WIDEO: KARINA KOPIŃSKA vs KLAUDIA VIGH

Już jutro na ringu w Londynie Karina Kopińska (7-14-3, 2 KO) przywita w gronie zawodowców doskonałą Katie Taylor. Osiem miesięcy temu kamera BOKSER.ORG gościła w Rudzie Śląskiej. Pokazaliśmy Wam kilka walk z tamtego wieczoru, teraz natomiast prezentujemy występ urodziwej Kariny, która pokonała wówczas chaotyczną Węgierkę Klaudię Vigh.


SYLWIA KUSIAK Z MEDALEM ME - ZAWODY TRWAJĄ

Dobre wiadomości docierają do nas z Sofii. Chwilę przed rozpoczęciem walk seniorów w Sokółce Kinga Siwa wygrała swój pojedynek jako wstęp do drogi po złoto, a Sylwia ma już medal w kieszeni, choć apetyty na pewno są jeszcze większe. Natomiast, co ma nam do powiedzenia Kusiak przed swoim życiowym startem przeczytacie w rozwinięciu.
EWA BRODNICKA: ZABIORĘ TORTI DO PIEKŁA

Obie panie miały już się zmierzyć w kwietniu, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) wygląda na bardzo zmotywowaną i zapewnia, że zaprowadzi Anitę Torti (10-5-1, 3 KO) do piekła. Co mówi Ewa na godziny przed walką? Zapraszamy.WAŻENIE: BRODNICKA vs TORTI

Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą w Łomiankach. Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) w pierwszej obronie tytułu mistrzyni Europy spotka się z Anitą Torti (10-5-1, 3 KO). Zobaczcie jak obie panie prezentowały się na wadze. A było na co popatrzeć!

MEDALISTKI VII PUCHARU POLSKI JUNIOREK 2016

Prezentujemy zawodniczki, które stanęły na podium VII Pucharu Polski Juniorek (29.09.-02.10.2016) w Grudziądzu. Jedyny kontrowersyjny werdykt miał miejsce w starciu kategorii (-69kg), kiedy to rękawice skrzyżowały Aleksandra Kłonowska (Start Włocławek) i Olga Moczała (Skorpion Szczecin). Brak utytułowanych zawodniczek na zawodach w Grudziądzu, wykorzystały te mniej znane, mając okazję pokazać się na ważnej imprezie dały pokaz zróżnicowanych umiejętności - z korzyścią dla kibiców. Zapis pozostałych walk finałowych w rozwinięciu.