USYK CHCE JOSHUY PO WALCE Z BELLEW

Aleksander Usyk (15-0, 11 KO) nie ukrywa, że zgodził się pozostać w wadze junior ciężkiej i wziąć pojedynek z Tonym Bellew (30-2-1, 20 KO), aby za sprawą wygranej zagwarantować sobie konfrontację ze zunifikowanym mistrzem kategorii ciężkiej Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO).CHUDECKI O ROZWOJU SWOJEJ AKADEMII ORAZ NOWYM PROJEKCIE

Krzysztof Chudecki od kilku lat nie jest już pięściarzem zawodowym, ale prężnie działa w boksie jako trener i prowadzący Akademię Boksu w Poznaniu. 13 października w Klubie Muzycznym B17 w stolicy Wielkopolski zorganizuje wraz ze swoim wspólnikiem Extra Galę Poznań Fight Night. Będzie to sportowo-klubowa edycja - boks połączony z muzyką. Sportowe emocje z show. O nowym projekcie Chudecki opowiedział w rozmowie z Bokser.org.
PROMOTOR RZADKIEWICZ: W ANGLII PIĘŚCIARZE SPRZEDAJĄ MNÓSTWO BILETÓW

Włodzimierz Rzadkiewicz jest szefem stajni Ring Club Professional, który 9 września w Poznaniu zorganizował galę, podczas której w walce wieczoru skrzyżowali rękawice Aleksander Strecki oraz Bartłomiej Grafka. Na jego wcześniejszej imprezie swój pojedynek stoczył także Patryk Szymański. Po ważeniu przed galą porozmawialiśmy z nim o bokserskim biznesie - między innymi o sprzedaży biletów przez zawodników boksu i innych sztuk walki, promocji w social mediach, kartach walk, boksie kobiet.BELLEW: TO MOJA OSTATNIA WALKA - USYK: ON STANOWI SPORE WYZWANIE

Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) znów będzie startował z pozycji przegranego, ale on już przecież wiele razy udowadniał, że nie można go lekceważyć. Już 10 listopada w Manchesterze starcie bombardiera z Liverpoolu z absolutnym królem kategorii cruiser, mistrzem świata WBC/WBA/WBO/IBF Aleksandrem Usykiem (15-0, 11 KO). Dziś panowie znów stanęli twarzą w twarz podczas konferencji prasowej promującej to wydarzenie.
GRZEGORZ PROKSA O REWANŻU GOŁOWKINA Z CANELO I POWROCIE NA RING

Grzegorz Proksa (29-4, 21 KO) na własnej skórze przekonał się o sile ciosów Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO). Kazach jednak w zeszłym tygodniu przegrał w rewanżu z Saulem Alvarezem (50-1-2, 34 KO). Co o tym werdykcie myśli Proksa? Co porabia na co dzień i czy utrzymuje się w formie? Kiedy powrót? O tym wszystkim porozmawialiśmy z Grześkiem przy okazji piątkowej gali w Jastrzębiu-Zdroju. Zapraszamy!