NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ XXVI OMM 2020 KRAŚNIK

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Kraśnika, gdzie dziś młodzi fighterzy zawalczą o finał XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Kadeci potrafią zadziwić pojedynkami, a do tego na sali obecny jest cały czas trener kadry Krzysztof Szot, marzący o godnych następcach Mistrza Henryka Średnickiego, a może po latach Belgrad okaże się przychylny i marzenia się spełnią? Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


WIDEO: MATEUSZ WOJTASIŃSKI vs DAMIAN MICHULSKI (-63kg)

Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) to aktualny wicemistrz Polski w gronie seniorów w wadze -57kg. Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski wystartował jednak w limicie -63kg. Pokonując wczoraj Damiana Michulskiego wszedł do strefy medalowej. Dzisiejszy półfinał Wojtasiński vs Durkacz zapowiada się bardzo ciekawie.NA ŻYWO: MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI - FINAŁ

Pięściarskie zakończenie weekendu - nadajemy z Krakowa, gdzie rozpoczęły się finałowe starcia Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim. Zestawienie walk i wyniki na bieżąco w rozwinięciu. Gośćmi w naszym studiu będą organizatorzy i ludzie, dzięki którym reaktywowano boks w Nowej Hucie, a poprowadzi je sędzia zawodowy Włodzimierz Kromka. Do pełni pięściarskich emocji dojdzie pożegnanie z amatorskim ringiem Sebastiana Rembeckiego.


NA ŻYWO: MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI 2020

No i ruszyliśmy - witamy na Mistrzostwa Małopolski, a do tego jeszcze w 70 rocznicę 'Hutnika'. Zobaczmy i posłuchajmy - bo komentować będzie sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka, a jego gościem m.in. Mariusz 'Wiking' Wach. Zestawienie walk w rozwinięciu.


RYSZARD LEWICKI vs RAFAŁ WOŁCZECKI - FINAŁ MP 2019 (-75kg)

Pojutrze na zawodowym ringu zadebiutuje Rafał Wołczecki, aktualny mistrz Polski wagi średniej młodzieżowców i wicemistrz Polski seniorów. W obu przypadkach w finałach spotykał się z Ryszardem Lewickim. Na młodzieżówce wygrał właśnie Wołczecki, lecz w finale seniorów nieznacznie lepszy był Lewicki. I właśnie ten pojedynek finałowy z Opola prezentujemy Wam poniżej.


WIDEO: WALKA DAMIAN KNYBA vs RADOSŁAW WICHER (+91kg)

Damian Knyba (+91kg) to aktualny mistrz Polski młodzieżowców i brązowy medalista w gronie seniorów, oczywiście w wadze super ciężkiej. W miniony weekend wystąpił w memoriale im. Zygmunta Krygiera. Spotkał się z Radosławem Wicherem, którego pokonał przez RSCI w drugiej rundzie. Prezentujemy Wam nagranie z tego pojedynku.