WIDEO: WALKA DARIUSZ WILK vs PIOTR SZCZUKOWSKI

Piotr Szczukowski (KS Boxing Team Chojnice) uważany jest powszechnie za spory talent na naszym rynku wagi półciężkiej. Wczoraj jednak w ćwierćfinale MMP został znokautowany w drugiej rundzie przez Dariusza Wilka (RKS Łódź). A my prezentujemy Wam teraz nagranie z tego pojedynku. Zapraszamy!NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI - CZCHÓW

Niejako na rozgrzewkę przed galą Landowski Boxing Night w legendarnej Hali Gwardii zapraszamy na bezpośrednią relację z Małopolski. Zapoczątkowane cztery lata temu sobotnie spotkania w samo południe dostarczają nam sportowych emocji dzięki startom przedstawicieli boksu olimpijskiego od kategorii adept do walk doświadczonych seniorów, którzy również, dzięki cyklicznym startom zdobywają cenne doświadczenie. Zestawienie walk w rozwinięciu.

POLSCY REPREZENTANCI PO WYGRANEJ NAD BUŁGARAMI

W miniony weekend reprezentacja Polski pokonała w meczu towarzyskim ekipę Bułgarii 10:6. Prezentujemy Wam wywiad z liderem naszej kadry Mateuszem Polskim (-64kg), a w rozwinięciu również z Jarosławem Iwanowem, Radomirem Obruśniakiem, Aleksandrem Stawirejem oraz Bartoszem Gołębiewskim. Zapraszamy.


MATEUSZ POLSKI: RYWALIZACJA Z DURKACZEM MNIE NAKRĘCA

Od czasów walk Jabłoński-Szwedowicz w wadze średniej nie mieliśmy tak ciekawej rywalizacji w kraju jak obecnie w limicie -64kg. Bardziej utytułowany - również na ringach międzynarodowych, Mateusz Polski, przegrał niedawno z Damianem Durkaczem i to ten drugi pojechał na Igrzyska Europejskie, dochodząc do ćwierćfinału. - Ta rywalizacja mnie napędza - mówi Mateusz, medalista Mistrzostw Europy (2017) oraz Igrzysk Europejskich (2015).NA ŻYWO: MGPM 2019 - BRZESKO

Dla kibiców pięściarstwa - prawdziwa rozgrzewka przed dzisiejszym nocnymi emocjami, które zafunduje nam najlepszy polski technik Maciej Sulęcki. Zapraszamy zatem na Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, których przez cztery lata obejrzeliśmy już ponad 30 edycji. Czas na 44 walki od kadetów, przez juniorów do seniorów, a w wszystko do samej wielkiej nocy Polskiego Boksu! W trakcie relacji zapytamy trenerów o typy na pojedynek, a w rozwinięciu przeczytacie zestawienie i wyniki walk.


NA ŻYWO: 43 MTB CZARNE DIAMENTY - FINAŁ

Po trudnej nocy dla kibiców pięściarstwa, czas powrócić do realnego świata przyszłości młodych zawodników, co za sprawą Krzysztofa Szota dzieje się obecnie w Myszkowie, gdzie powrócił Międzynarodowy Turniej o Czarne Diamenty. Zestawienie walk w rozwinięciu.


NA ŻYWO: MGPM 2019 - NOWY SĄCZ

Kolejny rok zbliża nas do Igrzysk Olimpijskich, a na południu ciężko pracują, aby wyszlifować talenty - wszystko dzięki cyklicznej imprezie - Międzynarodowy Grand Prix Małopolski. Czas na zmagania w Nowym Sączu - ring na rynku, więc zapraszamy turystów, a wszystkich tych którym upał doskwiera przed ekrany na bezpośrednią relację.NA ŻYWO: MECZ GUKS CARBO vs QUEENSLAND-GLIWICE

Zapraszamy na mecz podsumowujący występy drużyny Queensland (Australia) w Polsce. Zapraszamy do Gliwic na ulice Jasną 31, gdzie zobaczymy reprezentacje klubu GUKS Carbo w roli gospodarza podejmującego gości z drugiej półkuli. Relacja z ceremonii ważenia i oficjalne zestawienie par w rozwinięciu.NA ŻYWO: IX MTB im. Z.CHYCHŁY - FINAŁ

Rozpoczęliśmy finały IX Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły (04-06.06.2019) w Gdańsku, gdzie nie mogło zabraknąć naszego olimpijczyka, który dobrze wspomina swoje walki w Gdańsku i jak sam przyznaje wiele zawdzięcza trenerowi Markowi Chrobakowi. Zapraszamy do relacji. Zestawienie par finałowych i wyniki w rozwinięciu.


NA ŻYWO: MECZ TOWARZYSKI POLSKA vs AUSTRALIA

Czas na wielką inaugurację młodego turnieju, na którym zobaczymy bok między dwoma półkulami. Z dalekiej Australii przyjechała drużyna Queensland na konfrontację z zawodnikami z Polski. Zapraszamy do Wilkowic. Podsumowaniem występów będzie sobotnie starcie w Gliwicach. Zacznijmy więc - poznajmy jak boksuje świat! Zestawienie par w rozwinięciu.NA ŻYWO: IX MTB im. CHYCHŁY - INAUGURACJA

Zapraszamy na inauguracyjne pojedynki IX Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły w Gdańsku. Coraz mocniejszy turniej przyciąga coraz liczniejsze ekipy - zobaczymy zawodników z Ukrainy, Kazachstanu, Rosji, Francji, Węgier, Niemiec oraz kadrowiczów z Polski, do których dołączyli zawodnicy organizatora, czyli Klubu Bokserskiego SAKO. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


NA ŻYWO: 42 WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

Zapraszamy na czterdziestą drugą 'grandę' z 46 walkami - jesteście w stanie to przeżyć w jedno popołudnie? Zapraszamy najtwardszych sympatyków na bezpośrednią relacje z hali Legia Fight Night, gdzie do późnych godzin potrwają pojedynki w różnym stopniu zaawansowania, technik oraz wieku uczestników. W tym pięściarskim kotle swoje miejsce znajduje Mariusz Serafin, aby kilka ciekawych osób wyłowić z tłumu i zaprezentować przed naszymi kamerami. Wyniki walk na bieżąco w rozwinięciu.

NA ŻYWO: DAMIAN JONAK OTWIERA II MTB W ZABRZU

Gość specjalny Damian Jonak oficjalnie otwiera II Międzynarodową Galę w Zabrzu - zdradzając przy okazji kulisy boksu zawodowego. Nietypowe miejsce - loża VIP Stadionu Górnika, a przed Państwem pojedynki reprezentacji Irlandii, Ukrainy i Rosji z zawodnikami klubu Boks Zabrze. Zestawienie walk w rozwinięciu.