WIDEO: SZALONA OSTATNIA RUNDA WALKI MAXWELL vs SEBIRI

Takich dramatów potrafi dostarczać tylko boks. Nieznany szerzej Sabri Sebiri (10-1-1, 5 KO) wygrywał wczoraj walkę z Samem Maxwellem (11-0, 9 KO) na gali w Leicester, pozwalając sobie na taniec wokół rywala i opuszczanie gardy. Mocno poobijany Maxwell, który był wcześniej na deskach, zdołał jednak odwrócić losy walki na 10 sekund przed końcem ostatniej rundy. Film z tego starcia bije dziś rekordy popularności, sami zobaczcie, tak szalona runda zdarza się niezwykle rzadko...

KRZYSZTOF WŁODARCZYK: CHYBA TRZEBA BĘDZIE POŁOŻYĆ SIĘ NA STÓŁ

Problemy z kolanem i ręką sprawiły, że choć Krzysztof Włodarczyk (57-4-1, 39 KO) pewnie pokonał Aleksandru Jura (18-3, 7 KO), to sam nie do końca był zadowolony ze swojej postawy. - Zwycięzców się nie sądzi. Będę chyba musiał położyć się na stół i zoperować kolano - powiedział po wszystkim były dwukrotny mistrz świata kategorii junior ciężkiej.


FURY O WALCE ZE SCHWARZEM: NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) nie przejmuje się opiniami kibiców, którzy w większości niezbyt dobrze zareagowali na ogłoszenie jego walki z Niemcem Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO). Odbędzie się ona 15 czerwca w Las Vegas. Brytyjczyk jest najwyraźniej w znakomitym humorze i wtóruje Bobowi Arumowi, który wczoraj tłumaczył sens wyboru kolejnego rywala olbrzyma z Wilmslow.


RING TELEGRAM (24 MARCA 2019)

Za nami pełen emocji weekend z boksem. Nie o wszystkim możemy obszernie pisać, ale staramy się przybliżyć Wam jak najwięcej. W dzisiejszym Ring Telegramie skupiamy się na pięciu ciekawych pojedynkach, które odbyły się wczoraj w różnych częściach świata.MAREK MATYJA PO DRUGIEJ WYGRANEJ NAD GRAFKĄ

- Chciałbym, żeby każdy kolejny mój rywal był coraz lepszy. Chętnie spotkam się na przykład po raz trzeci z Norbertem Dąbrowskim. Chcę pokazać kibicom, że stopień po stopniu się rozwijam i idę w górę - powiedział Marek Matyja (16-1-1, 7 KO), który podczas gali w Łomży pokonał Bartłomieja Grafkę (22-33-3, 10 KO).


CZWARTE Z RZĘDU ZWYCIĘSTWO 'DIABLO'

W pojedynku wieczoru gali Knockout Boxing Night 6 w Łomży były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (57-4-1, 39 KO) skrzyżował rękawice z Aleksandru Jurem (18-3, 7 KO). Walka nie porwała - odbyła się na pełnym dystansie, przewaga Polaka była jednak w niej widoczna prawie na każdym kroku.


CZERKASZYN WYGRYWA PRZED CZASEM. NAROŻNIK PODDAŁ OUMĘ

Fiodor Czerkaszyn (12-0, 8 KO) miał pierwotnie zawalczyć z innym, mocniejszym przeciwnikiem. Do Łomży przyleciał jednak Kassim Ouma (29-13-1, 18 KO). Walka trwała krótko i chyba nikt nie jest z niej zadowolony. Duży niedosyt. - I my, i kibice zostaliśmy zrobieni w trąbę - tak promotor Andrzej Wasilewski skwitował ten pojedynek.


MATYJA WYPUNKTOWAŁ GRAFKĘ W ŁOMŻY

Podczas trwającej gali Knockout Boxing Night 6 w Łomży Marek Matyja (16-1-1, 7 KO) pokonał niejednogłośnie na punkty Bartłomieja Grafkę (22-33-3, 10 KO), z którym zmierzył się już w 2015 roku. Dziś, tak jak ponad trzy lata temu, górą okazał się Matyja.


ZYŚK BEZ PRZESZKÓD WYGRYWA

Dziesiąte zawodowe zwycięstwo zanotował podczas gali Knockout Boxing Night 6 w Łomży niepokonany Przemysław Zyśk (10-0, 3 KO). Polski pięściarz pokonał jednogłośnie na punkty Artioma Karpeca (21-12, 6 KO). Zdaniem sędziów wszystkie z rund wygrał Zyśk.
LO GRECO DLA WRACAJĄCEGO MAIDANY?

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO) stracił już ponad jedenaście kilogramów i powinien w czerwcu wrócić w limicie kategorii junior średniej. Na horyzoncie pojawia się już nawet konkretne nazwisko potencjalnego rywala.


FIODOR CZERKASZYN PRZED WALKĄ Z OUMĄ

Fiodor Czerkaszyn (11-0, 7 KO) trenował pod zupełnie innego zawodnika, ale dziś wieczorem będzie musiał stawić czoła Kassimowi Oumie (29-12-1, 18 KO), byłemu mistrzowi świata kategorii junior średniej. Dla Polaka z ukraińskimi korzeniami będzie to zarazem debiut w Telewizji Polskiej.