BOGUCHWAŁA SZYKUJE SIĘ NA MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ

Mnóstwo pojedynków inicjujących 2020 rok, tego możemy się spodziewać w V Międzynarodowym Turnieju Bokserskim. Kto był już w Boguchwale, wiadomym jest że będzie, ale Ci którzy nie byli, niech wpisują już dziś w kalendarz datę startu. Na pewno stawi się Łukasz Różański, którego zobaczymy także przed naszymi kamerami. Szczegóły w rozwinięciu.


OŚWIADCZYNY W RINGU NA OCZACH EUROPY

Prezentujemy wyniki XIV Międzynarodowego Memoriału Leszka Błażyńskiego. Uznana impreza, której poziom doceniają zagraniczne reprezentacje z zawodnikami na najwyższym poziomie, efektem czego przez dwa dni w Bytomiu mogliśmy oglądać pokaz dobrego boksu - tym razem dołączył wątek miłosny i historyczny. Zapraszamy do relacji.

FINAŁ LIGI WYSZEHRADZKIEJ W POLSCE

Zapraszamy do Gdyni na finał Wyszehradzkiej Ligi Bokserskiej. Zapowiada się dobre widowisko, bo oprócz walk w cyklicznym Memoriale Brunona Bendiga, emocjonujące pojedynki dodatkowo zapewnią zawodnicy drużyn z Czech, Słowacji, Węgier oraz Polski walcząc o miano najlepszej reprezentacji za rok 2019. Szczegółowy plan dwudniowych rozgrywek w rozwinięciu.
INAUGURACJA KOLEJNEGO TURNIEJU

Zapraszamy do małej miejscowości Świlcza - może się okazać, że niezapomniane chwile zapewnią nam zawodnicy podczas inauguracji turnieju na pięściarskiej mapie bokserskiego świata. Swoją obecność potwierdził zawodowy mistrz Polski wagi ciężkiej Łukasz Różański.
CZAS NA TEST Z ROSJANAMI

Stanąć naprzeciw 'Rosjanina' - to zawsze budziło emocje. Nadszedł więc czas na to by skrzyżować rękawice na międzynarodowym memoriale Tadeusza Kiedrowskiego właśnie z reprezentacją obwodu kaliningradzkiego. Wcześniej ekipę z Pomorza testowali zawodnicy z Danii, Niemiec, Litwy czy Ukrainy.


BITWA TALENTÓW

Duch znakomitego pięściarza Leszka Błazyńskiego - jako patron - dobrze sprawuje pieczę nad kolejną edycją, bo naprawdę garną się zawodnicy, aby stanąć na ringu w Bytomiu podczas dwudniowego memoriału. Zobaczymy topowe składy z Austrii, Czech, Niemiec, Norwegii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii - dlatego nasi zawodnicy będą mieli doskonały czas na weryfikację w najlepszej obsadzie.


MAMY MISTRZOSTWA ŚWIATA!

To tam wszystko się zaczęło - pierwsze Akademickie Mistrzostwa Polski zostały rozegrane właśnie tam - w Katowickim AWF! Światowa Organizacja FISU właśnie wybrała stolice zmagań w boksie studentów na rok 2020. Czy finały w 'Spodku' otworzy Witalij Kliczko? Przygotowania rozpoczęte.