BUTOWICZ: TALAREK TO NAJLEPSZY ŚREDNI W POLSCE, POKONA SZEREMETĘ

- Rekordy nie boksują. Moim zdaniem to właśnie Robert jest na dzień dzisiejszy, nie licząc oczywiście Maćka Sulęckiego, który boksuje w Ameryce, numerem jeden w wadze średniej - przekonuje Irek Butowicz, promotor Roberta Talarka (15-12-2, 9 KO), który wczoraj wieczorem w wielkim stylu ograł i zastopował w drugiej rundzie Sebastiana Skrzypczyńskiego.


MAŁE PIĘŚCI: TANIEC Z SZABLAMI (ZAPOWIEDŹ I KONKURS)

Nie zginęła jeszcze Ukraina, ni chwała, ni wolność/Jeszcze się do nas uśmiechnie los, bracia młodzi/Nasi wrogowie zginą jak rosa na słońcu/Zapanujemy nad naszymi ziemiami/Duszę i ciało oddamy za wolność/Pokażemy, że jesteśmy z kozackiego rodu... Zawodowe kozactwo poczyna sobie coraz śmielej, atakując szczyty list P4P. W kolejnym odcinku skupimy się na boksie Ołeksandra Usyka, fenomenie opisywanym w ostatnich dniach przez koneserów pięściarstwa z całego świata.

BRODNICKA BEZ PRZESZKÓD WYGRYWA Z TERASZWILI

Walka bez historii. W pojedynku wieczoru gali w Kaliszu Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) pokonała zdecydowanie na punkty po ośmiu rundach Lelę Teraszwili (7-4-2, 3 KO). Mistrzyni Europy wagi lekkiej nie zachwyciła, ale nie miała problemów z pokonaniem Gruzinki i teraz przyszedł czas na obronę tytułu w listopadowym występie z Anitą Torti.


WYGRANE POLAKÓW NA GALI W POZNANIU

Podczas dzisiejszej gali w Poznaniu miejscowi pięściarze Damian Wrzesiński (10-0-1, 4 KO), Mariusz Biskupski (22-43-2, 8 KO) i Sylwester Walczak (5-23-2, 0 KO) wygrali swoje walki z zagranicznymi rywalami. Wszystkie pojedynki odbyły się na dystansie czterech rund i zakończyły werdyktami punktowymi.


KOLEJNA 'CZASÓWKA' BALSKIEGO

Nie mogło być inaczej. Adam Balski (7-0, 6 KO) na własnym terenie w Kaliszu pokonał przed czasem w piątej rundzie byłego mistrza świata wagi junior ciężkiej w wersji tymczasowej Walerego Brudowa (43-10, 29 KO) podczas trwającej właśnie w tym mieście gali boksu.


PARZĘCZEWSKI PRZEZ NOKAUT

Podczas trwającej gali w Kaliszu Robert Parzęczewski (14-1, 8 KO) znokautował w czwartej rundzie Bekę Aduaszwilego (18-6, 8 KO). Pięściarz z Częstochowy nie dał żadnych szans rywalowi z Gruzji, który w ciągu kilku rund przyjął mnóstwo uderzeń od Polaka.