NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW

Zapraszamy na półfinałowe starcia juniorów podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski w Ciechocinku. Zanim zobaczymy przedstawicieli brzydszej części boksu, na ringu wystąpią panie, kończąc tym samym Mistrzostwa Polski Juniorek z Grudziądza. Komentarz na żywo prowadzi Włodzimierz Kromka, sędzia boksu zawodowego. Wyniki na żywo w rozwinięciu.


NA ŻYWO: POLSKA VS LITWA

Zapraszamy na mecz, który będzie sprawdzianem naszych reprezentantów przed Turniejem Stamma. Kogo zobaczymy ringu? Jak zaprezentują się na wejściu w nowy sezon? Relacja z komentarzem redaktora portalu BOKSER.ORG na żywo - Łukasz Famulski będzie starał się przybliżyć sylwetki zawodników i na gorąco ocenić to co dzieje się w ringu. Karta walk w rozwinięciu.
NA ŻYWO: VI MPK JAROSŁAW 2017

Przed Państwem finałowa edycja Międzynarodowego Pucharu Karpat na rok 2017. Niepodważalna skuteczność rozwojowa dyscypliny poprzez cykliczne turnieje jest dostrzegalna nawet dla niedoświadczonego kibica. Zestawienie walk w rozwinięciu.
NA ŻYWO: V MPK JASŁO 2017

Po wczorajszych emocjach w Nowym Sączu na gali Golden Team Explosion, kamery BOKSER.ORG zawitały do Jasła na Międzynarodowy Puchar Karpat, gdzie transmisję ubarwia komentarzem na żywo sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Zestawienie walk i wyniki na żywo w rozwinięciu.RAFAŁ WOŁCZECKI: TO MOŻE BYĆ PRZEŁOMOWY ROK

Rafał Wołczecki (-75kg) to jeden z mocniej bijących pięściarzy na naszych ringach olimpijskich. I choć brakuje mu jeszcze trochę doświadczenia, niedawno zdobył srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w wadze średniej, pokonując po drodze do finału między innymi etatowego reprezentanta, Daniela Adamca. Dziś, w jego 21. urodziny, odwiedziliśmy go na treningu i porozmawialiśmy o jego przyszłości. Co ciekawe Rafał może już wkrótce wyjechać na bardzo ciekawy obóz i potrenować z kadrą USA. Warunek jest jednak taki, by do poniedziałku zebrał niezłą sumkę pieniędzy. Są chętni do pomocy? Póki co przesłuchajcie naszą dzisiejszą rozmowę po porannym treningu.


MATEUSZ POLSKI PO EFEKTOWNEJ CZASÓWCE W MECZU Z WĘGRAMI

Mateusz Polski (-64kg) to zdecydowany lider naszej reprezentacji. I świadczą o tym nie tylko medale Igrzysk Europejskich czy Mistrzostw Europy, ale również takie występy jak ten w meczu z Węgrami. Mateusz zwyciężył swój pojedynek efektownie przed czasem. Po wszystkim porozmawialiśmy z nim oraz jego klubowym trenerem, Tomaszem Różańskim.


BARTOSZ GOŁĘBIEWSKI PO WYGRANEJ WALCE W MECZU Z WĘGRAMI

Bartosz Gołębiewski (-75kg) najpierw zdobył tytuł Mistrza Polski Seniorów, potem sięgnął również po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski, by już kilka dni później wziąć udział w meczu z Węgrami, podczas którego dołożył swoją cegiełkę i dwa punkty do wygranej nad Madziarami. Oto co powiedział nam tuż po zejściu z ringu.


NA ŻYWO: IV MGPM 2017 LIBIĄŻ

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z Libiąża, gdzie właśnie po 17 latach odradza się pięściarstwo. Ruszyła Akademia Boksu Libiąż, a dobrą okazją do tego było zorganizowanie kolejnej odsłony 'Międzynarodowego Grand Prix Małopolski'. Stojący na wysokim poziomie cykliczny turniej, jest już od trzech lat dobrym sprawdzian dla pięściarzy we wszystkich kategoriach. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


MATEUSZ POLSKI PRZED MECZEM Z WĘGRAMI

Mateusz Polski (-64kg) to lider naszej reprezentacji. Na Mistrzostwach Świata mu nie poszło, ale na Mistrzostwach Europy stanął na podium. Jutro zaboksuje w międzypaństwowym meczu z Węgrami. Przy tej okazji porozmawialiśmy z nim tuż po ceremonii ważenia.WIDEO: PÓŁFINAŁ MMP 2017 - SZWEDOWICZ vs KASPRZAK (-81kg)

Kiedy mówimy o polskiej wadze półciężkiej niemal z urzędu w roli faworyta stawiamy Arkadiusza Szwedowicza (BKS Skorpion Szczecin). Pięściarz ze Szczecina awansował do finału MMP, jednak Jakub Kasprzak napsuł mu sporo krwi, ulegając stosunkiem głosów 2:3. Są i tacy, którzy widzieli przewagę zawodnika z Poznania. Obejrzyjcie i sami oceńcie.WIDEO: PÓŁFINAŁ MMP 2017 - WIŚNIEWSKI vs KNYBA (+91kg)

Damian Wiśniewski (KB Zagłębie Konin) nie miał dotąd za dużo wspólnego z boksem, choć sporty uderzane nie są dla niego nowością. Mimo wszystko to odkrycie Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Pięściarz wagi super ciężkiej w Koninie stoczył dotąd trzy walki i każdą wygrał już w pierwszej rundzie. W półfinale szybko odprawił Damiana Knybę.