NA ŻYWO: NOWOHUCKA GALA BOKSU

Tradycyjnie jesteśmy obecni na Memoriale braci Stefana i Krzysztofa Skałki. Zapraszamy na bezpośrednią relację z Krakowskich Suchych Stawów, gdzie chętnie gromadzą się kibice pamiętni historii tego miejsca, przecież przez Halę Nowej Huty pod okiem znamienitych trenerów przetoczyło się wielu zawodników. Zestawienie walk w rozwinięciu.


NA ŻYWO: FINAŁ WARSAW BOXING CUP 2023 WŁOCHY

Na finał Warsaw Boxing CUP, organizator Paweł Michalik zmienia lokalizacje. Zaczniemy od walk sparingowych i pokazowego starcia Rafała Jackiewicza z Jakubem Dobrzyńskim, aby następnie przejść przez walki finałowe podsumowujące rok 2023 do meczu Polska vs Włochy. Zestawienie walk w rozwinięciu.


NA ŻYWO: VIII MEMORIAŁ ZBIGNIEWA PIETRZYKOWSKIEGO

Zanim staniemy na najwyższym podium jako mistrz dyscypliny, czeka nas daleka droga. Wielkie walki na Igrzyskach Olimpijskich, zdobycie Pasów Mistrza Świata - wielu, decydujących się na trudy treningu, wypowiada takie słowa. Marzenia trzeba mieć, a pokora i sumienność zdobywane co dnia na sali prowadzą do zdobycia tych szczytów. Zapraszamy na Memoriał Zbigniewa Pietrzykowskiego - zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

Mistrzostwa Polski weszły w decydująca fazę. Po odpoczynku przed kolejnymi walkami, jak to ma miejsce w przypadku młodzików - ruszamy z walkami półfinałowymi, a już w niedzielę w samo południe zaczniemy relacją z walk finałowych młodziczek z komentarzem redaktora portalu. Zestawienie walk w rozwinięciu.


NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI

Zapraszamy na czterdziestą siódmą odsłonę cyklicznej rywalizacji ringowej podczas Międzynarodowego Grand Prix Małopolski, a jesteśmy w Kętach, gdzie Mateusz Matyja przygotował miejsce do powakacyjnego testu umiejętności - zgłosiła się ponad setka zawodników. Zestawienie w rozwinięciu.


WIDEO: WALKA SOFIANE OUMIHA vs BILGE KAGAN KANLI (63,5 kg)

Sofiane Oumiha (Francja) to trzykrotny mistrz świata w boksie olimpijskim (2017, 2021, 2023) oraz srebrny medalista olimpijski z Rio (2016). Podczas niedawnych Igrzysk Europejskich sięgnął po złoty medal i zapewnił sobie awans na przyszłoroczne igrzyska w Paryżu. Prezentujemy Wam jego ćwierćfinałowe zwycięstwo nad Bilge Kaganem Kanlim.
PO KWALIFIKACJĘ OLIMPIJSKĄ! TRENER WOJCIECH BARTNIK

- Nie polosowaliśmy najlepiej, ale przecież żeby zdobyć kwalifikację olimpijską trzeba pokonać kogoś naprawdę dobrego. Jest szansa wygrać z każdym. Z natury jestem optymistą i wierzę w naszych zawodników - mówi Wojciech Bartnik, trener męskiej reprezentacji Polski. Od jutra polscy pięściarze rozpoczynają walkę na Igrzyskach Europejskich, będących jednocześnie pierwszą z trzech kwalifikacji olimpijskich!