NA ŻYWO: PUCHAR SERC - KRAKÓW

W Warszawie trwa XVIII Turniej Paweł Skrzecz Zaprasza... a w kulturalnej, dawnej stolicy rozpoczął się właśnie ciekawy Puchar Serc na Zabłociu. Przeplatane występami krakowskich artystów zobaczymy walki kadetów, juniorów i seniorów. Zestawienie w rozwinięciu.


NA ŻYWO: XVIII TURNIEJ PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA...

Nadszedł czas na kolejną edycję cyklicznego turnieju w Warszawie przy Kinowej 19, gdzie w Akademii Walki zobaczymy zawodników, praktycznie z całego Mazowsza, do których dołączają reprezentanci klubów z innych województw. Zestawienie walk i wyniki dostępne będą na bieżąco w rozwinięciu. Ciekawym aspektem przekazu, jest walka Piotra i Jakuba, którzy zapewne skorzystają z dobrej passy swego starszego brata - Maćka Sulęckiego i także pokażą się z dobrej strony. Po walce jak odbiorą swoje pierwsze medale na pewno z nimi porozmawiamy.
TALENT FACTORY - WAŻENIE ZAWODNIKÓW PRZED GALĄ W LEGIONOWIE

Tomasz Babiloński po raz kolejny przy okazji swoich gal promuje boks olimpijski projektem Talent Factory. W Legionowie potyczki stoczą Ryszard Lewicki (Polska) vs Vytautas Balsys (Litwa), Konrad Kaczmarkiewicz (Polska) vs Paulius Zujevas (Litwa) i Łukasz Stanioch (Polska) vs Azuolas Zube (Litwa). W rozwinięciu prezentujemy Wam ważenie wszystkich tych zawodników.


WIDEO: WALKA CHYŻNIAK vs CAVALLARO (-75kg)

Aleksander Chyżniak (-75kg) - mistrz świata i Europy w boksie olimpijskim z 2017 roku, to jedna z największych gwiazd boksu amatorskiego. Wobec małej posuchy, odgrzebujemy nasze archiwum i prezentujemy Wam jego walkę w półfinale Mistrzostw Europy. Ukrainiec pokonał w tej walce jednogłośnie na punkty Salvatore Cavallaro.NA ŻYWO: SKZB BOKS ZABRZE vs EUROPA WSCHODNIA

W nietypowym miejscu jakim jest Muzeum Kopalnia Guido. Na poziomie -320 metrów Towarzyski mecz SZKB Boks Zabrze kontra wschodnia Europa. Zaczniemy od wagi ciężkiej Igor Varchenko z Rosji naprzeciw niego Kacper Nowicki, a wszystko z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki. Pełna rozpiska i wyniki na bieżąco w rozwinięciu.


ZAPOWIEDŹ: XVII TURNIEJ 'PAWEŁ SKRZECZ - ZAPRASZA'

Akademia Walki zaprasza już na XVII Turniej 'Paweł Skrzecz - Zaprasza'. W tym roku - dokładnie 16 lutego, pod szyldem tej imprezy zostaną również rozegrane Mistrzostwa Warszawy Juniorów. O turnieju, ale i Akademii Walki, porozmawialiśmy z Sebastianem Skrzeczem. Dodajmy jeszcze, że relację z tych zawodów obejrzycie na BOKSER.ORG. Zapraszamy.


IRENEUSZ PRZYWARA - NOWY TRENER REPREZENTACJI POLSKI

Ireneusz Przywara - nowy trener bokserskiej reprezentacji Polski, ma swoją wizję prowadzenia kadry i z optymizmem patrzy w przyszłość. O najbliższych startach, możliwości współpracy z zawodowcami czy Tomku Adamku, z którym trener Przywara długo współpracował, porozmawialiśmy w weekend po zakończeniu Pucharu Polski Seniorów w Człopie. Zapraszamy.


WIDEO: WALKA TOMASZ NIEDŹWIECKI vs MICHAŁ SOCZYŃSKI (-91kg)

To bezsprzecznie dwaj najlepsi zawodnicy wagi ciężkiej, a prawdopodobnie również w super ciężkiej, gdyby zdecydowali się na taki krok. W finale Pucharu Polski Seniorów naprzeciw siebie stanęli Tomasz Niedźwiecki (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) oraz Michał Soczyński (KS PACO Lublin). I zgodnie z oczekiwaniami dali kibicom świetną, zażartą walkę. Lektura obowiązkowa dla kibica boksu.WIDEO: WALKA MATEUSZ POLSKI vs MATEUSZ BASZA (-64kg)

Mateusz Polski (KSW Róża Karlino) to medalista Mistrzostw Europy oraz Igrzysk Europejskich. Nasz najlepszy pięściarz boksu olimpijskiego nie miał sobie równych w Człopie podczas Pucharu Polski Seniorów. Żaden z rywali nie wytrzymał z nim nawet pełnej rundy. W finale zastopował równie szybko Mateusza Baszę.


WIDEO: WALKA MATEUSZ POLSKI vs RADOSŁAW RUDIUK (-64kg)

Mateusz Polski (KSW Róża Karlino) efektownie i bardzo szybko rozprawił z Radosławem Rudiukiem. Medalista Igrzysk Europejskich oraz Mistrzostw Europy to najlepszy bokser olimpijski na naszym podwórku. I widać to było wczoraj. Na zwycięstwo Polski potrzebował zaledwie minutę. Po poważnej kontuzji Mateusz wraca powoli do międzynarodowej formy.


WIDEO: NOKAUT - TOMASZ NIEDŹWIECKI vs PAWEŁ CIECIORA (-91kg)

Tomasz Niedźwiedzki (Bohdanowicz) boksować potrafi. Był mistrzem Polski w gronie seniorów, pokonując w finale Adama Balskiego. W Człopie póki co nie napotkał oporu, wygrywając drugą walkę przed czasem. Prawy hak na splot odciął od prądu Pawła Cieciorę w pierwszej rundzie. Wideo Poniżej. Dziś wieczorem niezwykle ciekawie zapowiadający się finał wagi ciężkiej z aktualnym mistrzem kraju, Michałem Soczyńskim. Transmisja z finałów od godziny 18:00 na naszym profilu facebookowym. Zapraszamy!WIDEO: WALKA TOMASZ NIEDŹWIECKI vs ADRIAN SIKORA (-91kg)

Tomasz Niedźwiecki (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski), znany Wam bardziej pewnie jako Bohdanowicz, w finale przedostatnich Mistrzostw Polski pokonał Adama Balskiego, a w zeszłym sezonie przegrał dopiero w finale z Michałem Soczyńskim. Wczoraj Niedźwiecki efektownie, już w pierwszej rundzie rozprawił się z Adrianem Sikorą. Spodziewany finał Tomka z Michałem zapowiada się więc bardzo ciekawie. Zobaczcie póki co Niedźwieckiego w akcji.


WIDEO: WALKA MICHAŁ SOCZYŃSKI vs PAWEŁ GŁĄB (-91kg)

Michał Soczyński (KS Paco Lublin) to nasza nadzieja na igrzyska olimpijskie w wadze ciężkiej. Wczoraj jego mocne ciosy pokrwawiły twarz Pawła Głąba, zmuszając sędziego w porozumieniu z lekarzem do przerwania potyczki w trzeciej rundzie. Michał (-91kg) choć wciąż młody, jest aktualnym Mistrzem Polski Seniorów. Zobaczcie go w akcji!