LANDOWSKI BOXING NIGHT X - ZOSTAŃ OLIMPIJCZYKIEM

To już 10. edycja cieszącego się coraz większą popularnością wydarzenia, które na stałe zagościło w kalendarzu bokserskich imprez Warszawy i Mazowsza. W ringu zaprezentują się zawodnicy boksu olimpijskiego i 'koneserzy pięściarstwa' - dobrze spędzony czas w klimatycznej atmosferze dobrej pięściarskiej zabawy.


POLSKO-ANGIELSKIE STARCIA W TORUNIU

Trzynastego maja trzynasty Międzynarodowy Memoriał Makacewicza - turniej pamięci toruńskiego lekarza, wieloletniego opiekuna pięściarzy z regionu. Okazja do konfrontacji pięściarzy z Anglii i Białorusi oraz zawodników klubów z Torunia, Włocławka, Inowrocławia, Świecia, Gdyni i Starogardu Gdańskiego. Informacje w rozwinięciu.


KOLEJNE - XXXXI CZARNE DIAMENTY

Jeden z najstarszych w Polsce i najbardziej cenionych poza granicami - Międzynarodowy Turniej o Czarne Diamenty. Wcześniej gospodarzami były Katowice, Myszków, obecnie na dobre zagościł w Rybniku i wszystko wskazuje na to, że odradza się uzyskując dawny blask.


NOWY PROJEKT - PUCHAR KARPAT

Regularne starty i sukcesy sportowe zawodników uczestniczących w Międzynarodowym GP Małopolski - dobry wzorzec został powielony i kolejna cykliczna impreza ma szansę na stałe zaistnieć na pięściarskiej arenie boksu olimpijskiego. Jeszcze tylko do 9 maja trwają zapisy do nowego projektu - Międzynarodowy Puchar Karpat, informacje w rozwinięciu.
FINAŁ OŚMIU WSPANIAŁYCH

Tak jak w wywiadzie powiedział trener kadry Karol Chabros 'Jestem dumny z postawy zawodników - tych co wygrali, a także tych przegranych, bo każdy stoczył bardzo wyrównany pojedynek w międzynarodowej obsadzie'. Wyniki półfinałów i zestawienie walk finałowych.XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ im. KOPYTKA

Przyzwyczailiśmy się już do wysokiego poziomu sportowego i dużego widowiska w wykonaniu reprezentantów klubu JKB Jawor Team Jaworzno - teraz czeka na kibiców mecz z reprezentacją Lwowa (Ukraina) podczas Międzynarodowego Turnieju im. Roberta Kopytka w Jaworznie.


MEMORIAŁ BRACI OLECHÓW

Artur i Zbigniew stoczyli w sumie blisko 700 pojedynków, wygrywając prawie wszystkie. Choć jak to bracia musieli się sprawdzić ze sobą - trzy razy wygrał Zbigniew Olech. W maju zapraszamy na turniej ich imienia.


TURNIEJ W LUBANIU

W natłoku zeszłotygodniowych imprez praktycznie pominięty został ciekawy turniej w Lubaniu. Ciekawy i niespotykany był także sam projekt plakatu. Prezentujemy zawodników którzy w nim uczestniczyli i oczywiście sam plakat imprezy.WIDEO: MP JUNIORÓW 2017

Właśnie zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, a my prezentujemy Wam wszystkich finalistów w walkach na ringu w Nowej Dębie. Gościliśmy tam z kamerami nie raz, dlatego i tym razem nie mogło zabraknąć medialnej oprawy ze strony naszego serwisu. Miłego oglądania.
DRUGI DZIEŃ MPJ 2017 NOWA DĘBA

Kolejny dzień zmagań na ringu w Nowej Dębie. III serię walk rozpoczyna pretendujący na Mistrza Polski Juniorów kategorii -56kg, dobrze zapowiadający się Dominik Harwantowski. Prezentujemy rozkład całego dnia - 30 pojedynków.