OTWARCIE NOWEJ SALI TRENINGOWEJ W GLIWICACH

Pięściarze, a także sympatycy boksu i trenujący rekreacyjnie tą trudna dyscyplinę mają od dziś nowe miejsce do szlifowania swych umiejętności. 21 sierpnia przy ul. Kozielskiej w Gliwicach oficjalnie oddano do użytku nowoczesną halę z ringiem. Prezentujemy krótka informację wraz z historią sukcesów opartych na starej, wyburzonej sali treningowej GUKS "CARBO" Gliwice.
PBN: EWA BRODNICKA O WALCE Z PIĄTKOWSKĄ

Po wielu miesiącach potyczki na słowa w końcu podczas gali Polsat Boxing Night przekonamy się, która z Ew jest lepsza - Brodnicka (8-0, 2 KO), czy Piątkowska (7-0, 4 KO). O przygotowaniach do tej konfrontacji porozmawialiśmy z tą pierwszą - Brodnicką. Zapraszamy.


EWA PIĄTKOWSKA: JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

- Jestem właśnie po treningu na Torwarze. Współpraca z moim nowym duetem szkoleniowym, czyli Andrzejem Gmitrukiem i Pawłem Kłakiem, układa się świetnie - twierdzi Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO), która pod koniec września podczas kolejnej edycji PBN w Łodzi zmierzy się z niegdyś dobrą koleżanką, dziś rywalką, Ewą Brodnicką (8-0, 2 KO).KRZYSZTOF DRZAZGOWSKI O WALKACH BRODNICKA vs PIĄTKOWSKA/SIDORENKO

Krzysztof Drzazgowski pomaga Piotrowi Wilczewskiemu w prowadzeniu Mariusza Wacha od strony przygotowania fizycznego, sam natomiast jest pierwszym szkoleniowcem Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) i stoi w jej narożniku. Właśnie o łączeniu tych funkcji oraz ewentualnej walce Brodnickiej z Piątkowską bądź Sidorenko na gali Polsat Boxing Night porozmawialiśmy z nim na jednym z ostatnich treningów.


WIDEO: EWA BRODNICKA I JEJ TRENING NA MIĘŚNIE BRZUCHA

Sporo szumu zrobiło się ostatnio wokół Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) przy okazji konfliktu z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Być może obie spotkają się w ostatni weekend września podczas gali Polsat Boxing Night. Póki co Brodnicka ostro pracuje na treningach i prezentujemy Wam teraz krótką migawkę z jej zajęć. Trening na mięśnie brzucha - zapraszamy.


WIDEO: EWA BRODNICKA O WALCE Z EWĄ PIĄTKOWSKĄ

Po wczorajszych kłótniach na linii Ewa Bronicka (8-0, 2 KO) - Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO), odwiedziliśmy tą pierwszą na treningu. Oczywiście nie mogliśmy sobie odpuścić porozmawiania z Brodnicką o wyczekiwanej potyczce z "Tygrysicą", a także o jej przygotowaniach do najbliższego startu.ANETA RYGIELSKA PODSUMOWUJE START W BAKU

Aneta Rygielska o starcie w I Igrzyskach Europejskich dowiedziała się dosyć niespodziewanie. Dodatkowo startowała nie w swojej, tylko wyższej kategorii, a mimo wszystko zdobyła w Baku medal! O niewątpliwie wielkim sukcesie tej młodej zawodniczki porozmawialiśmy z nią po powrocie do kraju - zapraszamy!

WIDEO: JĘDRZEJCZYK vs. SZLĘZAK

Nasze dziewczęta walczą już o kolor medali na 1. IE w Baku, a my zapraszamy na ciekawe starcie - jedynej pary utalentowanych młodych zawodniczek - jakie miało miejsce na Polskiej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Przed nami Adrianna Jędrzejczyk (RUSHH Kielce) kontra Iwona Szlęzak (Akademia Walki Warszawa).