WIDEO: ADAM KULIK TKO 1 AMADEUSZ RADOMSKI (+91kg)

Adam Kulik (KS PACO Lublin) to nowa siła w polskiej wadze super ciężkiej. Pięściarz z Lublina robi stałe postępy, w zeszłym roku zdobył srebro Mistrzostw Polski, a teraz wygrał właśnie Puchar Polski Seniorów. W finale pokonał Amadeusza Radomskiego w zaledwie minutę. Zobaczcie 'Godzillę' w akcji.







WASZYM ZDANIEM: PACQUIAO vs BRONER

Kiedy do ringu wchodzi mistrz świata w ośmiu kategoriach wagowych, nie wypada spać! Za kilka godzin w Las Vegas znamienity Manny Pacquiao (60-7-2, 38 KO) mierząc się z krnąbrnym Adrienem Bronerem (33-3-1, 24 KO) postara się udowodnić, że mimo 40 lat na karku nadal jest jednym z najlepszych pięściarzy globu. A to jest temat dla Was - kibiców!








KRYSTIAN KAŻYSZKA: 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH DLA ZWYCIĘZCY!

Krystian Każyszka wyszedł z bardzo ciekawą inicjatywą. 100 tysięcy złotych plus kontrakt z jego grupą Rocky Boxing Night - oto nagroda dla zwycięzcy ośmioosobowego turnieju w wadze ciężkiej. Z nowym promotorem na naszym rynku porozmawialiśmy również o niedoszłej walce Nikodema Jeżewskiego (16-0-1, 9 KO) z Adamem Balskim oraz najbliższej przyszłości Jeżewskiego. Więcej w wywiadzie. Zapraszamy!