FOTORELACJA: TEATR ROZBARK 'PIĘŚCI ROSNĄ W SIŁĘ'

Po raz trzynasty w teatrze Rozbark, środki wyrazu miały odmienny charakter, bo aktorami byli zawodnicy z Polski, Anglii, Ukrainy i Czech. Widzowie mieli szerokie spektrum pięściarskich deklamacji na ringu ustawionym na scenie kultury. Kilka fragmentów z tych starć uchwycono szklanym okiem. W rozwinięciu wyniki.


MŁODZI NA GRUDZIĄDZKIM RINGU

Młodzi przedstawiciele pięściarstwa spotkali się podczas XXVII Turnieju Miast Kopernikańskich rywalizując o Puchar Polski Kadetki i Kadeta. Prezentujemy wyniki i krótkie podsumowanie oraz obszerną fotorelację.AKADEMICKI GRUDZIĄDZ

Wakacje trwają, a na obiektach MKS Start Grudziądz, ruszył z inicjatywy Ministerstwa Spotu i Turystyki projekt wspólnie z Polskim Związkiem Bokserskim  Akademia Boksu Olimpijskiego. Obszerna fotorelacja z inauguracji w rozwinięciu.


OGNISTY TURNIEJ BOMBARDIERÓW

Gdynia, morze, zieleń - cudowne miejsce dla turystów na początek wakacji, a dla kibica pięściarstwa jeszcze więcej, bo wkomponowano w tą scenerię ring, na którym stoczono walki X Turnieju Bombardierów z Wybrzeża. Emocje rozgrzały publiczność, ale ogień wybuchł z innego powodu, dorzucając tym samym autentyczny pokaz straży, a jeszcze ustanowiono rekord Guinnessa - ogólnie działo się!
GOŚCINNY GYM MISTRZA AMIRA

Manchester/Bradford. Sebastian Lubecki w ładnym stylu odniósł zwycięstwo. Torunianie wspólnie z pięściarzami Bolton Champions poznawali tajniki szermierki na pięści. Obszerna relacja w rozwinięciu.


FOTORELACJA: III MTB 2018 KOSZARKA

Przed nami ciekawy pięściarsko weekend - rusza Puchar Karpat, pierwsza duża gala LK Boxing Promotions 'Bitwa o Śląsk' i zawodowa odsłona Tymex-u. Jednak, powróćmy do tego co działo się w miniony weekend w Gródku nad Dunajcem, gdzie przed Koszarka SPA praktycznie nad samym zalewem ustawiono ring - oto obszerna fotorelacja. Zapraszamy.
FOTORELACJA: XXXV MTB STAMMA - PÓŁFINAŁ

Przebrnąć przez półfinał, w tak mocno obstawionym turnieju, to prawdziwa sztuka. Ciężko wywalczone dwa finały Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma, da naprawdę niezłe, czyste emocje dla Polskich kibiców - niemniej jednak każdy powinien przyjść choćby na finały, aby zobaczyć naprawdę dobry boks - Boks Olimpijski, w wykonaniu prawdziwych pięściarzy, którym sztuka walki na pięści jest doskonale znana. Zapraszamy na bogatą fotorelację.


KONSULTACJE W GRUDZIĄDZU NA '5 z PLUSEM'

Przez trzy dni na obiektach MKS 'Start' Grudziądz przebywali w ramach konsultacji szkoleniowej zawodniczki i zawodnicy kadr wojewódzkich z okręgów: wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, śląskiego, dolnośląskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Obszerna fotorelacja w rozwinięciu.
MOCNY JAWOR ZMIAŻDŻYŁ POWSTAJĄCE Z KOLAN PODKARPACIE

Potrzebne są przysłowiowe 'Jaja' aby stanąć przed drużyną z Jaworzna! Trzeba przyznać, że reprezentacja Podkarpacia podjęła rękawicę i z zawziętością oraz sercem do walki stanęła przed 'Czołgiem z Jaworzna'. Obszerna fotorelacja przeniesie do klimatu całego meczu, a zaczęło się niewinnie od walk pokazowych najmłodszych adeptów. Zapraszamy.


PODSUMOWANIE PUCHARU POLSKI 2017 GRUDZIĄDZ

Doborowa obsada Pucharu Polski Kadetów i Juniorów w Grudziądzu. Wśród 155 zawodników z 78 klubów i 14 Okręgowych Związków Bokserskich, zobaczyć mogliśmy medalistów Mistrzostw Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Fotorelacja i wyniki w rozwinięciu.


FOTORELACJA: W STYLU BRACI OLECHÓW

Po piętnastej Galobiesiadzie, która miała miejsce piętnastego lipca, na piętnastą rocznicę działalności klubu Ring Wolny Toruń, pozostał Pamiątkowy Kamień odsłonięty przez honorowych gości: Mirosława Kuźmię i Andrzeja Lewandowskiego. Wyniki walk i fotorelacja w rozwinięciu.


WALKI ZE STRUGAMI DESZCZU W TLE

Za nami VIII Turniej Bombardierów z Wybrzeża - nieprzychylna aura nie ostudziła pięściarskich emocji. Muszla koncertowa stała się areną ciekawych pojedynków, a także skryła przed deszczowym dniem - dając tym samym możliwość kibicowania sportowemu spektaklowi na pięści.


BOKS 'POSPOLITE RUSZENIE'

Boks wchodzi na sale-ony i to na dobre. Ruszył program Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego. Chełmża na tą okazję otwiera nowy klub, a Świecie prowadzi w szkołach pokazy na piątkę z plusem.


FOTORELACJA: FINAŁ - XLI CZARNE DIAMENTY - RYBNIK

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z finałów 41. Międzynarodowego Turnieju o Czarne Diamenty - zawody znane niegdyś z bardzo mocnej obsady juniorów z całej europy, powoli nabierają ponownie pięściarskiej klasy. Ostatnie trzy dni na ringu Hali MOSiR w Rybniku Boguszowicach, wypełnione były naprawdę urozmaiconym technicznie i niezmiernie walecznie świeżym boksem.