LETR ZAKOŃCZYŁ SPARINGI Z PIANETĄ

Władimir Letr (5-4 2 KO) - zawodnik grupy Wschodzący Białystok Boxing Team, zakończył trzytygodniowe sesje sparingowe z Francesco Pianetą (31-1-1, 17 KO), pretendentem do pasa federacji WBA wagi ciężkiej w wersji regularnej, który za tydzień powalczy z Rusłanem Chagajewem w Magdeburu.


JOSHUA: WHYTE NIE CHCIAŁ WALCZYĆ WE WRZEŚNIU

Już 12 września na gali w Londynie mogło dojść do wyczekiwanego na Wyspach rewanżu za czasy amatorskie - starcia mistrza olimpijskiego Anthony'ego Joshuy (13-0, 13 KO) z Dillianm Whyte'em (14-0, 11 KO). Ten pierwszy zdradził jednak, że starszy rodak nie jest jeszcze gotowy do podjęcia rękawic.
WIDEO ZE SPARINGU - SĘK vs SULĘCKI

Już jutro na ringu w Monachium Dariusz Sęk (22-2-1, 7 KO) i Shefat Isufi (17-2-2, 13 KO) zmierzą się w walce o pas WBC EPBC. Zwycięzca wskoczy w ranking wagi półciężkiej, więc dla Polaka to bardzo ważny występ. Z kolei Maciej Sulęcki (20-0, 5 KO) kolejny pojedynek stoczy 14 sierpnia w Newark, choć nadal nie wie jeszcze z kim. Obaj pięściarze - na co dzień bliscy kumple, sparowali z sobą w ostatnich dniach w Warszawie. Teraz prezentujemy Wam urywki tych sparingów w ramach rozgrzewki przed walkami jednego i drugiego.


RUSIEWICZ: CIEŚLAKA STAĆ NA WYGRANĄ NAWET PRZED CZASEM

- Moim zdaniem Michał jest w stanie wygrać z Finem nawet przed końcowym gongiem, ale pod jednym warunkiem, że będzie boksował mądrze, konsekwentnie i nie będzie starał się za wszelką cenę ubić swojego rywala - uważa Łukasz Rusiewcz (19-20, 10 KO), niedawny sparingpartner Jarno Rosberga (18-1-1, 8 KO), czyli najbliższego przeciwnika Michała Cieślaka (8-0, 4 KO).

MISZKIŃ-OPALACH NA POLSAT BOXING NIGHT?

Coraz więcej mówi się o walce Macieja Miszkina (17-3, 4 KO) z Przemysławem Opalachem (17-2, 15 KO) na wrześniowej gali Polsat Boxing Night. - Musimy zweryfikować kategorię super średnią w Polsce. Kto z Was za walką Miszkiń vs Opalach na PBN? Co na to Maciek i Przemek? - zapytał dziś rano na Twitterze dziennikarz Polsatu Mateusz Borek.


WAŻENIE: OPALACH vs FERIZOVIĆ

Już za kilka godzin w Lesznie rozpocznie się gala, gdzie głównym daniem będzie starcie Przemysława Opalacha (17-2, 15 KO) z Naserem Ferizoviciem (4-0, 4 KO). Podczas wczorajszej ceremonii ważenia Polak zanotował 80,7 kg, natomiast Holender 85 kg. Zobaczcie teraz film z tej ceremonii.


KLICZKO-FURY: HEARN CHCE WZIĄĆ UDZIAŁ W PRZETARGU

Promotorzy Władimira Kliczki (64-3, 53 KO) i Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO) przygotowują się do poniedziałkowego przetargu, który wyłoni organizatora walki o mistrzostwo wagi ciężkiej, ale muszą się liczyć z jeszcze jednym poważnym graczem. Chęć wzięcia udziału w przetargu wyraził niezwiązany umową z żadnym z tych zawodników Eddie Hearn.
MŁODZIŃSKI: ŻAL? TO MAŁO POWIEDZIANE!

Kamil Młodziński (6-0-1, 4 KO) po kilku sukcesach w boksie amatorskim na zawodostwo przeszedł w grudniu 2010 roku. Profesjonalna kariera Polaka trwała jednak tylko półtora roku. Polak (były trzykrotny mistrz Polski) od kilku lat nie może porozumieć się z dotychczasowym promotorem, dobrze znanym polskim kibicom Krzysztofem Zbarskim. I wszystko na to wskazuje, że do czasu wygaśnięcia kontraktu Kamila w ringu nie zobaczymy. A czas płynie...


WYNIKI WAŻENIA Z LESZNA

Dzień przed galą Mercedes-Benz Frączak Boxing Night w Lesznie przeprowadzono ważenie zawodników. Poza trójką fighterów, którzy nie zdołali przybyć na ważenie, wszyscy pozostali zaprezentowali się przed widzami.
PETER FURY: HAYE OSZALAŁ

Na zaczepki Davida Haye'a (26-2, 24 KO) szybko odpowiedział obóz Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO). - Ten facet nie jest już od dawna taką gwiazdą, za jaką sam się uważa - ripostuje Peter Fury, wujek i trener angielskiego olbrzyma.