WIDEO: MARCIN SIWY SZYKUJE SIĘ DO WALKI ZE SPROTTEM

Jak już wiecie od wczoraj, Marcin Siwy (15-0, 6 KO) w kolejnym występie 5 listopada w Łomiankach spotka się z Michaelem Sprottem (42-26, 17 KO). Do niedawna Marcin nie wiedział jeszcze, kto stanie naprzeciw niego, ale do tej daty trenuje już od dłuższego czasu. A my prezentujemy Wam urywki jednego z takich treningów.


ANDY RUIZ JR: PARKER NIE LUBI, KIEDY JEST W ODWROCIE

Andy Ruiz Jr (29-0, 19 KO) spotka się 10 grudnia w Auckland w Nowej Zelandii z tamtejszym Josephem Parkerem (21-0, 18 KO). Lepszy z tej dwójki zagarnie wakujący pas mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO. Obaj kiedyś z sobą sparowali i na podstawie tych sparingów Meksykanin wysnuł tezę, że to on będzie faworytem za kilka tygodni, gdy obaj pojawią się już między linami.PROMOTOR ZIMNOCHA CHĘTNY NA WALKĘ Z WAWRZYKIEM!

Tomasz Babiloński - promotor Krzysztofa Zimnocha (20-1-1, 13 KO) i organizator wczorajszej gali w Wieliczce, nie zamierza długo czekać ze sprawdzeniem swojego podopiecznego. Plany ma ambitne i już wkrótce chciałby skonfrontować "ciężkiego" z Białegostoku z innym znanym Polakiem, Andrzejem Wawrzykiem (33-1, 19 KO).


DĄBROWSKI ZREWANŻOWAŁ SIĘ MATYJI!

Dla obu była to trudna walka od strony mentalnej. Marek Matyja (11-1, 4 KO) wracał po blisko rocznej przerwie, natomiast Norbert Dąbrowski (19-5-1, 7 KO) nie zaznał znaczącego sukcesu od półtora roku, kiedy pokonał Roberta Talarka. Dziś jednak przełamał słabszą passę i mimo wszystko niespodziewanie wypunktował podopiecznego Fiodora Łapina.MICHAEL SPROTT DLA MARCINA SIWEGO

Doświadczony Michael Sprott (42-26, 17 KO) boksował z czołówką wagi ciężkiej na całym świecie. Na zakończenie kariery zawita również w Polsce. Już 5 listopada podczas gali w Łomiankach przetestuje Marcina Siwego (15-0, 6 KO).


WPADKA KOPYTKA

Nie udał się Krzysztofowi Kopytkowi (12-1, 2 KO) awans do wagi średniej. Trochę niedoceniany Mykola Vovk (12-1, 8 KO) zadał mu pierwszą porażkę w karierze.
COTTO OTWARTY NA REWANŻ Z CANELO

Miguel Cotto (40-5, 33 KO) nie zamyka drzwi przed ewentualnym rewanżem z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO). Podczas pobytu w Portoryko, gdzie poleciał odebrać pas WBO w kategorii junior średniej, Meksykanin stwierdził, że kolejna walka z "Junito" byłaby dla niego zaszczytem.


ŁASZCZYK-GUDEL: PRZYGOTOWANIA PIOTRA GUDELA (WIDEO)

Piotr Gudel (5-1-1) i Kamil Łaszczyk (22-0, 8 KO) to najlepsi polscy pięściarze najlżejszych kategorii. Obaj doskonale się znają i bardzo lubią, ale dziś w ringu w Wieliczce boksować będą na poważnie, bo obaj mają sporo do stracenia. Wyraźnym faworytem wydaje się Kamil, lecz Piotr nie zamierza oddać łatwo pola. Poniżej prezentujemy Wam wideo z jego przygotowań do tego pojedynku.
WIDEO: TOMASZ TURKOWSKI TRENUJE PRZED DEBIUTEM

Tomasz Turkowski to menadżer między innymi takich zawodników jak Maciej Sulęcki, Norbert Dąbrowski czy Kamil Gardzielik. Ale dziś zabawi się trochę i wcieli w postać zawodowego boksera. Podczas gali w Wieliczce zadebiutuje na ringach zawodowych starciem w kategorii super średniej. Prezentujemy Wam fragmenty z jego przygotowań.BROWNE ŻĄDA WIĘCEJ PIENIĘDZY, KTO WIĘC DLA KLICZKI OPCJĄ REZERWOWĄ

Federacja World Boxing Association już w czwartek miała przedstawić ostateczną decyzją, czy ewentualna walka Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) mogłaby rozegrać się o wakujący pas WBA. Wszystko odroczono najpierw na wczoraj, a gdy przyszło co do czego, ogłoszono, że decyzja zostanie podjęta dopiero dziś wieczorem.