FOTORELACJA: MIKE TYSON vs ROY JONES JR

Mike Tyson i Roy Jones Jr dali prawdopodobnie lepsze widowisko niż mogliśmy się spodziewać. Osiem rund w naprawdę niezłym tempie i parę ciekawych akcji. Prezentujemy Wam fotorelację ze starcia legend.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: falken
Data: 30-11-2020 08:36:25 
W wywiadzie po walce wyglądało, jakby była między nimi różnica 20 lat... A Roy wraz z odzyskiwaniem oddechu robił się co raz bardziej pyskaty, jakby zapomniał, że 5 min wcześniej ledwo był w stanie wypowiedzieć 3 słowa jednym ciągiem. Roy popsuł widowisko... I w zasadzie sędzia, bo rozumiem, że przy 3-minutowych rundach mógł im dać odpoczywać, ale przy 2minutowych powinien od razu Royowi zabronić przytrzymywać Tysonowi rąk. A to właściwie oglądaliśmy przez większość starcia, jak Roy przytrzymuje Tysonowi łapy pod pachą...
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-11-2020 09:20:14 
Sędziowie popsuli nie tylko to widowisko, ale także perspektywy dla walk weteranów. Nie byłem i nie jestem ich zwolennikiem, ale gdyby np. Tyson zakończył tę walkę efektownym nokautem w 5 rundzie, to na pewno dobrze sprzedałaby się jego następna walka dajmy na to z Holyfieldem. Ringowy uniemożliwił takie rozstrzygnięcie, a punktowi jeszcze bardziej pogrążyli sprawę niesprawiedliwym werdyktem. Po co oglądać jakieś widowisko, wiedząc z góry, że skończy się remisem?
 Autor komentarza: BOXER
Data: 30-11-2020 10:35:31 
Po 5 rundzie tych klinczów i nie wykończenia akcji przez Tysona pomyślałem o ładnym remisie .
Do tego przygotowane 2 pasy mówią same za siebie .
Walka bez emocji i historii .
Lepiej jakby WBC wymyśliło nowy pas mistrza Emeritus czyli Mistrz po 50 roku życia .
Wtedy moze nasz Endriu by zaboksował hehe
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-11-2020 15:45:44 
Jeszcze to BLM na pasach, naprawdę potrzebne, chyba że odnosić się to miało do czarnoskórych pięściarzy po 50-tce w trosce o ich zdrowie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.