MISTRZOWSKIE ZAKOŃCZENIE KARIERY PRZEZ KAROLINĘ KOSZEWSKĄ

W wielkim stylu bogatą karierę bokserską skończyła 39-letnia Karolina Koszewska (Warszawska Szkoła Boksu). W Wałbrzychu wygrała XXI Mistrzostwa Polski, pokonując w finale Darię Paradę (Skorpion Szczecin). Pięściarka z Warszawy w swoim ostatnim występie w mistrzowskim turnieju została uznana najlepszą zawodniczką i otrzymała Złotą Odznakę Polskiego Związku Bokserskiego i nagrodę finansową.


WYNIKI TRZECIEGO DNIA XVI MMŚ 2021

Właśnie przekroczyliśmy półmetek XVI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet, które od niedzieli trwają w gliwickiej hali Jasna 31. Prezentujemy wyniki zakończonych pojedynków i zestawienie na kolejny dzień zmagań - w przypadku najmłodszej kategorii będą to juz finały. W piątek finały juniorek, a widowsko w wykonaniu seniorek w sobotni wieczór. Zapraszamy na relacje.WYNIKI WALK INAURUJĄCYCH XVI MMŚ 2021

Zakończył się pierwszy dzień zmagań podczas XVI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet. Prezentujemy wyniki i zestawienie walk drugiego dnia rywalizacji na ringu w Gliwicach. Przypomnijmy, że ekipy z 15 krajów zgłosiły swoje zawodniczki, a do rywalizacji stanęło w sumie139 pięściarek.

KAROLINA MICHALCZUK: ZWIĄZEK ZADBAŁ O NASZE PRZYGOTOWANIA

- Władze Polskiego Związku Bokserskiego zadbały, byśmy mogli w pełni zrealizować nakreślony program przygotowań, grono sponsorów na czele z firmą Suzuki czy wojskiem bardzo nas wspiera pozwalając na komfort pracy, dzięki czemu, jako sztab szkoleniowy mogliśmy się skupić na wypełnianiu swoich zadań, czego mamy efekty - mówi Karolina Michalczuk, trenerka olimpijskiej reprezentacji Polski w boksie kobiet.
PARYŻ: KOSZEWSKA GŁADKO WYGRYWA, PORAŻKA DURKACZA

Ze zmiennym szczęściem wystąpili dziś polscy reprezentanci podczas paryskiego turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Tokio. Najpierw tuż po 18. Karolina Koszewska pokonała jednogłośnie na punkty Emilię Sonvico, a kilkanaście minut później Damian Durkacz przegrał zdecydowanie z Białorusinem Dmitrijem Asanau.