ADAM KOWNACKI: SZPILKA TO BALON, KTÓRY JA PRZEBIJĘ!

- On chyba zdał już sobie sprawę z tego, że przegra. Szpilka to balon, który ja przebiję - zapowiada Adam Kownacki (15-0, 12 KO), który już za godziny skrzyżuje rękawice z faworyzowanym Arturem Szpilką (20-2, 15 KO). A wszystko w rozmowie z Marcinem Filipowskim, który jako pierwszy przedstawiał sylwetkę Adama i towarzyszył mu jeszcze w czasach amatorskich.


WAŻENIE: BROWNE vs MONAGHAN

Tuż po Szpilce i Kownackim między linami zaprezentują się czołowi zawodnicy dywizji półciężkiej - Sean Monaghan (28-0, 17 KO) oraz Marcus Browne (19-0, 14 KO). Zobaczcie, jak obaj prezentowali się na ceremonii ważenia.


KOWNACKI DO SZPILKI: OBY TO NIE BYŁ TANIEC Z GWIAZDAMI

- Przetestuję szczękę Artura. W sobotę wieczorem przekonamy się, kto należy do jakie półki i gdzie jest nasze miejsce. Mam nadzieję, że to nie będzie taniec z gwiazdami i Artur podejmie walkę - mówi na godziny przed starciem z Arturem Szpilką (20-2, 15 KO) niepokonany i zdeterminowany Adam Kownacki (15-0, 12 KO).WASZYM ZDANIEM: PACQUIAO vs HORN

Manny Pacquiao (59-6-2, 38 KO) i Jeff Horn (16-0-1, 11 KO) zmieścili się limicie wagi półśredniej przed walką o pas federacji WBO. Wideo z ceremonii ważenia poniżej. A to jest temat dla Was - kibiców. Transmisja w Polsacie Sport od godziny 3:00 w nocy. Zapraszamy Was do merytorycznej dyskusji!
CO SŁYCHAĆ U ALEKSA KUZIEMSKIEGO?

Czasem dopytujecie nas, co dzieje się z tym czy tamtym zawodnikiem, którzy zakończyli już kariery. Podczas niedawnej gali w Białymstoku spotkaliśmy Aleksa Kuziemskiego (23-5, 7 KO), medalistę Mistrzostw Świata i Europy, olimpijczyka z Aten oraz dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej. Obchodzący niedawno 40. urodziny Aleks czuje się dobrze, ale nie zamierza już wracać do boksu.

TOMASZ ADAMEK: CZEKAMY NA OFERTY, CZUJĘ SIĘ NAPRAWDĘ DOBRZE

- Czułem, że rywal bił mocno, ale byłem dla niego zbyt szybki. Jest wygrana i zobaczymy teraz, co będzie dalej. Wyglądałem dobrze, czułem się dobrze, więc mogę się pokusić o kolejne starty - stwierdził po wczorajszej wygranej Tomasz Adamek (51-5, 30 KO), który w głównym daniu gali PBN 7 pokonał wyraźnie na punkty Solomona Haumono (24-4-2, 21 KO).