WIDEO: SKRÓT GALI GROMDA 2

- Pęka ręka, pęka szczęka, ale sporty walki to zabawa tylko dla twardzieli  powiedział dwukrotny mistrz świata w kickboxingu Mateusz Kubiszyn, który wygrał turniej w boksie na gołe pięści Gromda 2 i jeszcze w tym roku powalczy z Krystianem 'Tysonem' Kuźmą o główną nagrodę  100 tysięcy złotych.
GROMDA 2: LISTA UCZESTNIKÓW TURNIEJU + LINK DO PPV ZA JEDYNE 19.99zł!

Już w piątek 28 sierpnia kibice będą mogli emocjonować się drugą odsłoną wyjątkowego turnieju walk na gołe pięści! W małym ringu o wymiarach 4x4 metra spotka się ośmiu żądnych nokautu wojowników. Zwycięzca gali GROMDA 2: Krwawy Piątek zmierzy się potem z Krystianem "TYSONEM" Kuźmą w walce o 100 tysięcy złotych głównej nagrody. Transmisja tylko w systemie Pay-Per-View!GROMDA 2: WALKI NA GOŁE PIĘŚCI, KRWAWY PIĄTEK JUŻ 28 SIERPNIA (WIDEO)

Ciężkie nokauty, popękane kości i krew lejąca się strumieniami - Gromda obiecywała rewolucję w świecie sportów walki i dotrzymała słowa. Pierwszy turniej walk na gołe pięści z udziałem nieustraszonych ulicznych wojowników dostarczył ogromnych emocji. Krystian 'Tyson' Kuźma - faworyt Artura Szpilki, po serii efektownych nokautów spokojnie czeka na rywala w finale, z którym zmierzy się o 100 tysięcy złotych nagrody. Pozna go już 28 sierpnia podczas gali GROMDA 2!
BOKS vs MMA W WALCE NA GOŁE PIĘŚCI

Mały ring sprzyjający wymianom w półdystansie i walki, w których sędziowie punktowi nie będą potrzebni - to tylko część nowości, które widzieliśmy i zobaczymy ponownie na gali GROMDA. W sumie 16 wojowników z doświadczeniem w różnych sportach walki. Pojedynki będą się toczyć na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli nie zakończą się nokautem lub poddaniem, zawodnicy zmierzą się w decydującym starciu, które nie będzie limitowane czasowo. Prędzej czy później ktoś padnie!