STACJA SHOWTIME ZAPOWIADA REWANŻ FONFARY ZE STEVENSONEM

Już tylko jedenaście dni pozostało do walki Andrzeja Fonfary (29-4, 17 KO) o mistrzostwo świata wagi półciężkiej federacji WBC. Czy "Polski Książę" zrewanżuje się Adonisowi Stevensonowi (28-1, 23 KO) za porażkę po wielkiej wojnie trzy lata temu? Póki co stacja Showtime podgrzewa atmosferę krótkim filmikiem promującym ich drugi pojedynek.PBN7: PEŁNA KARTA WALK GALI W ERGO ARENIE

Poznaliśmy już wszystkich bohaterów gali PBN 7 - Nowe Rozdanie, która już 24 czerwca odbędzie się w Ergo Arenie. W walce wieczoru wystąpi były mistrz świata dwóch kategorii Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), ale w Gdańsku nie zabraknie również Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO), Mateusza Masternaka (38-4, 26 KO), Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO), Adama Balskiego (9-0, 7 KO) czy Ewy Brodnickiej (13-0, 2 KO). Zobaczcie, jak wygląda pełna karta walk gali PBN 7!DROGA DO PBN 7: ODCINEK DRUGI

W drugim odcinku cyklu "Droga do PBN 7" mogliśmy zobaczyć fragmenty treningu Tomasza Adamka (50-5, 30 KO), który zaczyna prezentować szybkość z najlepszych lat. Warto też zobaczyć ciekawie starcie Mateusza Masternaka z... żoną. Zobaczcie, jak od kuchni wygląda życie pięściarzy!


GEORGE GROVES: TERAZ ALBO NIGDY

- Jeśli teraz zawiodę, już nigdy więcej nie dostanę mistrzowskiej szansy - nie ukrywa George Groves (25-3, 18 KO), który w najbliższą sobotę spotka się z Fiodorem Czudinowem (14-1, 10 KO) w walce o wakujący pas federacji WBA kategorii super średniej. Do trzech razy sztuka, a za czwartym nauka?

MATEUSZ BOREK O GALI POLSAT BOXING NIGHT VII I JEJ KULISACH

Jeśli nie macie pomysłu na niedzielę, to zapraszamy tutaj. To ponad godzinna rozmowa z Mateuszem Borkiem - na co dzień dziennikarzem Polsatu, który tym razem wcielił się w rolę promotora, założył grupę MB Promotions i organizuje galę Polsat Boxing Night VII. Wszystko odbędzie się 24 czerwca w Gdańsku. O tej imprezie, jej kulisach, ale również o środowisku bokserskim w naszym kraju, porozmawialiśmy z Mateuszem w Osadzie Śnieżka w Łomnicy, gdzie swój obóz ma główny bohater PBN7, Tomasz Adamek (50-5, 30 KO).