JARON ENNIS CHCE WYSŁAĆ JASNY KOMUNIKAT: ZE MNĄ SIĘ NIE POGRYWA

Jutro na gali Showtime Lubin vs Gausha w Uncasville kolejny pojedynek stoczy jeden z najciekawszych prospektów światowego boksu, rywalizujący w wadze półśredniej Jaron Ennis (25-0, 23 KO). Rywalem Amerykanina będzie twardy i mocno bijący Dominikańczyk Juan Carlos Abreu (23-5-1, 21 KO). 23-letni bokser z Filadelfii nie zamierza toczyć z nim pojedynku na pełnym dystansie.GŁOWACKI vs OKOLIE: OBAWY ANDRZEJA WASILEWSKIEGO

Za niecałe trzy miesiące, 12 grudnia na gali w Londynie Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) ma walczyć o wakujący tytuł mistrza świata WBO wagi cruiser z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO). Kontrakty nie zostały jednak jeszcze podpisane, tymczasem promotor Polaka, Andrzej Wasilewski obawia się o reakcję zawodnika na ofertę finansową za starcie z Brytyjczykiem.
WIDEO: RAFAŁ WOŁCZECKI NA TARCZY TRENERA WROŃSKIEGO

Występujący w wadze średniej Rafał Wołczecki uchodził za jednego z najmocniej bijących polskich pięściarzy bez podziału na kategorie w boksie olimpijskim. W sobotę rozpocznie karierę zawodową. Na rozgrzewkę prezentujemy Wam jego tarczę z trenerem Krzysztofem Wrońskim. A na naszym kanale znajdziecie kilkanaście walk Rafała. Dodajmy, że Wołczecki to aktualny mistrz Polski w gronie młodzieżowców i wicemistrz kraju w gronie seniorów.

TERAZ HOGAN DLA TSZYU?

Tim Tszyu (16-0, 12 KO) wychodzi coraz mocniej i odważniej z cienia wielkiego ojca. Pod koniec sierpnia rozbił przed czasem Jeffa Horna, a teraz jest przymierzany do starcia z innym ciekawym zawodnikiem.