CANELO: NIE MA WE MNIE ANI TROCHĘ STRACHU

Długo Saul Alvarez (49-1-1, 34 KO) musiał zmagać się z opiniami kibiców, jakoby obawiał się Giennadija Gołowkina (37-0, 33 KO) i mocy jego uderzeń. Canelo jednak robił swoje, podbijał serca meksykańskich kibiców kolejnymi zwycięstwami, aż w końcu doszedł do takiego momentu, że najciekawszym wyborem był właśnie kazachski król nokautu. Pojedynek odbędzie się za blisko cztery tygodnie - 16 września w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

MALIGNAGGI DRWI Z McGREGORA

Emerytowany od niedawna Paul Malignaggi (36-8, 7 KO) jest gotów wrócić, by odgryźć się Conorowi McGregorowi w walce o wszystko - przegrany nie dostaje nic, wygrany bierze całą sumę. Były mistrz świata dwóch kategorii toczy z Irlandczykiem prawdziwą wojnę w mediach społecznościowych.


EUBANK JR: MÓGŁBYM WALCZYĆ Z YILDIRIMEM W BUDCE TELEFONICZNEJ

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Chris Eubank Jr (25-1, 19 KO) pierwszą walkę w turnieju "World Boxing Super Series" stoczy na wyjeździe. Brytyjczyk, który według ekspertów jest jednym z głównych faworytów do triumfu w całej imprezie, 7 października w Stuttgarcie podejmie Avniego Yildirima (16-0, 10 KO). Sam zainteresowany zapewnia jednak, że miejsce walki nie stanowi dla niego najmniejszego problemu.