EWA PIĄTKOWSKA ZAKOŃCZYŁA PRZYGOTOWANIA DO WALKI ŻYCIA

- Wczoraj zrobiłam ostatni sparing. Jestem zadowolona i gotowa do mojej walki życia - mówi Ewa Piątkowska (9-1, 4 KO), która dokładnie za tydzień na ringu w Gdańsku stanie przed historyczną szansą wywalczenia jako pierwsza Polka mistrzowskiego pasa federacji WBC. Naprzeciw podopiecznej Andrzeja Gmitruka stanie Amerykanka polskiego pochodzenia, Aleksandra Magdziak Lopes (16-3-2, 1 KO).WYNIKI WALK FINAŁOWYCH XI MMŚ 2016

Prezentujemy wyniki i zdjęcia finalistek XI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie, które od czterech dni zagrzewały kibiców piękniejszej strony pięściarstwa na Hali Sportowej 'Jasna 31' w Gliwicach. Przyjdzie zapewne czas, że impreza o tak wielkim rozmachu znajdzie się nie tylko w naszym Kalendarzu Kibica, ale w oficjalnym kalendarzu EUBC, a być może Światowej Federacji Boksu Olimpijskiego - tego życzymy Miastu Gliwice.


WYNIKI PÓŁFINAŁOWYCH WALK SENIOREK XI MMŚ 2016

Emocje półfinałowych rywalizacji kobiet w XI Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska za nami. Jutro wielki finał od godziny 16:00, a że kadetki i juniorki dały przykład wspaniałych umiejętności to możemy się spodziewać pięknego boksu. W rozwinięciu zdjęcia i wyniki oraz zestawienie par finałowych.


WYNIKI WALK TRZECIEGO DNIA XI MMŚ 2016

Coraz ciekawszy boks można zaobserwować wśród kobiet. Dzisiejsze starcia najmłodszych przedstawicielek trudnej sztuki na pięści to dowodzą, że mimo wieku są nad wyraz dojrzałe pięściarsko. Prezentujemy wszystkie wyniki i zdjęcia zwycięzców. Zapraszamy na serie wieczorną od godz. 17:00, kiedy to zobaczymy już seniorki.


ELŻBIETA WÓJCIK NA FALI - WYNIKI ĆWIERĆFINAŁÓW Z GLIWIC

Taki doping i taką atmosferę jaką stworzyli dziś kibice w hali przy ul. Jasnej 31 to warto zobaczyć i poczuć - oczywiście wszystko za sprawą bardzo dobrze prezentujących się zawodniczek i ładnych walk z podsumowującym występem, troszkę jakby jeszcze spiętej po długiej nieobecności, Elżbiety Wójcik, która w wywiadzie zaraz po walce zadeklarowała, że dołoży starań, aby na kolejnych igrzyskach w Tokio zabłysnąć w pełnym tego słowa znaczeniu - 'Medalem na piersi'.ZAPOWIEDŹ - PIĘKNIEJSZA CZĘŚĆ BOKSU: XI MMŚ 2016

W najbliższym tygodniu na Gliwickim ringu zobaczymy zawodniczki z dwunastu krajów: Niemcy, Słowacja, Dania, Ghana, Serbia, Tadżykistan, Kazachstan, Szwecja, Czechy, Kosowo, Litwa i najbardziej ambitne z Polski, których nie rozleniwił nawet wakacyjny czas, a wręcz przeciwnie dał ogromny, sportowy głód bokserskiej rywalizacji. Szczegóły w rozwinięciu.