BETERBIJEW Z MENGIEM POD KONIEC WRZEŚNIA W JEKATERYNBURGU

Walka pomiędzy mistrzem IBF i WBC wagi półciężkiej Arturem Beterbijewem (15-0, 15 KO) a obowiązkowym pretendentem IBF - Chińczykiem Fanlongiem Mengiem (16-0, 10 KO), pierwotnie miała odbyć się 28 marca w Kanadzie. Wszystko pokrzyżowała pandemia koronawirusa, ale sprawy wracają na swoje miejsce i możemy już podać nową datę oraz lokalizację.SHAKUR STEVENSON O SPARINGACH Z TERENCE'EM CRAWFORDEM

Jeden z największych talentów amerykańskiego boksu ostatnich lat, Shakur Stevenson (14-0, 8 KO), który zwakował niedawno pas WBO wagi piórkowej i przeniósł się do kategorii super piórkowej, lubi raczyć kibiców sparingowymi historiami. Ostatnio opowiadał o swoich potyczkach z Wasylem Łomaczenką, a wczoraj usłyszeliśmy o pierwszym sparingu z jednym z najlepszych bokserów bez podziału na kategorie - Terence'em Crawfordem (36-0, 27 KO).


WALKA JOSHUY Z PULEWEM MOŻE SIĘ ODBYĆ NA STATKU

Hala O2 Arena w Londynie jest głównym kandydatem do roli miejsca, w którym dojdzie do wstępnie planowanej na listopad walki mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO), która pierwotnie miała się odbyć w czerwcu na stadionie Tottenhamu w Londynie. Oprócz starcia w 02 Arena ww. pojedynek jest możliwy w dużo bardziej oryginalnym miejscu, m.in. na statku.