SYLWETKI MEDALISTÓW 90. MPS 2019

Czas na walki o kolor krążków 90. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie (24-29.11.2019) w Opolu. Prezentujemy Wam sylwetki wszystkich, którzy już dziś staną w ringu do rywalizacji o najwyższy stopień podium w piątkowych finałach. Poziom walk urozmaicił, realizacją swego marzenia o medalu Igrzysk Olimpijskich, Mateusz Masternak. Zapraszamy do galerii.


REMIS POGODZIŁ RYWALI

Chojnice. VIII Memoriał Tadeusza Kiedrowskiego. Wynik meczu Województwo Pomorskie  Stal Kaliningrad ustalony został w ostatniej walce, w której Dawid Oerlich przegrał niejednogłośnie na punkty z Rosjaninem Aleksandrem Pierłatowem. Zapraszamy do obszernej fotorelacji
WIEŚCI Z K-P OZB GRUDZIĄDZ

Mimo wakacyjnego czasu i wykorzystania słonecznych dni, to przyda się trochę wiadomości od zaplecza pięściarskiego, co też dzieje się w Kujawsko - Pomorskim Okręgowym Związku Bokserskim, gdzie szlifują się przyszłe talenty! Na uwagę zasługuje rozpoczęcie naboru na kurs sędziowski. Zapraszamy do podsumowania w piśmie i obiektywie.


FOTORELACJA: CZARNE DIAMENTY

Zanim zabrzmi gong największych imprez na świecie, młodzi adepci uzyskują szlif na mniejszych turniejach. Dobrym przykładem 'Czarne Diamenty', które nieprzerwanie od 1972 roku goszczą ekipy z całej europy, gdzie zaczynało wielu znamienitych pięściarzy. Zapraszamy do bogatej fotorelacji z tegorocznej edycji.


EMOCJE MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU W GDAŃSKU - FOTORELACJA

Opadł kurz i zeszła już opalenizna po pojedynkach dziewięciu kadr seniorów - prezentujących wysoki poziom wyszkolenia, co docenili nie tylko kibice, ale i sami zawodnicy. Po prostu - warto być w Gdańsku - przynajmniej Ci najlepsi! Międzynarodowy Turniej im. Zygmunta Chychły podniósł wysoko poprzeczkę. Powróćmy zatem do tych naprawdę zaciętych walk w obszernej fotorelacji.


SŁUPSK WIELOWYMIAROWY: MEMORIAŁ, MECZ I BIAŁE KOŁNIERZYKI

Słupsk, jedno popołudnie i tyle wrażeń. Miasto prezentuje się przyjaźnie, a ludzie bardzo lubią boks, dlatego Tomasz Mazur zaaplikował trzy dania podczas jednego wydarzenia. Inauguracja Memoriału imienia Józefa Mazura i to w międzynarodowej obsadzie meczu drużyny Czarni Słupsk z reprezentacja Kaliningradu (Rosja), a dla koneserów, zawodnicy, którzy boksu być może nigdy się nie nauczą, ale wielki szacunek treningową dyscyplinę i wyjście do walki. Relacja w rozwinięciu.


FOTORELACJA: IX MTB im.CHYCHŁY - W OCZEKIWANIU NA FINAŁ

Kogo zobaczymy w finale IX Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły w Gdańsku? Zestawienie par w rozwinięciu. Jak walczyli zawodnicy? Jak prezentował się gdański ring podczas starć o finał? Można prześledzić w retransmisji z poprzednich trzech serii - gdzie nie obyło się bez szybkich nokautów, niejednogłośnych decyzji oraz kropel potu i krwi pozostawionych na macie, ale teraz zapraszamy do fotorelacji.


SKORPION ODGRYZŁ SIĘ W CHOJNIE

Rozgrywki ligowe, to naprawdę wyrównany poziom, bo uczestniczą najmocniejsze drużyny z całego kraju. W miniony weekend spotkali się reprezentanci zachodniopomorskiego i wielkopolski. Prezentujemy wyniki i fotorelacje z trzeciej kolejki Ekstraligi Boksu Olimpijskiego.
CZEMPION KONTRA POZOSTALI

Minione dni obfitowały w mistrzostwa okręgu, na których juniorzy walczyli o prawa startu w Mistrzostwach Polski, które w tym roku odbędą się w Koninie, mieście z tradycjami, a tym samym miejscem, gdzie wiele talentów pięściarskich zdobywało nieocenione szlify. Obszerna fotorelacja i podsumowanie w rozwinięciu.


PRAWDZIWA PIĘŚCIARSKA ZŁOTA KORONA

Piąty turniej bokserski to zasilona ekipami Polski, Danii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Słowacji i Rosji - międzynarodowa impreza z mocną obsadą, co tylko procentowało dobrymi pojedynkami, ale i świadczyło o rosnącym sportowym prestiżu. Wyniki i fotorelacja w rozwinięciu.
KOLEJNY PUCHAR SKORPIONA

XI Międzynarodowy Turniej o Puchar Skorpiona, to dobry sprawdzian umiejętności zawodników z Czech, Danii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Słowacji i Ukrainy. Zapraszamy do krótkiego podsumowanie i fotorelacji.

FOTORELACJA: SKARSZEWY KONTRA WARMIA I MAZURY

Zapraszamy do fotorelacji z inauguracyjnego Turnieju Joannitów i meczu bokserskiego pomiędzy drużynami GOSiR Skarszewy i reprezentacji Warmii i Mazur, który miał miejsce w miniony weekend, dzięki projektowi "Rozwój boksu na terenach wiejskich'. Ciekawa inicjatywa pod patronatem Marszałka województwa Pomorskiego - Mieczysława Struka.


SĘDZIOWIE POD OBSTRZAŁEM

Ciężką przeprawą okazał się nie dla zawodników, a dla sędziów VII Międzynarodowy Memoriał Brunona Bendinga. Choć na trybunach zasiadł Mistrz Marian Kasprzyk. to właśnie na głównych aktorów wyrośli właśnie sędziowie, znacznie podnosząc ciśnienie sekundatom, badając tym samym próg wytrzymałości szkoleniowców. Czas na relację z tego wydarzenia.


FOTORELACJA: TEATR ROZBARK 'PIĘŚCI ROSNĄ W SIŁĘ'

Po raz trzynasty w teatrze Rozbark, środki wyrazu miały odmienny charakter, bo aktorami byli zawodnicy z Polski, Anglii, Ukrainy i Czech. Widzowie mieli szerokie spektrum pięściarskich deklamacji na ringu ustawionym na scenie kultury. Kilka fragmentów z tych starć uchwycono szklanym okiem. W rozwinięciu wyniki.