FOTORELACJA: MP JUNIORÓW 2017 NOWA DĘBA

Cały pięściarski świat, a także Polska, żyje jeszcze sobotnim starciem na szczycie - ogromne i pełne napięcia widowisko z dramaturgicznymi zwrotami akcji - zapewne nie raz powrócimy do tego cudownego pokazu na stadionie Wembley. Teraz powróćmy do tego co działo się w Nowej Dębie, małej i urokliwej miejscowości na południu Polski, gdzie młodzi zawodnicy walczyli o tytuł Mistrza Polski Juniorów za rok 2017.


TRIUMF MŁODZIEŻY Z WŁOCŁAWKA

Pięściarze z Włocławka dominowali w indywidualnych mistrzostwach województwa Kujawsko-Pomorskiego. Trzydniowy turniej odbył się w hali Startu w Grudziądzu. Znaleźliśmy czas na krótkie podsumowanie zawodów i kilka zdjęć. Wyniki w rozwinięciu.


FOTORELACJA: MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - WYNIKI

Już od pierwszych dni trwały zacięte starcia na ringu w Gnojniku podczas Mistrzostw Małopolski. Duża ilość zawodników pokazała ciekawy i mocny boks, a tego własnie oczekują kibice - wyrównanych pojedynków dających czyste sportowe emocje. Wyniki i kilka ujęć z zawodów w rozwinięciu.FOTORELACJA I WYNIKI: III MTB 'ZŁOTA KORONA'

Duża ilość zawodników ściągnęła w miniony weekend do małej miejscowości Karsibór niedaleko Wałcza. Podczas trzeciej edycji międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronę Wałcza walczyły dziewczęta i oczywiście chłopcy w kategoriach: Młodzik, Kadet, Junior i Senior. Wyniki weryfikacji i krótka fotorelacja w rozwinięciu.
FOTORELACJA: PODSUMOWANIE IV MTB W WODZISŁAWIU

Tegoroczny, Międzynarodowy Turnieju Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego to start 65 zawodników z klubów krajowych i zagranicznych. Prezentujemy krótką fotorelacje z wydarzenia, którego czwarta edycja przebiegała pod hasłem 'Dopalacze kradną życie' i 'Uzależnienia drogą donikąd'.


II GALA BOKSU W OPOCZNIE

3 grudnia odbyła się, zorganizowana przez Gminę Opoczno i K.S.W. 'KO Opoczno' Gala Boksu o Puchar Burmistrza Opoczna - Rafała Kądzieli. Prezentujemy krótkie podsumowanie i kilka zdjęć z tej imprezy.


SZCZĘŚCIE KONTRA UMIEJĘTNOŚCI

Zmarnowane cztery lata? Czy można walczyć szczęściem w ringu? Tak, można, ale drużyny innych krajów stawiają przede wszystkim na umiejętności - przez co porażka naszego zespołu nieznaczna; przegrana z zawodnikami Mecklenburgii - wyniki i relacja w rozwinięciu.

STAMM DUMNIE TRWA

Podczas kolejnych edycji Międzynarodowego Turnieju Stamma, zagraniczni przedstawiciele stawiają się w towarzystwie trenerów i działaczy Polskiego Związku Bokserskiego przy grobie Feliksa Stamma - tak było i w tym roku kiedy delegat Światowej Federacji Boksu (AIBA) Peter Vinnic stanął przed popiersiem patrona turnieju, na Warszawskich Powązkach.FOTORELACJA: ŚLUBOWANIE IO 2016 RIO

Dziś nasi reprezentanci zajęli pierwsze miejsca w sali konferencyjnej PKOl w Warszawie. Przed momentem zakończyło się ślubowanie i Igor Jakubowski oraz Tomasz Jabłoński wraz z trenerem Zbigniewem Raubo i prezesem Zbigniewem Górskim oficjalnie zostali włączeni do polskiej reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Przedstawiamy kilka ujęć z tej uroczystości.POJEDYNKI NAD SŁONECZNYM BAŁTYKIEM

W miniony weekend z okazji Dni Morza w samo południe wystartował VI Turniej o Puchar Bombardierów z Wybrzeża. Zawodnicy skrzyżowali rękawice na ringu ustawionym na malowniczo położonym Skwerze Kościuszki w Gdyni. Wyniki walk i krótka fotorelacja w rozwinięciu.