KRZYSZTOF ZIMNOCH: OSTATNIO BARDZO SIĘ WYCISZYŁEM

- W czwartek zrobiłem ostatni sparing, a teraz już tylko luźne treningi. We wtorek planujemy ostatni. W środę pojawię się w Polsce, bo dzień później czeka mnie trening medialny. Zrobię walkę z cieniem, chwilę tarczy, ale oczywiście nie pokażę wszystkiego, co chciałbym pokazać w walce - mówi Krzysztof Zimnoch (18-0-1, 12 KO), który w najbliższą sobotę spotka się w Legionowie z Mike'em Mollo (20-5-1, 12 KO).


MARIUSZ WACH WRÓCI W MAJU

To już pewne. Pół roku po nieudanej wyprawie do Rosji i porażce z Aleksandrem Powietkinem, między linami znów zaprezentuje się Mariusz Wach (31-2, 17 KO). Były pretendent do trzech pasów królewskiej kategorii zaboksuje 14 maja podczas gali w Kędzierzynie Koźlu.


GRANAT I HAMMER POZNALI RYWALI

Adrian Granat (10-0, 9 KO) ostatnio szybko kończy swoje walki, dlatego jego promotorzy na siłę szukają dla tego szwedzkiego olbrzyma rywali, którzy słyną z odporności na ciosy i raczej łatwo się nie przewracają. I znaleźli, nawet dwóch.


FROCH: KAŻDEGO DNIA MYŚLĘ O POWROCIE, ALE JESTEM REALISTĄ

Carl Froch (33-2, 24 KO) osiągnął w wadze super średniej praktycznie wszystko i odszedł w glorii chwały. Co prawda po wygranym rewanżu z Georgem Grovesem wydawało się, że jeszcze stoczy kilka walk, lecz zabrakło mu już motywacji i ostatecznie zawiesił rękawice na kołku. Jadowita "Kobra" z Nottingham przyznaje jednak, że często nawiedzają go myśli o powrocie i trudno jest mu wytrzymać na sportowej emeryturze.


WYGRANA BOCIAŃSKIEGO

Głównym wydarzeniem gali "Golden Team Explosion 5" w Nowym Sączu był pojedynek zawodowy w kategorii super średniej. A w nim Daniel Bociański (4-0, 1 KO) - zawodnik stajni Fight Events, pokonał Josefa Obeslo (6-27-3, 4 KO).
KOLEJNY ZAWODOWY SPRAWDZIAN BOCIAŃSKIEGO

Dziś transmisja gali Golden Team Explosion V, dla kibiców przygotowano dziesięć pojedynków - główną atrakcją wieczoru będzie zawodowy występ na dystansie czterech rund miejscowego Daniela Bociańskiego (3-0, 1 KO). Pięściarz kategorii super średniej skrzyżuje rękawice z Czechem Josefem Obeslo (6-26-3, 4 KO).