WIDEO: OBSZERNY SKRÓT WALKI RAMIREZ vs BOSEL (KO 4)

Gilberto Ramirez (44-0, 30 KO) po oddaniu pasa WBO kategorii super średniej zanotował dziś już piąte kolejne zwycięstwo przed czasem w dywizji półciężkiej. Ceniony Dominic Bosel (32-3, 12 KO) poległ w czwartej rundzie. A był to oficjalny eliminator do pasa WBA w limicie 79,4 kilograma. Poniżej prezentujemy Wam obszerny skrót tego pojedynku.
MASTERNAK: OKOLIE WYELIMINOWAŁ ATUTY CIEŚLAKA

Sporo czasu minęło już od punktowej porażki Michała Cieślaka (21-2, 15 KO) z Lawrence'em Okolie (18-0, 14 KO), mistrzem świata wagi junior ciężkiej federacji WBO. Przed walką analizowaliśmy ją długo z Mateuszem Masternakiem. Teraz, ponad dwa miesiące później, z tym samym Masternakiem omówiliśmy przebieg tej potyczki.
HENRYK PETRICH: DWA RAZY ZNOKAUTOWAŁEM SVENA OTTKE

Henryk Petrich to jeden z trzech zawodników w historii polskiego boksu, który zdobywał medale Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata oraz Igrzysk Olimpijskich. Mało kto dziś pamięta, że w swojej karierze zawsze wygrywał ze Svenem Ottke (34-0), późniejszym niepokonanym mistrzem świata kategorii super średniej. Dwukrotnie pokonał go nawet przed czasem. Niedawno mieliśmy przyjemność porozmawiać z Panem Henrykiem - zapraszamy!MATEUSZ MASTERNAK: PROMOTOR PRACUJE NAD ELIMINATOREM

- Cały czas pozostaję w treningu. Potrzebuję sześć tygodni, najlepiej osiem, i jestem gotowy na każdą walkę. Mam nadzieję, że w lecie dojdzie do eliminatora, który otworzy mi walkę o mistrzostwo świata. Mój promotor już nad tym pracuje - mówi należący do światowej czołówki wagi junior ciężkiej Mateusz Masternak (46-5, 31 KO).


FURY vs WHYTE: TYPUJE MACIEJ MISZKIŃ

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) czy Dillian Whyte (28-2, 19 KO)? Wielu ludzi drapie się po głowie i w napięciu czeka na ten pojedynek, ale swojego wyraźnego faworyta ma Maciej Miszkiń, niegdyś pięściarz krajowej czołówki, obecnie komentator i ekspert telewizyjny.


PIOTR JAGIEŁŁO O WALCE FURY vs WHYTE

Piotr Jagiełło, wychowany na BOKSER.ORG, dziś komentator i ekspert TVP, trafnie wytypował scenariusz i wynik walki Usyk vs Joshua. Dlatego przy okazji pojedynku Tysona Fury'ego (31-0-1, 22 KO) z Dillianem Whyte'em (28-2, 19 KO) znów poprosiliśmy go o typ na walkę o pas WBC wagi ciężkiej.


DAMIAN JONAK: DAŁEM EMOCJE, WYGRAŁEM, IDZIEMY DALEJ!

Damian Jonak (42-1-2, 21 KO) w końcu dopiął swego i trzecią walkę z Andrew Robinsonem (26-6-2, 7 KO) zakończył zasłużonym zwycięstwem. Pomimo uciążliwej kontuzji prawej ręki, jakiej nabawił się już w pierwszej fazie pojedynku. Po wszystkim był zadowolony, choć wciąż widzi dużą rezerwą w swoim boksie.WIDEO: CAMPBELL HATTON NA TARCZY

Jego ojciec Ricky Hatton został legendą nie tylko brytyjskiego, ale i światowego boksu. Teraz Campbell Hatton (6-0, 2 KO) próbuje wyjść z jego cienia i zbudować własną pozycję. 21-latek dziś wieczorem spotka się z Lee Gloverem (11-9, 3 KO). Na rozgrzewkę prezentujemy Wam urywki treningu młodego Hattona i jego tarczę z wujkiem Matthew Hattonem.SŁAWNY RICKY HATTON O SWOJEJ KARIERZE

Ricky Hatton (45-3, 32 KO) to jeden z najwspanialszych brytyjskich mistrzów boksu zawodowego. Podczas długiej kariery sięgnął po tytuły kategorii super piórkowej i półśredniej, należąc do czołówki zestawień P4P. Dziś, piętnaście lat po szczytowym momencie jego kariery, wspominamy ją z samym 'Hitmanem' z Manchesteru.