belgii z Jean Pierre Bauwensem. Wtedy sędziowie orzekli zwycięstwo faworyta gospodarzy. Sobotniego wieczoru szykują się naprawdę duże emocje, bo obaj panowie mają sporo do udowodnienia.
MATEUSZ MASTERNAK O TURNIEJU WBSS I SZANSACH WŁODARCZYKA

Krzysztof Włodarczyk (53-3-1, 37 KO) jest naszym jedynakiem w turnieju World Boxing Super Series. W walce ćwierćfinałowej spotka się z mistrzem świata wagi junior ciężkiej federacji IBF, Muratem Gasijewem (24-0, 17 KO). A jak szanse 'Diablo' ocenia inny wysoko klasyfikowany polski pięściarz w tym limicie, Mateusz Masternak (39-4, 26 KO)? Były mistrz Europy dokładnie przeanalizował każdą parę - zapraszamy.


WIDEO: WAŻENIE PRZED WALKĄ ŁOMACZENKO vs MARRIAGA

Wasyl Łomaczenko (8-1, 6 KO) podejdzie dziś w nocy do trzeciej obrony tytułu mistrza świata kategorii super piórkowej federacji WBO, mierząc się z Miguelem Marriagą (25-2, 21 KO). Póki co obaj spotkali się podczas ceremonii ważenia i osiągnęli wymagany limit 130 funtów, czyli niespełna 59 kilogramów (58,95 kg). Zobaczcie więc jak obaj prezentowali się na ważeniu.


WIDEO: WŁADIMIR KLICZKO KAMERĄ BOKSER.ORG

Władimir Kliczko (64-5, 53 KO) to jeden z najwybitniejszych mistrzów świata w historii wagi ciężkiej. Wczoraj ogłosił oficjalnie, że kończy swoją długą, piękną karierę, którą rozpoczął złoty medal igrzysk w Atlancie w 1996 roku. Potem dwukrotnie zdobywał tytuł mistrza świata królewskiej kategorii, panując za drugim razem aż dekadę! Kamera BOKSER.ORG niejednokrotnie podążała za mistrzem. Przy okazji jego wczorajszej deklaracji, parę naszych ujęć z obozów, treningów medialnych itp. Zapraszamy!
WILCZEWSKI O BALSKIM, BRODNICKIEJ I PRACY W ZIĘBICACH

- Nie chciałbym rewanżu z Janikiem, bo tam nie było żadnych kontrowersji, a walka była jednostronna. Wolałbym, aby z każdym kolejnym startem poprzeczka dla Adama była nieco podwyższana - mówi Piotr Wilczewski, szkoleniowiec Adama Balskiego (10-0, 8 KO). Z byłym mistrzem Europy, obecnie uznanym trenerem, porozmawialiśmy o jego pracy z młodzieżą w Ziębicach, a także walkach Balskiego oraz Ewy Brodnickiej (14-0, 2 KO). Zapraszamy.WIDEO: ZAPOWIEDŹ GALI W MIĘDZYZDROJACH

Już 19 sierpnia czekają nas emocje związane z galą Międzyzdroje Seaside Boxing Show IX. Prezentujemy Wam dwa filmy promujące to wydarzenie. Walki Sęk vs Matyja, Stępień vs Lester, Wrzesiński vs Król, Tryc vs Gorgoń i Wierzbicki vs Nawrocki - powinno się to dobrze oglądać.
ADAM KOWNACKI: SZPILKA TO BALON, KTÓRY JA PRZEBIJĘ!

- On chyba zdał już sobie sprawę z tego, że przegra. Szpilka to balon, który ja przebiję - zapowiada Adam Kownacki (15-0, 12 KO), który już za godziny skrzyżuje rękawice z faworyzowanym Arturem Szpilką (20-2, 15 KO). A wszystko w rozmowie z Marcinem Filipowskim, który jako pierwszy przedstawiał sylwetkę Adama i towarzyszył mu jeszcze w czasach amatorskich.