DAMIAN DURKACZ vs MATEUSZ URBAN (-71kg)

Damian Durkacz, nasz olimpijczyk z Tokio, postanowił pójść w górę do wagi -71 kilogramów. Wszystko dlatego, że w swojej naturalnej kategorii nie mógłby walczyć o kwalifikację olimpijską. Jednym z najpoważniejszych rywali w krajowej rywalizacji będzie młody Mateusz Urban. I właśnie ta dwójka skrzyżowała rękawice podczas gali 10-lecia wrocławskiego klubu Adrenalina Boxing Club.

10 LAT ADRENALINY - KATARZYNA I KRZYSZTOF WROŃSCY

Katarzyna Czuba-Wrońska i Krzysztof Wroński to małżeństwo z pasją do boksu. Ich wspólny projekt - Adrenalina Boxing Club, obchodzi właśnie dziesiąte urodziny. Kamera BOKSER.ORG odwiedziła wczoraj urodzinową galę i już wkrótce zaprezentujemy Wam trzy najciekawsze walki. A było co oglądać. Póki co zapraszamy Was do naszej rozmowy ze sztabem trenerskim Adrenaliny i ojcami sukcesu tego projektu.


NA ŻYWO: WARSZAWSKA GRANDA - MECZ POLSKA vs UKRAINA

W sobotę Polacy rywalizowali na ringu w Dębicy z Węgrami, a dziś jesteśmy w Warszawie, gdzie podczas cyklicznej 'Warszawskiej Grandy' zawalczymy z Ukrainą. Oczywiście i tym razem na ringu zobaczymy organizatora tego spotkania Pawła Michalika - co stało się tradycja turnieju, a tym samym są to jedyne zawody w Polsce w których do rywalizacji staje organizator.WOJCIECH BARTNIK: REPREZENTACJA DOSTAŁA ZAPROSZENIE DO BRAZYLII

Po krótkim okresie współpracy Wojciech Bartnik osiągnął już spory sukces z reprezentacją. Z niedawnych Mistrzostw Europy wróciliśmy z dwoma brązowymi medalami. O kolejnych planach, szkoleniu i obozach, a także zagranicznych kontaktach, porozmawialiśmy z trenerem kadry podczas wczorajszych targów w Kielcach organizowanych przez Polski Związek Bokserski.


NA ŻYWO: MIEDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT 2022 KROSNO

Witamy wszystkich kibiców, dla których liczy się przyszłość dyscypliny, bo dzięki lokalnym działaniom możemy śledzić rozwój od tych najmłodszych dopiero rozpoczynających swą drogę na szczyt - bo na takich imprezach rozpoczyna się ta prawdziwa droga. Za nami rywalizacja ligowa, a teraz czas na cykliczny turniej, jakim jest Międzynarodowy Puchar Karpat, zagościł w Krośnie. Zestawienie walk w rozwinięciu.DWIE RELACJE JEDNEGO DNIA - ZAPOWIEDŹ MPK 2022

BUDO Krosno, zaprasza do swego rodzinnego miasta na drugą edycje 2022 piątego sezonu Międzynarodowego Pucharu Karpat. W trakcie cyklicznej imprezy odbędzie się także mecz Podkarpacie vs Świętokrzyskie - poznaliśmy skład gospodarzy. Do rywalizacji przystąpi dwadzieścia klubów. Szczegóły w rozwinięciu.


JEST DRUGI MEDAL! WALKA TOMASZ NIEDŹWIECKI vs PETAR LIJESEVIĆ (-86kg)

Podczas trwających Mistrzostw Europy wprowadziliśmy do ćwierćfinałów czterech zawodników. Ci, na których liczyliśmy najbardziej - Brach i Durkacz, przegrali. Ale do pierwszego półfinalisty - Słomińskiego, w ostatniej walce dołączył również Tomasz Niedźwiecki (-86kg), znany wcześniej jako Bohdanowicz. Przed momentem pokonał Petara Lijesevicia i awansował do strefy medalowej!

NA ŻYWO: MGPM 2022 SKAWINA

Zapraszamy na kolejne walki cyklicznego turnieju - siódmy sezon Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Druga edycja 2022 odbędzie się w Skawinie, a wszystko z komentarzem redaktora Łukasz Famulskiego - choć jego funkcja to relacje z boksu zawodowego, to jest miłośnikiem dyscypliny, którą trenował rekreacyjnie a do tego posiada licencję sędziego okręgowego. Wywiady m.in. z gośćmi naszego studia Zbigniew RAubo czy Hubert Migaczew i samo zestawienie walk w rozwinięciu.