GROMDA - NAJLEPSZE MOMENTY ROKU 2021

Brutalne i twarde nokauty. Krwawe starcia, podczas których pękały szczęki i kości. To była ostra jazda przez cały rok. A to dopiero początek. Tutaj nie ma miękkiej gry. Zobaczmy najlepsze akcje z gal GROMDA, które odbyły się w kończącym się właśnie roku.

BALBOA ROZBIŁ MAXIMUSA I ZGARNĄŁ 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Niepozorny na pierwszy rzut oka, ale kapitalny, eksplozywny i mocno bijący Bartłomiej 'BALBOA' Domalik najpierw zdominował turniej numer pięć, a podczas GROMDA 7 w wielkim stylu rozprawił się z cięższym o 30 kilogramów, silnym jak tur MAXIMUSEM. Po wszystkim porozmawialiśmy z nową gwiazdą federacji Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka.
GRABOWSKI PO GROMDA 7: BĘDZIEMY BARDZIEJ WERYFIKOWAĆ ZAWODNIKÓW

Mariusz Grabowski mógł być zadowolony po zakończeniu gali GROMDA 7, choć jak sam przyznał, będzie teraz prowadził wraz ze swoimi partnerami większą selekcję przy doborze nowych zawodników do turnieju. Mają pojawiać się wciąż nowe twarze, tylko zawodnicy będą bardziej weryfikowani. Nie trzeba za to weryfikować takich kozaków jak CAPO, MARIO, HUNTER, MAXIMUS, czy przede wszystkim BALBOA, który dziś błysnął w 'mieście grzechu'.
GROMDA 7: DON DIEGO STAWIA NA BALBOĘ I CZEKA NA SWOJĄ WALKĘ

Mateusz 'DON DIEGO' Kubiszyn ma w kontrakcie ostatnią walkę dla federacji GROMDA, ale i w perspektywie pojedynek o pas mistrzowski. W ramach przygotowań niedawno zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski w boksie olimpijskim w wadze ciężkiej. I właśnie o tamtych mistrzostwach, kolejnych walkach(ce) w GROMDZIE oraz finale MAXIMUS vs BALBOA porozmawialiśmy z najmocniej bijącym strażakiem w Polsce.


MARIUSZ GRABOWSKI O GROMDA 7 I 10 ORAZ WSPÓŁPRACY Z DAZN

Federacja GROMDA rozrasta się na nowe rynki i być może już wkrótce podbije również nowe kraje. Przed siódmą odsłoną turnieju porozmawialiśmy z właścicielem tego projektu - Mariuszem Grabowskim. Porozmawialiśmy o finale MAXIMUS vs BALBOA o 100 tysięcy złotych, sytuacji DON DIEGO, mistrzowskim pasie oraz nowych pomysłach. Zapraszamy.
BOREK PRZED GROMDA 7: NIE ŁĄCZCIE NAS Z INNYMI FEDERACJAMI

Bezpieczeństwo i zabezpieczenie ponad wszystko - z takiego założenia wychodzą Mariusz Grabowski i Mateusz Borek, czyli właściciele federacji GROMDA. Bo nie ma co ukrywać, że walki na gołę pięści to brutalna odmiana sportu. Niedawno w Polsce doszło do śmiertelnego wypadku i niestety wszystkich zaczęto wrzucać do jednego worka. I właśnie na te zarzuty odpowiedział dziś Mateusz Borek.