GALA SHOBOX: TRWA TERROR UZBEKA JERGASZEWA

Szochżachon Jergaszew (18-0, 16 KO) już w pierwszej rundzie rozprawił się wczoraj na gali ShoBox w Sloan z Adrianem Estrellą (29-5, 24 KO), kończąc walkę bardzo mocnym i przede wszystkim precyzyjnym uderzeniem na wątrobę. Uzbek jest z pewnością jednym z najciekawszych prospektów wagi junior półśredniej i już w tym roku może być zagrożeniem dla najlepszych.
CIEŚLAK vs MAKABU: TYPUJE NIKODEM JEŻEWSKI

Choć w rekordzie walka jest uznana za nieodbytą, to Nikodem Jeżewski spędził z Michałem Cieślakiem (19-0, 13 KO) w ringu trzy rundy. Już 25 stycznia Michał zmierzy się na wyjeździe z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO) w starciu o wakujący tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. I właśnie o typ na ten pojedynek poprosiliśmy Nikodema. Zapraszamy.NAJLEPSZE NOKAUTY 2019 ROKU WEDŁUG BT SPORT

Stacja BT Sport jest jednym z najważniejszych graczy na Wyspach. Jeśli chodzi o boks, skupia się przed wszystkim na brytyjskich gwiazdach i galach z ich udziałem - od lokalnych czempionów, przez Josha Warringtona, do Tysona Fury'ego i Daniela Dubois. Ten ostatni wyróżnia się w podsumowaniu najlepszych nokautów roku na antenie BT. Na liście znalazły się aż trzy nokauty w wykonaniu młodego prospekta. Pierwsze miejsce zajął jednak ktoś inny.


WIDEO: CHARLO ZREWANŻOWAŁ SIĘ HARRISONOWI I ODZYSKAŁ PAS WBC

Rewanż jest słodki. Dokładnie rok po porażce w pierwszej walce Jermell Charlo (33-1, 17 KO) pokonał przed czasem Tony'ego Harrisona (28-3, 21 KO) i odzyskał tytuł mistrza świata wagi junior średniej federacji WBC. Charlo rzucił rywala na deski w drugiej rundzie, ale potem Harrison wrócił do gry i toczył równorzędną walkę. Po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 96:93, 94:95 i 96:93 na korzyść Jermella. W jedenastym starciu pięściarz z Teksasu przełamał oponenta i znów zasiadł na tronie World Boxing Council. Prezentujemy Wam skrót tej ciekawej potyczki.MICHAŁ CIEŚLAK: WALKA Z MAKABU NIE SKOŃCZY SIĘ NA PUNKTY!

- Kontrakty wciąż nie są jeszcze podpisane, ale to chyba zagrywka z ich strony, żeby mnie rozkojarzyć i odwrócić trochę od treningów. Ta walka raczej nie zakończy się na punkty - mówi Michał Cieślak (19-0, 13 KO), który 18 stycznia ma zaboksować o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBC wagi junior ciężkiej z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO).


NA ŻYWO: POGROMCA ZIMNOCHA (TWARDOWSKI), OLAŚ, BOCIAŃSKI I INNI!

Pogromca Zimnocha - Krzysztof Twardowski (6-2, 4 KO), wciąż niepokonany Michał Olaś (8-0, 7 KO), wracający po dwuletniej przerwie Daniel Bociański (9-0, 2 KO), a także debiutujący na zawodowym ringu Sebastian Rembecki. To część rozpiski gali z Boxing Fight Championship 2, organizowanej przez Jerzego Galarę. BOKSER.ORG ma dla Was niespodziankę. Zapraszamy Was na relację na żywo z Nowego Sącza! Kawał dobrego boksu w krajowych wydaniu na rozgrzewkę przed jutrzejszą galą Joshua vs Ruiz II w Arabii Saudyjskiej. Zestawienie w rozwinięciu.
NIKODEM JEŻEWSKI: PRZYSZŁA FAJNA OFERTA OD KUDRIASZOWA

Nikodem Jeżewski (17-0-1, 9 KO) na koniec roku 2019 spotka się z Tamasem Lodim (20-12-2, 17 KO), a już w przyszłym roku powinien zaatakować pas Unii Europejskiej kategorii junior ciężkiej. Do pięściarza promowanego przez Krystiana Każyszkę spływają wciąż bardzo ciekawe oferty. Z Nikodemem porozmawialiśmy o najbliższej przyszłości i jego planach. Zapraszamy!


KRZYSZTOF ZIMNOCH PO NIESPODZIEWANEJ PORAŻCE PRZED CZASEM

- To nie było to. Chciałem wrócić, po prostu się nie udało. Nie chcę też nic odbierać Twardowskiemu, to by było nie w porządku względem niego. Muszę dać sobie czas i przemyśleć to wszystko na spokojnie. Dziś jeszcze nie wiem, czy kończę karierę, czy dalej będę jeszcze próbował - powiedział po niespodziewanej porażce z Krzyśkiem Twardowskim faworyzowany przed tym pojedynkiem Krzysztof Zimnoch (22-3-1, 15 KO).