4 MMŚ: JUSTYNA WALAŚ TRZECIĄ POLSKĄ MEDALISTKĄ

Drugie zwycięstwo w ciągu dwóch dni odniosła Justyna Walaś (64 kg)  najbardziej utytułowana polska pięściarka, która rywalizuje w 4. Młodzieżowych Mistrzostwach Świata na Tajwanie. Dzisiaj wychowanka trenera Aleksandra Maciejowskiego z Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej pokonała bezapelacyjnie na punkty bardzo silną fizycznie Hinduskę Aakankshę Mishrę i awansowała do półfinału.EWA BRODNICKA PO WYGRANEJ NAD GENTILI

Ewa Brodnicka (8-0, 2 KO) musiała naprawdę namęczyć się w Inowrocławiu by udowodnić swoją wyższość nad agresywną Monicą Gentili (4-3, 1 KO). Teraz czeka ją zasłużony odpoczynek, a pod koniec września być może występ podczas Polsat Boxing Night. Oczywiście nie mogliśmy nie poruszyć tej kwestii rozmawiając z nią zaraz po gali - serdecznie zapraszamy.


MP SENIOREK: WALKI O BARWĘ TROFEÓW

Majówka dla seniorek rozpoczyna się pojedynkami o kolory medalowych krążków, a wszyscy wiemy jaka wielką wagę kobiety przywiązują do koloru - tym bardziej pięściarki, dlatego możemy oczekiwać ciekawych walk utytułowanych zawodniczek w dzisiejszych dwóch seriach półfinałów XV Mistrzostw Polski w Karlinie.

EWA BRODNICKA - TRENING SIŁOWY (ZAPOWIEDŹ)

Ewa Brodnicka (7-0, 2 KO) nie ukrywa, że najtrudniejsze dla niej są treningi siłowe pod okiem Krzysztofa Drzazgowskiego. Wiele powtórzeń, czasem na większych, czasem na mniejszych obciążeniach, to wielkie wyzwanie dla wielu. Wie o tym każdy, kto spróbował takiego treningu. Teraz prezentujemy Wam tylko zapowiedź, a już wkrótce zobaczycie jej łączone zajęcia z Mariuszem Wachem.
BRAEKHUS ZAWODNICZKĄ K2 PROMOTIONS

Mistrzynii WBA/WBC/IBF/WBO kategorii półśredniej Cecilla Braekhus (27-0, 7 KO) podpisała kontrakt z należącą do braci Kliczko grupy K2 Promotions. Urodzona w Kolumbii, a wychowana w Norwegii pięściarka tym samym zakończyła współpracę ze swoim wcześniejszym pracodawcą, czyli stajnią Sauerland Event.ALI-ROUSEY? DANA WHITE JEST ZA

Szef UFC Dana White jest gotowy zorganizować walkę Rondy Rousey z Lailą Ali. O pojedynku gwiazdy MMA z byłą mistrzynią boksu spekuluje się od kilkunastu dni i choć wydaje się on mało prawdopodobny, White pozostawia paniom otwartą furtkę.