WIDEO: WALKA CHYŻNIAK vs SZACHSUVARLY

Aleksander Chyżniak to wielka postać boksu olimpijskiego i nadzieja Ukraińców na powtórzenie sukcesów Usyka czy Łomaczenki w gronie zawodowców. Sięgamy do archiwum BOKSER.ORG i prezentujemy walkę Chyżniaka z Kamranem Szachsuwarlym z Azerbejdżanu. Przypomnijmy, że Chyżniak to mistrz Europy, świata, a w finale olimpijskim wygrywał do jednej bramki, zanim nadział się na jedno mocne uderzenie w trzeciej rundzie i musiał zadowolić się tylko srebrem w Tokio.


NA ŻYWO: FINAŁ XL MTB O ZŁOTĄ RĘKAWICĘ WISŁY KRAKÓW

Zapraszamy na finałowe starcia jubileuszowego międzynarodowego Turnieju o Złota Rękawicę Wisły. Mimo trwającego pucharu Polski, do Krakowa przyjechali zawodnicy z całego kraju, a także Armenii, Słowacji, Ukrainy i Czech. O randze turnieju świadczy fakt, że przyjechało wielu gości honorowych na czele z prezesem Polskiego Związku Bokserskiego Grzegorza Nowaczka, którego działania przywracają blask naszej dyscyplinie, a miejsce szczególne - tak jak 'Wieża Mariacka' jest dla turysty miejscem szczególnym, tak dla kibica pięściarstwa taka ikona jest ' Stara Hala Wisły'. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.
NA ŻYWO: MEMORIAŁ STANISŁAWA DRAGANA - NOWA HUTA

Dziś jesteśmy na hali Hutnika przy Suchych Stawach w Krakowie, bo od godziny 14:00 rozpoczną się pojedynki pięściarskie podczas Memoriału Stanisława Dragana. Przed mikrofonem zasiądzie Włodzimierz Kromka, który potrafi rzeczowo przedstawić obraz walki z pozycji sędziego boksu zawodowego - zatem posłuchajmy, ale przede wszystkim oglądajmy pojedynki.NA ŻYWO: MAŁOPOLSKIE GRAND PRIX 2021 KĘTY

Trwa kolejny, szósty sezon cyklicznego turnieju Małopolskie Grand Prix w Boksie. Swoistym finałem będzie Złota Rękawica Wisły Kraków gdzie zobaczymy najlepszych zawodników MGP, a także z kraju i zza granicy jako mocne podsumowanie pracowitego roku. Zapraszamy do relacji z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki.

WIDEO: MATEUSZ 'DON DIEGO' KUBISZYN vs WITOLD LISEK (-92kg)

Mateusz 'DON DIEGO' Kubiszyn, czyli król walk na gołe piąchy, poprawił zeszłoroczny wynik i awansował do finału Mistrzostw Polski Seniorów. Choć nie zabrakło kontrowersji w jego walce z Witoldem Liskiem (-92kg). Po dwóch rundach dwóch sędziów wskazywało na Liska, jeden na Kubiszyna, zaś u dwóch pozostałych był remis. Ale wszystko skończyło się ostatecznie przed czasem.