NA ŻYWO: MECZ POLSKA vs ISLANDIA

To już osiemdziesiąta pierwsza edycja 'Warszawskiej Grandy' i pierwszy dzień zmagań otwierany meczem Polska vs Islandia - jesteście chętni na występy w tej prestiżowej już rywalizacji na Mazowszu, gdzie zjeżdżają ekipy z całej polski, a teraz już i zza granicy - zapraszamy. Zestawienie walk w rozwinięciu.
NA ŻYWO: FINAŁ VIII MTB 2023 NIECHOBRZ

Zapraszamy na finałowe starcia Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o Puchar Burmistrza Boguchwały, który w blisko dziesięcioletniej tradycji rozrósł się do dwóch dni na dwóch ringach z dwusetką zawodników chcących się sprawdzić w inauguracji sezonu 2023 w boksie olimpijskim.


NA ŻYWO: VIII MTB 2023 NIECHOBRZ

Ósma edycja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o Buchar Burmistrza Boguchwały jak zwykle rozpoczyna rok olimpijski w Polsce. Ponad 190 zgłoszonych zawodników, dwa ringi i dwa dni zmagań - tak rozwija się Podkarpacie. Relacja z dwóch ringów i zestawienie w rozwinięciu.
NA ŻYWO: VII GALA BOKSU - OPOCZNO

Rozpoczynamy wieczór z boksem olimpijskim od gali w Opocznie i meczem Łódzkie vs Świętokrzyskie, a następnie Narol z finałem Pucharu Karpat i ostatecznie wieczór rywalizacji reprezentacji juniorów Polska vs Ukraina w Pułtusku. Rozoska walk z trwającej gali w rozwinięciu.