MALIGNAGGI DRWI Z McGREGORA

Emerytowany od niedawna Paul Malignaggi (36-8, 7 KO) jest gotów wrócić, by odgryźć się Conorowi McGregorowi w walce o wszystko - przegrany nie dostaje nic, wygrany bierze całą sumę. Były mistrz świata dwóch kategorii toczy z Irlandczykiem prawdziwą wojnę w mediach społecznościowych.


EUBANK JR: MÓGŁBYM WALCZYĆ Z YILDIRIMEM W BUDCE TELEFONICZNEJ

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Chris Eubank Jr (25-1, 19 KO) pierwszą walkę w turnieju "World Boxing Super Series" stoczy na wyjeździe. Brytyjczyk, który według ekspertów jest jednym z głównych faworytów do triumfu w całej imprezie, 7 października w Stuttgarcie podejmie Avniego Yildirima (16-0, 10 KO). Sam zainteresowany zapewnia jednak, że miejsce walki nie stanowi dla niego najmniejszego problemu.

YAMANAKA ZASTOPOWANY! NERY NOWYM MISTRZEM ŚWIATA (WIDEO)

Na dwunastu udanych obronach tytułu mistrza świata WBC zakończyło się panowanie Shinsuke Yamanaki (27-1, 12 KO) na tronie wagi koguciej. Dziś na gali w Kyoto znakomity mańkut z Kraju Kwitnącej Wiśni został zastopowany w 4. rundzie przez Luisa Nery'ego (24-0, 18 KO). 34-letni Japończyk dzierżył pas czempiona od 2011 roku. W 2016 zdobył prestiżowy pas magazynu The Ring dla najlepszego pięściarza swojej kategorii.


WŁADIMIR KLICZKO: ZA REWANŻ Z JOSHUĄ MOGŁEM ZAROBIĆ 20 MILIONÓW

Władimir Kliczko (64-5, 53 KO) długo zastanawiał się, czy podejść do rewanżu z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO). Od początku powtarzał jednak, że pieniądze nie mają tu żadnego znaczenia, bo przez dekadę panowania w królewskiej kategorii zarobił ich tak wiele, że do końca życia już nic nie musi robić. Ostatecznie postanowił zawiesić rękawice na kołku.