ARUM: WILDER NIE MA PRAWA DO TRZECIEJ WALKI Z FURYM

Były mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) wciąż oskarża swojego lutowego pogromcę i obecnego czempiona Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) o spisek i domaga się trzeciej walki, do której według promotorów Brytyjczyka stracił prawo. Amerykanin wszedł na drogę prawną, ale Bob Arum jest pewien, że racja leży po stronie mistrza.
WAŻENIE: JAN LODZIK vs DAMIAN TYMOSZ

Jan Lodzik (3-0, 1 KO) i Damian Tymosz (4-0-1, 2 KO) mają coś do udowodnienia. W świecie boksu jeszcze nie są postaciami pierwszoplanowymi, lecz zwycięzca jutrzejszej walki na Polsat Boxing Night zrobi poważny krok w górę. Ich motywację widać było zresztą podczas ważenia.


HEARN: CIEŚLAK KANDYDATEM NUMER JEDEN DO WALKI Z OKOLIEM

Promotor Lawrence'a Okoliego (14-0, 11 KO) - szef grupy Matchroom Eddie Hearn - stwierdził, że najpoważniejszym kandydatem do walki z Brytyjczykiem 12 grudnia jest Michał Cieślak (19-1, 13 KO), który walczy jutro z Taylorem Mabiką w Warszawie na gali PBN. Jeżeli wygra, mógłby zastąpić Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO), którego występ uniemożliwił koronawirus.
YARDE ZAPOWIADA NOKAUT NA ARTHURZE

Po dobrej, choć przegranej walce z Siergiejem Kowaliowem o pas WBO wagi półciężkiej Anthony Yarde (20-1, 19 KO) odbudował się dwoma zwycięstwami przed czasem. Jutro znów trudne zadanie przed nim - starcie z Lyndonem Arthurem (17-0, 12 KO), mistrzem Wspólnoty Brytyjskiej.


JUSTIS HUNI ZNÓW WYGRYWA PRZED CZASEM

Justis Huni (2-0, 2 KO) był już Wam na naszych łamach szeroko prezentowany. Wszak jest to jeden z najciekawszych młodych zawodników i jeden z kandydatów do złota olimpijskiego oraz pasów w gronie zawodowców. A on udowadnia kolejnymi startami, że warto mieć na niego oko.