SYLWIA KUSIAK Z MEDALEM ME - ZAWODY TRWAJĄ

Dobre wiadomości docierają do nas z Sofii. Chwilę przed rozpoczęciem walk seniorów w Sokółce Kinga Siwa wygrała swój pojedynek jako wstęp do drogi po złoto, a Sylwia ma już medal w kieszeni, choć apetyty na pewno są jeszcze większe. Natomiast, co ma nam do powiedzenia Kusiak przed swoim życiowym startem przeczytacie w rozwinięciu.


LEKCJA POKORY HANNY SOLECKIEJ

Hanna Solecka z Skorpiona Szczecin w czasie młodzieżowych mistrzostw Polski zaliczana była do faworytek imprezy, jednocześnie najbardziej utytułowanych pięściarek. W dorobku ma tytuły mistrzyni świata juniorek młodszych i mistrzyni Europy. Jest także aktualną złotą medalistką krajowego czempionatu seniorek. Trudna przeprawa w finale i złoty krążek wydaje się być jeszcze cenniejszy - zapraszamy do wywiadu.KAROLINA OWCZARZ: NIE WRÓCĘ NA RING

Karolina Owczarz ostatni raz wystąpiła na zawodowym ringu w marcu 2012 roku, na gali w Oświęcimiu. Od ponad roku możemy oglądać ją ponownie w pobliżu ringu, ale w zupełnie innej roli, dziennikarki stacji Polsat Sport. W rozmowie z naszym serwisem Karolina po raz pierwszy publicznie potwierdza zakończenie swojej pięściarskiej kariery, w której zdobyła mistrzostwo Polski juniorek, oraz wygrała cztery walki na zawodowym ringu.


TOMASZ RÓŻAŃSKI: POZIOM MME W ASYŻU BYŁ BARDZO WYSOKI

Po wielkim sukcesie, jakim był grad medali naszych młodych pięściarek na MME w Asyżu, porozmawialiśmy z trenerem naszej kadry Tomaszem Różańskim, o jego recepcie na dobry wynik sportowy, oraz perspektywach najbardziej utytułowanej zawodniczki z grona młodzieżowej reprezentacji, Elżbiety Wójcik (razem na zdjęciu), której teraz sekunduje w narożniku podczas Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Nankinie.


JĘDRZEJCZYK: NIE SPOCZNĘ NA LAURACH

Drugą naszą złotą medalistką na V Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Asyżu, została w gronie juniorek Adrianna Jędrzejczyk (63 kg). W wywiadzie dla bokser.org młoda pięściarka z Kielc opowiedziała o swojej drodze do medalu i współpracy z trenerem Tomaszem Różańskim.


ZAKRZEWSKA: WIERZYŁAM W MEDAL MISTRZOSTW EUROPY

Wśród 11 medali, które nasze reprezentantki przywiozły z Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Asyżu znalazły się aż trzy złote krążki, a jeden z nich zdobyła w kategorii 60 kg w gronie juniorek Weronika Zakrzewska. W wywiadzie z naszym serwisem opowiedziała o swoim sukcesie i przygodzie z boksem.


MISTRZYNI ŚWIATA SPRAWDZI POLSKI POZIOM W GRUDZIĄDZU

Elżbieta Wójcik - tegoroczna Mistrzyni Świata - odsłania kulisy sukcesu. Perła kobiecej młodości w naszej dyscyplinie będzie testowała dziewczęta, które w jej kategorii będą walczyć na Mistrzostwach Polski w Grudziądzu. Zapraszamy do krótkiego wywiadu i oczywiście na walki, aby zobaczyć na żywo, z bliska co potrafi bokserska złota perła.