GROMADZKI PRZED GROMDĄ: JESTEM STWORZONY DO TAKICH WALK

- Nie wiem jeszcze co mnie czeka, więc niczym też się nie stresuję. Na pewno nie martwię się na zapas. Chciałem wziąć udział w czymś nowym, lubię takie formuły. Niektórzy twierdzą, że jestem stworzony do takich walk. Przekonamy się! - mówi Tomasz Gromadzki (10-3-1, 3 KO), na co dzień pięściarz zawodowy, który dziś wieczorem spróbuje się w walkach na gołe pięści podczas gali GROMDA.NA ŻYWO OD 19:00: WAŻENIE PRZED GALĄ GROMDA FIGHT CLUB (WIDEO)

Najbardziej krwawy ze sportów walki wielkimi krokami zbliża się do Polski. Już jutro podczas gali GROMDA Fight Club kibice będą mogli się emocjonować jedynym w swoim rodzaju turniejem bokserskim na gołe pięści. Zwycięzca wróci do domu bogatszy o 100 tysięcy złotych. Wydarzenie będzie dostępne w usłudze Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł. Oto transmisja z dzisiejszej ceremonii ważenia - start o 19:00.


GROMDA, CZYLI MAŁY RING, GOŁE PIĘŚCI I GWARANTOWANE NOKAUTY

Najbardziej krwawy ze sportów walki wielkimi krokami zbliża się do Polski. Już w sobotę podczas gali GROMDA Fight Club kibice będą mogli się emocjonować jedynym w swoim rodzaju turniejem bokserskim na gołe pięści. Zwycięzca wróci do domu bogatszy o 100 tysięcy złotych. Wydarzenie będzie dostępne w usłudze Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł.
GROMDA FIGHT CLUB - WALKI NA GOŁE PIĘŚCI JUŻ 6 CZERWCA

Boks na gołe pięści wkracza do Polski. Już 6 czerwca odbędzie się pierwsza edycja wyjątkowego turnieju GROMDA. Szesnastu żądnych krwi wojowników wyjdzie do ringu, ale tylko jeden zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody. Dodatkiem do karty głównej będzie kilka pojedynków specjalnych z udziałem gwiazd polskich ringów. Uwaga, nokauty gwarantowane.


GROMDA - WIDOWISKOWA ODMIANA BOKSU WKRACZA DO POLSKI

Boks na gołe pięści trafia do Polski! Już na początku czerwca ma się odbyć pierwsza gala nowopowstałej federacji Gromda-Fight Club. - Jedno jest pewne: to nie będzie jednorazowa akcja. Gorąco wierzę, że Polacy pokochają walki na gołe pięści - mówi nam Mariusz Grabowski, pomysłodawca projektu i promotor bokserski.
GROMDA: WALKI BOKSERSKIE NA GOŁE PIĘŚCI

Elitarny klub dżentelmenów GROMDA rozpoczął swoją działalność. Podziemne stowarzyszenie prawdziwych mężczyzn skupia w swoich szeregach prawdziwych, niepodrabialnych wojowników. Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze. GROMDA wchodzi do gry.
BESTIA POWRACA! 'ŻELAZNA AMBICJA' TYSONA JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY

Po świetnie przyjętej 'Mojej Prawdzie' duet Mike Tyson i Larry Sloman postanowił zrzucić na czytelników kolejną bombę! Zupełnie nowe historie, jeszcze bardziej szczere opowieści i anegdoty, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne, a wszystko to opisane w kontekście wpływu trenera Cusa DAmato na życie pięściarza. Nowa książka Tysona zatytułowana 'Żelazna ambicja' trafi na rynek już 28 listopada!ROZPOCZNIJ SWOJĄ WALKĘ!

Popularność i kontrowersje, to jest to czym żyją 'Białe Kołnierzyki'. Czy niedoświadczony może wejść między liny i rywalizować jak prawdziwy zawodnik? Pytań jest wiele, ale na pewno daje to wiele emocji i póki traktują to jako formę mocnej rekreacji to chyba warto się zjawić na takiej gali jako główny aktor widowiska lub kibic.