LEŚNIAK: PRZED OSTATNIĄ WALKĄ MOJA 'BYŁA' POCIĘŁA MNIE NOŻEM

Od miłości do nienawiści jeden krok. Może coś o tym powiedzieć Michał Leśniak (13-1-1, 3 KO), który zdradził nam skrywaną dotąd tajemnicę. Otóż... na tydzień przed poprzednią walką został zaatakowany nożem przez byłą dziewczyną. - Dopiero w szpitalu zorientowałem się, że mam nóż wbity w łydce. Miałem też szwy na ręce i w ten sposób trenowałem tuż przed samą walką - wspomina pięściarz z Wałbrzycha, który w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice z Hamzą Misaui (9-2). O tej walce, przygotowaniach, zawirowaniach w życiu osobistym, ale także planach na przyszłość, porozmawialiśmy dziś przed wieczornym treningiem. Zapraszamy!


DZIŚ TRENER PAWEŁ GŁAŻEWSKI: CIĘŻKO POGODZIĆ SIĘ Z KOŃCEM KARIERY

W pewnym momencie Paweł Głażewski (23-5, 5 KO) był naprawdę zawodnikiem europejskiej czołówki w wadze półciężkiej. Dzięki kilku ciekawym zwycięstwom doczekał się nawet walki o mistrzostwo świata, choć akurat tamtej potyczki nie wspomina najlepiej. Co dziś porabia popularny 'Głaz'. Czy łatwo było mu odnaleźć się po zakończeniu kariery. Zapraszamy!

TRENER FIODOR ŁAPIN O SYTUACJI KRZYSZTOFA GŁOWACKIEGO

Trener Fiodor Łapin zazwyczaj jest wyważony w swoich opiniach, zawsze jednak stoi po stronie swojego zawodnika, a sytuacja Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) mocno niecierpliwi nie tylko 'Główkę', lecz również trenera. I właśnie o kontraktowych zawirowaniach Krzyśka, walce mistrzowskiej z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO), przygotowaniach i taktyce, porozmawialiśmy z trenerem Łapinem. Zapraszamy!


KRZYSZTOF GŁOWACKI: BĘDĘ TRZYKROTNYM MISTRZEM ŚWIATA!

- Zobaczymy jak Okolie zachowa się, gdy przyjmie mocny cios. Będę trzykrotnym mistrzem świata - mówi Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO), który wciąż czeka na podpisanie kontraktu na walkę z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO). Teoretycznie panowie mają zaboksować o wakujący pas federacji WBO wagi junior ciężkiej 12 grudnia, ale... No właśnie. O treningach, mocnym rywalu, lecz również niedopowiedzeniach i braku podpisu na kontrakcie - o tym wszystkim porozmawialiśmy z 'Główką'. Zapraszamy!


IGOR JAKUBOWSKI PO PIERWSZEJ WYGRANEJ W TURNIEJU KATEGORII CRUISER

Igor Jakubowski (2-0, 1 KO) udanie i efektownie rozpoczął swój udział w specjalnym turnieju wagi junior ciężkiej z nagrodą główną 50 tysięcy dolarów. Olimpijczyk z Rio brutalnie obszedł się ze zbierającym dopiero pierwsze szlify Pawłem Nowaczyńskim. Po zejściu z ringu porozmawialiśmy z Jakubowskim o dalszych planach i ambicjach sportowych - zapraszamy!


WAŻENIE: IGOR JAKUBOWSKI vs PAWEŁ NOWACZYŃSKI

W piątkowy wieczór rusza turniej wagi junior ciężkiej organizowany przez Krystiana Każyszkę z nagrodą główną 50 tysięcy złotych. W pierwszym ćwierćfinale Igor Jakubowski (1-0) - wicemistrz Europy i olimpijczyk z Rio, spotka się z debiutantem, Pawłem Nowaczyńskim. Zobaczcie obu podczas ceremonii ważenia.