ANETA RYGIELSKA PODSUMOWUJE START W BAKU

Aneta Rygielska o starcie w I Igrzyskach Europejskich dowiedziała się dosyć niespodziewanie. Dodatkowo startowała nie w swojej, tylko wyższej kategorii, a mimo wszystko zdobyła w Baku medal! O niewątpliwie wielkim sukcesie tej młodej zawodniczki porozmawialiśmy z nią po powrocie do kraju - zapraszamy!

WIDEO: JĘDRZEJCZYK vs. SZLĘZAK

Nasze dziewczęta walczą już o kolor medali na 1. IE w Baku, a my zapraszamy na ciekawe starcie - jedynej pary utalentowanych młodych zawodniczek - jakie miało miejsce na Polskiej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Przed nami Adrianna Jędrzejczyk (RUSHH Kielce) kontra Iwona Szlęzak (Akademia Walki Warszawa).
EMOCJI WYSTARCZYŁO NA CZTERY FINAŁY

Pisaliśmy, że emocji w finałach eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Grudziądzu (11-14.06.2016) nie zabraknie, no i nie zabrakło, ale tylko na 4 pojedynki, bo pozostałe nie wyszły poza 1 rundę. Ciekawie się przedstawia boks kobiecy, a za czasów "Polskiego Papy" w boksie kobiet, sytuacja niespotykana. Prezentujemy złote medalistki grudziądzkich zawodów.

ELIMINACJE DO XXII OOM 2015 - GRUDZIĄDZ

Prawie 70 pojedynków doprowadzi do wyłonienia złotych medalistek podczas trwających eliminacji w Grudziądzu (11-14.06.2015). Najwyższe stopnie podium gwarantują starty w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Prezentujemy zawodniczki, które stanęły do rywalizacji w zawodach oraz program imprezy.WIDEO: KINGA SIWA vs. EWELINA WICHERSKA

Nietypowa lokalizacja - przy fontannie Neptuna i ciekawe pojedynki zagwarantowały wspaniałe widowisko nie tylko sympatykom pięściarstwa, ale licznie odwiedzającym to miejsce turystom. Prezentujemy jedyną walkę kobiet, która miała miejsce podczas V Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły (29-31.05.2015). Sądzimy że przyszłoroczna edycja, również będzie eksplozją wyrównanych pojedynków i prócz Kingi Siwej i Eweliny Wicherskiej zobaczymy inne pięściarki.


PODSUMOWANIE IMPREZY 'BABSKIE PORUSZENIE'

Dawno nie udało się zgromadzić tyle trenujących boks kobiet w jednym miejscu, a w Gdyni owszem i to za sprawą Klubu Sportowego Bombardier, który dołączył do programu "Babskie Poruszenie" czego efektem były bezpłatne zajęcia pięściarskie w pigułce i o dziwo ze wszystkich dyscyplin to własnie boks był najbardziej obleganym elementem tego dnia. Prezentujemy kilka ujęć z imprezy.


BABSKIE PORUSZENIE W GDYNI

W Gdyni, kobiety walczą - o Siebie. Cykl bezpłatnych zajęć pod hasłem "Babskie Poruszenie". W programie aktywności takie jak np. zumba, pilates, joga, fitness itp., a do tego interesujące prelekcje dotyczące diety i zdrowia kobiet. Przyjdź i znajdź swój kobiecy przepis na życie! Zajęcia z boksu prowadzą przedstawiciele klubu "Bombardier Gdynia".


4 MMŚ: JUSTYNA WALAŚ TRZECIĄ POLSKĄ MEDALISTKĄ

Drugie zwycięstwo w ciągu dwóch dni odniosła Justyna Walaś (64 kg)  najbardziej utytułowana polska pięściarka, która rywalizuje w 4. Młodzieżowych Mistrzostwach Świata na Tajwanie. Dzisiaj wychowanka trenera Aleksandra Maciejowskiego z Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej pokonała bezapelacyjnie na punkty bardzo silną fizycznie Hinduskę Aakankshę Mishrę i awansowała do półfinału.EWA BRODNICKA PO WYGRANEJ NAD GENTILI

Ewa Brodnicka (8-0, 2 KO) musiała naprawdę namęczyć się w Inowrocławiu by udowodnić swoją wyższość nad agresywną Monicą Gentili (4-3, 1 KO). Teraz czeka ją zasłużony odpoczynek, a pod koniec września być może występ podczas Polsat Boxing Night. Oczywiście nie mogliśmy nie poruszyć tej kwestii rozmawiając z nią zaraz po gali - serdecznie zapraszamy.