NA ŻYWO: GALA FINAŁOWA XVIII MMŚ 2023 GLIWICE

Zapraszamy na finałową galę trwającego od tygodnia Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie Olimpijskim. Zapraszamy na relację z komentarzem sędziego boksu zawodowego, który swym chłodnym okiem oceni, a także zaprosi głównych aktorów do wywiadów w naszym studio. Zestawienie walk w rozwinięciu.WYNIKI WALK XVII MMŚ 2023 GLIWICE

Za nami zmagania zawodniczek na ringu w gliwickiej hali Jasna 31 podczas Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie. Walki oscylowały w wąskim wachlarzu technicznym i naprawdę można było wyłuskać dwa trzy pojedynki, które mogły nie przypaść do wyrafinowanych gustów naszych kibiców. Zawodniczki, które się stawiły, to naprawdę czołówka światowa. Poznajmy wyniki walk.
NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

Ruszamy z bezpośrednim przekazem z 18. Międzynarodowych Mistrzostw Śląska. To turniej, który zyskał sławę na całym świecie. Zawody potrwają do sobotnich finałów w dwóch seriach. W Gliwicach stawiły się medalistki Igrzysk Olimpijskich, mistrzynie świata i Europy. Zestawienie i wyniki walk w rozwinięciu.