NA ŻYWO: III MPK NOWA DĘBA 2017

Zapraszamy na trzecią odsłonę Międzynarodowego Pucharu Karpat. Tym razem kibice zobaczą młodych adeptów na ringu w Nowej Dębie, gdzie niejednokrotnie gościliśmy z naszymi kamerami podczas najważniejszych imprez boksu olimpijskiego.


NA ŻYWO: IV MEMORIAŁ im.T.ŁADY

Wczoraj Irlandczycy musieli uznać wyższość naszej kadry narodowej podczas Meczu Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego w Chęcinach, a dziś młodzi adepci zdobywają kolejne doświadczenie na IV Międzynarodowym Memoriale im. Tadeusza Łady.


IGOR JAKUBOWSKI - BOKS OLIMPIJSKI, CZY ZAWODOWY?

Igor Jakubowski (-91kg) z marszu po długiej rehabilitacji wystąpił na Mistrzostwach Europy, ale nie udało mu się obronić srebrnego medalu z 2015 roku. Potem pojawiły się informacje o możliwym podpisaniu kontraktu zawodowego przez naszego olimpijczyka z Rio. A jak naprawdę wygląda sytuacja Igora? Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Zapraszamy.


WIDEO: WALKA JOSEPH WARD vs VALENTINO MANFREDONIA (-81kg)

W Hamburgu trwają Mistrzostwa Świata. My do nich praw nie mamy, ale możecie je oglądać na Polsacie Sport. Póki co powracamy więc do Mistrzostw Europy i prezentujemy Wam walkę panującego mistrza wagi półciężkiej - Josepha Warda (-81kg). On jest też jednym z głównych faworytów MŚ. Poniżej jego półfinał ME i wygrana nad cenionym Włochem Valentino Manfredonią. Dzień bez boksu? Nie ma mowy...


PATRYK FILIPOWSKI WALCZY O ŻYCIE W SZPITALU (WIDEO)

Patryk Filipowski (-81kg) to ćwierćfinalista ostatnich Mistrzostw Polski. Ciemnoskóry pięściarz w nocy z soboty na niedzielę został zaatakowany przez grupę pięciu osób. Pierwszego napastnika szybko znokautował, ale zaraz potem dostał cios... siekierą! W tej chwili toczy najważniejszą walkę - o swoje życie. Przypominamy Wam jego ćwierćfinałową potyczkę z Mateuszem Goińskim, a za Patryka cała redakcja BOKSER.ORG ściska kciuki.


NA ŻYWO: SUMMER BOXING NIGHT 2017

Zapraszamy Summer Boxing Night - meczu z okazji 64. rocznicy meczu ligowego, w którym ważyły się losy dwóch drużyn: Ordy Opole i Spójnia Ziębice, walczących o wejście do drugiej ligi. Ponad pół wieku temu wynik był remisowy 10:10. Zobaczymy jak teraz poradzi sobie odradzające się pięściarskie Opole z klubem, którego zasilił ostatnio szkoleniowiec z Dzierżoniowa. Zestawienie walk i wyniki na żywo w rozwinięciu. Komentarz w wykonaniu znanego pięściarza - Mateusza Masternaka i Łukasza Famulskiego, redaktora naszego portalu.


FINAŁOWE STARCIA XXIII OOM 2017 PUŁTUSK

Przedstawialiśmy już komplet walk finałowych dziewcząt, ale wiemy, że większość kibiców czekało jednak na walki młodych zawodników. Wiele ciekawych bitew stoczono przez tydzień w Pułtusku, a my mamy dla Was teraz zapis wszystkich finałowych starć. Na początek wywiad z organizatorem Cezarym Rzepnickim. Finałowe walki w rozwinięciu.


NA ŻYWO: XXIII OOM FINAŁ CHŁOPCÓW

Relacja z finałów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, już od 11:00 w ringu zmierzą się chłopcy w walkach o najwyższy stopień podium. Komentuje duet: Paweł Sawicki redaktor portalu i ekspert sportów walki i Grzegorz Wojciechowski. Zestawienie pojedynków i wyniki na żywo w rozwinięciu.


WIDEO: WALKA FARRELL vs IRVINE - PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW EUROPY (-52kg)

To trochę spokojniejszy okres w boksie, ale mamy dla Was jeszcze sporo materiałów z Charkowa, gdzie niedawno zakończyły się Mistrzostwa Europy. Prezentujemy Wam półfinałową walkę w kategorii -52 kilogramów pomiędzy Niallem Farrellem z Anglii a Brendanem Irvine'em z Irlandii. Jednogłośnym werdyktem sędziów zwyciężył Farrell, zapewniając sobie awans do wielkiego finału.

WIDEO: JEWGIENIJ TISZCZENKO vs NAREK MANASYAN (-91kg)

Jewgienij Tiszczenko (-91kg) to aktualny mistrz świata i olimpijski w wadze ciężkiej. Podczas rozgrywanych w Charkowie Mistrzostw Europy zakwalifikował się już do strefy medalowej i pozostaje głównym kandydatem do zwycięstwa. Ale na ukraińskim turnieju przytrafiła się mu już trudna przeprawa. I właśnie Wam ją zaprezentujemy - Rosjaninowi ostro postawił się Narek Manasyan z Armenii.


WIDEO: JOSEPH WARD vs MATUS STRNISKO (-81kg)

Joseph Ward (-81kg) to wielka gwiazda ringów olimpijskich. Najpierw zdominował kategorie młodzieżowe, zdobywając złoto Mistrzostw Świata juniorów i właśnie młodzieżowców. W gronie seniorów zdobył już brąz (2013) i srebro (2015) Mistrzostw Świata, a w 2011 oraz 2015 roku sięgnął po złoto Mistrzostw Europy. Na ringu w Charkowie broni tytułu mistrza Europy sprzed dwóch lat i jest już w półfinale, w którym zmierzy się z reprezentantem Włoch. Po drodze do półfinału pokonał między innymi Matusa Strniskę, a my teraz prezentujemy Wam nagranie z tej potyczki.


WIDEO: MUSLIM GADŻIMAGOMEDOW vs PETER MULLENBERG (-81kg)

Muslim Gadżimagomedow (-81kg) olśnił polskich kibiców w 2015 roku, sięgając po złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w wadze półciężkiej. Teraz jest już w półfinale 42. Mistrzostw Europy Seniorów, pokonując po drodze cenionego Petera Mullenberga z Holandii. Zobaczcie znakomitego i wciąż młodziutkiego Rosjanina w akcji.


WIDEO: ROY KORVING vs NIKOLOZ BEGADZE (-91kg)

Nikoloz Begadze (-91kg) z Gruzji półtora roku temu zabłysnął na polskiej ziemi, gdy w Kołobrzegu stanął na najwyższym podium Młodzieżowych Mistrzostw Europy w wadze ciężkiej. Na rozgrywanych w Charkowie ME w gronie seniorów wygrał pierwszą walkę, lecz w 1/8 przegrał z mocnym Holendrem Royem Korvingem. Jeszcze trochę pracy przed nim jak widać.WIDEO: MATEUSZ POLSKI vs WLADISLAW BARYSHNIK (-64kg)

Mateusz Polski (-64kg) pokonał Wladislawa Baryshnika z Niemiec, awansował do ćwierćfinału trwających w Charkowie Mistrzostw Europy, ale tym samym również zapewnił sobie przepustkę do Mistrzostw Świata. Jeśli wygra kolejny pojedynek, będzie miał już zapewniony medal ME. Póki co prezentujemy Wam jego wczorajszą walkę.