OFICJALNY ROCZNIK POLSKIEGO BOKSU 2009

Niezmiernie miło nam poinformować, że redakcja BOKSER.ORG po raz pierwszy wydała książkę "Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009".

Książka jest formatu A4, liczy sobie 296 stron, a w niej kilkaset fotografii, w tym także wielobarwne. To przede wszystkim unikalne zestawienie kalendarium pięściarskich wydarzeń ubiegłego roku, ponad 60 wywiadów z zawodnikami, trenerami, promotorami, działaczami oraz rozmaitych rankingów i zestawień statystyczno-wynikowych, jak np. komplet wyników polskich pięściarzy i pięściarek - zarówno amatorskich, jak i zawodowych. Jest pierwszą pozycją z cyklu, który z biegiem czasu wypełnić może pustkę, jaką od lat pogłębia brak jakiejkolwiek literatury pięściarskiej. Rocznik jest pokłosiem prac redaktorów, fotoreporterów i licznych Przyjaciół związanych z redakcją internetowej witryny BOKSER.ORG, wykonanych w ciągu ubiegłego roku.

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009 można kupić wysyłając zamówienie na adres sklep@bokser.org. W zamówieniu należy podać które książki Państwo zamawiają i w jakich ilościach.

C E N N I K:

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009: 49 PLN + 15 PLN koszty wysyłki


Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu polecają