LEKCJA POKORY HANNY SOLECKIEJ

Hanna Solecka z Skorpiona Szczecin w czasie młodzieżowych mistrzostw Polski zaliczana była do faworytek imprezy, jednocześnie najbardziej utytułowanych pięściarek. W dorobku ma tytuły mistrzyni świata juniorek młodszych i mistrzyni Europy. Jest także aktualną złotą medalistką krajowego czempionatu seniorek. Trudna przeprawa w finale i złoty krążek wydaje się być jeszcze cenniejszy - zapraszamy do wywiadu.
PBN: EWA BRODNICKA PO ZWYCIĘSTWIE NAD PIĄTKOWSKĄ

Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO) już na samym początku po mocnym lewym sierpowym przeciwniczki zapoznała się z matą ringu w Atlas Arenie w Łodzi. Ale szybko doszła do siebie, narzuciła swój styl i po zażartych ośmiu rundach zwyciężyła stosunkiem głosów dwa do jednego. Posłuchajcie co powiedziała tuż po zejściu do szatni.PBN: WYGRANA BRODNICKIEJ

Przed walką było dużo emocji, może nawet za dużo. Na szczęście w ringu również ich nie zabrakło. Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO) była liczona, ale wstała i pokonała Ewę Piątkowską (7-1, 4 KO).


Z ARCHIWUM BOKSER.ORG: SPARING BRODNICKA-PIĄTKOWSKA!

Wielu stawia sobie pytanie - Brodnicka czy Piątkowska? My Wam już podpowiadaliśmy dwa i pół roku temu! Obejrzyjcie sparing tuż przed wspólnym startem zawodniczek w Pionkach i na bazie tych kilku minut może zmienicie zdanie, a może tylko się w nim utwierdzicie. Na podgrzanie atmosfery przypominamy - sparing Brodnicka vs Piątkowska!BRODNICKA-PIĄTKOWSKA: BRODNICKA NA TARCZY ŁUKASIK

Sporo złych emocji narosło wokół współpracy Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) z Karoliną Łukasik, o co pretensje miała dzisiejsza rywalka tej pierwszej - Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO). Przed emocjami związanymi z galą Polsat Boxing Night zapraszamy Was do obejrzenia ostatniego treningu Brodnickiej i jej tarczy z nową trenerką.
GRABOWSKI: TO JUŻ ROBI SIĘ KOMEDIA

- To już robi się komiczne. Nie dość, że druga strona kłamie, to jeszcze tak sprytnie odwraca kota ogonem, że ktoś nie będący w temacie "od środka" ma wrażenie, że to my tak naprawdę coś kombinujemy. A prawda jest zupełnie inna - nie ukrywa złości Mariusz Grabowski, promotor Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO), która jutro ma skrzyżować rękawice z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO).

WIDEO: FIDURA vs CZAJKOWSKA

W Gliwicach trwają X Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska, gdzie pojawiło się 12 ekip z całego świata. Wśród tak bogatej obsady nie zabrakło naszej faworytki do startu w IO Rio 2015 Lidii Fidury. W Walce ćwierćfinałowej zawodniczka GUKS Carbo Gliwice skrzyżowała rękawicę z Magdalena Czajkowską (KKS Sporty Walki Poznań). Prezentujemy Wam ten pojedynek - retransmisję z całego dnia możecie obejrzeć w poprzednich artykułach. Ze względu na liczną obsadę organizator przesunął start półfinałowych potyczek na godzinę 10:00. Zapraszamy na bezpośredni przekaz z Gliwickiej hali przy ul. Jasnej 31


NA ŻYWO: X MMŚ 2015 - ĆWIERĆFINAŁ SENIOREK

Druga seria pojedynków ćwierćfinałowych X Międzynarodowych Mistrzostw Śląska to już same starcia seniorek, zapraszamy do oglądania bezpośredniej relacji z Hali przy ulicy Jasnej 31 w Gliwicach - startujemy od godz. 17:00. W rozwinięciu zestawienie pojedynków i wyniki - na bieżąco.
KAROLINA ŁUKASIK: BRODNICKA JEST SZYBSZA OD PIĄTKOWSKIEJ

- Piątkowska rzeczywiście bije mocno, ale jest wolniejsza i ma słabszą defensywę - uważa Karolina Łukasik, nowa trenerka Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO), która w sobotni wieczór podczas gali Polsat Boxing Night zmierzy się z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Łukasik doskonale zna obie zawodniczki, bo z oboma sparowała w przeszłości. Opowiedziała nam o swojej wizji tego pojedynku, odniosła się do zarzutów drugiego obozu o rzekome szpiegowanie, a także opowiedziała o swoich planach sportowych, bo przecież niedawno wróciła szybkim nokautem.
EWA BRODNICKA: JA NA PEWNO WYTRZYMAM CIŚNIENIE

Już za cztery dni wyczekiwana gala Polsat Boxing Night. Napięcie rośnie, ale w prasie nie mówi się wcale najwięcej o walce wieczoru, a o rywalizacji pań - Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Obie nie ukrywają już nawet wspólnej niechęci. Dziś gościliśmy na jednym z ostatnich treningów Brodnickiej. Posłuchajcie co nam powiedziała.


ZŁOTA ELA WYBIERZE BOKS ZAWODOWY ZAMIAST IGRZYSK W RIO?

19-letnia Ela Wójcik to diament polskiego boksu olimpijskiego. Przed rokiem zdobyła złoto młodzieżowych igrzysk olimpijskich, zwyciężała też w młodzieżowych mistrzostwach świata i Europy. Jej kolejnym celem miał być sukces na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro, ale nieoczekiwanie jej trener Tomasz Różański ogłosił, że "Złota Ela" przechodzi na boks zawodowy.WIDEO: FONTIJN vs MARSHALL

Holenderka Nouschka Fontijn pokazała w Warszawie bardzo dobry boks i zwyciężyła w Turnieju im. Feliksa Stamma w kategorii -75kg. W finale pokonała Savannah Marshall z Anglii na punkty. To trzeci i ostatni finał pań tej imprezy. Wkrótce przejdziemy do walk o złoto w gronie mężczyzn.