GŁOGOWSKA GALA - ZAPOWIEDŹ

Głogów znany jest już ze różnych odmian sportów walki, ale dzięki działaniom Kamila Lamczyka (zawodnika, trenera, organizatora), w małopolskiej kopii pojawia się pierwsza gala boksu, w której wystąpi również organizator - podobnie jak to ma miejsce na Mazowszu, gdzie na Warszawskiej GRANDZIE, występuje twórca w szerokim tego słowa znaczeniu - Paweł Michalik (Granda już za tydzień). Zestawienie walk w rozwinięciu.KLEMENS SZCZEPANIAK 'ODKRYCIEM' TRENERA BARTNIKA

Kilka tygodni temu mało znany Klemens Szczepaniak pokonał w Białymstoku utalentowanego Sebastiana Kusza. Jego zwycięstwo docenił trener reprezentacji Wojciech Bartnik, który zaprosił pięściarza z Zakopanego na zgrupowanie kadry narodowej. Klemens został wyróżniony podwójnie, bowiem wystąpi 13 maja na Suzuki Boxing Night XV w Kielcach. Transmisja w TVP Sport.

MAŁOPOLSKA MOC

Zapraszamy na kolejną odsłonę pięściarskich zmagań w nowym sezonie 2022 podczas siódmej edycji cyklu Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Szczegóły w rozwinięciu.
ŚWIETNA KARTA OTWARCIA WALK NA WEMBLEY

Startuje Małopolskie Grand Prix, ale za to z ogromną ilością zawodników i to w jakim dniu? 23 kwietnia - to będzie świetna karta otwarcia dla cudownego pojedynku wieczornej gali na londyńskim stadionie Wembley gdzie zobaczymy walkę mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego z obowiązkowym pretendentem Dillianem Whyte'em - lecz zanim to nastąpi czeka nas bokserski maraton. Szczegóły w rozwinięciu.
45-LECIE MEMORIAŁU WIELKIEGO TRENERA, CZY BOKS DO KOTLETA?

Muszę przyznać, że w pierwszej chwili - po przeczytaniu zapowiedzi - o organizacji w bieżącym sezonie Memoriału Feliksa Stamma bardzo się ucieszyłem. Powrót na ring turnieju o tak długiej tradycji - po przerwie pandemicznej - odebrałem jako dobry prognostyk w działaniach organizacyjno-szkoleniowych naczelnej magistratury pięściarskiej. Ale...