MATEUSZ MASTERNAK PRZED WALKĄ O MISTRZOSTWO ŚWIATA!

- Po jednym ze sparingów krew podchodziła mi do gardła, ale to były bardzo udane przygotowania. Tak naprawdę trenowałem do tej walki już od marca. Za mną 21 lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń, a teraz muszę to wszystko skoncentrować i pokazać w ciągu jednego pojedynku, trwającego maksymalnie 36 minut. To nie jest łatwe, bo pojawiają się różne emocje i nadzieje. To duża presja, ale nie pękam na robocie i zrobię swoje! - mówi Mateusz Masternak (47-5, 31 KO), który w niedzielny wieczór zaatakuje Chrisa Billama-Smitha (18-1, 12 KO) i jego pas WBO wagi junior ciężkiej.
ZŁY DON DIEGO PO OBRONIE PASA: TERAZ REWANŻ Z BALBOĄ, ZAORAĆ PZB!

- Chcę, żeby to wybrzmiało. Zmarł wybitny trener Marian Basiak, a nikt z PZB nie pojawił się nawet na pogrzebie. Jestem bardzo zły na to wszystko. Co teraz? W Gromdzie chcę dać rewanż z Balboą, bo to najlepsza walka do zrobienia. Zobaczycie mnie też w jakiejś walce freakowej. Na horyzoncie pojawiają się nowe, ciekawe twarze, jak Gorilla czy Joker, ale póki co chcemy dać rewanż z Balboą - powiedział Mateusz DON DIEGO Kubiszyn, który wczoraj wieczorem rozjechał Łukasza Parobca i obronił pas mistrzowski federacji GROMDA.


'GOAT' PAROBIEC: TO NAJWAŻNIEJSZA WALKA W MOIM ŻYCIU

- To były pierwsze w pełni profesjonalne przygotowania do walki jakie kiedykolwiek miałem. Tym razem postawiłem wszystko na jedną kartę, wszak jest to moja walka życia. Zamierzam narzucić Mateuszowi swoje warunki i odebrać mu pas - mówi Łukasz GOAT Parobiec przed jutrzejszą walką o mistrzostwo GROMDY z królem walk na gołe pięści, Mateuszem DON DIEGO Kubiszynem.MICHAŁ SOCZYŃSKI I JEGO PROMOTOR Z PIERWSZYMI PASAMI

- Chciałem w niego wjechać i tak zrobiłem. Miałem skończyć rywala do końca czwartej rundy, udało się nawet wcześniej - powiedział Michał Soczyński (8-0, 5 KO) po demolce nad Mariano Gudino. - Wrócimy w pierwszym kwartale przyszłego roku, być może w Wielkiej Brytanii - dodał promujący go Mariusz Krawczyński.

MICHAŁ CIEŚLAK NOKAUTUJE I BRONI MISTRZOSTWA EUROPY

Przed pierwszą obroną mistrzostwa Europy wagi cruiser Michał Cieślak (25-2, 19 KO) nie chciał mówić za dużo, ale już po niej, po efektownym zwycięstwie, w przerwie przed kolejnym podejściem do oddania moczu w ramach kontroli antydopingowej, Michał podzielił się z nami swoimi przemyśleniami o sportowej przyszłości. Było ciekawie - zapraszamy!ZWYCIĘSKI SZEREMETA ZAKOŃCZY KARIERĘ?

Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO) dużo osiągnął w boksie. Był mistrzem Europy wagi średniej, boksował o mistrzostwo świata z samym Gołowkinem, ale to mogą być ostatnie miesiące w ringu. Pora poświęcić się rodzinie, no chyba że pojawi się coś naprawdę dużego...

WAŻENIE: WŁODARCZYK, SZEREMETA, BEDNAREK, CZERKLEWICZ, GRABOWSKI

Już jutro gala Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 31. Poza daniem głównym, czyli walką Cieślak vs McCarthy o mistrzostwo Europy, między linami zameldują się m.in. Krzysztof Włodarczyk (63-4-1, 43 KO), Kamil Szeremeta (24-2-1, 8 KO), Jan Czerklewicz (11-1, 3 KO), Ihosvany Garcia (10-0, 7 KO), Kamil Bednarek (12-0, 7 KO), Miłosz Grabowski (6-0, 3 KO) czy Artur Górski (7-1, 3 KO). Oto nagranie z ceremonii ważenia.