WIDEO: DENYS SALABAI vs SEBASTIAN KUSZ (-81kg)

Sebastian Kusz (-81kg) uchodził za jednego z liderów naszej reprezentacji na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata. Pierwszą walkę pewnie wygrał, niestety w drugiej trafił na mocnego Ukraińca Denisa Salabaja. Pojedynek był równy i na dobrą sprawę wygrana Polaka nikogo by nie zdziwiła. Poniżej prezentujemy Wam ich wczorajszą potyczkę.TUŻ PRZED WALKĄ (SZATNIA): PAWEŁ SULĘCKI I TRENER KOCHANOWSKI

Dariusz Kochanowski - trener męskiej reprezentacji, może być póki co zadowolony ze swoich podopiecznych na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Póki co mamy bilans dodatni, między innymi dzięki wygranej Pawła Sulęckiego (-60kg). Młodszy brat Maćka w bardzo dobrym stylu pokonał Ukraińca, a kamera BOKSER.ORG zarejestrowała ostatnie chwile przed tym pojedynkiem w szatni.
PAWEŁ SULĘCKI PO WYGRANEJ NAD UKRAIŃCEM W 1/6 FINAŁU MMŚ

Paweł Sulęcki (-60kg) w bardzo dobrym stylu odprawił Giennadija Maslennikowa z Ukrainy i jest już o dwa zwycięstwa od strefy medalowej Młodzieżowych Mistrzostw Świata. Tuż po zejściu z ringu porozmawialiśmy z Pawłem o tej walce, lecz również o możliwym powrocie do tematu starcia jego sławniejszego brata Maćka (29-2, 11 KO) z Jaime Munguią.


WIDEO: WALKA LASZLO BERNATH vs JAKUB KRZPIET (-52kg)

Niestety Laszlo Bernath okazał się zbyt mocny dla Jakuba Krzpieta (-52kg). Polak wygrał pierwszą rundę, lecz dwie następne należały już do Węgra. Na ten moment męska reprezentacja ma na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata bilans 2-2. Już wkrótce zaprezentujemy Wam zwycięstwo naszego 'ciężkiego' - Jakuba Straszewskiego.

NA ŻYWO: FINAŁ MISTRZOSTW ŚLĄSKA 2021

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z finałów Mistrzostw Śląska Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców. Kto z ostatecznie wyjdzie zwycięsko z rywalizacji w hali w Bielsko-Białej i wyjedzie nie tylko ze złotem, jako Czempion Okręgu, ale z biletem na Mistrzostwa Polski. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ XXVI OMM 2020 KRAŚNIK

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Kraśnika, gdzie dziś młodzi fighterzy zawalczą o finał XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Kadeci potrafią zadziwić pojedynkami, a do tego na sali obecny jest cały czas trener kadry Krzysztof Szot, marzący o godnych następcach Mistrza Henryka Średnickiego, a może po latach Belgrad okaże się przychylny i marzenia się spełnią? Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.