WIDEO: WALKA ACHMEDOW vs MENDY

Ali Achmedow (6-0, 4 KO) osiągał spore sukcesy w boksie olimpijskim, z pewnością jest najjaśniejszą postacią w grupie Darka Snarskiego i być może wkrótce zacznie być rozpoznawalnym pięściarzem na naszym rynku. W ostatnim występie wciąż młodziutki Kazach boksujący w wadze półciężkiej pokonał doświadczonego i cenionego Patricka Mendy'ego (17-12-2, 1 KO). Galę z Siemiatycz transmitowaliśmy na żywo. Teraz prezentujemy Wam tylko wybrany pojedynek Achmedowa.

LINARES GOTOWY DO WALKI Z GARCIĄ

Jorge Linares (42-3, 27 KO), który w nocy na gali w Manchesterze po raz drugi pokonał Anthony'ego Crollę (31-6-3, 13 KO), potwierdził po walce, że chce się zmierzyć z jednym z najlepszych pięściarzy świata, Miguelem Angelem Garcią (36-0, 30 KO).CHARLO-HATLEY NA GALI BERTO-PORTER

22 kwietnia na gali w nowojorskiej Barclays Centre dojdzie ostatecznie do potyczki pomiedzy czempionem federacji WBC w wadze junior średniej Jermellem Charlo (28-0, 13 KO) a Charlesem Hatley'em (26-1-1, 18 KO). Przypomnijmy, że wcześniej to starcie było planowane na 27 maja.CROLLA NIECO CIĘŻSZY OD LINARESA (WIDEO)

Anthony Crolla (31-5-3, 13 KO) okazał się być nieznacznie cięższy od Jorge Linaresa (41-3, 27 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą boksu zawodowego w Manchesterze. Przypomnijmy, że obaj pięściarze powalczą o pas mistrza świata federacji WBA w kategorii lekkiej.