EWA BRODNICKA: NADAL MAM W SOBIE TEN OGIEŃ, MOŻE UNIFIKACJA?

- To będzie rywalka z bokserskiej rodziny. Jej mama boksowała, tata chyba również, a brat był mistrzem świata. Moja przeciwniczka również była mistrzynią. Nadal mam w sobie ten ogień i być może pomyślę o jakiejś unifikacji - mówi Ewa Brodnicka (17-0, 2 KO), która 4 października w Częstochowie w czwartej obronie tytułu mistrzyni świata kategorii super piórkowej federacji WBO spotka się z Edith Soledad Matthysse (16-10-1, 1 KO), siostrą Lucasa Matthysse.
SHIELDS vs NUNES - KOBIECA WERSJA WALKI MAYWEATHER vs McGREGOR?

Dwukrotna mistrzyni olimpijska i królowa wagi średniej w boksie zawodowym, Claressa Shields (9-0, 2 KO) jest przekonana o swojej wyższości nad Amandą Nunes, uważaną przez wielu za najlepszą zawodniczkę MMA wszech czasów. Brazylijka znokautowała byłą zawodową mistrzynię świata w boksie - Holly Holm - podczas niedawnej gali UFC 239 w Las Vegas i potwierdziła swoją kapitalną formę.
NAWIĄZAŁY DO 'DOBRYCH CZASÓW'

Zofia Stachowiak potwierdziła swoją mistrzowską pozycję w Europie, przypieczętowując sukces piękniejszej części naszej kadry dołączając do srebra i dwóch brązowych krążków. Dziękujemy za medale Mistrzostw Europy Kadetów i Kadetek. Relacja z Galati w rozwinięciu.RATUJĄ HONOR POLSKIEGO BOKSU

Wspaniały dzień polskich dziewcząt - płeć piękna, broni statusu rodzimego, olimpijskiego pięściarstwa. Rozmywająca się metodyka rozwoju męskiej dyscypliny ustępuje pola wrodzonej zawziętości kobiecej natury, co przełożyło się już na cztery medale Mistrzostw Europy w Galati.KOMPLET MEDALI POLEK

Polki na imprezach zagranicznych ratują honor naszych pięściarzy. Usti n. Łabą. Sukces Sandry Kruk. Polka zajęła 1 miejsce, wygrywając z Białorusinką Heleną Brujewicz. Drugą lokatę wywalczyła Natalia Rok, przegrywając walkowerem z Turczynką Besenaz Cakiroglu. Mistrzyni Europy za burtą.