LEŚNIAK O REWANŻU Z WRZESIŃSKIM: PODWÓJNA MOTYWACJA

- Pierwsza walka w ogóle nie powinna się odbyć. Przystąpiłem do niej z kontuzją łękotki, co uniemożliwiało mi odpowiednią pracę na nogach. W dużej mierze dlatego przegrałem - przekonuje Michał Leśniak (5-1, 2 KO), który rok temu przegrał z Damianem Wrzesińskim (10-0-1, 4 KO), ale już 4 marca w Dzierżoniowie stanie przed szansą zrewanżowania się koledze z grupy Tymex Boxing Promotion.
EUBANK JR DO DeGALE'A: WYBIJĘ CI RESZTĘ ZĘBÓW

Chris Eubank Jr (23-1, 18 KO) nie przebiera w słowach i jest równie kontrowersyjny, jak jego sławny ojciec. Wygląda jednak na to, że już na dobre zadomowił się w limicie kategorii super średniej, bo przestał ostatnio mówić o Gołowkinie, a więcej czasu poświęca na przykład Jamesowi DeGale'owi (23-1-1, 14 KO).


LARA CHCIAŁBY UNIFIKACYJNEJ WALKI Z JERMELLEM CHARLO

Nie jest tajemnicą, że mistrz świata federacji WBA w wadze junior średniej Erislandy Lara (24-2-2, 14 KO) od dawna zabiega o starcia z Gennadijem Gołowkinem i Saulem Alvarezem. Szanse jednak na sfinalizowanie którejś z tych potyczek przynajmniej w najbliższym czasie wydają się znikome, dlatego też Kubańczyk postanowił obrać sobie nowy cel.


GARGULA W SOBOTĘ ZABOKSUJE Z NIEPOKONANYM RYWALEM

- W zeszłą środę dostałem oficjalne potwierdzenie, że boksuję w sobotę. Już wcześniej miałem informacje o tym starcie, ale czekałem na oficjalnie wieści. Sumiennie trenowałem - uspokaja Tomasz Gargula (18-4-1, 5 KO), który w najbliższą sobotę w Danii skrzyżuje rękawice z Niemcem Stefanem Haertelem (12-0). Dla Polaka będzie to pierwszy tegoroczny występ.CHISORA NALEGA NA REWANŻ: WHYTE MOŻE SOBIE CO NAJWYŻEJ POMARZYĆ

Dillian Whyte (20-1, 15 KO) zawakował tytuł mistrza Wielkiej Brytanii, licząc na walkę z Deontayem WIlderem (37-0, 36 KO). Mistrz świata wagi ciężkiej póki co spotka się z Andrzejem Wawrzykiem (33-1, 19 KO), a potem też będzie prawdopodobnie zajęty. Okazję tę wykorzystuje Dereck Chisora (26-7, 18 KO), który po kapitalnym boju pod koniec zeszłego roku przegrał z "Łajdakiem" z Brixton i domaga się teraz rewanżu.

ŚWIADOMIE, ALE... NIEŚWIADOMIE

Podczas programu Puncher po raz pierwszy oficjalnie głos w sprawie dopingu zabrał Michał Cieślak (15-0, 11 KO). Z jednej strony potwierdził, że przyjął zakazane substancje, a z drugiej dodał, że zrobił to nieświadomie, gdyż... nie sprawdził, czy to zakazana substancja, czy nie.