WIDEO: WALKA ŻOKIROW vs HURTADO (+92 kg)

Jachongir Żokirow (+92 kg) trzy lata temu gościł w Polsce i został młodzieżowym mistrzem świata wagi super ciężkiej, stając się naturalnym następcą Bachodira Żałołowa. Po drodze odprawił między innymi przed czasem Marlona Hurtado, a my teraz prezentujemy Wam ten pojedynek na naszym kanale.

NA ŻYWO: AK CHAMPION FIGHT NIGHT III

Zapraszamy na trzecią odsłonę gali Fight Night III w Głogowie Małopolskim. Zaczynamy walkami boksu olimpijskiego, które zobaczycie na naszym kanale YT, a na pozostała część gali - formuły Kickboxing i MMA - zainteresowani taką formą rywalizacji mogą przenieść się na siostrzany kanał Sporty-Walki.org.NA ŻYWO: FINAŁ TURNIEJU IM. TEDDY PIETRZYKOWSKIEGO

Wszystkim kibicom znana jest historia pięściarza z Auschwitz, a przybliżona dzięki ekranizacji pt. 'Mistrz'. Czas upamiętnić to Mazowieckim turniejem imienia Tadeusza 'TEDDY' Pietrzykowskiego - pisaliśmy o bokserze, który bił nazistów w obozie zagłady, dając nadzieję na przetrwanie. Zestawienie walk w rozwinięciu.
NA ŻYWO: WARSAW BOXING CUP - TORWAR

Dzień zaczęliśmy zmaganiami w Gdańsku, a zaraz potem wystartowaliśmy relacją z jubileuszowej edycji Międzynarodowego Grand Prix, by łagodnie przejść do walk na ringu w Warszawie. Zapraszamy do hali Legia Fight Club przy Łazienkowskiej.
NA ZYWO: VII MP OPOLSZCZYZNY i ŁAPY BOXING NIGHT 3

Zapraszamy do Prudnika, gdzie po walkach podczas Mistrzostw Małopolski w Prudniku zobaczymy mecz pomiędzy zawodnikami klubów Polski i Czech, a w trakcie trwania wchodzimy na żywo trzecią galą w Łapach! Zestawienie walk w rozwinięciu.

NA ŻYWO: 90. WARSZAWSKA GRANDA - TORWAR

Zapraszamy na 90. edycję Warszawskiej Grandy - zaczynamy od sobotniej Warsaw Boxing CUP. W niedzielę od godz. 11:00 dalsza część walk. Zestawienie walk w rozwinięciu - zaczniemy od pojedynków Warsaw Boxing CUP, a następnie mecz międzynarodowy reprezentacji klubu z Reykjaviku, naprzeciw któremu staną zawodnicy Legia Fight Club.