FOTORELACJA: FINAŁ XV MP JUNIOREK 2016

Kobiety boksu - zatrzymane w kadrze ujęcia z atmosfery ringowej i wokół ringu ustawionego w Hali Sportowej przy ulicy Konarskiego 36 w Grudziądzu. Prezentujemy obszerną fotorelację z emocjonalizacjach finałów XV Indywidualnych Mistrzostw polski Juniorek (14-17.04.2016). Zapraszamy do galerii.EWA PIĄTKOWSKA: LICZĘ NA WALKĘ Z BRAEKHUS

Ewa Piątkowska (8-1, 4 KO) kolejny pojedynek stoczy 7 maja podczas gali w Tarnowie. Popularna "Tygrysica", aktualna mistrzyni Europy wagi półśredniej, ma nadzieję, że już wkrótce uda się doprowadzić do jej spotkania z najsławniejszą obecnie pięściarką, mistrzynią świata czterech najważniejszych federacji, Cecilią Braekhus (28-0, 7 KO).
EWA BRODNICKA PRZED GALĄ PBN I WALKĄ Z TORTI

Już za osiem dni podczas Polsat Boxing Night broniąca pasa mistrzyni Europy wagi lekkiej Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO) spotka się z Anitą Torti (9-5-1, 3 KO). My porozmawialiśmy z naszą zawodniczką dwa tygodnie temu, tuż przed wylotem na obóz do Niemiec, skąd Ewa wróci dopiero w trakcie świąt. Dlatego przeczekaliśmy trochę i teraz, na podgrzanie atmosfery przed PBN, prezentujemy Wam nasz wywiad. Zapraszamy.

PÓŁFINALISTKI MMP 2016 GRUDZIĄDZ

Kolejny dzień walk - rzec by można - korespondencyjnych. Po gongu sędzia zbiera kolejne pocztówki werdyktu punktowego. Trzy pojedynki na serię to jednak trochę za mało, aby wyróżniać się od gal zawodowych z "walkami kelnerów" w oczekiwaniu na finałową potyczkę. Miejmy nadzieję, że półfinały zaprezentują się nam w pełnym dystansie wyrównanych starć.SIDORENKO PO RAZ TRZECI

W starciu w wadze lekkiej pań Oleksandra Sidorenko (3-0) mierzyła się z byłą rywalką Ewy Brodnickiej, Monicą Gentili (4-5, 1 KO). Wygrała Ukrainka zamieszkała na stałe w Polsce, ale musiała wykrzesać z siebie wszystko co najlepsze, by odprawić agresywną Włoszkę.