RUSZA MAGAZYN 'FIGHTERS'

Nowa, bardzo ciekawa inicjatywa naszej siostrzanej strony SPORTY-WALKI.ORG - to taka nasza internetowa wersja polsatowskiego Punchera. Co drugi poniedziałek o godzinie 19:00 - startujemy 9 września. Fighters - magazyn sportów walki! Gospodarzami w Restauracji Champions w Hotelu Marriott będą nasz redakcyjny kolega - Mariusz Serafin, oraz Ewa Brodnicka. Poniżej zapowiedź wideo.


'GOŁOTA ROZPŁAKAŁ SIĘ PRZED WALKĄ' - ŚWIETNA BIOGRAFIA LOU DUVY

Walki Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe'em w 1996 roku stawiały na nogi cały kraj. Polak, mimo że w obu pojedynkach miał przewagę, nie potrafił powstrzymać się od zadawania ciosów poniżej pasa, co za każdym razem skutkowało dyskwalifikacją. Po latach dzięki książce "Moje siedem dekad w boksie" ówczesnego trenera polskiego pięściarza, Lou Duvy, dowiadujemy się więcej o kulisach tamtych potyczek.


NIEZWYKŁA AUTOBIOGRAFIA LEGENDARNEGO LOU DUVY!

Gołota, Holyfield czy Whitaker - to tylko niektórzy z pięściarzy, których trenował. Lou Duva ze światem bokserskim był związany przez ponad 70 lat, mając okazję poznać niemal każdą znaczącą postać tej dyscypliny. Tuż przed śmiercią legendarny trener podzielił się z czytelnikami tym, co przeżył, pisząc autobiografię 'Moje siedem dekad w boksie'. Rusza przedsprzedaż polskiego wydania książki pod patronatem BOKSER.ORG.


WHITE COLLAR BOXING - EDYCJA II

Pierwsza gala z serii White Collar Boxing cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Już niebawem kolejny raz będziemy mieli okazję zobaczyć galę bokserską organizowaną przez Rafała Jackiewicza. Finał drugiej edycji gali zapowiadanej jako: "WCB, piątek trzynastego - OSZUKAJ PRZEZNACZENIE", odbędzie się w restauracji Champions Sports Bar Restaurant w Hotelu Marriott w Warszawie 13 października.
KSW 39: REKORDOWA GALA POLSKICH SPORTÓW WALKI

Wszyscy kibice mają w pamięci wielką galę bokserską na stadionie we Wrocławiu, kiedy o pas mistrza świata mierzyli się Tomasz Adamek z Witalijem Kliczko. Włodarzom rodzimej federacji mieszanych sztuk walki udało się pobić ten frekwencyjny rekord, co więcej gala KSW 39 będzie drugą największą galą MMA w historii tego sportu.WOŚP: WYLICYTOWANE RĘKAWICE ADAMA KOWNACKIEGO

Adam Kownacki (15-0, 12 KO) bardzo się spieszył. Rozbił więc Joshuę Tufte'a (19-2, 9 KO) w niespełna sześć minut i pojechał na 25. Finał WOŚP. Jego rękawice z walki - jeszcze z krwią i potem, wylicytowano za ponad tysiąc dolarów ($1120). Tak więc gratulujemy podwójnie - mocnych pięści i dobrego serca. Oby tak dalej.


WESOŁYCH ŚWIĄT!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku redakcja BOKSER.ORG składa wszystkim naszym czytelników, pięściarzom, trenerom i promotorom najserdeczniejsze życzenia.
KTO ZOSTANIE MISTRZEM BIAŁYCH KOŁNIERZYKÓW?

Bardzo popularne w Wielkiej Brytanii czy USA pojedynki bokserskie białych kołnierzyków na dobre zadomowiły się również w naszym kraju. Już jutro wieczorem w klubie bokserskim Ring3city w Gdańsku odbędzie się wyjątkowa gala "Białych Kołnierzyków", na której dojdzie do pierwszej w Polsce walki o mistrzowski pas WCB. Impreza nosi nazwę "White Collar Boxing - Polish Master".


DZIŚ PREMIERA BIOGRAFII MAYWEATHERA - NAJDROŻSZE PIĘŚCI ŚWIATA

Dziś do księgarni w całej Polsce trafia książka Trisa Dixona "Floyd Mayweather. Najdroższe pięści świata". Autor opisuje w niej całe życie najlepiej zarabiającego sportowca w historii: jego bokserskie początki, drogę na zawodowy ring, najważniejsze walki, ale też dzieciństwo naznaczone przemocą, narkotykami i ekscesami. Przeczytajcie kolejny fragment biografii pod naszym patronatem!


NAJDROŻSZE PIĘŚCI ŚWIATA - FRAGMENT BIOGRAFII I KOD RABATOWY

28 września do księgarni w całej Polsce trafi książka Trisa Dixona Floyd Mayweather. Najdroższe pięści świata. Biografia najlepszego pięściarza naszej ery ukaże się nakładem Wydawnictwa SQN, a jednym z jej patronów medialnych został nasz portal - BOKSER.ORG. Publikujemy pierwszy fragment książki wraz z informacją o zniżce w przedsprzedaży. Zapraszamy do lektury!


KONKURS BOKSER.ORG - WYGRAJ BILETY NA KAMIENNE PIĘŚCI

Czy wśród naszych fanów szermierki na pięści są także miłośnicy mocnego męskiego kina? Specjalnie dla Was razem z Forum Film Poland organizujemy konkurs, w którym do wygrania aż 30 podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu Hands of Stone opowiadającego historię legendarnego panamskiego mistrza - Roberto Durana.

PROSIMY O WASZĄ POMOC!!!

Pomagamy!!! Zapraszamy do licytacji unikatowych gadżetów drużyny Rafako Hussars Poland. Do zdobycia jest nowy dres (bluza i spodnie) marki Brachole, bardzo wysokiej jakości, rozmiar L, koszulka polo oraz rękawice bokserskie marki Top Ten.