ZA TRUDNY ROSYJSKI TEST

Władykaukaz. Młodzieżowe mistrzostwa Europy U-22. Po wygraniu dwóch walk Agata Kaczmarska przegrała finał, zaś Aleksandra Smuklerz także zeszła z ringu pokonana. Obie zadowoliły się srebrnymi medalami.


DWA FINAŁY POLEK

Dwie podopieczne Sławomira Żeromińskiego zawalczą o najwyższy stopień podium z reprezentantkami gospodarzy Młodzieżowych mistrzostw Europy U-22. Relacja przed finałami z dalekiego Władykaukazu.


NATALIA MARCZYKOWSKA ZA BURTĄ MME

Trwa rywalizacja o medale w europejskim czempionacie zaplecza seniorskiego boksu. Po przekonujących zwycięstwach czas na gorycz przegranej. Na placu boju, z grona biało-czerwonych, pozostały jedynie dwie zawodniczki z jednego klubu - Radomiak Radom. Trzymamy kciuki za kolory medali!


MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA - PIERWSZE MEDALE

Mamy pierwszy złoty medal podczas trwających mistrzostw Dolnego Śląska, choć komplet decydujących starć będzie miał miejsce w niedzielę od godziny 11:00, to już mogliśmy oglądać ciekawe starcie młodej adeptki pięściarstwa Wiktorii Hanczewskiej, która pokonała aktualną Mistrzynię Polski.
TRZY MEDALE SZCZECINIANEK

Polskie pięściarki powróciły z międzynarodowego turnieju kobiet Nations Cup (Sambor). Daria Parada i Wanessa Orczyk przegrały w finałach, a brąz wywalczyła Wiktoria Rogalińska. W Serbii nasze panie zaprezentowały się z dobrej strony, a turniej był jednym z etapów przygotowań do wrześniowych mistrzostw Europy.ŻAŁUJE, ŻE WYBRAŁA BOKS, DŹGNĘŁA BYŁEGO NOŻEM. OTO SYLWIA KUSIAK

W lipcu 2015 roku dowiedziała się, że chłopak ją zdradza, a potem w wyniku szamotaniny dźgnęła go nożem. Z perspektywy czasu otwarcie żałuje, że wybrała pięściarstwo. Uważa, że obecny prezes Polskiego Związku Bokserskiego jej nienawidzi. Zapraszamy do lektury obszernego wywiadu z jedną z najlepszych polskich zawodniczek, Sylwią Kusiak.


SREBRO W SILNEJ OBSADZIE

Khanty-Mansiysk. XVI World Cup of Petroleum Countiers. Pięściarka z Kielc Sandra Drabik w pokonanym polu pozostawiła Rosjanki i zakwalifikowała się do finału. Tam - jej zdaniem - przegrała niezasłużenie.


NADCHODZI CZAS POWROTU NA SALONY

Jeszcze niedawno byłam taką lokomotywą ciągnącą wagoniki - po przyjeździe z New Delhi powiedziała, Karolina Michalczuk. Czy udźwignie ciężar odpowiedzialności i doprowadzi na podium którąś z kadrowiczek podczas IO 2010 Tokio? Zapraszamy do wywiadu z trenerką kadry narodowej seniorek.NEW DELHI: DRUGA TURA DLA POLEK

Nasze reprezentantki dzielnie sobie radzą podczas trwających Mistrzostw Świata Seniorek w New Delhi, co może być przyczyną kompleksów dla męskiej części pięściarstwa amatorskiego w Polsce, bo dziewczęta eliminują w walkach o podium uznane w świecie zawodniczki.MŚ: POLKI POZNAŁY RYWALKI

Smog pokonany - Mistrzostw Świata w New Delhi rozpoczęte. Już dziś w pierwszej walce zobaczymy Kingę Szlachcic, a jak przedstawia się kompletna rozpiska walk podopiecznych selekcjonerki Polskiej Kadry - Karoliny Michalczuk - informacja w rozwinięciu.
WIDEO: EWA PIĄTKOWSKA PRZED DRUGĄ OBRONĄ PASA WBC

- Lubię rywalki idące cały czas do przodu - mówi Ewa Piątkowska (11-1, 4 KO), która dziś w Gliwicach podejdzie do drugiej obrony tytułu mistrzyni świata kategorii junior średniej federacji WBC w potyczce z Ornellą Domini (13-1, 3 KO). Z Ewą porozmawialiśmy przy okazji ceremonii ważenia - zapraszamy.NEW DELHI - DRUGA ODSŁONA

Mistrzostwa świata seniorek. Zawody odbędą się od 15-23 listopada. Na ringu w New Delhi weźmie udział siedem Polek. Najbardziej doświadczoną pięściarką jest Karolina Koszewska, która walczyła na zawodowych ringach. Pełny skład kadry w rozwinięciu.

WIDEO: EWA BRODNICKA NA TARCZY GUSA CURRENA

Ewa Brodnicka (15-0, 2 KO) jest już w Polsce. Zresztą Gus Curren również. Pierwszy etap przygotowań odbyli jednak w USA. Prezentujemy Wam krótką tarczę mistrzyni świata kategorii super piórkowej federacji WBO ze swoim trenerem. Przypomnijmy, że 26 października w Lublinie rywalką Ewy będzie Nozipho Bell (8-1-1, 3 KO).