SAUNDERS-MURRAY: POLKA ZAWALCZY NA GALI EDDIEGO HEARNA

Pandemia to dla wielu pięściarzy i pięściarek moment przejściowy, to czas, w których sportowo niewiele się dzieje. Nie może o tym powiedzieć Dorota Norek (6-1, 1 KO), przed którą jedno z największych wyzwań w karierze. Polka już 4 grudnia na gali Matchroom Boxing skrzyżuje rękawice z Shannon Courtenay (5-1, 2 KO). Grupa Eddiego Hearna oficjalnie potwierdziła ten pojedynek dziś na Twitterze.


LAURA GRZYB: DOŚWIADCZENIE TO JEDEN Z ATUTÓW NOWEGO TRENERA

- Praca z trenerem Piotrem Wilczewskim będzie dla mnie z wielką korzyścią. Doświadczenie aż bije od niego na odległość  mówi Laura Grzyb (4-0, 3 KO), która pod wodzą nowego szkoleniowca zadebiutuje 18 grudnia na gali Tymex Boxing Night 15. Pięściarka Tymex Boxing Promotion zmierzy się z pochodzącą z Dominikany Enerolisą De Leon (6-3-2, 2 KO). Transmisja w TVP Sport.BRODNICKA PO UTRACIE PASA: ZROBIŁAM WSZYSTKO, CO W MOJEJ MOCY

Ewie Brodnickiej (19-0, 2 KO) zabrakło wczoraj w Las Vegas 0,05 kilograma, by zmieścić się w limicie niemal 59 kilogramów (130 funtów) na ważeniu przed walką z Mikaelą Mayer (13-0, 5 KO). Tym samym Polka straciła pas mistrzyni świata WBO wagi super piórkowej, który będzie dziś mogła zdobyć jedynie Amerykanka. Brodnicka zabrała już natomiast głos po ważeniu.


MAYER: JESTEM LEPSZA OD BRODNICKIEJ W KAŻDYM ELEMENCIE

Już w najbliższą sobotę, 31 października w Las Vegas mistrzyni świata WBO wagi super piórkowej, Ewa Brodnicka (19-0, 2 KO) zmierzy się z Mikaelą Mayer (13-0, 5 KO). Amerykanka twierdzi, że jest numerem jeden swojej kategorii i zapewnia o wszechstronnym przygotowaniu na walkę z Polką. Mayer ma być w stu procentach gotowa na styl Brodnickiej i narzucić swoje warunki.

MIKAELA MAYER KRYTYKUJE EWĘ BRODNICKĄ: JEST BARDZO NAIWNA

Już za dwa tygodnie, 31 października w Las Vegas mistrzyni świata WBO wagi super piórkowej, Ewa Brodnicka (19-0, 2 KO) zmierzy się z Mikaelą Mayer (13-0, 5 KO). Amerykanka twierdzi, że Polka odznacza się wyjątkową naiwnością, gdy wskazuje na braki w boksie ćwierćfinalistki igrzysk w Rio i brązowej medalistki mistrzostw świata z 2012 roku.WAŻENIE: LAURA GRZYB vs MONICA GENTILI

Laura Grzyb (3-0, 3 KO) to nie tylko ładna buzia, ale również wysokie umiejętności bokserskie. Z kolei Monica Gentili (6-11, 1 KO) jest twarda i jako pierwsza powinna dać Laurze tak potrzebne jej rundy. Na rozgrzewkę zobaczcie jak obie panie prezentowały się dziś na ceremonii ważenia.