FOTORELACJA: PODSUMOWANIE IV MTB W WODZISŁAWIU

Tegoroczny, Międzynarodowy Turnieju Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego to start 65 zawodników z klubów krajowych i zagranicznych. Prezentujemy krótką fotorelacje z wydarzenia, którego czwarta edycja przebiegała pod hasłem 'Dopalacze kradną życie' i 'Uzależnienia drogą donikąd'.


II GALA BOKSU W OPOCZNIE

3 grudnia odbyła się, zorganizowana przez Gminę Opoczno i K.S.W. 'KO Opoczno' Gala Boksu o Puchar Burmistrza Opoczna - Rafała Kądzieli. Prezentujemy krótkie podsumowanie i kilka zdjęć z tej imprezy.


SZCZĘŚCIE KONTRA UMIEJĘTNOŚCI

Zmarnowane cztery lata? Czy można walczyć szczęściem w ringu? Tak, można, ale drużyny innych krajów stawiają przede wszystkim na umiejętności - przez co porażka naszego zespołu nieznaczna; przegrana z zawodnikami Mecklenburgii - wyniki i relacja w rozwinięciu.

STAMM DUMNIE TRWA

Podczas kolejnych edycji Międzynarodowego Turnieju Stamma, zagraniczni przedstawiciele stawiają się w towarzystwie trenerów i działaczy Polskiego Związku Bokserskiego przy grobie Feliksa Stamma - tak było i w tym roku kiedy delegat Światowej Federacji Boksu (AIBA) Peter Vinnic stanął przed popiersiem patrona turnieju, na Warszawskich Powązkach.FOTORELACJA: ŚLUBOWANIE IO 2016 RIO

Dziś nasi reprezentanci zajęli pierwsze miejsca w sali konferencyjnej PKOl w Warszawie. Przed momentem zakończyło się ślubowanie i Igor Jakubowski oraz Tomasz Jabłoński wraz z trenerem Zbigniewem Raubo i prezesem Zbigniewem Górskim oficjalnie zostali włączeni do polskiej reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Przedstawiamy kilka ujęć z tej uroczystości.POJEDYNKI NAD SŁONECZNYM BAŁTYKIEM

W miniony weekend z okazji Dni Morza w samo południe wystartował VI Turniej o Puchar Bombardierów z Wybrzeża. Zawodnicy skrzyżowali rękawice na ringu ustawionym na malowniczo położonym Skwerze Kościuszki w Gdyni. Wyniki walk i krótka fotorelacja w rozwinięciu.
TRENING MEDIALNY W AKADEMII BOKSU KRZYSZTOFA CHUDECKIEGO

W sobotę w poznańskiej Akademii Boksu Krzysztofa Chudeckiego odbył się trening medialny z udziałem zawodowych pięściarzy Pawła Kołodzieja i Damiana Wrzesińskiego oraz prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Nasz serwis jako patron medialny opisał to wydarzenie i brał w nim czynny udział, a teraz prezentujemy Wam krótką fotorelację, autorstwa menadżerki Akademii Marty Płóciennik.
'TWARZE BOKSU' TRAFIŁY DO MISTRZÓW

Za nami pierwsza odsłona uroczystości związanych z jubileuszem 90-lecia Kujawsko-Pomorskiego Boksu. Wydarzeniem tym było wydanie książki pt. Twarze Pomorsko-Kujawskiego Boksu. Cykl artykułów z historii boksu ukazuje się na naszych łamach od początku roku. Zapraszamy do działu Historia.