WALKI AMATORSKIE GALI W SIEMIATYCZACH

Prezentujemy walki boksu olimpijskiego podczas zawodowej gali Siemiatycze Boxing Show II. Przed główna kartą walk wystąpił po raz ostatni jako amator - olimpijczyk z Pekinu i medalista Mistrzostw Europy, Mohamed Nurodinow - dając lekcję dobrze rokującemu Dawidowi Kucharewiczowi (Boxing Sokółka). Pozostałe pojedynki części amatorskiej w rozwinięciu.


NA ŻYWO: KADRA DOLNEGO ŚLĄSKA vs NIEMCY

Transmisja na żywo z niemieckiego Schriesheim, gdzie kadra Dolnego Śląska podejmowana jest przez tamtejszą reprezentację połączonych landów Badenii i Wittenbergi, choć posiłkowano się mocnymi zawodnikami z dalszych rejonów. Zapowiada się mocny bój. Składy obu drużyn prezentujemy w rozwinięciu. Zapraszamy.NA ŻYWO: II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOGUCHWALE

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z II Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały. Ogromna ilość zawodników da kibicom przegląd technik - począwszy od najmłodszych adeptów po tych najbardziej doświadczonych. Komentuje ekspert - sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Zestawienie i wyniki pojedynków w rozwinięciu.NA ŻYWO: ZŁOTA RĘKAWICA WISŁY KRAKÓW 2016

Zapraszamy na bezpośrednią relację z finałów Złotej Rękawicy Wisły. Na żywo komentuje sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Dodać należy, że w trakcie trwania zawodów przeprowadzona zostanie licytacja na rzecz rehabilitacji i rychłego powrotu do zdrowia Mariusza Cendrowskiego po nieszczęśliwym wypadku. Zestawienie i wyniki w rozwinięciu, oraz dodatek specjalnie dla Was kibiców.

WIDEO: SZWEDOWICZ vs TRYC (-81kg) - FINAŁ MP SENIORÓW 2016

Półtora roku temu Arkadiusz Szwedowicz (BKS Skorpion Szczecin) i Mateusz Tryc spotkali się w finale Mistrzostw Polski Seniorów. Wygrał wtedy niejednogłośnie na punkty ten pierwszy. W tym roku powtórka z rozrywki i punktacja trzy do dwóch na korzyść Arka. Oczywiście wynik otwarty, mógł pójść w obie strony, jednak trzeba było wskazać mistrza... Walka naprawdę godna uwagi - zapraszamy.

NA ŻYWO: FINAŁOWA GALA - 87. MPS 2016 SOKÓŁKA

Zapraszamy do obejrzenia finałowej gali 87. Mistrzostw Polski Seniorów w Sokółce. Cały tydzień Hala Sportowa przy ul. Mickiewicza wręcz huczała od dopingu kibiców wypełniających każde dostępne miejsce w obiekcie. Należy przyznać, że tak czyste sportowe emocje w wykonaniu pięściarzy olimpijskich należały się kibicom i zawodnikom na zakończenie tego roku.TOMASZ BOHDANOWICZ O WALCE Z BALSKIM W FINALE MP SENIORÓW 2016

Czy ktoś powstrzyma marsz Adama Balskiego (7-0, 6 KO) po złoto w Mistrzostwach Polski Seniorów? Od początku wydawało się nam, że jedynym zdolnym podjąć z nim rękawice będzie Tomasz Bohdanowicz. Tegoroczny młodzieżowy mistrz kraju spełnił pokładane w nim nadzieje, awansował do finału i za kilka godzin skrzyżuje rękawice z zawodowcem z grupy Tymex. Po wczorajszej wygranej w półfinale nad Krasuskim porozmawialiśmy z Bohdanowiczem. Zapraszamy!

WIDEO: ARKADIUSZ SZWEDOWICZ vs MATEUSZ GOIŃSKI (-81kg)

Arkadiusz Szwedowicz (BKS Skorpion Szczecin) na młodzieżówce bardzo męczył się z Mateuszem Goińskim i na dobrą sprawę powinien wtedy chyba przegrać. Ale już wczoraj w półfinale Mistrzostw Polski Seniorów wagi półciężkiej pokonał go jak najbardziej zasłużenie. Dziś wieczorem świetnie zapowiadający się finał Szwedowicz vs Tryc, czyli klasyk jak na nasze warunki. Oglądajcie relację LIVE od 18:00 na BOKSER.ORG.


WIDEO: MATEUSZ TRYC vs JAKUB KASPRZAK (-81kg)

Mateusz Tryc (Fenix Fight Club Warszawa) swoim ostrym pressingiem jak dotąd zepchnął każdego ze swoich rywali podczas 87. Mistrzostw Polski Seniorów. W półfinale Jakub Kasprzak postawił się znacznie bardziej, ale i tak przegrał wyraźnie na punkty. Zresztą oceńcie sami. Dwukrotny ćwierćfinalista Mistrzostw Europy w akcji.