17 WRZEŚNIA ARSLAN-SEFERI ORAZ HAMMER

Timur Stark (7-2, 6 KO), znany wcześniej jako Timur Musafarov, swego czasu nieźle pogonił Denisa Bojcowa oraz Erkana Tepera. Ostatnio miał długą przerwę, ale wrócił szybkim zwycięstwem i 17 września spotka się z Christianem Hammerem (19-4, 11 KO).SANTA CRUZ: ZROBIMY Z FRAMPTONEM WOJNĘ

W nocy z soboty na niedzielę na Brooklynie Leo Santa Cruz (32-0-1, 18 KO) będzie bronić tytułu WBA Super w wadze piórkowej w konfrontacji ze zunifikowanym mistrzem dywizji super koguciej Carlem Framptonem (22-0, 14 KO). Pięściarze mają już za sobą ostatnią konferencję prasową.
WAKACYJNY JOSHUA

Przy bardzo napiętym grafiku w ostatnim roku Anthony Joshua (17-0, 17 KO) w końcu wziął urlop. Kolejna walka dopiero w listopadzie, a on na dobrą sprawę po raz pierwszy od poprzednich igrzysk cztery lata temu wziął na wstrzymanie.


STEVENSON: NIE MRUGAJCIE!

Mistrz WBC w wadze półciężkiej Adonis Stevenson (27-1, 22 KO) oraz Thomas Williams Jr (20-1, 14 KO) spotkali się na ostatniej konferencji prasowej przed pojedynkiem, który w nocy z piątku na sobotę odbędzie się w Quebecu.


BYŁY MISTRZ ŚWIATA RYWALEM ADAMA BALSKIEGO?

W swojej siódmej walce na zawodowych ringach Adam Balski (6-0, 5 KO) prawdopodobnie spotka się z byłym mistrzem świata wagi junior ciężkiej. Jego nazwisko już wkrótce ogłosi promotor Mariusz Grabowski. Walka odbędzie się 24 września na gali grupy Tymex Boxing Promotion w Kaliszu.