'DON DIEGO' KUBISZYN: SKOŃCZĘ 'BALBOĘ' W 4. RUNDZIE!

- Jesteśmy kumplami, damy dobrą sportową walkę, a po wszystkim idziemy wspólnie na jakieś balety - mówi Mateusz 'DON DIEGO' Kubiszyn, który 26 maja podczas gali GROMDA 13 zmierzy się z innym niepokonanym zawodnikiem na gołe piąchy - Bartłomiejem 'BALBOĄ' Domalikiem. Jeden z nich straci zero w rekordzie. Lepszy wróci do domu z pasem federacji i mianem największego kozaka w walce na gołe pięści.GORILLA. SOŁTYS, PITBULLE, SOLÓWKI I WALKI NA GOŁE PIĘŚCI

Spokojny jak ministrant, fryzurka na grzybka, kochany ojciec, prawdziwy przyjaciel, dobre serducho, ale jak się odpali to nie podchodzić nawet ze sprzętem. Chciał być gromdziarzem i zdecydowanie zapracował na to miano. Zawsze na 100%, krocząc przez życie z podniesioną głową. Żyć tak aby nie mieć sobie nic do zarzucenia. GORILLA, czyli obywatelski Sołtys Zgierza, a oto jego historia.
BALBOA: DON DIEGO? SENTYMENTÓW NIE BĘDZIE!

- Nie mogę się już doczekać walki z Mateuszem. Rozpocząłem już nawet przygotowania. Lubimy się, ale gdy wyjdziemy do ringu, to nie będzie już sentymentów i damy kibicom duże emocje - mówi niepokonany na gołe piąchy Bartłomiej 'Balboa' Domalik, który na GROMDA 13 ma zawalczyć o pas z Mateuszem 'Don Diego' Kubiszynem.