WEGNER JUŻ TRENUJE Z PULEWEM POD WALKĘ Z JOSHUĄ

Berlin  przykład, że potrzeba matką wynalazku. Podczas gdy trener Ulli Wegner dochodzi jeszcze do pełni formy po złamaniu szyjki kości udowej, już przygotowuje w Klinice Rehabilitacyjnej Hoppegarten swojego podopiecznego Kubrata Pulewa (28-1, 14 KO), który pomimo panującej pandemii koronawirusa ma stanąć do walki z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO).
BANKS W NAROŻNIKU BADOU JACKA

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że w maju Badou Jack (22-3-3, 13 KO) stanie przed szansą zrewanżowania się Jeanowi Pascalowi (35-6-1, 20 KO). Ta walka została skasowana na jakiś czas, ale Szwed poczynił zmiany w swoim zespole.
BRAHMER NIE SKŁADA BRONI: CHCĘ PO RAZ TRZECI ZOSTAĆ MISTRZEM ŚWIATA

Jurgen Brahmer (52-3, 38 KO) przez trudny charakter i liczne problemy z prawem nigdy nie spełnił do końca pokładanych w nim nadziei, ale i tak dwukrotnie został mistrzem świata wagi półciężkiej. W ostatnim czasie poważnie rozmyślał nad odwieszeniem rękawic na kołku, ale postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę, pomimo iż za pół roku będzie obchodził 42. urodziny.
MOJE 15 RUND: ALEKSY KUZIEMSKI

Był medalistą Mistrzostw Świata i Europy. Reprezentował nasz kraj na igrzyskach olimpijskich. W gronie zawodowców dwukrotnie dostąpił zaszczytu walki o mistrzostwo świata wagi półciężkiej. Prezentujemy Wam kolejną odsłonę naszego cyklu 'Moje 15 rund'. Tym razem naszym gościem jest Aleksy Kuziemski (23-5, 7 KO).


MALIGNAGGI: FURY JEST NAJLEPSZY, POKONA JOSHUĘ

Były mistrz świata Paul Malignaggi jest obecnie cenionym ekspertem telewizyjnym. Szczególnie ceni mistrza świata WBC wagi ciężkiej, Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), na którego stawia w walce unifikacyjnej z czempionem IBF, WBA i WBO, Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO). Nie wydaje się, by starcie Brytyjczyków miało dojść do skutku w tym roku (z powodu pandemii koronawirusa przesunięta jest już walka Fury vs Wilder III), ale sam temat fascynuje.


KLASYK NA KWARANTANNĘ OD FRANKA WARRENA: BENN vs McCLELLAN

By umilić kibicom boksu kwarantannę w okresie koronawirusa, grupa Queensberry Promotions udostępnia walki ze swojego archiwum. Dziś kultowy klasyk o tragicznych konsekwencjach: zwycięstwo mistrza świata WBC wagi super średniej Nigela Benna nad Geraldem McClellanem w 1995 roku w Londynie. Amerykański król nokautu doznał w tym pojedynku urazu mózgu i został sparaliżowany. Wspominajmy więc, warto z wielu względów, m.in. dlatego, że cały dochód z wyświetleń walki na Youtube zostanie przeznaczony na pomoc dla McClellana.