FOTORELACJA: W STYLU BRACI OLECHÓW

Po piętnastej Galobiesiadzie, która miała miejsce piętnastego lipca, na piętnastą rocznicę działalności klubu Ring Wolny Toruń, pozostał Pamiątkowy Kamień odsłonięty przez honorowych gości: Mirosława Kuźmię i Andrzeja Lewandowskiego. Wyniki walk i fotorelacja w rozwinięciu.


WALKI ZE STRUGAMI DESZCZU W TLE

Za nami VIII Turniej Bombardierów z Wybrzeża - nieprzychylna aura nie ostudziła pięściarskich emocji. Muszla koncertowa stała się areną ciekawych pojedynków, a także skryła przed deszczowym dniem - dając tym samym możliwość kibicowania sportowemu spektaklowi na pięści.


BOKS 'POSPOLITE RUSZENIE'

Boks wchodzi na sale-ony i to na dobre. Ruszył program Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego. Chełmża na tą okazję otwiera nowy klub, a Świecie prowadzi w szkołach pokazy na piątkę z plusem.


FOTORELACJA: FINAŁ - XLI CZARNE DIAMENTY - RYBNIK

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z finałów 41. Międzynarodowego Turnieju o Czarne Diamenty - zawody znane niegdyś z bardzo mocnej obsady juniorów z całej europy, powoli nabierają ponownie pięściarskiej klasy. Ostatnie trzy dni na ringu Hali MOSiR w Rybniku Boguszowicach, wypełnione były naprawdę urozmaiconym technicznie i niezmiernie walecznie świeżym boksem.
PIĘŚCIARZE UGOSZCZENI PO KRÓLEWSKU

XVIII Turniej Miast Królewskich przeszedł do historii - w pięknej scenerii zabytkowego Brześcia Kujawskiego, gdzie od 1320 roku rządził król Władysław Łokietek. Słoneczny weekend był okazją także dla kibiców, aby na wolnym powietrzu obejrzeć w ringu pięściarskie zmagania kadetów i juniorów. Wyniki i fotorelacja w rozwinięciu.BOKS WRÓCIŁ POD TĘŻNIE

Kibice i zawodnicy mogą mieć powody do radości - kolejny turniej wraca na pięściarską mapę w naszym kraju. Tym razem, nie tylko kuracjusze skorzystają z pozytywnego klimatu Ciechocinka, lecz aktywni młodzi ludzie znajdą miejsce do treningów w nowo powstałym klubie "Potężnie" i cyklicznych sprawdzianów w walce o Solną Rękawicę.
FOTORELACJA: MP JUNIORÓW 2017 NOWA DĘBA

Cały pięściarski świat, a także Polska, żyje jeszcze sobotnim starciem na szczycie - ogromne i pełne napięcia widowisko z dramaturgicznymi zwrotami akcji - zapewne nie raz powrócimy do tego cudownego pokazu na stadionie Wembley. Teraz powróćmy do tego co działo się w Nowej Dębie, małej i urokliwej miejscowości na południu Polski, gdzie młodzi zawodnicy walczyli o tytuł Mistrza Polski Juniorów za rok 2017.


TRIUMF MŁODZIEŻY Z WŁOCŁAWKA

Pięściarze z Włocławka dominowali w indywidualnych mistrzostwach województwa Kujawsko-Pomorskiego. Trzydniowy turniej odbył się w hali Startu w Grudziądzu. Znaleźliśmy czas na krótkie podsumowanie zawodów i kilka zdjęć. Wyniki w rozwinięciu.


FOTORELACJA: MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - WYNIKI

Już od pierwszych dni trwały zacięte starcia na ringu w Gnojniku podczas Mistrzostw Małopolski. Duża ilość zawodników pokazała ciekawy i mocny boks, a tego własnie oczekują kibice - wyrównanych pojedynków dających czyste sportowe emocje. Wyniki i kilka ujęć z zawodów w rozwinięciu.FOTORELACJA I WYNIKI: III MTB 'ZŁOTA KORONA'

Duża ilość zawodników ściągnęła w miniony weekend do małej miejscowości Karsibór niedaleko Wałcza. Podczas trzeciej edycji międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronę Wałcza walczyły dziewczęta i oczywiście chłopcy w kategoriach: Młodzik, Kadet, Junior i Senior. Wyniki weryfikacji i krótka fotorelacja w rozwinięciu.
FOTORELACJA: PODSUMOWANIE IV MTB W WODZISŁAWIU

Tegoroczny, Międzynarodowy Turnieju Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego to start 65 zawodników z klubów krajowych i zagranicznych. Prezentujemy krótką fotorelacje z wydarzenia, którego czwarta edycja przebiegała pod hasłem 'Dopalacze kradną życie' i 'Uzależnienia drogą donikąd'.


II GALA BOKSU W OPOCZNIE

3 grudnia odbyła się, zorganizowana przez Gminę Opoczno i K.S.W. 'KO Opoczno' Gala Boksu o Puchar Burmistrza Opoczna - Rafała Kądzieli. Prezentujemy krótkie podsumowanie i kilka zdjęć z tej imprezy.


SZCZĘŚCIE KONTRA UMIEJĘTNOŚCI

Zmarnowane cztery lata? Czy można walczyć szczęściem w ringu? Tak, można, ale drużyny innych krajów stawiają przede wszystkim na umiejętności - przez co porażka naszego zespołu nieznaczna; przegrana z zawodnikami Mecklenburgii - wyniki i relacja w rozwinięciu.

STAMM DUMNIE TRWA

Podczas kolejnych edycji Międzynarodowego Turnieju Stamma, zagraniczni przedstawiciele stawiają się w towarzystwie trenerów i działaczy Polskiego Związku Bokserskiego przy grobie Feliksa Stamma - tak było i w tym roku kiedy delegat Światowej Federacji Boksu (AIBA) Peter Vinnic stanął przed popiersiem patrona turnieju, na Warszawskich Powązkach.