ODCIĘCI OD ŚWIATA

Polski olimpijski boks ponownie poniósł porażkę. Tym razem organizacyjną. Z wielkim niepokojem przyjąłem wiadomość o niezakwalifikowaniu polskich pięściarzy do kolejnego sezonu zawodowej ligi Word Series of Boxing.
LIGA WSB: HUSARIA TYLKO PUNKT ZA AZERAMI

Dwunastu pięściarzy Rafako Hussars Poland wygrywało walki w sezonie 2016 w World Series of Boxing. Łącznie biało-czerwoni zdobyli 6 punktów, tylko jeden mniej od zaliczanych co roku do faworytów ligi Azerbaijan Baku Fires. Na placu boju pozostało osiem zespołów.

WSB: BOKS WRACA DO DĘBICY

Boks w najlepszym wydaniu wraca do Dębicy, dawniej ważnego ośrodka pięściarskiego na mapie kraju. 1 kwietnia odbędzie się tam mecz Rafako Hussars Poland z Argentina Condors w lidze World Series of Boxing.
LIGA WSB: ZESPÓŁ Z WENEZUELI ZASKOCZYŁ SKŁADEM

Mistrz Unii Europejskiej z 2009 roku i Mistrz Europy z 2010 Węgier Balazs Bacskai (-69kg) zadebiutuje w zespole Caciques Venezuela. Wystąpi w spotkaniu ligi WSB z Rafako Hussars Poland w Caracas. Jego rywalem będzie jeden z liderów Husarii Irlandczyk Steven Donnelly. Transmisja w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport Extra.NA RAZIE... NA WSTECZNYM

Czy odświeżona Husaria przeciwko mocnemu składowi Caciques Wenezuela jest szansą na przerwanie pasma nieznacznych porażek? Przegrywając dotychczas każdy mecz po 2:3 i gromadząc tym samym trzy punkty przed kolejnym starciem, wręcz zmusiło autora do komentarza.


WSB: KTO ZABOKSUJE PRZECIWKO HUSARZOM?

Bardzo możliwe, że w swoim najmocniejszym składzie wystąpi zespół Caciques Venezuela w meczu z Rafako Hussars Poland w lidze World Series of Boxing. Największą niewiadomą jest rywal dla Hamzy Touby w wadze -52kg. Spotkanie odbędzie się w nocy z 27 na 28 lutego w Caracas, a transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

WSB: MATEUSZ POLSKI POWALCZY W CARACAS

Rozpoczyna się seria meczów rewanżowych w lidze WSB. Pierwszym rywalem Rafako Hussars Poland będzie zespół Caciques Venezuela. Na ringu w Caracas zaprezentuje się między innymi brązowy medalista zeszłorocznych Igrzysk Europejskich, Mateusz Polski (-60kg).WSB: JABŁOŃSKI I JAKUBOWSKI ZROBILI SWOJE, ALE HUSARIA PRZEGRAŁA

Trzeci mecz drużyny Rafako Hussars Poland w rozgrywkach World Series of Boxing zakończył się trzecią porażką, na szczęście trzecią punktowaną porażką 2:3. Pięściarze Husarii wybrali się do Ameryki Południowej i przegrali z zespołem Argentina Condors. Punkty dla biało-czerwonych zdobyli aktualni wicemistrzowie Europy - Tomasz Jabłoński (-75kg) oraz Igor Jakubowski (-91kg).