SYROWATKA vs CHUDECKI: SPOTKANIE FACE TO FACE

W umownym limicie 63 kilogramów - tuż przed Adamkiem i Szpilką, do ringu w Krakowie wyjdą Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) oraz Michał Syrowatka (10-0, 2 KO). Wczoraj stanęli oko w oko podczas konferencji prasowej promującej galę Polsat Boxing Night - zobaczcie ich "face-2-face".


KOSTECKI vs SOŁDRA: NIE SPOJRZELI SOBIE W OCZY

Powróćmy jeszcze na moment do wczorajszej konferencji prasowej promującej galę Polsat Boxing Night. Jedną z atrakcji tego wieczoru będzie powrót po długiej przerwie Dawida Kosteckiego (39-1, 25 KO), który w umownym limicie zmierzy się z Andrzejem Sołdrą (10-1-1, 5 KO). Zobaczcie jak wyglądało ich "potyczka" oko w oko, choć w rzeczywistości wzrokiem raczej się nie spotkali.
ROACH JAK ZWYKLE LICZY NA NOKAUT

Słynny Freddie Roach od dawna marzy o tym, by Manny Pacquiao (56-5-2, 38 KO) zanotował pierwszy od 2009 roku nokaut. Kolejna okazja nadarzy się 22 listopada w Makau, gdzie "Pacman" zmierzy się z niepokonanym Chrisem Algierim (20-0, 8 KO).
MURRAY W LIMICIE - WYNIKI WAŻENIA Z MONTE CARLO

Martin Murray (28-1-1, 12 KO) jest najpoważniejszym kandydatem do lutowej konfrontacji z Giennadijem Gołowkinem (31-0, 28 KO), ale żeby doszło do tego pojedynku, najpierw jutro w Monte Carlo będzie musiał odprawić Domenico Spadę (39-5, 19 KO). Dziś obaj panowie spotkali się podczas ceremonii ważenia.MICHAŁ ŻEROMIŃSKI O WALCE Z MAĆCEM PODCZAS PBN

Zarówno Michał Żeromiński (7-1, 1 KO) jak i Łukasz Maciec (21-2-1, 5 KO)  jego rywal podczas zaplanowanej na 8 listopada w Krakowie gali Polsat Boxing Night, byli bardzo pewni swego podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej ten wieczór. Teraz zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z Żeromińskim, oczywiście na temat zbliżającej się walki.

MACIEJ SULĘCKI O STARCIU Z PROKSĄ

Na dwa tygodnie przed galą Polsat Boxing Night pewny siebie Maciej Sulęcki (18-0, 3 KO) nadal pozostaje przy swoim i twierdzi, że to on wyjdzie zwycięsko z potyczki z Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO). Zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z podopiecznym Andrzeja Gmitruka.

STEVENSON WRACA 19 GRUDNIA

Nie 20, jak do niedawna zakładano, a 19 grudnia między liny ponownie wejdzie mistrz świata WBC w wadze półciężkiej Adonis Stevenson (24-1, 20 KO). Kanadyjczyk poinformował o dacie powrotu za pośrednictwem mediów społecznościowych.


WIDEO: ADAMEK I SZPILKA OKO W OKO

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) i Artur Szpilka (16-1, 12 KO) spotkali się dziś w Krakowie na konferencji prasowej promującej ich walkę 8 listopada. Popatrzyli sobie również głęboko w oczy - zobaczcie jak na 16 dni przed pojedynkiem wyglądało ich "Face2Face".WIDEO: PROKSA I SULĘCKI TWARZĄ W TWARZ

Starcie Macieja Sulęckiego (18-0, 3 KO) z dwukrotnym mistrzem Europy - Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO), może okazać się w rzeczywistości hitem gali Polsat Boxing Night. Dziś obaj panowie spotkali się podczas konferencji prasowej i głęboko popatrzyli w oczy. Zobaczcie jak wyglądają przy sobie i ile w rzeczywistości będzie ich dzieliło centymetrów.


47. URODZINY GERALDA McCLELLANA

23 października 1967 roku w mieście Freeport w stanie Illinois urodził się Gerald McClellan (31-3, 29 KO). Ten niesamowity czempion wciąż określany jest przez ekspertów i kibiców jako jeden z najlepszych bombardierów ostatnich lat. Niestety popularny niegdyś "G Man" stał się nieszczęśliwą ofiarą sportu, który przyniósł mu sławę, pieniądze i który był jego pasją.
GEORGE GROVES POZNAŁ RYWALA

George Groves (20-2, 15 KO) oficjalnie został dziś zatwierdzony do programu gali w Liverpoolu 22 listopada. Panujący mistrz Europy kategorii super średniej spotka się z Denisem Douglinem (17-3, 10 KO), a stawką ich konfrontacji będzie pas WBC Silver.