EUROPA PRZED KWALIFIKACJAMI OLIMPIJSKIMI - 65 MTB W DEBRECZYNIE

55 zawodniczek i 120 zawodników rywalizowało w dniach od 8 do 12 lutego w 65. MTB im. Istvana Bocskaia w Debreczynie. Tym razem w zawodach nie brały udziału reprezentacje Polski, trenujące w Zakopanem. Nasze panie olimpijski rok rozpoczną 23 lutego startem w MTB Strandja w Sofii, gdzie zapewne przyjedzie cała europejska czołówka i kilka mocnych ekip spoza Starego Kontynentu.


TOKIO 2021: ZMIANY W SYSTEMIE KWALIFIKACJI

Zmiany w kwalifikacjach olimpijskich. Dotąd planowano na kwiecień eliminacje europejskie, czyli dokończenie zeszłorocznego turnieju w Londynie, a na czerwiec w Paryżu globalne kwalifikacje, mające być ostatnią szansą na olimpijską przepustkę. Dziś to już wszystko wygląda inaczej.MACIEJ MARCHEL ZE WSPARCIEM KNOCKOUT PROMOTIONS

Stajnia Knockout Promotions poinformowała na swoim profilu na Twitterze, że nawiązała współpracę z bardzo utalentowanym pięściarzem boksu olimpijskiego Maciejem Marchelem. - Grupa Knockout Promotions wspiera Macieja Marchela oraz trenera Piotra Jankowskiego w dążeniu do osiągnięcia najwyższych, sportowych celów! Od dzisiaj walczymy razem! - czytamy w twitterowym poście.

DIAMENTY I KAMIENIE W RĘKAWICACH - JANUSZ STABNO (#1)

Jeszcze w zeszłym roku chwaliliśmy się nawiązaniem współpracy z Januszem Stabno, byłym sędzią międzynarodowym oraz dawnym redaktorem naczelnym miesięcznika 'Bokser'. Od dziś w co drugi poniedziałek będziemy Wam prezentować artykuły Pana Janusza, który odkopie dla naszych czytelników bardzo ciekawe historie. Dziś pierwsza odsłona - zapraszamy!


VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ OTWIERA SEZON 2021

Od sześciu lat otwieramy sezon Międzynarodowym Turniejem o Puchar Burmistrza Boguchwały, który dał się już poznać, jako mocny sprawdzian zawodników chcących zaprezentować się z jak najlepszej strony, stawiając na szalę wszystkie zdobyte dotychczas umiejętności. Należy dodać, że zapowiada się jak zwykle barwny spektakl na pięści, bo udział biorą wszystkie grupy od młodzika po seniora. Zapraszamy.


PIĘŚCI ANIOŁA - PLEBISCYT

Wielka historia, na którą każdy ma wpływ dziś. Autor 'Walki o Złoto Zbigniewa Pietrzykowskiego' zachęca nas kibiców do głosowania na publikację, której premiera odbyła się w połowie minionego roku. Jako pierwsi poznaliśmy jej treść i opublikowana została recenzja. Dla pierwszych, biorących udział w plebiscycie mamy trzy egzemplarze z autografem autora.


NA ŻYWO: WARSZAWSKA GRANDA - PODSUMOWANIE ROKU

Po nocnych trudach, czas na kolejne pojedynki - tym razem, niejako na podsumowanie roku, w przedświąteczną niedzielę na Warszawskim Torwarze zobaczymy cały przekrój pięściarskiego Mazowsza, do którego dołączyli reprezentanci klubów z całego kraju. Zawody odbywają się bez udziału publiczności,inicjatywę Pawła Michalika można wesprzeć cegiełką i obejrzeć Warszawską Grandę w systemie PPV.


WARSZAWSKA GRANDA - PODSUMOWANIE ROKU NA LEGII

54 Granda będzie swoistym podsumowaniem pięściarskiego roku 2020. Tuz przed świętami, bo w niedzielę 20 grudnia rozpoczną się zmagania na ringu na Warszawskim Torwarze w Legia Fight Club przy Łazienkowskiej 6a - startujemy o 10:00. Zapraszamy na bezpośrednią relację w systemie PPV.ME KADETÓW W SOFII: BRĄZ DLA POLAKÓW, GRAD MEDALI DLA POLEK

Dziewięć stoczonych walk, dwa zwycięstwa, siedem porażek - oto bilans prowadzonej przez Krzysztofa Szota i Emina Husejnowa reprezentacji Polski kadetów, która zakończyła wczoraj rywalizację w Mistrzostwach Europy w Sofii. Brązowy medal wywalczył Nikolas Pawlik w wadze 46 kg. Dużo lepiej od Polaków wypadły Polki, zdobywając jeden złoty medal, dwa srebrne i dwa brązowe.ME KADETÓW: PAWLIK W STREFIE MEDALOWEJ, SZAFARZ O KROK OD MEDALU

Ze zmiennym szczęściem boksowali dzisiaj w Sofii podopieczni trenerów Krzysztofa Szota i Emina Huseynova. Najważniejsza wiadomość drugiego dnia Mistrzostw Europy Kadetów jest taka, że najlżejszy i najniższy (135 cm) z naszych reprezentantów, Nikolas Pawlik (46 kg), zwyciężył niejednogłośnie na punkty (3-2) z Macedończykiem Petarem Arsovskim i 30 listopada w półfinale zmierzy się z Bułgarem Kristiyanem Tsvetanovem.