6 WRZEŚNIA GALA GROMDA 18!

Królowie ulicy, twardziele pewexów, legendy zakapiorskich dzielnic, głośni kibole i prawdziwi blokersi. Czas zrobić srogi młyn, rozwalić parę mord i pozostawić pamiątkowe blizny. Gala GROMDA 18: KRÓLOWIE ULICY już 6 września!DON DIEGO DO BALBOY: PAS GROMDY ZOSTAJE U MNIE! (GROMDA 17)

- Wyciągnąłem wnioski z pierwszej walki, bo przez moment byłem na deskach. Ale drugi raz mu taka sama akcja nie wejdzie. Podczas treningów stawiałem na precyzję ciosów. Obaj się rozwijamy jako zawodnicy, ale pas GROMDY zostaje w Rzeszowie - mówi Mateusz DON DIEGO Kubiszyn, mistrz federacji GROMDA, przed piątkowym rewanżem z najgroźniejszym rywalem, Bartłomiejem BALBOĄ Domalikiem.

BUŁA. CYGANIE, ROLEXY, EMIGRACJA I WALKI NA GOŁE PIĘŚCI (WIDEO)

Michał BUŁA Bańbuła. Cyganie, rolexy, emigracja, wielki świat, polska kiełbasa i walki na gołe pięści. GROMDA! Menda treningowa, dusza towarzystwa i cwaniak ringowy. Nigdy nie leżał, nikt go nie naruszył. Niepokonany na ulicy i na gołe pięści. Celebryta, gangster czy chuligan? Nic z tego, to po prostu przystojny romantyk z poczuciem humoru. BUŁA - witaj na jego rejonie. Szczerze, prawdziwie i bez kozaczenia.


KIWI (DAMIAN KIWIOR), GROMDA - POWRÓT Z ZAŚWIATÓW

Spokojny chłopak, który w mordę może dać. Doświadczony pięściarz, który doświadczył przekrętów, ale nigdy się nie poddał. Nowy start i to na grubo w świecie gołych pięści. Czyta książki psychologiczne i mocno wierzy, co daje mu siłę, aby walczyć o siebie. Najmocniejsza bomba - szczerze, prawdziwie i bez kozaczenia. Damian KIWI Kiwior.