NA ŻYWO: FIFGTERS #36 - SĘK, OLAŚ, RUMIŃSKI

Za chwilę rozpoczynamy cykliczny odcinek programu na żywo Fighters. Przepełniony dziś emocjami piłkarskimi - Champions Sport Bar, to czas i miejsce gdzie redaktor Mariusz Serafin i Ewa Brodnicka poprowadzą program o wszystkich sportach walki - gościem pierwszego 'starcia' jest Dariusz Sęk; do drugiej rundy stanie Michał Olaś i Paweł Rumiński.

MARIUSZ WACH O SPARINGACH Z TYSONEM FURYM

- Zaimponowała mi praca nóg Tysona. Ważył pewnie ze 130 kilogramów, a cały czas pozostawał w ruchu - wspomina wspólne sparingi z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) nasz Mariusz Wach (33-3, 17 KO). Polski olbrzym ostatecznie nie zaboksował w Warszawie (końcówka wywiadu nieaktualna), ale zdążył trochę posparować z byłym mistrzem świata wszechwag. Dziś późnym wieczorem rywalem wracającego po długiej przerwie Fury'ego będzie Sefer Seferi (23-1, 21 KO).MICHAŁ OLAŚ: DOTARLIŚMY SIĘ Z TRENEREM

- Od początku dobrze współpracowało mi się z trenerem Liczikiem, ale dopiero teraz dotarłem się z nim i zrozumiałem jego filozofię boksu - mówi Michał Olaś (5-0, 4 KO), który 16 czerwca na warszawskim Torwarze skrzyżuje rękawice z Miszą Manukjanem (8-6, 7 KO).
TRENER FIODOR ŁAPIN PO ZWYCIĘSTWIE WŁODARCZYKA NAD DURODOLĄ

- Jak ktoś zlekceważy Krzyśka, to może mieć naprawdę ciężko. On nie potrzebuje już walk ze słabymi rywalami, ale z kolei ci najlepsi wiążą się raczej z walkami wyjazdowymi - powiedział tuż po zwycięstwie Krzysztofa Włodarczyka (55-4-1, 38 KO) z Olanrewaju Durodolą (27-6, 25 KO) wieloletni trener 'Diablo', Fiodor Łapin. Z tym znanym szkoleniowcem zahaczyliśmy również temat Kamila Szeremety, Krzyśka Głowackiego i Fiodora Czerkaszyna. Zapraszamy!


ŁUKASZ RÓŻAŃSKI: JEŚLI NIE ZIMNOCH, TO MOŻE SIWY?

- Sparowałem nawet po osiem rund, ale jak rywal daje się trafiać, to ja biję i kończę szybciej. Chcę walki z Zimnochem, ale jeśli nie on, to może na przykład Siwy? - proponuje Łukasz Różański (9-0, 8 KO), który w sobotni wieczór przed swoimi kibicami w Rzeszowie zdemolował weterana ringów zawodowych, Michaela Sprotta (42-29, 17 KO).


FIODOR CZERKASZYN: CZEKAM NA WYZWANIA, CHCĘ WALKI Z TALARKIEM

- Ciężko trenuję i wierzę, że osiągnę ten sukces, za jakim przyjechałem do Polski. Muszę wrócić na parę dni na Ukrainę na studia, ale za dwa tygodnie znów będę na sali treningowej - mówi perspektywiczny Fiodor Czerkaszyn (10-0, 7 KO), który błyskawicznie odprawia ostatnio rywali. Wczoraj o jego sporym talencie na własnej skórze przekonał się Ayoub Nefzi (26-11-2, 5 KO).

WŁODARCZYK PO WYGRANEJ NAD DURODOLĄ DO SZPILKI: ZRÓBMY TO

- Czułem momentami, że mógłbym skończyć walkę przed czasem, chciałem jednak dłużej poboksować. Zaczynam nowy rozdział życia i oglądacie narodziny nowego mnie. Teraz wiem co chcę od życia. Musiałbym zadawać jeszcze trochę więcej ciosów. Tak naprawdę od drugiej, może trzeciej rundy wiedziałem, że może nie będzie łatwo, ale to na pewno ja wygram - mówił po wygranej nad Olanrewaju Durodolą (27-6, 25 KO) zadowolony Krzysztof Włodarczyk (55-4-1, 38 KO).