WOJCIECH BARTNIK: REPREZENTACJA DOSTAŁA ZAPROSZENIE DO BRAZYLII

Po krótkim okresie współpracy Wojciech Bartnik osiągnął już spory sukces z reprezentacją. Z niedawnych Mistrzostw Europy wróciliśmy z dwoma brązowymi medalami. O kolejnych planach, szkoleniu i obozach, a także zagranicznych kontaktach, porozmawialiśmy z trenerem kadry podczas wczorajszych targów w Kielcach organizowanych przez Polski Związek Bokserski.


NA ŻYWO: MIEDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT 2022 KROSNO

Witamy wszystkich kibiców, dla których liczy się przyszłość dyscypliny, bo dzięki lokalnym działaniom możemy śledzić rozwój od tych najmłodszych dopiero rozpoczynających swą drogę na szczyt - bo na takich imprezach rozpoczyna się ta prawdziwa droga. Za nami rywalizacja ligowa, a teraz czas na cykliczny turniej, jakim jest Międzynarodowy Puchar Karpat, zagościł w Krośnie. Zestawienie walk w rozwinięciu.DWIE RELACJE JEDNEGO DNIA - ZAPOWIEDŹ MPK 2022

BUDO Krosno, zaprasza do swego rodzinnego miasta na drugą edycje 2022 piątego sezonu Międzynarodowego Pucharu Karpat. W trakcie cyklicznej imprezy odbędzie się także mecz Podkarpacie vs Świętokrzyskie - poznaliśmy skład gospodarzy. Do rywalizacji przystąpi dwadzieścia klubów. Szczegóły w rozwinięciu.


JEST DRUGI MEDAL! WALKA TOMASZ NIEDŹWIECKI vs PETAR LIJESEVIĆ (-86kg)

Podczas trwających Mistrzostw Europy wprowadziliśmy do ćwierćfinałów czterech zawodników. Ci, na których liczyliśmy najbardziej - Brach i Durkacz, przegrali. Ale do pierwszego półfinalisty - Słomińskiego, w ostatniej walce dołączył również Tomasz Niedźwiecki (-86kg), znany wcześniej jako Bohdanowicz. Przed momentem pokonał Petara Lijesevicia i awansował do strefy medalowej!

NA ŻYWO: MGPM 2022 SKAWINA

Zapraszamy na kolejne walki cyklicznego turnieju - siódmy sezon Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Druga edycja 2022 odbędzie się w Skawinie, a wszystko z komentarzem redaktora Łukasz Famulskiego - choć jego funkcja to relacje z boksu zawodowego, to jest miłośnikiem dyscypliny, którą trenował rekreacyjnie a do tego posiada licencję sędziego okręgowego. Wywiady m.in. z gośćmi naszego studia Zbigniew RAubo czy Hubert Migaczew i samo zestawienie walk w rozwinięciu.