CONCEICAO ZDETRONIZOWAŁ FOSTERA (WIDEO)

Robson Conceicao (19-2-1, 9 KO) - złoty medalista olimpijski z Rio (2016), dopiął swego i pokonał O'Shaquie Fostera (22-3-1, 12 KO), odbierając mu pas WBC wagi super piórkowej. Inna sprawa, że niejednogłośny werdykt na korzyść Brazylijczyka (116:112, 115:113, 112:116) był kontrowersyjny. Oto skrót tego pojedynku.
WIDEO: 'BAM' RODRIGUEZ EFEKTOWNIE ZNOKAUTOWAŁ ESTRADĘ!

Juan Francisco Estrada (44-4, 28 KO) coś tam wspominał o czwartej walce z 'Chocolatito', tymczasem dostał lanie od Jesse Rodrigueza (20-0, 13 KO) i stracił pas WBC wagi super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej. Estrada został znokautowany hakiem w okolice wątroby, ale miał zapis o rewanżu, który zamierza wykorzystać. Oto obszerny skrót walki.UDANY REWANŻ WNUKA ALEGO (WIDEO)

Nico Ali Walsh (10-1, 5 KO) - wnuk Muhammada Alego, dziesięć miesięcy temu przegrał nieznacznie z Soną Akale (9-2, 4 KO), dziś w nocy nieznacznie wygrał na kartach sędziów, mając rywala liczonego w trzeciej odsłonie. Oto skrót pojedynku.

MASTERNAK: USYK JEST NA RÓWNI Z ALIM, FOREMANEM I FRAZIEREM

- Usyk zamknął wszystkim usta. Mówili, że nie przeskoczy gabarytów, siły itd, a on wygrywał i to na wyjazdach. Po walce z Furym historia boksu na pewno go zapamięta. To jest prawdziwy fenomen. Rewanż zapowiada się ekscytująco, wciąż jednak moim faworytem będzie Usyk - mówi Mateusz Masternak (48-6, 32 KO), wielki fan Aleksandra Usyka (22-0, 14 KO), który najpierw zunifikował wszystkie pasy kategorii cruiser, a teraz w ciężkiej.