SASZA SIDORENKO: NIE ZGADZAM SIĘ Z SĘDZIAMI

- W pierwszej walce ogłoszono remis. I tam był remis. W tej walczyłam według mnie lepiej i zasłużyłam na wygraną. Nie zgadzam się z sędziami, a już na pewno nie tym, który dał rywalce siedem rund - mówiła rozżalona Aleksandra Sidorenko (9-1-1, 1 KO) po porażce z Jeleną Janicijević (4-1-1, 2 KO) w pojedynku o tytuł mistrzyni Europy wagi lekkiej.


SASZA SIDORENKO: ZEŁENSKI MA JAJA, SŁAWA KLICZKI ROŚNIE

Po remisie we wrześniu Aleksandra Sidorenko (9-0-1, 1 KO) spotka się dziś w rewanżu z Jeleną Janicijević (3-1-1, 2 KO). W stawce znów będzie pas mistrzyni Europy wagi lekkiej. I właśnie o tej walce, ale również sytuacji za naszą wschodnią granicą, porozmawialiśmy z ukraińsko-polską pięściarką. Bo ona wciąż ma rodzinę, wokół której wybuchają bomby...


NA ŻYWO: OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (PÓŁFINAŁY KOBIET)

Po inauguracyjnych starciach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zapraszamy na kolejne walki na żywo z hali w przepięknym obiekcie przygotowań olimpijskich w Spale. Dzisiejsze starcia zawodniczek ubarwi komentarz sędziego boksu zawodowego - Włodzimierza Kromki. Wysłuchacie także wywiadów z zawodnikami przy olimijskim stanowisku komentatorskim. Komplet niedzielnych walk w rozwinięciu.