GROMDA FIGHT CLUB - WALKI NA GOŁE PIĘŚCI JUŻ 6 CZERWCA

Boks na gołe pięści wkracza do Polski. Już 6 czerwca odbędzie się pierwsza edycja wyjątkowego turnieju GROMDA. Szesnastu żądnych krwi wojowników wyjdzie do ringu, ale tylko jeden zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody. Dodatkiem do karty głównej będzie kilka pojedynków specjalnych z udziałem gwiazd polskich ringów. Uwaga, nokauty gwarantowane.


GROMDA - WIDOWISKOWA ODMIANA BOKSU WKRACZA DO POLSKI

Boks na gołe pięści trafia do Polski! Już na początku czerwca ma się odbyć pierwsza gala nowopowstałej federacji Gromda-Fight Club. - Jedno jest pewne: to nie będzie jednorazowa akcja. Gorąco wierzę, że Polacy pokochają walki na gołe pięści - mówi nam Mariusz Grabowski, pomysłodawca projektu i promotor bokserski.
GROMDA: WALKI BOKSERSKIE NA GOŁE PIĘŚCI

Elitarny klub dżentelmenów GROMDA rozpoczął swoją działalność. Podziemne stowarzyszenie prawdziwych mężczyzn skupia w swoich szeregach prawdziwych, niepodrabialnych wojowników. Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze. GROMDA wchodzi do gry.
BESTIA POWRACA! 'ŻELAZNA AMBICJA' TYSONA JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY

Po świetnie przyjętej 'Mojej Prawdzie' duet Mike Tyson i Larry Sloman postanowił zrzucić na czytelników kolejną bombę! Zupełnie nowe historie, jeszcze bardziej szczere opowieści i anegdoty, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne, a wszystko to opisane w kontekście wpływu trenera Cusa DAmato na życie pięściarza. Nowa książka Tysona zatytułowana 'Żelazna ambicja' trafi na rynek już 28 listopada!ROZPOCZNIJ SWOJĄ WALKĘ!

Popularność i kontrowersje, to jest to czym żyją 'Białe Kołnierzyki'. Czy niedoświadczony może wejść między liny i rywalizować jak prawdziwy zawodnik? Pytań jest wiele, ale na pewno daje to wiele emocji i póki traktują to jako formę mocnej rekreacji to chyba warto się zjawić na takiej gali jako główny aktor widowiska lub kibic.
JOSHUA SPAROWAŁ Z FURYM. WIELE TECHNIKI W TYM NIE BYŁO

Jutro premierę w Polsce ma książka Johna Dennena Joshua. Droga na szczyt, w której brytyjski dziennikarz opisuje wspinaczkę aktualnego mistrza świata wagi ciężkiej na bokserski top. Autor opisuje chociażby pojedynek sprzed lat z anonimowym wówczas Tysonem Furym, z którym Anthony Joshua zmierzył się na początku przygody z pięściarstwem. Jak się okazuje, stawką walki był... rolex.NA ŻYWO: TR BOXING SHOW

Zapraszamy Was do Mińska Mazowieckiego na dziesięć walk - niektóre w formule 'Białych Kołnierzyków', inne już zawodowców w MMA i K-1. Oto nasza relacja na żywo. 'Kołnierzyki' powalczą o pasy mistrzowskie w boksie, a poza tym zobaczymy starcia w K-1 i MMA. Ciekawostki? Rafał Jackiewicz walczy jedną rundę w boksie, inną w kickboksie, a jeszcze inną w MMA. Ponadto potyczki dwóch na dwóch, czy kobieta kontra mężczyzna.


WBC: TR BOXING SHOW - ZAPOWIEDŹ

Rafał Jackiewicz - Bokser? Showman? Fighter? Każde określenie pasuje do barwnej postaci, a tym bardziej organizowane przez niego White Collar Boxing, które naprawdę cieszą oko kibica nietuzinkowymi pojedynkami. Zapraszamy w najbliższą sobotę do Mińska Mazowieckiego lub przed ekrany - szczegóły w rozwinięciu.
NA ŻYWO: FIGHTERS #12 - SZYMAŃSKI, WRZOSEK, RYSIEWSKI

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklicznego programu FIGHTERS. Dwunastą edycję zaszczycą przed KSW 41 rywale Roman Szymański i Marcin Wrzosek oraz rzecznik prasowy Wojsław Rysiewski. Zachęcamy do udziału w programie poprzez żywe komentowanie i zadawanie pytań naszym gościom podczas trwania naszego studia w Champions Sport Bar.


WHITE COLLAR BOXING W CHAMPIONSIE

W najbliższą sobotę Champions Marriott będzie miejscem drugiej edycji gali White Collar Boxing. Organizator wydarzenia - Rafał Jackiewicz, wystąpi w bokserskiej walce pokazowej z Patrykiem Zarzyckim, który choruje na porażenie mózgowe, a od dziesięciu lat trenuje MMA w klubie SHARK Łódź Budowlani.


WALKI STULECIA ANDRZEJA KOSTYRY JUŹ W SPRZEDAŻY!

Jego powiedzonka przeszły już do legendy komentarza sportowego. Niewiele jest w Polsce osób, które o boksie wiedzą więcej niż on. Jeszcze mniej ludzi potrafi o nim tak barwnie i ciekawie opowiadać. 22 listopada do księgarni trafi książka Andrzeja Kostyry Walki stulecia. Bohaterowie wielkiego boksu.


PROJEKT WHITE COLLAR BOXING WRACA 18 LISTOPADA

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się projekt White Collar Boxing stworzony przez Rafała Jackiewicza. Popularny bokser namawia do spróbowania pięściarstwa każdego, kto tylko chce. Projekt ma na uwadze przybliżenie zdrowego trybu życia połączonego z treningiem bokserskim. W projekcie może wziąć udział każdy, kto tylko nie boi się ciężko trenować i chce poznać tajniki prawdziwego treningu bokserskiego.RUSZA MAGAZYN 'FIGHTERS'

Nowa, bardzo ciekawa inicjatywa naszej siostrzanej strony SPORTY-WALKI.ORG - to taka nasza internetowa wersja polsatowskiego Punchera. Co drugi poniedziałek o godzinie 19:00 - startujemy 9 września. Fighters - magazyn sportów walki! Gospodarzami w Restauracji Champions w Hotelu Marriott będą nasz redakcyjny kolega - Mariusz Serafin, oraz Ewa Brodnicka. Poniżej zapowiedź wideo.


'GOŁOTA ROZPŁAKAŁ SIĘ PRZED WALKĄ' - ŚWIETNA BIOGRAFIA LOU DUVY

Walki Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe'em w 1996 roku stawiały na nogi cały kraj. Polak, mimo że w obu pojedynkach miał przewagę, nie potrafił powstrzymać się od zadawania ciosów poniżej pasa, co za każdym razem skutkowało dyskwalifikacją. Po latach dzięki książce "Moje siedem dekad w boksie" ówczesnego trenera polskiego pięściarza, Lou Duvy, dowiadujemy się więcej o kulisach tamtych potyczek.


NIEZWYKŁA AUTOBIOGRAFIA LEGENDARNEGO LOU DUVY!

Gołota, Holyfield czy Whitaker - to tylko niektórzy z pięściarzy, których trenował. Lou Duva ze światem bokserskim był związany przez ponad 70 lat, mając okazję poznać niemal każdą znaczącą postać tej dyscypliny. Tuż przed śmiercią legendarny trener podzielił się z czytelnikami tym, co przeżył, pisząc autobiografię 'Moje siedem dekad w boksie'. Rusza przedsprzedaż polskiego wydania książki pod patronatem BOKSER.ORG.


WHITE COLLAR BOXING - EDYCJA II

Pierwsza gala z serii White Collar Boxing cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Już niebawem kolejny raz będziemy mieli okazję zobaczyć galę bokserską organizowaną przez Rafała Jackiewicza. Finał drugiej edycji gali zapowiadanej jako: "WCB, piątek trzynastego - OSZUKAJ PRZEZNACZENIE", odbędzie się w restauracji Champions Sports Bar Restaurant w Hotelu Marriott w Warszawie 13 października.