WAŻENIE: LAURA GRZYB vs MONICA GENTILI

Laura Grzyb (3-0, 3 KO) to nie tylko ładna buzia, ale również wysokie umiejętności bokserskie. Z kolei Monica Gentili (6-11, 1 KO) jest twarda i jako pierwsza powinna dać Laurze tak potrzebne jej rundy. Na rozgrzewkę zobaczcie jak obie panie prezentowały się dziś na ceremonii ważenia.


NA ŻYWO: XV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA - III SERIA

Po świetnych, wczorajszych występach, dziś ring zdominują seniorki. Widać, że mimo okresu pandemicznego kobiety bardzo dobrze przygotowały się do mistrzostw. Przypomnijmy, że na zawodach startowały mistrzynie świata, Europy, medalistki igrzysk olimpijskich, dlatego też Europejska Federacja Boksu wysłała dwóch obserwatorów, potwierdzając tym samym rangę zawodów. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


EWA BRODNICKA: MAM BYĆ W TEJ WALCE JAK PITBULL

Ewa Brodnicka (18-0, 2 KO) szykuje się do piątej obrony tytułu mistrzyni świata federacji WBO kategorii super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej. Jej rywalką 7 marca w Dzierżoniowie będzie Djemilla Gontaruk (16-6-2, 2 KO). Z tej okazji porozmawialiśmy z naszą jedyną obecnie mistrzynią świata. Zapraszamy.

NA ŻYWO: VII MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Nadszedł czas na finałowe zmagania na ringu w Wałczu - będzie to rozgrzewka dla kibiców, którzy cenią sobie tylko pięściarstwo w wykonaniu męskim, ale niejednokrotnie zawodniczki udowadniały swoją 'bitność' oraz skuteczność na imprezach międzynarodowych. Zobaczmy zatem jak szlifuje się przyszłość kobiecego boksu. Zestawienie walk w rozwinięciu.