SIDORENKO: WYGRAŁABYM Z PIĄTKOWSKĄ I BRODNICKĄ

Już w ostatni weekend lutego odbędzie się kolejna gala z cyklu BudWeld Boxing Night. Po raz kolejny boks zawodowy zawita do Radomia. Jednym z pojedynków tego wieczoru będzie starcie siedmiokrotnej mistrzyni Ukrainy - Saszy Sidorenko (2-0), z niedawną rywalką Ewy Brodnickiej, Włoszką Monicą Gentili (4-4, 1 KO).


FOTORELACJA: BRODNICKA vs PHILIPS

W sobotni wieczór Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO) osiągnęła życiowy sukces. Pokonując po trudnej walce Elfi Philips (6-3-3, 2 KO) zdobyła wakujący tytuł mistrzyni Europy wagi lekkiej. Teraz powracamy do tego pojedynku obszerną fotorelacją.


WIDEO: AGNIESZKA RYLIK O MOŻLIWEJ WALCE POŻEGNALNEJ

Agnieszka Rylik (17-1, 11 KO) była swego czasu pierwszą damą polskiego boksu. Na sportowej emeryturze jest już od dekady, choć jak sami widzicie, jako kobieta prezentuje się nadal wyśmienicie. Niedawno powstał pomysł, by dawna mistrzyni oficjalnie pożegnała się z kibicami choćby pokazowym pojedynkiem. Co myśli o tym sama zainteresowana? Z panią Agnieszką porozmawialiśmy w sobotni wieczór podczas gali w Łomiankach.


SASZA SIDORENKO: CHCĘ JAK NAJSZYBCIEJ WALCZYĆ Z PIĄTKOWSKĄ

- Chciałabym jak najszybciej spotkać się z Ewą Piątkowską - nie ukrywa Sasza Sidorenko (2-0), która w sobotni wieczór pokonała gorszą technicznie, za to bardzo ambitną Karinę Kopińską. - To wciąż nie jest to, czego od siebie oczekuję, ale jeszcze dwie walki i powinnam być w najlepszej formie - dodała. Posłuchajcie co powiedziała nam tuż po zejściu z ringu.

EFEKTOWNA I SZYBKA SIDORENKO

W drugim pojedynku pań gali w Łomiankach Oleksandra "Sasza" Sidoreno (2-0) wypunktowała stosunkiem 60:54 u wszystkich sędziów Karinę Kopińską (4-10-3, 1 KO). Werdykt nie pozostawiał wątpliwości, przeważała nowa zawodniczka stajni Mariusza Grabowskiego, ale rywalka dzielnie atakowała do samego końca.
WAŻENIE: SIDORENKO vs KOPIŃSKA

59,9 kg zanotowała podczas dzisiejszej ceremonii ważenia Oleksandra "Sasza" Sidorenko (1-0). Jej rywalka - Karina Kopińska (4-9-3, 1 KO), okazała się nieznacznie cięższa (60,1 kg). Zobaczcie jak obie urodziwe panie prezentowały się podczas oficjalnej wagi.


WAŻENIE: BRODNICKA vs PHILIPS

60,6 kg zanotował podczas dzisiejszej ceremonii ważenia Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO). Jej rywalka - Elfi Philips (6-2-3, 2 KO), okazałą się nieznacznie lżejsza, notując 60,45 kg. Przypomnijmy, iż lepsza z tej dwójki sięgnie po wakujący tytuł mistrzyni Europy kategorii lekkiej. Poniżej wideo z ważenia.


BRODNICKA-PHILIPS: ZA NAMI TRENING MEDIALNY

Za nami trening medialny przed sobotnią galą w Łomiankach. Publiczności zaprezentowały się panie - Karolina Łukasik (11-1, 3 KO), "Sasza" Sidoreno (1-0) oraz Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO) z rywalką - Elfi Philips (6-2-3, 2 KO). Przypomnijmy, że ich starcie ma podwójną stawkę, gdyż zwyciężczyni zagarnie wakujący tytuł mistrzyni Europy w wadze lekkiej.

EWA BRODNICKA O PRZYGOTOWANIACH DO WALKI Z PHILIPS

Już za niespełna dwa tygodnie Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO) zmierzy się z Belgijką Elfi Philips (6-2-3, 2 KO). Zwyciężczyni zabierze z sobą do domu wakujący tytuł mistrzyni Europy wagi lekkiej. Polka na finiszu przygotowań wyleciała za ocean na sparingi, ale my złapaliśmy ją jeszcze tuż przed podróżą do USA. Zapraszamy.


EWA PIĄTKOWSKA: SPODZIEWAŁAM SIĘ TRUDNIEJSZEJ WALKI

- Nastawiałam się na wojnę, której nie było. Liczyłam na to, że moja rywalka postawi wyżej poprzeczkę, jednak tak się nie stało - nie ukrywa świeżo upieczona mistrzyni Europy, Ewa Piątkowska (8-1, 4 KO), która w miniony piątek na gali w Rzeszowie sięgnęła po ten prestiżowy tytuł pokonując jednogłośnie na punkty Niemkę Marie Riederer (15-4-1, 10 KO).


KAROLINA ŁUKASIK PRZED GALĄ W ŁOMIANKACH

Karolina Łukasik (11-1, 3 KO) będzie jedną z gwiazd zaplanowanej na 19 grudnia gali w Łomiankach. Przy okazji tego startu nasza była mistrzyni sparuje między innymi z Saszą Sidorenko. O przygotowaniach oraz samym starcie porozmawialiśmy z Karoliną kilka dni temu - zapraszamy.

KONFERENCJA PRASOWA PRZED GALĄ W ŁOMIANKACH

Jak już zapewne dobrze wiecie, 19 grudnia odbędzie się gala Budweld Boxing Night w Łomiankach, podczas której Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO) stanie przed szansą wywalczenia tytułu mistrzyni Europy wagi lekkiej, mierząc się z Belgijką Elfi Philips (6-2-3, 2 KO). Ponadto Sasza Sidorenko (1-0) skrzyżuje rękawice z Kariną Kopińską (4-9-3, 1 KO), a na ringu zameldują się również Karolina Łukasik (11-1, 3 KO), Nikodem Jeżewski (11-0-1, 6 KO), Robert Parzęczewski (9-1, 4 KO) czy Marcin Brzeski (7-0, 5 KO). Za nami konferencja prasowa promująca to wydarzenie - zapraszamy.


ZŁOTO I SREBRO W TAMPERE

W trzydniowym turnieju (20-22.11.2015) Tampere - mamy polski akcent medalowy. Kinga Siwa w kategorii 60kg, na wejście w turniejowe cykle po dłuższej przerwie od razu sięgnęła po złoto. Kolega z drużyny - Adrian Kowal wraca z Finlandii ze srebrnym medalem. Informacje w rozwinięciu.


SIDORENKO SPOTKA SIĘ Z KOPIŃSKĄ

Już od dawna Wam przypominamy, że 19 grudnia przy okazji gali w Łomiankach, swój drugi zawodowy występ, a pierwszy pod banderą stajni Tymex Boxing Promotion, stoczy Sasza Sidorenko (1-0). Teraz ta urocza zawodniczka poznała nazwisko rywalki.