FOTORELACJA: XXXV MTB STAMMA - PÓŁFINAŁ

Przebrnąć przez półfinał, w tak mocno obstawionym turnieju, to prawdziwa sztuka. Ciężko wywalczone dwa finały Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma, da naprawdę niezłe, czyste emocje dla Polskich kibiców - niemniej jednak każdy powinien przyjść choćby na finały, aby zobaczyć naprawdę dobry boks - Boks Olimpijski, w wykonaniu prawdziwych pięściarzy, którym sztuka walki na pięści jest doskonale znana. Zapraszamy na bogatą fotorelację.


KONSULTACJE W GRUDZIĄDZU NA '5 z PLUSEM'

Przez trzy dni na obiektach MKS 'Start' Grudziądz przebywali w ramach konsultacji szkoleniowej zawodniczki i zawodnicy kadr wojewódzkich z okręgów: wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, śląskiego, dolnośląskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Obszerna fotorelacja w rozwinięciu.
MOCNY JAWOR ZMIAŻDŻYŁ POWSTAJĄCE Z KOLAN PODKARPACIE

Potrzebne są przysłowiowe 'Jaja' aby stanąć przed drużyną z Jaworzna! Trzeba przyznać, że reprezentacja Podkarpacia podjęła rękawicę i z zawziętością oraz sercem do walki stanęła przed 'Czołgiem z Jaworzna'. Obszerna fotorelacja przeniesie do klimatu całego meczu, a zaczęło się niewinnie od walk pokazowych najmłodszych adeptów. Zapraszamy.


PODSUMOWANIE PUCHARU POLSKI 2017 GRUDZIĄDZ

Doborowa obsada Pucharu Polski Kadetów i Juniorów w Grudziądzu. Wśród 155 zawodników z 78 klubów i 14 Okręgowych Związków Bokserskich, zobaczyć mogliśmy medalistów Mistrzostw Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Fotorelacja i wyniki w rozwinięciu.


FOTORELACJA: W STYLU BRACI OLECHÓW

Po piętnastej Galobiesiadzie, która miała miejsce piętnastego lipca, na piętnastą rocznicę działalności klubu Ring Wolny Toruń, pozostał Pamiątkowy Kamień odsłonięty przez honorowych gości: Mirosława Kuźmię i Andrzeja Lewandowskiego. Wyniki walk i fotorelacja w rozwinięciu.


WALKI ZE STRUGAMI DESZCZU W TLE

Za nami VIII Turniej Bombardierów z Wybrzeża - nieprzychylna aura nie ostudziła pięściarskich emocji. Muszla koncertowa stała się areną ciekawych pojedynków, a także skryła przed deszczowym dniem - dając tym samym możliwość kibicowania sportowemu spektaklowi na pięści.


BOKS 'POSPOLITE RUSZENIE'

Boks wchodzi na sale-ony i to na dobre. Ruszył program Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego. Chełmża na tą okazję otwiera nowy klub, a Świecie prowadzi w szkołach pokazy na piątkę z plusem.


FOTORELACJA: FINAŁ - XLI CZARNE DIAMENTY - RYBNIK

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z finałów 41. Międzynarodowego Turnieju o Czarne Diamenty - zawody znane niegdyś z bardzo mocnej obsady juniorów z całej europy, powoli nabierają ponownie pięściarskiej klasy. Ostatnie trzy dni na ringu Hali MOSiR w Rybniku Boguszowicach, wypełnione były naprawdę urozmaiconym technicznie i niezmiernie walecznie świeżym boksem.
PIĘŚCIARZE UGOSZCZENI PO KRÓLEWSKU

XVIII Turniej Miast Królewskich przeszedł do historii - w pięknej scenerii zabytkowego Brześcia Kujawskiego, gdzie od 1320 roku rządził król Władysław Łokietek. Słoneczny weekend był okazją także dla kibiców, aby na wolnym powietrzu obejrzeć w ringu pięściarskie zmagania kadetów i juniorów. Wyniki i fotorelacja w rozwinięciu.BOKS WRÓCIŁ POD TĘŻNIE

Kibice i zawodnicy mogą mieć powody do radości - kolejny turniej wraca na pięściarską mapę w naszym kraju. Tym razem, nie tylko kuracjusze skorzystają z pozytywnego klimatu Ciechocinka, lecz aktywni młodzi ludzie znajdą miejsce do treningów w nowo powstałym klubie "Potężnie" i cyklicznych sprawdzianów w walce o Solną Rękawicę.
FOTORELACJA: MP JUNIORÓW 2017 NOWA DĘBA

Cały pięściarski świat, a także Polska, żyje jeszcze sobotnim starciem na szczycie - ogromne i pełne napięcia widowisko z dramaturgicznymi zwrotami akcji - zapewne nie raz powrócimy do tego cudownego pokazu na stadionie Wembley. Teraz powróćmy do tego co działo się w Nowej Dębie, małej i urokliwej miejscowości na południu Polski, gdzie młodzi zawodnicy walczyli o tytuł Mistrza Polski Juniorów za rok 2017.


TRIUMF MŁODZIEŻY Z WŁOCŁAWKA

Pięściarze z Włocławka dominowali w indywidualnych mistrzostwach województwa Kujawsko-Pomorskiego. Trzydniowy turniej odbył się w hali Startu w Grudziądzu. Znaleźliśmy czas na krótkie podsumowanie zawodów i kilka zdjęć. Wyniki w rozwinięciu.


FOTORELACJA: MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - WYNIKI

Już od pierwszych dni trwały zacięte starcia na ringu w Gnojniku podczas Mistrzostw Małopolski. Duża ilość zawodników pokazała ciekawy i mocny boks, a tego własnie oczekują kibice - wyrównanych pojedynków dających czyste sportowe emocje. Wyniki i kilka ujęć z zawodów w rozwinięciu.