KRZYSZTOF SADŁOŃ - NIE DA SIĘ ŻYĆ BEZ BOKSU

Nie da się żyć bez boksu, ale wyżyć z boksu ciężko - dlatego Ci którzy uprawiają, szkolą lub w jakimś stopniu są związani z dyscypliną, robią to z czystej pasji ściągając tym samym na sale treningowe pozytywnie zakręconych ludzi. Posłuchajmy, jak swoje pasje realizuje Krzysztof Sadłoń, przekuwając 'niesfornych buntowników' w zadowolonych młodych i starszych 'fighterów' klubu IMPERIUM.
NA ŻYWO: EKSTRA LIGA BOKSU OLIMPIJSKIEGO - WAŁBRZYCH

Ekstraliga boksu olimpijskiego to świeża inicjatywa, która już na starcie - po wielu latach przerwy - ma szansę stać się największą ucztą dobrego pięściarstwa w Polsce. Malowniczy Wałbrzych, Galeria Victoria, to miejsce walk najlepszych - ponieważ obie reprezentacje Dolnego Śląska i Wielkopolski, wystawiają najmocniejsze składy. Zestawienie walk w rozwinięciu.


NA ŻYWO: II MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - STALOWA WOLA

Bezpośredni przekaz z drugiego Międzynarodowego Pucharu Karpat w drugim sezonie na rok 2018. Ciekawe pojedynki debiutantów, amatorów i zaprawionych w dyscyplinie przedstawicieli boksu olimpijskiego, a to wszystko na Podkarpaciu, które jeszcze nie tak dawno przezywało swego rodzaju marazm oferując raptem jeden turniej w roku - teraz mamy dodatkowo sześć cyklicznych. Zapraszamy do oglądania relacji - zestawienie walk w rozwinięciu.
NA ŻYWO: XXXIII WARSZAWSKA GRANDA

Nadeszła kolejna Granda - 'Warszawska Granda na pięści' w Legia Fight Club. Zapraszamy do obejrzenia relacji, a wszystkich tych którzy chcą poczuć dobry sportowy klimat to jest dobry czas aby dotrzeć na Łazienkowską 6a, gdzie czekają na was 33 pojedynki zawodników w trzech grupach umiejętności i zaawansowania. Emocje gwarantowane. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


NA ŻYWO: BEMOWO BOXING EVENT 3

Tuż po walkach na Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Brzesku i oo dobrym wstępie w wykonaniu najmłodszych - co było w pełnym tego słowa znaczeniu Pięściarskim Dniem Dziecka - rozpoczęły się walki turniejowe Bemowo Boxing Event 3. Oczywiście główna atrakcja będzie mecz Warszawa kontra Radom, ale wielu kibiców czeka na pojedynki rekreacyjne.WIELKI FINAŁ MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU W GDAŃSKU

Przed nami wielki finał VIII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Zygmunta Chychły. Dzisiejsze pojedynki to pokłosie dwóch dni zmagań najlepszych pięściarzy z Rosji, Czech, Słowacji, Holandii, Niemiec, Kazachstanu i oczywiście reprezentacji Polski pod kierownictwem trenera Karola Chabrosa. Warto być z nami, aby zobaczyć naprawdę ciekawe pojedynki w najlepszej międzynarodowej obsadzie, a także obejrzeć rewanż za Mistrzostwa Polski - Perczyński kontra Ławicki! Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ MOCNEGO TURNIEJU W GDAŃSKU

Kadry narodowe siedmiu państw wysłały swoich reprezentantów na VIII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Chychły. Trener naszej kadry - Karol Chabros, z którym postaramy się w trakcie transmisji porozmawiać - bacznie obserwuje poczynania swoich podopiecznych. Gorąca atmosfera i prawdziwe emocje gwarantowane, bo dziś ośmiu Polaków w półfinałach - zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.

NA ŻYWO: PROMOCJA DĄBROWSKIEGO BOKSU vol.8

Bezpośredni przekaz z hali przy alei Róż 3, gdzie rozpoczęły się zmagania podczas ósmej edycji cyklu 'Promocja Dąbrowskiego Boksu'. Dodatkową atrakcją, tradycyjnie wieńczącą zawody, jest pojedynek prezesa klubu Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza - kogo zobaczymy tym razem? Zapraszamy do relacji. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.
NA ŻYWO: III MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI vol.4

Zapraszamy na trzecią odsłonę Międzynarodowego Grand Prix Małopolski (czwarty sezon). Jesteśmy w malowniczym Gródku nad Dunajcem i nasz przekaz rozpoczynamy od walk pokazowych najmłodszych przedstawicieli pięściarstwa. Komentarzem ubarwi pojedynki sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Zestawienie walk i wyniki na bieżąco w rozwinięciu.


NA ŻYWO: III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ NDM

Za chwilę rozpoczną się zmagania na małopolskim ringu podczas IV MGPM, ale my już jesteśmy z naszymi kamerami w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie walkami pokazowymi rozpoczyna się III Międzynarodowy Turniej Ziemi Nowodworskiej, na którym zobaczymy 160 uczestników, wśród nich reprezentantki Włoch, Irlandii i Rosji.WIDEO: WALKA DURKACZ vs SKORUPA (-64kg)

Damian Durkacz (KS Spartan Knurów) niedawno awansował do finału Turnieju Stamma, odprawiając po drodze medalistę mistrzostw świata. Wczoraj natomiast zdobył tytuł Mistrza Polski Seniorów w kategorii -64kg. A przecież dopiero co skończył dziewiętnaście lat. W walce półfinałowej MP 2018 Damian w ekspresowym tempie, bo już w pierwszej rundzie, znokautował Daniela Skorupę. Zobaczcie jednego z naszych ciekawszych chłopaków w akcji!