NA ŻYWO: III MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI vol.4

Zapraszamy na trzecią odsłonę Międzynarodowego Grand Prix Małopolski (czwarty sezon). Jesteśmy w malowniczym Gródku nad Dunajcem i nasz przekaz rozpoczynamy od walk pokazowych najmłodszych przedstawicieli pięściarstwa. Komentarzem ubarwi pojedynki sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Zestawienie walk i wyniki na bieżąco w rozwinięciu.


NA ŻYWO: III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ NDM

Za chwilę rozpoczną się zmagania na małopolskim ringu podczas IV MGPM, ale my już jesteśmy z naszymi kamerami w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie walkami pokazowymi rozpoczyna się III Międzynarodowy Turniej Ziemi Nowodworskiej, na którym zobaczymy 160 uczestników, wśród nich reprezentantki Włoch, Irlandii i Rosji.WIDEO: WALKA DURKACZ vs SKORUPA (-64kg)

Damian Durkacz (KS Spartan Knurów) niedawno awansował do finału Turnieju Stamma, odprawiając po drodze medalistę mistrzostw świata. Wczoraj natomiast zdobył tytuł Mistrza Polski Seniorów w kategorii -64kg. A przecież dopiero co skończył dziewiętnaście lat. W walce półfinałowej MP 2018 Damian w ekspresowym tempie, bo już w pierwszej rundzie, znokautował Daniela Skorupę. Zobaczcie jednego z naszych ciekawszych chłopaków w akcji!