MEDALISTKI VII PUCHARU POLSKI JUNIOREK 2016

Prezentujemy zawodniczki, które stanęły na podium VII Pucharu Polski Juniorek (29.09.-02.10.2016) w Grudziądzu. Jedyny kontrowersyjny werdykt miał miejsce w starciu kategorii (-69kg), kiedy to rękawice skrzyżowały Aleksandra Kłonowska (Start Włocławek) i Olga Moczała (Skorpion Szczecin). Brak utytułowanych zawodniczek na zawodach w Grudziądzu, wykorzystały te mniej znane, mając okazję pokazać się na ważnej imprezie dały pokaz zróżnicowanych umiejętności - z korzyścią dla kibiców. Zapis pozostałych walk finałowych w rozwinięciu.


EWA PIĄTKOWSKA ZAKOŃCZYŁA PRZYGOTOWANIA DO WALKI ŻYCIA

- Wczoraj zrobiłam ostatni sparing. Jestem zadowolona i gotowa do mojej walki życia - mówi Ewa Piątkowska (9-1, 4 KO), która dokładnie za tydzień na ringu w Gdańsku stanie przed historyczną szansą wywalczenia jako pierwsza Polka mistrzowskiego pasa federacji WBC. Naprzeciw podopiecznej Andrzeja Gmitruka stanie Amerykanka polskiego pochodzenia, Aleksandra Magdziak Lopes (16-3-2, 1 KO).WYNIKI WALK FINAŁOWYCH XI MMŚ 2016

Prezentujemy wyniki i zdjęcia finalistek XI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie, które od czterech dni zagrzewały kibiców piękniejszej strony pięściarstwa na Hali Sportowej 'Jasna 31' w Gliwicach. Przyjdzie zapewne czas, że impreza o tak wielkim rozmachu znajdzie się nie tylko w naszym Kalendarzu Kibica, ale w oficjalnym kalendarzu EUBC, a być może Światowej Federacji Boksu Olimpijskiego - tego życzymy Miastu Gliwice.


NA ŻYWO: FINAŁ XI MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW ŚLĄSKA

Dziś większość szykuje się do nauki, ale są wśród nich tacy, którzy chcą się już dziś sprawdzić. W samo południe ruszyły Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, a od 16:00 w Gliwicach walczą zawodniczki z siedmiu krajów o miano Międzynarodowej Mistrzyni w jedenastej edycji Śląskiego Turnieju. Zestawienie walk w rozwinięciu.


FOTORELACJA: PÓŁFINAŁ SENIOREK XI MMŚ 2016

Zapraszamy do obejrzenia zatrzymanych w kadrze akcji w pojedynkach półfinałowych seniorek na XI Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska Kobiet (31.08.-03.09.2016) Gliwice. Gdzieś tam wśród tych młodych dziewcząt, przewinie się jak 'Kolos Rodyjski' Mariusz Wach, który zagościł na imprezie boksu kobiecego.


WYNIKI PÓŁFINAŁOWYCH WALK SENIOREK XI MMŚ 2016

Emocje półfinałowych rywalizacji kobiet w XI Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska za nami. Jutro wielki finał od godziny 16:00, a że kadetki i juniorki dały przykład wspaniałych umiejętności to możemy się spodziewać pięknego boksu. W rozwinięciu zdjęcia i wyniki oraz zestawienie par finałowych.
WIDEO: ELŻBIETA WÓJCIK vs KATARINA CSICSAIOVA

Na rozgrzewkę przed dzisiejszymi walkami seniorek prezentujemy rozruch po długiej przerwie naszej złotej Eli Wójcik, która zadeklarowała nie tylko w słowach, ale i w czynach chęć powrotu do boksowania na poważnych imprezach w kraju i za granicą, o czym powiedziała nam w wywiadzie. Zapraszamy do obejrzenia walki - tym bardziej, że dziś w pojedynku wieczoru zobaczymy Ją w walce z Love Holgersson (Szwecja).


WYNIKI WALK TRZECIEGO DNIA XI MMŚ 2016

Coraz ciekawszy boks można zaobserwować wśród kobiet. Dzisiejsze starcia najmłodszych przedstawicielek trudnej sztuki na pięści to dowodzą, że mimo wieku są nad wyraz dojrzałe pięściarsko. Prezentujemy wszystkie wyniki i zdjęcia zwycięzców. Zapraszamy na serie wieczorną od godz. 17:00, kiedy to zobaczymy już seniorki.
XI MMŚ 2016: NATALIA WOJDAK vs. PAULINA NOWAK

Zapowiedź tego co będzie nas czekać w trzecim dniu XI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska (31.08.-03.09.2016). Prezentujemy polsko-polski pojedynek, a jakże zacięty. Naprzeciw siebie Natalia Wojdak (Copacabana Konin) i Paulina Nowak (Adrenalina Wrocław) - zdaniem komentatora, sędziego boksu zawodowego, Włodzimierza Kromki, należały się wielkie brawa za postawę w ringu i obydwie zasłużyły obydwie na zwycięstwo, ale ręka - w wymownym geście - podniesiona przez sędziego będzie tylko jednej zawodniczki. Zestawienie par kolejnego dnia rywalizacji w rozwinięciu.


ELŻBIETA WÓJCIK NA FALI - WYNIKI ĆWIERĆFINAŁÓW Z GLIWIC

Taki doping i taką atmosferę jaką stworzyli dziś kibice w hali przy ul. Jasnej 31 to warto zobaczyć i poczuć - oczywiście wszystko za sprawą bardzo dobrze prezentujących się zawodniczek i ładnych walk z podsumowującym występem, troszkę jakby jeszcze spiętej po długiej nieobecności, Elżbiety Wójcik, która w wywiadzie zaraz po walce zadeklarowała, że dołoży starań, aby na kolejnych igrzyskach w Tokio zabłysnąć w pełnym tego słowa znaczeniu - 'Medalem na piersi'.ZAPROSZENIE NA ĆWIERĆFINAŁY XI MMŚ 2016

Zapraszamy na dzisiejsze ćwierćfinały XI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie (31.08.-03.09.2016) Gliwice. Po wczorajszych walkach eliminacyjnych możemy spodziewać się ciekawych pojedynków (zestawienie par w rozwinięciu) już od godziny 17:00, ale wcześniej nastąpi oficjalne otwarcie przez Prezydenta Zygmunta Frankiewicza oraz prezentacja wszystkich uczestników.