OTTO WALLIN O PAŹDZIERNIKOWYM POJEDYNKU Z DILLIANEM WHYTE'EM

30 października w Londynie zobaczymy bardzo ciekawy pojedynek wagi ciężkiej: tymczasowy mistrz WBC, będący o krok od walki o pełnoprawny tytuł Dillian Whyte (28-2, 19 KO) zmierzy się z mocnym Szwedem Otto Wallinem (22-1, 14 KO), który z pewnością nie stoi na straconej pozycji. Wallin twierdzi, że jest lepszym zawodnikiem niż Brytyjczyk i przedstawia swoje argumenty.


TRENER BAKOLE: JOSHUA MOŻE W WALCE Z USYKIEM NIE WYTRZYMAĆ KONDYCYJNIE

Za tydzień czeka nas walka mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z obowiązkowym pretendentem WBO Aleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Kongijczyk Martin Bakole (16-1, 12 KO) był regularnym sparingpartnerem AJ'a, a w ostatnich tygodniach przebywał na obozie Usyka. Teraz trener Martina, Billy Nelson podsumowuje sparingi z Ukraińcem i typuje przebieg walki Usyk vs Joshua.


SPARINGPARTNER FURY'EGO: TYSON TO ZAWODNIK KOMPLETNY, NUMER JEDEN

Brytyjski prospekt wagi ciężkiej, potężnie bijący Johnny Fisher (3-0, 3 KO) jeszcze niedawno grał w rugby na uniwersytecie Exeter, gdzie studiował historię. Po krótkiej amatorskiej karierze bokserskiej przeszedł na zawodowstwo i sparuje teraz z samym Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO), mistrzem świata WBC przed jego trzecią walką z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), która czeka nas 9 października.


BAKOLE O SPARINGACH Z USYKIEM PRZED JEGO WALKĄ Z JOSHUĄ

Już w przyszłym tygodniu, 25 września w Londynie na stadionie Tottenhamu Hotspur czeka nas walka mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z obowiązkowym pretendentem WBO Aleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Kongijczyk Martin Bakole (16-1, 12 KO) był regularnym sparingpartnerem AJ'a, a w ostatnich tygodniach przebywał na obozie Usyka. Teraz podsumowuje swoje sparingi z Ukraińcem.