PEREZ: CZEGO BY JENNINGS NIE ZROBIŁ, Z KLICZKĄ NIE WYGRA

W lipcu ubiegłego roku Mike Perez (20-1-1, 12 KO) miał okazję bliżej poznać Bryanta Jenningsa (19-0, 10 KO). Dzisiaj, właśnie w oparciu o dwunastorundowe, przegrane przez siebie spotkanie, stwierdza, że Amerykanin nie ma atutów, aby zagrozić Władimirowi Kliczce (63-3, 53 KO), z którym skrzyżuje rękawice 25 kwietnia w Nowym Jorku.
ANGULO PRACUJE JUŻ PRZED POWROTEM

Alfredo Angulo (22-5, 18 KO) swego czasu siał postrach wśród rywali. Dziś wydaje się już chyba mocno porozbijany, ale pomimo tego faktu oraz trzech kolejnych porażek nadal wzbudza zainteresowanie kibiców. Popularny "Perro" przymierzany jest już do powrotu między liny.


RIOS GROMI KRYTYKÓW: NAUCZCIE SIĘ CZEGOŚ O BOKSIE!

Brandon Rios (33-2-1, 24 KO) zdemolował Mike'a Alvarado (34-4, 23 KO), rozstrzygając jedną z najciekawszych trylogii ostatnich lat na swoją korzyść. "Bam Bam" miał też wiadomość dla wszystkich krytyków, którzy skreślali go przed tym pojedynkiem. - Pier***cie się i nauczcie się najpierw czegoś o boksie, skur*****! - grzmiał były mistrz świata wagi lekkiej.WIDEO: MIELEWCZYK vs ABRAMENKA

W sobotni wieczór w Tczewie odbyła się piąta edycja gali EbroGym Fight Night organizowana przez grupę Thunder Promotions. W głównej walce wieczoru Damian Mielewczyk (5-0, 5 KO) pokonał przed czasem Aliaksandra Abramenkę (17-46-1, 6 KO) z Białorusi. Prezentujemy Wam teraz zapis wideo z tego pojedynku.


LUDZIOM WILDERA NIE SPIESZY SIĘ DO WIELKICH WALK

Deontay Wilder (33-0, 32 KO) już teraz chciałby największych walk, z Władimirem Kliczką (63-3, 53 KO) na czele, jednak obóz nowego mistrza WBC w wadze ciężkiej jest ostrożniejszy w planowaniu przyszłości Amerykanina. Shelly Finkel, jeden z jego menedżerów, podkreśla, iż pośpiech w przypadku 29-latka nie jest wskazany.


ESPINOZA: ARUM MOŻE WSZYSTKO ZAPRZEPAŚCIĆ

Bob Arum, promotor Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO), powtarza od jakiegoś czasu w mediach, że ze strony jego i jego boksera wszystko jest już załatwione i do zorganizowania wielkiej walki potrzebna jest tylko zgoda Floyda Mayweathera Jr (47-0, 26 KO). Szef sportu w telewizji Showtime oskarża tymczasem promotora o kłamstwa i mówi, że tego typu wypowiedziami może poważnie zaszkodzić ciągle trwającym negocjacjom.
CHAVEZ: SPRAWDZĘ GOŁOWKINA W RINGU

Julio Cesar Chavez Jr (48-1-1, 32 KO) ma przed sobą walkę z Andrzejem Fonfarą (26-3, 15 KO), ale pewny zwycięstwa Meksykanin powoli myśli już o kolejnych, większych nazwiskach. Wśród nich jest mający opinię najbardziej unikanego pięściarza świata Giennadij Gołowkin (31-0, 28 KO).WYNIKI EBROGYM FIGHT NIGHT V

Wczoraj w Tczewie odbyła się piąta edycja gali EbroGym Fight Night organizowana przez grupę Thunder Promotions. W walce wieczoru Damian Mielewczyk (5-0, 5 KO) pokonał przed czasem Aliaksandra Abramenkę (17-46-1, 6 KO) z Białorusi.
RIOS PRZEJECHAŁ SIĘ PO ALVARADO

Trzecia walka pomiędzy Brandonem Riosem (33-2-1, 24 KO) a Mike'em Alvarado (34-4, 23 KO) okazała się najbardziej jednostronna. Podopieczny Roberta Garcii udowodnił swą wyższość w tej trylogii i znów będzie się liczył w stawce wagi półśredniej.

RIOS vs ALVARADO, CZYLI OSTATNI AKORD TRYLOGII

Może Mike Alvarado (34-3, 23 KO) i Brandon Rios (32-2-1, 23 KO) nie są teraz w gronie najlepszych pięściarzy na świecie, bo obaj z trzech ostatnich swoich walk przegrali po dwie, nie walczą o żaden pas, ale mimo to ich pojedynek zapowiada się na jedną z najciekawszych walk w pierwszym kwartale tego roku.

RĘKAWICE ALEGO Z REWANŻU Z LISTONEM IDĄ NA SPRZEDAŻ

Prawdziwa gratka dla kibiców boksu, którzy mają zacięcie kolekcjonerskie i "trochę" odłożonego grosza. Z okazji pięćdziesiątej rocznicy jednej z najsłynniejszych walk w dziejach pięściarstwa, drugiego starcia Muhammada Alego z Sonnym Listonem, na aukcji w Nowym Jorku będzie można kupić rękawice, w których walczył "Największy". Cena ma przekroczyć milion dolarów.OBÓZ BETERBIJEWA ODMÓWIŁ WALKI Z CHILEMBĄ

Nie dojdzie do walki pnącego się w rankingach wagi półciężkiej Artura Beterbijewa (7-0, 7 KO) z Isaaciem Chilembą (23-2-2, 10 KO). Pojedynek miał być częścią marcowej gali Kowaliow-Pascal, jednak promotor Rosjanina uznał, że pięściarz z Malawi nie stanowiłby dla niego wystarczającego wyzwania.
W MARCU JUBILEUSZOWA SETNA GALA GRUPY SES

Prowadzona przez Ulfa Steinfortha grupa bokserska SES Boxing w tym roku obchodzić będzie 15-lecie istnienia. To jednak nie wszystko, ponieważ czeka ich jeszcze jednak jeden jubileuszowy moment. Albowiem najbliższa gala niemieckiej stajni, która odbędzie się 7 marca w Magdeburgu będzie setną w całej jej historii. Na niej dowiemy się również o telewizyjnym porozumieniu z platformą MDR Network.