EWA PIĄTKOWSKA ZAKOŃCZYŁA PRZYGOTOWANIA DO WALKI ŻYCIA

- Wczoraj zrobiłam ostatni sparing. Jestem zadowolona i gotowa do mojej walki życia - mówi Ewa Piątkowska (9-1, 4 KO), która dokładnie za tydzień na ringu w Gdańsku stanie przed historyczną szansą wywalczenia jako pierwsza Polka mistrzowskiego pasa federacji WBC. Naprzeciw podopiecznej Andrzeja Gmitruka stanie Amerykanka polskiego pochodzenia, Aleksandra Magdziak Lopes (16-3-2, 1 KO).WYNIKI WALK FINAŁOWYCH XI MMŚ 2016

Prezentujemy wyniki i zdjęcia finalistek XI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie, które od czterech dni zagrzewały kibiców piękniejszej strony pięściarstwa na Hali Sportowej 'Jasna 31' w Gliwicach. Przyjdzie zapewne czas, że impreza o tak wielkim rozmachu znajdzie się nie tylko w naszym Kalendarzu Kibica, ale w oficjalnym kalendarzu EUBC, a być może Światowej Federacji Boksu Olimpijskiego - tego życzymy Miastu Gliwice.


WYNIKI PÓŁFINAŁOWYCH WALK SENIOREK XI MMŚ 2016

Emocje półfinałowych rywalizacji kobiet w XI Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska za nami. Jutro wielki finał od godziny 16:00, a że kadetki i juniorki dały przykład wspaniałych umiejętności to możemy się spodziewać pięknego boksu. W rozwinięciu zdjęcia i wyniki oraz zestawienie par finałowych.