BEST I FACED: OSCAR DE LA HOYA

Znakomity Oscar De La Hoya (39-6, 30 KO) spełnił się na każdym polu. W boksie olimpijskim sięgnął po złoto igrzysk w Barcelonie. Jako zawodowiec był mistrzem świata sześciu(!) kategorii. A jako promotor i szef grupy Golden Boy Promotions zorganizował największe i najlepsze gale. To właśnie on jest jako kolejny odpowiedział na pytania magazynu The Ring z cyklu 'Best I Faced'.


HEARN: WALKA WHYTE'A O PAS CIĄGLE MOŻLIWA W LUTYM

Dillian Whyte (27-1, 18 KO), na swoją oficjalną mistrzowską szansę czeka już bardzo długo. Na pierwszym miejscu rankingu WBC był od października 2017 roku do momentu, aż w końcu w pojedynku z Oscarem Rivasem zdobył pas WBC w wersji Interim. Teraz promotor Brytyjczyka Eddie Hearn prognozuje, iż szansa na walkę o pas przeciwko Tysonowi Furyemu (30-0-1, 21 KO) wciąż jest możliwa w lutym 2021.


JOSHUA: MIKE TYSON POKONAŁBY MUHAMMADA ALEGO

Co by było gdyby? Kibice lubią często takie rozważania. Czy wielki Muhammad Ali pokonałby na przykład Mike'a Tysona? Sami dyskutowaliście o tym wiele razy. I właśnie takie pytanie zadano aktualnemu mistrzowi IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej, Anthony'emu Joshui (23-1, 21 KO). Na kogo postawił AJ?