NA ŻYWO: KADRA ŚLĄSKA vs TV ALZEY

Zapraszamy do obejrzenia meczu pomiędzy reprezentacją Śląska pod wodzą Roberta Gortata i zawodników klubu Box Gym TV Alzey - Jana Dregera. Jest to swego rodzaju odreagowanie wczorajszych emocji związanych z wygraną kadry narodowej w meczu z Niemcami w Brodnicy. Zestawienie pojedynków w rozwinięciu.


NA ŻYWO: MGPM 2017 JADOWNIKI

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Jesteśmy po wspaniałym pokazie boksu w Brodnicy, a teraz czas na przyszłość Polskiego pięściarstwa - wszakże występują tu przedstawiciele wszystkich kategorii wagowych, ale dziś przeważają seniorzy, a to za sprawą zbliżających się mistrzostw Polski w Nowej Dębie. Rozpiska i wyniki dzisiejszej edycji w rozwinięciu.ZAPOWIEDŹ MECZU KADRY NARODOWEJ

Prezentujemy zapowiedź meczu kadry narodowej seniorów. W roli faworytów doświadczona i wymagająca reprezentacja Niemiec. Czy nowo budowana drużyna pod okiem trenera Karola Chabrosa sprosta wyzwaniu? Wszystko rozstrzygnie się już 21 kwietnia o 18:30 w Hali Sportowej przy ul. Królowej Jadwigi 1 w Brodnicy.
PAWEŁ WIERZBICKI vs ALEKSANDER STAWIREJ (+91kg) - FINAŁ MP SENIORÓW

Na koniec to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli finałowe starcie 88. Mistrzostw Polski Seniorów w wadze super ciężkiej. A w nim starli się Paweł Wierzbicki (UKS Boxing Sokółka) - narożnik niebieski, oraz rewelacja tego turnieju, Aleksander Stawirej (Ziętek Team Kalisz). Już w pierwszej rundzie obaj byli liczeni, jeśli więc ktoś nie oglądał ich potyczki, niech koniecznie nadrobi zaległości!MATEUSZ POLSKI vs DAWID MICHELUS (-64kg) - FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

Potyczki Mateusza Polskiego (KSW Róża Karlino) z Dawidem Michelusem (UKS Kontra Elbląg) to od lat jedna z najciekawszych rywalizacji na ringach olimpijskich w naszym kraju. Znów obaj spotkali się w finale - tym razem 88. Mistrzostw Polski Seniorów w Człopie w dywizji -64kg. Gorsze losowanie miał Polski, który w półfinale wpadał na Niemczyka, ale ograł zarówno jego, jak i Michelusa w walce o złoto. Kto nie widział, teraz może nadrobić zaległości.

MP SENIORÓW 2017: WALKA WIERZBICKI vs FIGIEL (+91kg)

Paweł Wierzbicki (UKS Boxing Sokółka) broni tytułu Mistrza Polski w wadze super ciężkiej. W zeszłym roku Mateusz Figiel (BKS Hetman Białystok) przegrał z nim w finale, zaś wczoraj uległ na punkty jeden do czterech w półfinale. Warto jednak zaznaczyć, że tym razem Figiel postawił warunki Wierzbickiemu znacznie trudniejsze.