NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX - FINAŁ

Podsumowanie sezonu Międzynarodowego Grand Prix Małopolski w Myślenicach. Zapraszamy na pojedynki zawodników boksu olimpijskiego we wszystkich kategoriach wiekowych, gwarantując tym samym cały przekrój umiejętności i skalę możliwości wychowanków wielu klubów z całej Polski. Zapraszamy do oglądania relacji.NA ŻYWO: LANDOWSKI BOXING NIGHT 'HISTORIA POWRACA'

Mecz Polska kontra Anglia i XIII edycja Landowski Boxing Night - popularna gala organizowana przez Łukasza Landowskiego odbędzie w kultowej dla historii polskiego boksu warszawskiej Hali Gwardii, a wszystko to w anturażu niezmordowanego orędownika boksu Szymona Majewskiego - którego zapowiedzi porównać można do największych postaci. Wielki boks powraca.NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W LIBIĄŻU

Zapraszamy na międzynarodowy turniej w Libiążu, gdzie dopiero niedawno zawiązała się Akademia Boksu, a dzięki dużemu zaangażowaniu organizatorów okazało się, że jest ogromne zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży w uprawianiu tej formy aktywności fizycznej, która wiąże się z naprawdę ciężkim treningiem, ale jak widać to nie zraża młodych, a także starszych do odwiedzania sal treningowych, czego efektem są właśnie te zawody. Rozpiska walk w rozwinięciu.
NA ŻYWO: WARSZAWSKA GRANDA PIĘŚCI

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Legia Fight Club, gdzie trwa właśnie trzydziesta piąta edycja Warszawskiej Grandy. Imprezy, która znana jest już nie tylko na Mazowszu, ale i w całym kraju - dlatego jest tak bogaty wachlarz umiejętności zaprezentują zawodnicy na hali przy Łazienkowskiej 6a. Zestawienie walk i wyniki na bieżąco w rozwinięciu.

NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX - MYŚLENICE

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Międzynarodowego Grand Prix Małopolski, gdzie młode talenty pięściarstwa zdobywają pierwsze szlify, a zaawansowani zawodnicy weryfikują swoje umiejętności z przedstawicielami klubów z całego kraju, a często i zza granicy. Zestawienie pojedynków i wyniki w rozwinięciu.
KRZYSZTOF SADŁOŃ - NIE DA SIĘ ŻYĆ BEZ BOKSU

Nie da się żyć bez boksu, ale wyżyć z boksu ciężko - dlatego Ci którzy uprawiają, szkolą lub w jakimś stopniu są związani z dyscypliną, robią to z czystej pasji ściągając tym samym na sale treningowe pozytywnie zakręconych ludzi. Posłuchajmy, jak swoje pasje realizuje Krzysztof Sadłoń, przekuwając 'niesfornych buntowników' w zadowolonych młodych i starszych 'fighterów' klubu IMPERIUM.
NA ŻYWO: EKSTRA LIGA BOKSU OLIMPIJSKIEGO - WAŁBRZYCH

Ekstraliga boksu olimpijskiego to świeża inicjatywa, która już na starcie - po wielu latach przerwy - ma szansę stać się największą ucztą dobrego pięściarstwa w Polsce. Malowniczy Wałbrzych, Galeria Victoria, to miejsce walk najlepszych - ponieważ obie reprezentacje Dolnego Śląska i Wielkopolski, wystawiają najmocniejsze składy. Zestawienie walk w rozwinięciu.


NA ŻYWO: II MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - STALOWA WOLA

Bezpośredni przekaz z drugiego Międzynarodowego Pucharu Karpat w drugim sezonie na rok 2018. Ciekawe pojedynki debiutantów, amatorów i zaprawionych w dyscyplinie przedstawicieli boksu olimpijskiego, a to wszystko na Podkarpaciu, które jeszcze nie tak dawno przezywało swego rodzaju marazm oferując raptem jeden turniej w roku - teraz mamy dodatkowo sześć cyklicznych. Zapraszamy do oglądania relacji - zestawienie walk w rozwinięciu.
NA ŻYWO: XXXIII WARSZAWSKA GRANDA

Nadeszła kolejna Granda - 'Warszawska Granda na pięści' w Legia Fight Club. Zapraszamy do obejrzenia relacji, a wszystkich tych którzy chcą poczuć dobry sportowy klimat to jest dobry czas aby dotrzeć na Łazienkowską 6a, gdzie czekają na was 33 pojedynki zawodników w trzech grupach umiejętności i zaawansowania. Emocje gwarantowane. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


NA ŻYWO: BEMOWO BOXING EVENT 3

Tuż po walkach na Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Brzesku i oo dobrym wstępie w wykonaniu najmłodszych - co było w pełnym tego słowa znaczeniu Pięściarskim Dniem Dziecka - rozpoczęły się walki turniejowe Bemowo Boxing Event 3. Oczywiście główna atrakcja będzie mecz Warszawa kontra Radom, ale wielu kibiców czeka na pojedynki rekreacyjne.WIELKI FINAŁ MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU W GDAŃSKU

Przed nami wielki finał VIII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Zygmunta Chychły. Dzisiejsze pojedynki to pokłosie dwóch dni zmagań najlepszych pięściarzy z Rosji, Czech, Słowacji, Holandii, Niemiec, Kazachstanu i oczywiście reprezentacji Polski pod kierownictwem trenera Karola Chabrosa. Warto być z nami, aby zobaczyć naprawdę ciekawe pojedynki w najlepszej międzynarodowej obsadzie, a także obejrzeć rewanż za Mistrzostwa Polski - Perczyński kontra Ławicki! Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ MOCNEGO TURNIEJU W GDAŃSKU

Kadry narodowe siedmiu państw wysłały swoich reprezentantów na VIII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Chychły. Trener naszej kadry - Karol Chabros, z którym postaramy się w trakcie transmisji porozmawiać - bacznie obserwuje poczynania swoich podopiecznych. Gorąca atmosfera i prawdziwe emocje gwarantowane, bo dziś ośmiu Polaków w półfinałach - zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.