BARTEK 'BALBOA' DOMALIK Z PASEM GROMDY! KTO NASTĘPNY?

- Z walki na walkę było coraz trudniej - przyznaje Bartłomiej 'BALBOA' Domalik, który pokonując Marka Godbeera utrzymał nieskazitelny rekord w walkach na gołe pięści i został pierwszym w historii mistrzem federacji GROMDA. Co dalej? Może kariera międzynarodowa? Po wszystkim porozmawialiśmy z Bartkiem - zapraszamy!ADAMEK vs POPEK NA GROMDA 10?

Co tam Lewandowski w Barcelonie... To może być transfer roku - Tomasz Adamek, były mistrz świata wagi półciężkiej i cruiser, a także pretendent do pasa wagi ciężkiej, zasila szeregi GROMDY. Jeśli wszystko pójdzie po myśli Mariusza Grabowskiego, już na GROMDA 10 spotka się w ringu 4x4 metra z POPKIEM! Dziś panowie spotkali się po raz pierwszy.


JUŻ W PIĄTEK GROMDA 9 I WALKA O PIERWSZY W HISTORII PAS!

Dziewiąta gala GROMDA zapisze się na kartach historii boksu na gołe pięści z kilku powodów. W piątek o pas mistrzowski najtwardszej federacji walczyć będą Bartłomiej 'Balboa' Domalik i Mark 'The Hand of' Godbeer. Hitowym starciem będzie też finał turnieju, czyli pojedynek Łukasza 'Goat' Parobca i Mariusza 'Mario' Kruczka. Transmisja w PPV.


WIDEO: SKRÓT GALI GROMDA 8

To było epickie wydarzenie. Niesamowita gala walk na gołe pięści - brutalne nokauty, tryskająca krew. Podczas gali GROMDA 8 odbył się najdłuższy pojedynek w historii walk na gołe pięści oraz najszybszy nokaut. To trzeba zobaczyć.