KRZYSZTOF DRZAZGOWSKI O WALKACH BRODNICKA vs PIĄTKOWSKA/SIDORENKO

Krzysztof Drzazgowski pomaga Piotrowi Wilczewskiemu w prowadzeniu Mariusza Wacha od strony przygotowania fizycznego, sam natomiast jest pierwszym szkoleniowcem Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) i stoi w jej narożniku. Właśnie o łączeniu tych funkcji oraz ewentualnej walce Brodnickiej z Piątkowską bądź Sidorenko na gali Polsat Boxing Night porozmawialiśmy z nim na jednym z ostatnich treningów.


WIDEO: EWA BRODNICKA I JEJ TRENING NA MIĘŚNIE BRZUCHA

Sporo szumu zrobiło się ostatnio wokół Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) przy okazji konfliktu z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Być może obie spotkają się w ostatni weekend września podczas gali Polsat Boxing Night. Póki co Brodnicka ostro pracuje na treningach i prezentujemy Wam teraz krótką migawkę z jej zajęć. Trening na mięśnie brzucha - zapraszamy.


WIDEO: EWA BRODNICKA O WALCE Z EWĄ PIĄTKOWSKĄ

Po wczorajszych kłótniach na linii Ewa Bronicka (8-0, 2 KO) - Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO), odwiedziliśmy tą pierwszą na treningu. Oczywiście nie mogliśmy sobie odpuścić porozmawiania z Brodnicką o wyczekiwanej potyczce z "Tygrysicą", a także o jej przygotowaniach do najbliższego startu.ANETA RYGIELSKA PODSUMOWUJE START W BAKU

Aneta Rygielska o starcie w I Igrzyskach Europejskich dowiedziała się dosyć niespodziewanie. Dodatkowo startowała nie w swojej, tylko wyższej kategorii, a mimo wszystko zdobyła w Baku medal! O niewątpliwie wielkim sukcesie tej młodej zawodniczki porozmawialiśmy z nią po powrocie do kraju - zapraszamy!

WIDEO: JĘDRZEJCZYK vs. SZLĘZAK

Nasze dziewczęta walczą już o kolor medali na 1. IE w Baku, a my zapraszamy na ciekawe starcie - jedynej pary utalentowanych młodych zawodniczek - jakie miało miejsce na Polskiej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Przed nami Adrianna Jędrzejczyk (RUSHH Kielce) kontra Iwona Szlęzak (Akademia Walki Warszawa).
EMOCJI WYSTARCZYŁO NA CZTERY FINAŁY

Pisaliśmy, że emocji w finałach eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Grudziądzu (11-14.06.2016) nie zabraknie, no i nie zabrakło, ale tylko na 4 pojedynki, bo pozostałe nie wyszły poza 1 rundę. Ciekawie się przedstawia boks kobiecy, a za czasów "Polskiego Papy" w boksie kobiet, sytuacja niespotykana. Prezentujemy złote medalistki grudziądzkich zawodów.

ELIMINACJE DO XXII OOM 2015 - GRUDZIĄDZ

Prawie 70 pojedynków doprowadzi do wyłonienia złotych medalistek podczas trwających eliminacji w Grudziądzu (11-14.06.2015). Najwyższe stopnie podium gwarantują starty w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Prezentujemy zawodniczki, które stanęły do rywalizacji w zawodach oraz program imprezy.WIDEO: KINGA SIWA vs. EWELINA WICHERSKA

Nietypowa lokalizacja - przy fontannie Neptuna i ciekawe pojedynki zagwarantowały wspaniałe widowisko nie tylko sympatykom pięściarstwa, ale licznie odwiedzającym to miejsce turystom. Prezentujemy jedyną walkę kobiet, która miała miejsce podczas V Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły (29-31.05.2015). Sądzimy że przyszłoroczna edycja, również będzie eksplozją wyrównanych pojedynków i prócz Kingi Siwej i Eweliny Wicherskiej zobaczymy inne pięściarki.