KSW 39: REKORDOWA GALA POLSKICH SPORTÓW WALKI

Wszyscy kibice mają w pamięci wielką galę bokserską na stadionie we Wrocławiu, kiedy o pas mistrza świata mierzyli się Tomasz Adamek z Witalijem Kliczko. Włodarzom rodzimej federacji mieszanych sztuk walki udało się pobić ten frekwencyjny rekord, co więcej gala KSW 39 będzie drugą największą galą MMA w historii tego sportu.WOŚP: WYLICYTOWANE RĘKAWICE ADAMA KOWNACKIEGO

Adam Kownacki (15-0, 12 KO) bardzo się spieszył. Rozbił więc Joshuę Tufte'a (19-2, 9 KO) w niespełna sześć minut i pojechał na 25. Finał WOŚP. Jego rękawice z walki - jeszcze z krwią i potem, wylicytowano za ponad tysiąc dolarów ($1120). Tak więc gratulujemy podwójnie - mocnych pięści i dobrego serca. Oby tak dalej.


WESOŁYCH ŚWIĄT!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku redakcja BOKSER.ORG składa wszystkim naszym czytelników, pięściarzom, trenerom i promotorom najserdeczniejsze życzenia.
KTO ZOSTANIE MISTRZEM BIAŁYCH KOŁNIERZYKÓW?

Bardzo popularne w Wielkiej Brytanii czy USA pojedynki bokserskie białych kołnierzyków na dobre zadomowiły się również w naszym kraju. Już jutro wieczorem w klubie bokserskim Ring3city w Gdańsku odbędzie się wyjątkowa gala "Białych Kołnierzyków", na której dojdzie do pierwszej w Polsce walki o mistrzowski pas WCB. Impreza nosi nazwę "White Collar Boxing - Polish Master".


DZIŚ PREMIERA BIOGRAFII MAYWEATHERA - NAJDROŻSZE PIĘŚCI ŚWIATA

Dziś do księgarni w całej Polsce trafia książka Trisa Dixona "Floyd Mayweather. Najdroższe pięści świata". Autor opisuje w niej całe życie najlepiej zarabiającego sportowca w historii: jego bokserskie początki, drogę na zawodowy ring, najważniejsze walki, ale też dzieciństwo naznaczone przemocą, narkotykami i ekscesami. Przeczytajcie kolejny fragment biografii pod naszym patronatem!


NAJDROŻSZE PIĘŚCI ŚWIATA - FRAGMENT BIOGRAFII I KOD RABATOWY

28 września do księgarni w całej Polsce trafi książka Trisa Dixona Floyd Mayweather. Najdroższe pięści świata. Biografia najlepszego pięściarza naszej ery ukaże się nakładem Wydawnictwa SQN, a jednym z jej patronów medialnych został nasz portal - BOKSER.ORG. Publikujemy pierwszy fragment książki wraz z informacją o zniżce w przedsprzedaży. Zapraszamy do lektury!


KONKURS BOKSER.ORG - WYGRAJ BILETY NA KAMIENNE PIĘŚCI

Czy wśród naszych fanów szermierki na pięści są także miłośnicy mocnego męskiego kina? Specjalnie dla Was razem z Forum Film Poland organizujemy konkurs, w którym do wygrania aż 30 podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu Hands of Stone opowiadającego historię legendarnego panamskiego mistrza - Roberto Durana.

PROSIMY O WASZĄ POMOC!!!

Pomagamy!!! Zapraszamy do licytacji unikatowych gadżetów drużyny Rafako Hussars Poland. Do zdobycia jest nowy dres (bluza i spodnie) marki Brachole, bardzo wysokiej jakości, rozmiar L, koszulka polo oraz rękawice bokserskie marki Top Ten.SEMINARIUM Z IZU UGONOHEM

Izu Ugonoh (15-0, 12 KO) tańczy na pełnych obrotach, ale nie oznacza to, że zupełnie porzucił boks. W najbliższą niedzielę poprowadzi seminarium w klubie Academia Gorila w Warszawie. Więcej informacji w rozwinięciu.
URODZINOWY ANDRZEJ GOŁOTA

Dziś rocznicę 48. urodzin świętuje jeden z najpopularniejszych polskich pięściarzy, czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO). Wsławiony dramatycznymi walkami z Riddickiem Bowe, był w drugiej połowie lat 90. ubiegłego wieku jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków.