MISTRZOWSKIE ZAKOŃCZENIE KARIERY PRZEZ KAROLINĘ KOSZEWSKĄ

W wielkim stylu bogatą karierę bokserską skończyła 39-letnia Karolina Koszewska (Warszawska Szkoła Boksu). W Wałbrzychu wygrała XXI Mistrzostwa Polski, pokonując w finale Darię Paradę (Skorpion Szczecin). Pięściarka z Warszawy w swoim ostatnim występie w mistrzowskim turnieju została uznana najlepszą zawodniczką i otrzymała Złotą Odznakę Polskiego Związku Bokserskiego i nagrodę finansową.

WYNIKI TRZECIEGO DNIA XVI MMŚ 2021

Właśnie przekroczyliśmy półmetek XVI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet, które od niedzieli trwają w gliwickiej hali Jasna 31. Prezentujemy wyniki zakończonych pojedynków i zestawienie na kolejny dzień zmagań - w przypadku najmłodszej kategorii będą to juz finały. W piątek finały juniorek, a widowsko w wykonaniu seniorek w sobotni wieczór. Zapraszamy na relacje.

WYNIKI WALK INAURUJĄCYCH XVI MMŚ 2021

Zakończył się pierwszy dzień zmagań podczas XVI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet. Prezentujemy wyniki i zestawienie walk drugiego dnia rywalizacji na ringu w Gliwicach. Przypomnijmy, że ekipy z 15 krajów zgłosiły swoje zawodniczki, a do rywalizacji stanęło w sumie139 pięściarek.

NA ŻYWO: OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (PÓŁFINAŁY KOBIET)

Po inauguracyjnych starciach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zapraszamy na kolejne walki na żywo z hali w przepięknym obiekcie przygotowań olimpijskich w Spale. Dzisiejsze starcia zawodniczek ubarwi komentarz sędziego boksu zawodowego - Włodzimierza Kromki. Wysłuchacie także wywiadów z zawodnikami przy olimijskim stanowisku komentatorskim. Komplet niedzielnych walk w rozwinięciu.