MAGAZYN FIGHTERS - KRZYSZTOF 'DIABLO' WŁODARCZYK

Zapraszamy Was na kolejny odcinek magazynu Fighters. Jak zwykle podzielimy go na dwie części. W pierwszej porozmawiamy ze Sławomirem Dubą i Tomaszem Bałdygą o gali DSF, natomiast w drugiej zajmiemy się już tylko boksem. Naszym gościem będzie były dwukrotny mistrz świata kategorii junior ciężkiej, Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk (56-4-1, 39 KO). Startujemy jak zawsze o 20:30.


NA ŻYWO: MAGAZYN FIGHTERS - ZBIGNIEW RAUBO I KRZYSZTOF GŁOWACKI

Dziś od 20:30 - jak co tydzień w poniedziałkowy wieczór, zapraszamy Was na Fighters, magazyn sportów walki. Dziś gośćmi Mariusza Serafina oraz Ewy Brodnickiej będą Zbigniew Raubo w pierwszej części, a w drugiej Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO), półfinalista turnieju WBSS i mistrz WBO kategorii cruiser w wersji tymczasowej. Z trenerem Raubo powspominamy oczywiście Andrzeja Gmitruka, natomiast z 'Główką' zajmiemy się walką z Mairisem Briedisem.


NA ŻYWO: BIAŁE KOŁNIERZYKI - KOBYLNICA 2018

Są różne sposoby na wejście do ringu. Można zostać sędzią, można być zawodnikiem trenującym od młodzika, lub talentem ujawniającym sie dopiero jako młodzieżowiec, ale może warto wstać zza biurka i sprawdzić się jako rekreacyjny pięściarz? Czy jest to możliwe? Okazuje się, że tak. Zapraszamy do oglądania zmagań 'Białych kołnierzyków' prosto z Kobylnicy.


WAŻENIE: TISZCZENKO vs MARISCAL (WIDEO)

Jewgienij Tiszczenko (2-0, 1 KO) to mistrz Europy, świata i złoty medalista olimpijski w wadze ciężkiej (-91kg). Dziś w nocy rozegra trzeci zawodowy pojedynek. Jego rywalem będzie dużo cięższy, ale i... dużo mniejszy Christian Mariscal (11-1, 5 KO). Zobaczcie obu panów podczas ceremonii ważenia.
PIERWSZY WYWIAD ANDRZEJA GMITRUKA DLA BOKSER.ORG

Poznaliśmy Andrzeja Gmitruka trzynaście lat temu. Pierwszy wywiad wideo z tym wybitnym trenerem przeprowadziliśmy jedenaście i pół roku temu. Kilka godzin po jego tragicznej śmierci przypominamy Wam ten stary materiał. A u boku piękna młoda żona, dziś chora, którą pan Andrzej opiekował się od jakiegoś czasu. Zostawił ją oraz niespełna pięcioletnią córeczkę. Spoczywaj w pokoju wielki Trenerze!


OD 20:30 MAGAZYN FIGHTERS: ZATYKA, MAŁACHOWSKI, KRAŚNICKI

Dziś o 20:30 - jak co tydzień w poniedziałek, zapraszamy Was na Fighters - Magazyn Sportów Walki. Jak zwykle ciekawi goście. W pierwszej części Henryk Zatyka, wielki krajowy rywal Andrzeja Gołoty, a także Piotr Małachowski, mistrz świata i Europy a także dwukrotny wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem, który... kocha sporty walki i być może skusi się kiedyś na jakiś oficjalny pojedynek. W drugiej części ugościmy Krzysztofa Kraśnickiego. Szef Wydziału Polskiego Boksu Zawodowego w Polsce ustosunkuje się oficjalnie do walki Artura Szpilki z Mariuszem Wachem. Porozmawiamy ogólnie o sędziowaniu na naszych galach.DARIUSZ MICHALCZEWSKI: ZNAM SIĘ NA BOKSIE, TRZEBA ZADBAĆ O MŁODY

- Szybko potrafię rozpoznać, czy chłopak się do czegoś nadaje, czy nie. Zaczniemy od narybku, młodych chłopaków. Nie zrobiono tego na fali popularności mojej, Gołoty, Adamka, Salety czy Włodarczyka. Nie można zapomnieć o budowaniu fundamentu. Na swoich galach będę chciał pokazać również zawodników zagranicznych. Chcę organizować w Polsce walki na najwyższym poziomie, z potyczkami o mistrzostwo świata włącznie. Drzwi dla mnie są wszędzie otwarte, potrzebuję tylko mieć odpowiedni materiał ludzki - mówi Dariusz Michalczewski, który 8 grudnia imprezą w Gdańsku rozpocznie projekt pod nazwą Tiger Promotions. Jak widzicie 'Tygrysa' w roli promotora? Darek odpowiedział na kilka naszych pytań. Zapraszamy!


IZU UGONOH: DEMIREZEN ZAPŁACI ZA KAŻDY BŁĄD

- Patrzymy z Dariuszem Michalczewskim w tym samym kierunku. Uśmiecham się na myśl o tym, co co może mnie czekać w przyszłym roku - mówi Izu Ugonoh (18-1, 15 KO), z którym poruszyliśmy sprawy kontraktowe z nowym promotorem, powróciliśmy do porażki z Dominikiem Breazeale'em, ale przede wszystkim skoncentrowaliśmy się na przyszłości i walce z Alim Erenem Demirezenem (10-0, 10 KO). Zapraszamy!


MARIUSZ WACH: WK...E CIOSY SZPILKI, JESTEM ZŁY NA SIEBIE!

- Najbardziej jestem zły sam na siebie. Ale Szpilka z Gmitrukiem obrali też naprawdę dobrą taktykę. Mi zabrakło sportowej złości i wykończenia, dosłownie jednego ciosu. Nie wykorzystałem szansy, ale liczę na rewanż. Kibice będą na to czekać - mówi Mariusz Wach (33-4, 17 KO), wciąż nie mogący się pogodzić z sobotnią porażką z Arturem Szpilką (22-3, 15 KO). Ale być może już wkrótce będzie okazja do rewanżu. Póki co Wach jest przymierzany do starcia 8 grudnia z niezłym Agronem Smakicim (14-0, 12 KO). I właśnie o tych dwóch walkach porozmawialiśmy z Mariuszem.
ALI EREN DEMIREZEN O WALCE Z IZU UGONOHEM

Ali Eren Demirezen (10-0, 10 KO) wie jak wygrywać walki przed czasem. Ostatnio przekonał się o tym na własnej skórze Siergiej Werwejko. Teraz spróbuje go pomścić Izu Ugonoh (18-1, 15 KO). Posłuchajcie co o tej walce mówił Turek, olimpijczyk z Rio sprzed dwóch lat.KRZYSZTOF GŁOWACKI: TO JEDNA WALKA, A JA CHCĘ WYGRAĆ CAŁY TURNIEJ

- Celem jest wygrana w całym turnieju. Na pewno muszę jeszcze poprawić obronę. Krótka przerwa i wracam do ciężkiej pracy - mówi Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO), który w ćwierćfinale turnieju World Boxing Super Series pokonał Maksima Własowa (42-3, 25 KO), a w półfinale skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem świata, Mairisem Briedisem (25-1, 18 KO). I właśnie o tych dwóch walkach opowiedział 'Główka' na lotnisku tuż po przylocie z Chicago.20:30 MAGAZYN FIGHTERS - ADAM BALSKI I JAN BŁACHOWICZ

Zapraszamy Was na cykliczny magazyn sportów walki 'Fighters'. Dziś gośćmi Mariusza Serafina oraz Ewy Brodnickiej będą bokser zawodowy Adam Balski (12-0, 8 KO) i zawodnik MMA, należący do szerokiej czołówki federacji UFC wagi półciężkiej Jan Błachowicz (23-7). Temat główny - sobotnia walka Szpilka vs Wach. Startujemy jak zawsze w poniedziałek o 20:30. Zapraszamy!