NA ŻYWO: 96. WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

Dla wszystkich, dla których będzie mało boksu w piątkowy wieczór, to zapraszamy na dziewięćdziesiątą szósta odsłonę Warszawskiej Grandy - szeroki wachlarz umiejętności, to dobre miejsce dla uczestników by szlifować swoje umiejętności jako zawodnicy wielkich aren i kibiców, którzy mają do obejrzenia dużo, naprawdę ciekawych i emocjonujące starć. Niedziela, 2 czerwca - LFC Warszawski Torwar.


ZAPOWIEDŹ: AK CHAMPION FIGHT NIGHT III

Zapraszamy na cztery pięściarskie pojedynki podczas trzeciej odsłony gali Sportów Walki - AK Champion Fight Night w Głogowie Małopolskim. Startujemy o godzinie 18:00, a w programie w sumie 12 walki. Wszystkie walki zobaczycie na siostrzanym portalu www.sporty-walki.orgZAPOWIEDŹ: 51. MGPM OLKUSZ

Po jubileuszowym, 50 spotkaniu widzimy się znów na Międzynarodowym Grand Prix Małopolski, promując dyscyplinę pokazując jak może rozwinąć się zawodnik, któremu lokalni działacze dają pole do zaprezentowania efektu wysiłku w cieniu sali treningowej. Taka weryfikacja przyniosła w minionym roku trofea mistrzów Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, a plany na ten rok są jeszcze odważniejsze. Zapraszamy.