WIDEO: SILIAGIN PO WYGRANEJ NAD SZWEDOWICZEM

Pawel Siliagin (-81kg) to brązowy medalista mistrzostw świata. W ostatnim meczu ligi WSB pokonał na punkty Arkadiusza Szwedowicza, czym zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 3:2 w całym spotkaniu. Zapraszamy Wam do zapoznania się z naszym wywiadem z Siliaginem, a w rozwinięciu również z Jaroslawem Doroniczewem z wagi super ciężkiej oraz trenerem Russian Boxing Team, panem Iwanem Szydlowskim.

WAŻENIE: OLAŚ vs JULIO

Michał Olaś (-91kg) zapowiada podjęcie walki z Igorem Jakubowskim o miejsce numer jeden w reprezentacji. Póki co jutro czeka go trudna przeprawa z Deivisem Blanco Julio z drużyny Caciques Venezuela. Dziś obaj zmieścili się w wymaganym limicie wagi ciężkiej.


WAŻENIE: RUMIŃSKI vs GONZALEZ

Startujący w wadze średniej Paweł Rumiński (-75kg) zastąpi jutro naszego olimpijczyka Tomka Jabłońskiego i w spotkaniu przeciwko Caciques Venezuela zadebiutuje w elitarnych rozgrywkach WSB. Jego rywalem w Pruszkowie będzie groźny Johan Gonzalez. Obaj spotkali się dziś podczas ważenia.


WAŻENIE: VALAVICZIUS vs MUNOZ

W najcięższej kategorii ostatniego meczu Husarii w tegorocznych rozgrywkach WSB reprezentujący polski zespół Mantas Valaviczius stanie naprzeciw Edgara Ramona Munoza Maty. Zobaczcie jak obaj wyglądali podczas ceremonii ważenia.WAŻENIE: DONNELLY vs MAESTRE PEREZ

Steven Gerrard Donnelly (69kg) stał się bardzo mocnym punktem zespołu Rafako Hussars Poland. Wygrał każdą walkę i tylko przez brak organizacji rodzimej federacji stracił szansę na awans olimpijski. Jutro rywalem bojowego Irlandczyka będzie Gabriel Josse Maestre Perez.

ZBIGNIEW RAUBO: JESTEM BEZRADNY W TAKICH SYTUACJACH

Zbigniew Raubo - selekcjoner naszej reprezentacji oraz główny trener drużyny Rafako Hussars Poland nie ukrywa swojego rozgoryczenia po spotkaniu z Azerbaijan Baku Fires. - To co stało się w walce Tomka Jabłońskiego pokazało mi, jak wielka jest moja bezradność. Jeden sędzia widział wszystko inaczej i praktycznie nic nie można z tym zrobić - stwierdził szkoleniowiec. Zapraszamy!