GROMDA 11: BEZ SENTYMENTÓW - BALBOA I GOAT ZNÓW POCZUJĄ KREW!

Takiego naparzania jak na GROMDZIE nie ma nigdzie indziej. Bartłomiej 'Balboa' Domalik i Łukasz 'Goat' Parobiec znają się i szanują, ale jak poczują krew, to żaden się nie zawaha brutalnie znokautować rywala! Już 2 grudnia wielkie wydarzenie, gala GROMDA 11! A na niej walka tych bijoków o wejście do wielkiego finału. Z lepszym spotka się Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn.
ŁAZAR I JEGO HISTORIA - KRZYWY NOS I NAJTWARDSZY ŁEB

Robi to całe życie. ŁAZAR. Charakterny i charyzmatyczny. Mały, ale z wielkim serduchem. Uwielbiany przez kibiców fighterski DiCaprio. Krzywy nos, pęknięta szczęka i najtwardszy łeb w tej grze. Jak wyprowadzić 5 agresywnych napinaczy z klubu? O bezdomności, treningu na świeżym powietrzu i zamiłowaniu do imprez. Dobry dla dobrych. Zły dla złych. Szczerze, prawdziwie i bez farmazonów - zapraszamy!OD KICK-BOXINGU DO KETTLEBELL LIFTING

Robert Jędrzejewski to człowiek, w biografii którego sport wciąż jest obecny i wciąż zajmuje bardzo ważne miejsce. Zaczynał od kung-fu, z którym zetknął się jako 15-latek w 1985 r. Potem był kick-boxing. I właśnie sporty walki, jak sam mówi, nauczyły go: wytrwałości, systematyczności i sportowego uporu, który pozwala na stawianie sobie coraz wyższych celów i sukcesywne ich osiąganie. W życiu zawodowym związany z służbami mundurowymi. Pracował także jako ochroniarz jednego z najbogatszych ludzi w Polsce.GROMDA 11 - GOAT vs BALBOA: MATEUSZ 'DON DIEGO' KUBISZYN JUŻ WIE...

Lekkie wstrząsy odczuwalne są już dziś, z każdym dniem ziemia będzie drżała coraz mocniej, a 2 grudnia dojdzie do potężnego wstrząsu. Na gali GROMDA 11 zmierzą się herosi w bitkach na gołe pięści Bartłomiej 'Balboa' Domalik i Łukasz 'Goat' Parobiec. Zwycięzca spotka się w wielkim finale w 2023 roku z najtwardszym z twardych i charakternych gromdziarzy Mateuszem 'Don Diego' Kubiszynem. - Czekam w finale na Bartka Domalika! - mówi Kubiszyn.


PRZED GROMDA 10 - HISTORIA POLSKICH WALK NA GOŁE PIĘŚCI

To miejsce wyjątkowe, gdzie liczą się czyny mój przyjacielu, nie puste słowa. Wszystko zaczęło się od zebrania najtwardszych ulicznych wojowników. Najlepsza federacja walk na gołe pięści. Czas na krwawy piątek! Brutalne i widowiskowe starcia na gołe pięści uliczny wojowników, legend dzielnicy oraz mistrzów w swoich dziedzinach. Już w piątek gala GROMDA 10!