ARREOLA DLA WILDERA?

Pomimo słabych występów w ostatnim czasie Chris Arreola (36-4-1, 31 KO) jest w tej chwili głównym kandydatem do starcia z Deontayem Wilderem (36-0, 35 KO) o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.


WASHINGTON LICZY NA WALKĘ Z WILDEREM

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że Gerald Washington (17-0-1, 11 KO) jest jednym ze sparingpartnerów Dominica Breazeale'a (17-0, 15 KO) podczas jego przygotowań do walki o pas IBF w wadze ciężkiej z Anthonym Joshuą (16-0, 16 KO). Ale Washington jest przekonany, że wkrótce może doczekać się swojej mistrzowskiej szansy.


LUCIAN BUTE WPADŁ NA DOPINGU PO WALCE Z JACKIEM

Pod koniec kwietnia Lucian Bute (32-3-1, 25 KO) zremisował walkę o pas WBC kategorii super średniej z Badou Jackiem (20-1-2, 12 KO). Większość obserwatorów była zdania, że Rumun i tak powinien być zadowolony z punktacji, tymczasem teraz okazało się jeszcze, że wpadł na badaniach antydopingowych!


FOTORELACJA: KLICZKO TRENUJE DO REWANŻU Z FURYM

Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) nie ukrywa nawet, że porażka w pierwszej walce z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) dodała mu brakującej ostatnio motywacji. Teraz wszystko się zmieniło i dyktujący warunki w królewskiej kategorii przez dekadę Ukrainiec znów pracuje jak za dawnych lat. Rewanż już 9 lipca w Manchesterze. Poniżej krótka fotorelacja z ostatniego treningu Kliczki.

WIDEO: KOWNACKI I HRYNIUK PO WCZORAJSZYM SPARINGU

Roger Hryniuk to czołowy zawodnik wagi super ciężkiej na naszym podwórku w boksie olimpijskim, zaś Adam Kownacki (13-0, 10 KO) to jeden z liderów polskiej wagi ciężkiej wśród zawodowców. Wczoraj obaj panowie spotkali się, wymienili kilka uwag i przesparowali sześć rund. Sparing ten zaprezentujemy Wam w niedzielę rano, teraz natomiast zapraszamy do wysłuchania naszego wywiadu z oboma zawodnikami tuż po zakończeniu wczorajszego treningu.


DURAN WIERZY W MOSLEYA

Przypadkowe spotkanie i wspólny trening dwóch legend sprawiły, że nieoczekiwanie w narożniku Shane'a Mosleya (49-9-1, 41 KO) stoi teraz "Kamienna Pięść", Roberto Duran. W najbliższą sobotę "Słodki" zaatakuje Davida Avanesyana (21-1-1, 11 KO) i należący do niego pas federacji WBA wagi półśredniej w wersji tymczasowej.

PROWODNIKOW OBIECUJE WOJNĘ Z MOLINĄ

Rusłan Prowodnikow (25-4, 18 KO) i John Molina Jr (28-6, 23 KO) zaprezentowali swoją formę na treningu medialnym przed walką, która 11 czerwca odbędzie się w Veronie. Obaj pięściarze są pewni siebie i zapowiadają emocje w ringu.


FURY vs KLICZKO II: AGIT KABAYEL SPARINGPARTNEREM TYSONA

Agit Kabayel (14-0, 11 KO) na stałe zapisał się w historii... polskiego boksu zawodowego. Bo to właśnie on zadał najszybszy nokaut, jaki kiedykolwiek widzieliśmy na naszych ringach, gdy pierwszym ciosem odprawił Władimira Letra. Dlaczego o nim piszemy? Bo właśnie on przybył na obóz Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO), gdzie będzie sparował z mistrzem świata wagi ciężkiej przed zaplanowanym rewanżem z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Ale skorzysta na tym nie tylko Fury, ponieważ Kabayel ma już zakontraktowany bój z innym zawodnikiem mierzącym ponad dwa metry, Christianem Lewandowskim (9-0, 9 KO). Poniżej przypominamy Wam krótką robotę Niemca na opolskim ringu.