MP SENIOREK: WALKI O BARWĘ TROFEÓW

Majówka dla seniorek rozpoczyna się pojedynkami o kolory medalowych krążków, a wszyscy wiemy jaka wielką wagę kobiety przywiązują do koloru - tym bardziej pięściarki, dlatego możemy oczekiwać ciekawych walk utytułowanych zawodniczek w dzisiejszych dwóch seriach półfinałów XV Mistrzostw Polski w Karlinie.

EWA BRODNICKA - TRENING SIŁOWY (ZAPOWIEDŹ)

Ewa Brodnicka (7-0, 2 KO) nie ukrywa, że najtrudniejsze dla niej są treningi siłowe pod okiem Krzysztofa Drzazgowskiego. Wiele powtórzeń, czasem na większych, czasem na mniejszych obciążeniach, to wielkie wyzwanie dla wielu. Wie o tym każdy, kto spróbował takiego treningu. Teraz prezentujemy Wam tylko zapowiedź, a już wkrótce zobaczycie jej łączone zajęcia z Mariuszem Wachem.
BRAEKHUS ZAWODNICZKĄ K2 PROMOTIONS

Mistrzynii WBA/WBC/IBF/WBO kategorii półśredniej Cecilla Braekhus (27-0, 7 KO) podpisała kontrakt z należącą do braci Kliczko grupy K2 Promotions. Urodzona w Kolumbii, a wychowana w Norwegii pięściarka tym samym zakończyła współpracę ze swoim wcześniejszym pracodawcą, czyli stajnią Sauerland Event.ALI-ROUSEY? DANA WHITE JEST ZA

Szef UFC Dana White jest gotowy zorganizować walkę Rondy Rousey z Lailą Ali. O pojedynku gwiazdy MMA z byłą mistrzynią boksu spekuluje się od kilkunastu dni i choć wydaje się on mało prawdopodobny, White pozostawia paniom otwartą furtkę.
EWA BRODNICKA PO ZWYCIĘSTWIE NAD CHAMIE

Zdecydowanie najlepszy pojedynek w dotychczasowej karierze stoczyła wczoraj Ewa Brodnicka (7-0, 2 KO), która zdominowała na dystansie ośmiu rund solidną przecież Ginę Chamie. Po zejściu z ringu sama zainteresowana nie ukrywała zadowolenia. Już wkrótce wyleci za ocean, ale o tym wszystkim dowiecie się z naszego wywiadu - zapraszamy.FOTORELACJA: FINAŁ XIV MP JUNIOREK - GRUDZIĄDZ

Prezentujemy fotorelację z XIV Mistrzostw Polski Juniorek, w których wystartowało 100 dziewcząt z 46 klubów. Należy zaznaczyć że najlepszą zawodniczką została Justyna Walaś (KS TSB Tarnów), a najlepszym trenerem Marcin Gruchała. Odkryciem tegorocznej edycji była Aleksandra Kondej ze Skorpiona Szczecin, a klub ten wygrał także w klasyfikacji generalnej.