FOTORELACJA: PIERWSZE SPOTKANIE FONFARY I STEVENSONA

Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO) i Adonis Stevenson (28-1, 23 KO) za pierwszym razem nie żałowali sobie mocnych ciosów. Wtedy wygrał kanadyjski "Superman", lecz już 3 czerwca "Polski Książę" będzie miał okazję do rewanżu i odebrania mu tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC. Póki co obaj spotkali się na pierwszej konferencji promującej ich drugą potyczkę.


FOTORELACJA: TRENING MEDIALNY ANDRE WARDA PRZED KOWALIOWEM

- W mojej ocenie to walka z rodzaju 50 na 50, bez wyraźnego faworyta. Wierzę, że Kowaliow jest tym, kim mówi. Ja z kolei udowodniłem kim jestem swoimi poprzednimi walkami - mówi na dwa i pół tygodnia przed starciem z Siergiejem Kowaliowem (30-0-1, 26 KO) pretendent do pasów WBO/WBA/IBF wagi półciężkiej, Andre Ward (30-0, 15 KO).FOTORELACJA Z WAŻENIA PRZED GALĄ W POZNANIU

Dziś w Poznaniu w hali CityZen o godzinie 17.00 rozpocznie się Międzynarodowy Mecz Bokserski Juniorów Polska vs. Włochy (Wielkopolska-Abruzja). Od godziny 20.00 wystartuje Extra Gala Poznań Fight Night, podczas której odbędzie się w sumie 10 pojedynków w formułach walki takich jak MMA, K-1 Rules i boks zawodowy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z oficjalnej wagi.FOTORELACJA: USYK SZYKUJE SIĘ NA GŁOWACKIEGO

Aleksander Usyk (9-0, 9 KO) podobnie jak Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) również "zahaczył" o góry podczas przygotowań do walki zaplanowanej na 17 września w Ergo Arenie w Gdańsku. Dla Polaka będzie to druga obrona tytułu mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBO. Póki co prezentujemy Wam krótką fotorelację z przygotowań Ukraińca, mistrza olimpijskiego sprzed czterech lat.


FOTORELACJA: GROMADZKI vs RUNOWSKI

Nie była to może techniczna potyczka, ale Tomasz Gromadzki (2-0-1, 1 KO) i Mariusz Runowski (4-1, 2 KO) dali wspólnie jedną z najbardziej widowiskowych walk minionego roku. Teraz prezentujemy Wam obszerną fotorelację, a wkrótce pokażemy również zapis wideo z tego pojedynku.


FOTORELACJA: KLICZKO TRENUJE DO REWANŻU Z FURYM

Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) nie ukrywa nawet, że porażka w pierwszej walce z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) dodała mu brakującej ostatnio motywacji. Teraz wszystko się zmieniło i dyktujący warunki w królewskiej kategorii przez dekadę Ukrainiec znów pracuje jak za dawnych lat. Rewanż już 9 lipca w Manchesterze. Poniżej krótka fotorelacja z ostatniego treningu Kliczki.


FOTORELACJA: BALSKI vs RUSIEWICZ

Przekonywaliśmy Was już od jakiegoś czasu o talencie Adama Balskiego (5-0, 4 KO), ale prawdopodobnie dopiero sobotnie zwycięstwo nad cenionym Łukaszem Rusiewiczem (21-24, 12 KO) sprawiło, że bliżej przyjrzycie się temu chłopakowi. Póki co powracamy do walki Adama z Łukaszem za sprawą obszernej fotorelacji.


FOTORELACJA: WACH vs NASCIMENTO

Marcelo Luiz Nascimento (22-13, 19 KO) postawił Mariuszowi Wachowi (32-2, 17 KO) znacznie trudniejsze warunki niż się spodziewaliśmy. Po dziesięciu rundach jednogłośnie na punkty zwyciężył jednak Polak. Zapraszamy Was do naszej fotorelacji z wczorajszej walki "Wikinga".


FOTORELACJA: GŁOWACKI vs CUNNINGHAM

Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) po kolejnym świetnym występie pewnie wypunktował Steve'a Cunninghama (28-8-1, 13 KO), posyłając go aż cztery razy na deski. Teraz prezentujemy Wam krótką fotorelację z pierwszej obrony tytułu mistrza świata kategorii cruiser federacji WBO w wykonaniu Polaka.


FOTORELACJA: TRZECH POLAKÓW W FINALE - PAS MONTANA

Bardzo ładne widowisko pięściarskie zagwarantowali nam aktorzy walk półfinałowych o Pas Montana we Francji. Wygrana Rembeckiego z wicemistrzem gospodarzy, była nie lada zaskoczeniem. Większość pojedynków kończyła się werdyktami niejednogłośnymi, a odzwierciedlała nieustępliwość zawodników, emocje i wysokie tempo pojedynków.


FOTO: GŁOWACKI I CUNNINGHAM NA WADZE

Mistrz świata federacji WBO Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO), jak i pretendujący do niego Steve Cunningham (28-7-1, 13 KO) osiągnęli wymagany limit kategorii junior ciężkiej. Teraz czekają już tylko na swoją walkę, tymczasem zobaczcie jak prezentowali się na ceremonii ważenia.


FOTORELACJA: KRZYSZTOF GŁOWACKI - TRENING PRZED CUNNINGHAMEM

- Tak jak w przypadku sierpniowej walki z Huckiem, znów zamierzam skraść show. Prawdziwa walka wieczoru odbędzie się wcześniej, kiedy ja i Steve wyjdziemy do ringu. Nie ma takiej opcji, bym wrócił do Polski bez pasa - zapowiada Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO), który przed sobotnim starciem ze Steve'em Cunninghamem (28-7-1, 13 KO) wziął udział w treningu medialnym.