FOTORELACJA: ZWYCIĘZCY VII MTB 2022 NIECHOBRZ

W nowym 2022 roku, śnieżnie Podkarpacie przywitało uczestników VII Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć zwycięzców, choć wszyscy są wygranymi, którzy wbrew przeciwnościom, trenując tą trudną sztukę walki, zjawili się dziś na hali w Niechobrzu.

SYLWETKI MEDALISTÓW 90. MPS 2019

Czas na walki o kolor krążków 90. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie (24-29.11.2019) w Opolu. Prezentujemy Wam sylwetki wszystkich, którzy już dziś staną w ringu do rywalizacji o najwyższy stopień podium w piątkowych finałach. Poziom walk urozmaicił, realizacją swego marzenia o medalu Igrzysk Olimpijskich, Mateusz Masternak. Zapraszamy do galerii.


REMIS POGODZIŁ RYWALI

Chojnice. VIII Memoriał Tadeusza Kiedrowskiego. Wynik meczu Województwo Pomorskie  Stal Kaliningrad ustalony został w ostatniej walce, w której Dawid Oerlich przegrał niejednogłośnie na punkty z Rosjaninem Aleksandrem Pierłatowem. Zapraszamy do obszernej fotorelacji
WIEŚCI Z K-P OZB GRUDZIĄDZ

Mimo wakacyjnego czasu i wykorzystania słonecznych dni, to przyda się trochę wiadomości od zaplecza pięściarskiego, co też dzieje się w Kujawsko - Pomorskim Okręgowym Związku Bokserskim, gdzie szlifują się przyszłe talenty! Na uwagę zasługuje rozpoczęcie naboru na kurs sędziowski. Zapraszamy do podsumowania w piśmie i obiektywie.


FOTORELACJA: CZARNE DIAMENTY

Zanim zabrzmi gong największych imprez na świecie, młodzi adepci uzyskują szlif na mniejszych turniejach. Dobrym przykładem 'Czarne Diamenty', które nieprzerwanie od 1972 roku goszczą ekipy z całej europy, gdzie zaczynało wielu znamienitych pięściarzy. Zapraszamy do bogatej fotorelacji z tegorocznej edycji.


EMOCJE MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU W GDAŃSKU - FOTORELACJA

Opadł kurz i zeszła już opalenizna po pojedynkach dziewięciu kadr seniorów - prezentujących wysoki poziom wyszkolenia, co docenili nie tylko kibice, ale i sami zawodnicy. Po prostu - warto być w Gdańsku - przynajmniej Ci najlepsi! Międzynarodowy Turniej im. Zygmunta Chychły podniósł wysoko poprzeczkę. Powróćmy zatem do tych naprawdę zaciętych walk w obszernej fotorelacji.


SŁUPSK WIELOWYMIAROWY: MEMORIAŁ, MECZ I BIAŁE KOŁNIERZYKI

Słupsk, jedno popołudnie i tyle wrażeń. Miasto prezentuje się przyjaźnie, a ludzie bardzo lubią boks, dlatego Tomasz Mazur zaaplikował trzy dania podczas jednego wydarzenia. Inauguracja Memoriału imienia Józefa Mazura i to w międzynarodowej obsadzie meczu drużyny Czarni Słupsk z reprezentacja Kaliningradu (Rosja), a dla koneserów, zawodnicy, którzy boksu być może nigdy się nie nauczą, ale wielki szacunek treningową dyscyplinę i wyjście do walki. Relacja w rozwinięciu.


FOTORELACJA: IX MTB im.CHYCHŁY - W OCZEKIWANIU NA FINAŁ

Kogo zobaczymy w finale IX Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły w Gdańsku? Zestawienie par w rozwinięciu. Jak walczyli zawodnicy? Jak prezentował się gdański ring podczas starć o finał? Można prześledzić w retransmisji z poprzednich trzech serii - gdzie nie obyło się bez szybkich nokautów, niejednogłośnych decyzji oraz kropel potu i krwi pozostawionych na macie, ale teraz zapraszamy do fotorelacji.


SKORPION ODGRYZŁ SIĘ W CHOJNIE

Rozgrywki ligowe, to naprawdę wyrównany poziom, bo uczestniczą najmocniejsze drużyny z całego kraju. W miniony weekend spotkali się reprezentanci zachodniopomorskiego i wielkopolski. Prezentujemy wyniki i fotorelacje z trzeciej kolejki Ekstraligi Boksu Olimpijskiego.
CZEMPION KONTRA POZOSTALI

Minione dni obfitowały w mistrzostwa okręgu, na których juniorzy walczyli o prawa startu w Mistrzostwach Polski, które w tym roku odbędą się w Koninie, mieście z tradycjami, a tym samym miejscem, gdzie wiele talentów pięściarskich zdobywało nieocenione szlify. Obszerna fotorelacja i podsumowanie w rozwinięciu.


PRAWDZIWA PIĘŚCIARSKA ZŁOTA KORONA

Piąty turniej bokserski to zasilona ekipami Polski, Danii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Słowacji i Rosji - międzynarodowa impreza z mocną obsadą, co tylko procentowało dobrymi pojedynkami, ale i świadczyło o rosnącym sportowym prestiżu. Wyniki i fotorelacja w rozwinięciu.
KOLEJNY PUCHAR SKORPIONA

XI Międzynarodowy Turniej o Puchar Skorpiona, to dobry sprawdzian umiejętności zawodników z Czech, Danii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Słowacji i Ukrainy. Zapraszamy do krótkiego podsumowanie i fotorelacji.