MARCIN SIWY: RÓŻAŃSKI? SZPILKA? JESTEM CHĘTNY I GOTOWY!

- Ostatnio spodobała się kibicom walka z Bodziochem i chętnie znów stoczę podobny pojedynek. Jeśli promotorzy dojdą do porozumienia, to chętnie zmierzę się z Łukaszem Różańskim czy Arturem Szpilką - mówi Marcin Siwy (22-0, 10 KO), który miniony rok podsumował dwoma szybkimi zwycięstwami, zbił wagę do około 113 kilogramów i czeka na jeszcze poważniejsze wyzwania w nadchodzących miesiącach. A jakie polsko-polskie zestawienia w królewskiej kategorii Wy chcielibyście najbardziej zobaczyć?


TRENER KRAWCZYK O POWROCIE PARZĘCZEWSKIEGO I REWANŻU Z CHUSANOWEM

Robert Parzęczewski (25-2, 16 KO) wróci po przykrej porażce na ring w marcu. Teraz on i jego trener Grzegorz Krawczyk ciężko pracują nad wyeliminowaniem pewnych błędów, które - miejmy nadzieję na moment, wyhamowały jego karierę. O powrocie, eliminowaniem tych błędów, odrzuceniu oferty walki o mistrzostwo świata i ewentualnym rewanżu z Szerzodą Chusanowem (22-1-1, 10 KO), porozmawialiśmy po wczorajszym treningu z trenerem Krawczykiem. Zapraszamy!
NA ŻYWO OD 20:00: WAŻENIE PRZED GALĄ GARCIA vs CAMPBELL

Jutro na gali w Dallas czeka nas hitowy pojedynek w wadze lekkiej: konfrontacja niezwykle popularnego 22-letniego Ryana Garcii (20-0, 17 KO) ze złotym medalistą olimpijskim, 33-letnim Luke'em Campbellem (20-3, 16 KO). Stawką starcia dwóch pokoleń jest status pretendenta WBC. Od 20:00 czasu polskiego możecie oglądać ważenie przed tą fascynującą konfrontację, którą transmituje platforma DAZN.


KOLEJNY HIT DAZN: GARCIA vs CAMPBELL 2 STYCZNIA (TRAILER)

Platforma DAZN nie zwalnia tempa: już w najbliższą sobotę w Dallas hitowe starcie w wadze lekkiej, pojedynek niezwykle popularnego 22-letniego Ryana Garcii (20-0, 17 KO) ze złotym medalistą olimpijskim, 33-letnim Luke'em Campbellem (20-3, 16 KO). Stawką starcia dwóch pokoleń jest status pretendenta WBC. USA kontra Wielka Brytania, ogień kontra lód - oto przepis DAZN na wielkie wydarzenie.


TOMASZ ADAMEK: KIBICE ZOBACZĄ MNIE JESZCZE W RINGU!

- Walka zaplanowana jest na 18 czerwca, więc przylecę już prawdopodobnie te dwa-trzy tygodnie wcześniej do Polski. Kibice zobaczą mnie w ringu, a na początku lipca czeka mnie ślub córki - mówi Tomasz Adamek (53-6, 31 KO), który odwiesi rękawice i wróci ze sportowej emerytury na kolejnej gali z cyklu Polsat Boxing Night. O powrocie, treningach i świętach z 'Góralem' porozmawiał nasz wieloletni wysłannik z USA, Marcin Filipowski. Zapraszamy!

SZEREMETA PRZED WALKĄ Z GOŁOWKINEM: CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ W HISTORII

- Motywacja jest wielka, bo robię to dla nas, dla Polaków, dla swoich dzieci kochanych. Chcę się zapisać w historii. Dlatego rozpiera mnie euforia, duma - mówi w rozmowie z Cezarym Kolasą z BOKSER.ORG Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO), który piątkowej nocy skrzyżuje rękawice na gali DAZN z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) w starciu o mistrzostwo świata IBF wagi średniej.


WIDEO: WALKA KAMIL SZEREMETA vs OSCAR CORTES

W ostatnim występie Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) nie tylko debiutował na amerykańskim ringu, ale również na platformie streamingowej DAZN. Pokonał wtedy już na początku drugiej rundy Oscara Cortesa (27-5, 14 KO). Na rozgrzewkę, a także zachętę, przed walką z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO), DAZN prezentuje kibicom nagranie z tamtej potyczki Polaka.
JOSE ULRICH: MASTERNAK I TISZCZENKO TO ZWIERZAKI W RINGU

Jose Gregorio Ulrich (17-4, 6 KO) na własnej skórze przekonał się o umiejętnościach i sile ciosu Mateusza Masternaka (43-5, 29 KO). - Masternak i Tiszczenko to prawdziwe zwierzaki w ringu - mówił po wszystkim Argentyńczyk. Zapraszamy na debiutancki wywiad w naszej redakcji Mikołaja Chylińskiego - rozwijamy się z każdym dniem. BOKSER.ORG po hiszpańsku jeszcze nie mówił - aż do teraz!


LAWRENCE OKOLIE DEMOLUJE NIKODEMA JEŻEWSKIEGO (SKRÓT WALKI)

Lawrence Okolie (15-0, 12 KO) odprawił wczoraj Nikodema Jeżewskiego (19-1-1, 9 KO) w niecałe pięć minut na gali Joshua vs Pulew w Londynie i zapowiedział, że to samo zrobi z zawodnikiem, którego Jeżewski w ostatniej chwili zastąpił - Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO), z którym Brytyjczyk spotka się w przyszłym roku w walce o wakujący pas mistrza świata WBO wagi cruiser.


BOREK O SZANSACH JEŻEWSKIEGO I WACHA NA GALI W LONDYNIE

- Mam takie przeczucie, że jutro moze odpalić ten 41-letni człowiek z Krakowa, Mariusz Wach. Nie podobał mi się na ważeniu Fury. Wygląda jakby wyszedł bez ikry, bez wiary, jakby trochę za karę. Natomiast też Mariusz zdaje sobie z tego sprawę, że realnie wiadomo, człowiek zawsze musi marzyć o pasie mistrzowskim, ale realnie dobra postawa Mariusza, a daj Bóg zwycięstwo, to jest znowu otwarcie następnych drzwi z napisem na drzwiach: big payment, big cash. Bo jeśli uda mu się taki pojedynek z Furym wygrać, to myślę, że wujek Eddie zaproponuje mu kolejny pojedynek za trzy razy tyle pieniędzy - mówił po wczorajszej gali Gromdy Mateusz Borek. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z komentatorem sportowym oraz promotorem


SZPILKA O WACH vs FURY ORAZ STARCIU Z RÓŻAŃSKIM

- Mają czas do końca marca, żeby zorganizować mi moją ostatnią walkę. Potem idę swoją drogą - mówi w rozmowie z BOKSER.ORG o negocjacjach z obozem Łukasza Różańskiego (13-0, 12 KO) i Andrzejem Wasilewskim Artur Szpilka (24-4, 16 KO). Pięściarz z Wieliczki wypowiedział się także o dzisiejszym pojedynku Hughie Fury'ego (24-3, 14 KO) z Mariuszem Wachem (36-6, 19 KO).ARTU SZPILKA O CIEŚLAK vs OKOLIE: MICHAŁ NIE MUSI TEGO BRAĆ!

- Michał z osiłka zrobił się naprawdę fajnym bokserem. On już wziął taką jedną szaloną walkę w Kinszasie. Może tam jechać i mierzyć się z Okolie, ale nic nie musi. Twierdzę, że w takich okolicznościach ten pojedynek nie jest mu potrzebny - przekonuje Artur Szpilka, odnosząc się do propozycji jaką dostał Michał Cieślak (20-1, 14 KO). Polak tydzień po wygranej wczorajszej walce z Taylorem Mabiką miałby boksować o pas WBO z bardzo groźnym Lawrencem Okolie (14-0, 11 KO).


MICHAŁ CIEŚLAK POBIŁ MABIKĘ: CHCĘ WALKI Z OKOLIE O PAS WBO!

- Bardzo chciałbym teraz walczyć z Okolie o pas WBO. Czuję się dobrze po tej walce, w ogóle nie jestem zmęczony. Z drugiej strony wziąłem już raz jedną szaloną walkę w Kinszasie i potem żałowałem. Teraz usiądziemy w kilka osób i przedyskutujemy wszystkie za i przeciw - powiedział tuż po efektownym zwycięstwie przed czasem Michał Cieślak (20-1, 14 KO), który przełamał Taylora Mabikę. Michał ma na stole ofertę walki o mistrzostwo świata federacji WBO z Lawrencem Okolie (14-0, 11 KO). Problem w tym, że odbyłaby się ona za tydzień!