FOTORELACJA: JOSHUA I POWIETKIN OKO W OKO

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) ma przed sobą obowiązkową obronę tytułu mistrza świata wagi ciężkiej z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Panowie skrzyżują rękawice 22 września na stadionie Wembley w Londynie, ale póki co spotkali się na konferencji prasowej w Nowym Jorku i po raz pierwszy z bliska popatrzyli sobie w oczy.


FOTORELACJA: STEVENSON vs JACK

Adonis Stevenson (29-1-1, 24 KO) i Badou Jack (22-1-3, 13 KO) dali z siebie wszystko, a sędziowie orzekli remis. Pas WBC wagi półciężkiej pozostał więc na biodrach Haitańczyka z kanadyjskim paszportem. Prezentujemy Wam teraz obszerną fotorelację z tego znakomitego pojedynku.
FOTORELACJA: JACOBS SZYKUJE SIĘ NA SULĘCKIEGO

Już za dwa tygodnie Daniel Jacobs (33-2, 29 KO) podejmie w hali Barclays Center na Brooklynie naszego Maćka Sulęckiego (26-0, 10 KO), a inny miejscowy zawodnik - Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO), spotka się z Johannem Duhaupas (37-4, 24 KO). Dziś obaj pięściarze z Brooklynu odbyli trening medialny. Oto krótka fotorelacja.FOTORELACJA: GALA W POZNANIU

Wczoraj informowaliśmy o wynikach walk bokserskich, które stoczono podczas gali sportów walki RCP 1 w Poznaniu, gdzie szybkie zwycięstwa przed czasem zanotowali m.in. Patryk Szymański i Kamil Gardzielik, a dziś publikujemy fotorelację z tego wydarzenia.


FOTORELACJA: WAŻENIE PRZED GALĄ W POZNANIU

Już dziś o godz. 19 w hali UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu rozpocznie się gala sportów walki RCP 1, podczas której kibice zobaczą kilka interesujących pojedynków bokserskich, m.in. dobrze znanych z olimpijskich i zawodowych ringów Patryka Szymańskiego i Kamila Gardzielika. Prezentujemy fotorelację z wczorajszego oficjalnego ważenia przed tą galą.


FOTORELACJA: WILDER vs ORTIZ

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) był w poważanych tarapatach, ale pokonując przed czasem Luisa Ortiza (28-1, 24 KO) już po raz siódmy obronił tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Oto fotorelacja z tej ringowej wojny.


FOTORELACJA: ORTIZ CIĘŻSZY OD WILDERA O 12 KILOGRAMÓW

Deontay Wilder (39-0, 38 KO) zaskoczył na dzisiejszej ceremonii ważenia, wnosząc na skalę zaledwie 97,4 kilograma, czyli najmniej od trzeciej zawodowej walki dziewięć lat temu. Pretendujący do pasa WBC wagi ciężkiej Luis Ortiz (28-0, 24 KO) okazał się cięższy o dokładnie dwanaście kilogramów (109,4 kg). Prezentujemy Wam fotorelację z dzisiejszej ceremonii.


FOTORELACJA: USYK vs BRIEDIS

Aleksander Usyk (14-0, 11 KO) pokonując po świetnej walce Mairisa Briedisa (23-1, 18 KO) zunifikował pasy WBC/WBO kategorii cruiser oraz zapewnił sobie awans do finału turnieju WBSS. Oto krótka fotorelacja z ich potyczki.FOTORELACJA: TOMASZ ADAMEK vs FRED KASSI

Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) pokonał wczoraj wieczorem na ringu w Częstochowie - jak to sam określi 'jednego z najbardziej niewygodnych rywali', z jakimi miał do czynienia - cenionego Freda Kassiego (18-7-1, 10 KO). Prezentujemy Wam obszerną fotorelację z ich potyczki.FOTORELACJA: BALSKI vs BANKS

Adam Balski (11-0, 8 KO) pokonał Demetriusa Banksa, niestety jednak zwycięstwo okupił złamaną szczęką i zapewne dłuższą przerwą od boksu. Nacieszcie się więc jego wczorajszym starciem za sprawą fotorelacji.