ZŁOTĄ RĘKAWICĘ WISŁY - CZAS ZACZĄĆ

Startuje najmocniejszy turniej na zakończenie roku - czas Złotej Rękawicy Wisły Kraków nadchodzi już niebawem start pierwszych pojedynków. Jak zwykle możemy liczyć na sporą dawkę emocji w barwnym anturażu występów rycerskich oraz artystycznych urozmaicających rywalizację najlepszych zawodników pięściarskiego południa.


MIKOŁAJKOWY ŁOMOT

Mikołaje trenują na workach, mają super sylwetkę w odróżnieniu od wersji amerykańskiej, dlatego zapraszamy wszystkich na sportową rywalizacje w mikołajkowym nastroju podczas Warszawskiej Grandy na Torwarze przy Łazienkowskiej. Szczegóły i lista uczestników w rozwinięciu.


JUBILEUSZOWY WŁÓKIENNIK

W sali widowiskowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi wybrzmiał gong V Jubileuszowego Turnieju o Puchar Włókiennika. Ściany pomagają, a może to historyczny, 150 letni obiekt przyczynił się do sukcesu gospodarzy? Niemniej jednak kibice oglądać mogli emocjonujące starcia. Podsumowanie w rozwinięciu.


DOPÓKI WALCZYSZ, JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ

Zbliża się 'Boxing Day' - czas na podsumowanie coraz mocniejszego 'południa' w Wodzisławiu Śląskim, gdzie czeka na nas spora dawka emocji dzięki współzawodnictwu najbardziej aktywnych i wyróżniających się pięściarzy. Szczegóły w rozwinięciu.
DWA MIASTA W JEDNYM RINGU

Dokładnie tydzień po emocjach na ringu w Szczecinie, czeka nas kolejna pięściarska przygoda z boksem olimpijskim. Reprezentanci warszawskich klubów zmierzą się w meczu z przedstawicielami klubów Manchesteru. Szczegóły w rozwinięciu.


MOCNY FINAŁ SKORPIONA

To, że 'Zachodniopomorskie dźwiga Polski boks' wiadomo nie od dziś. Ciężka praca trenerów i osób z pasją doprowadziło do powstania prężnego ośrodka szkoleniowego stając się prawdziwą pięściarską szlifiernią. Bardzo dobrym testem będzie finał Ekstra Ligi, gdzie najmocniejsze drużyny zmierzą się właśnie w Szczecinie. Zapraszamy na wielki bój o tytuł drużynowego Mistrza Polski.MUE: ZA WYSOKIE PROGI NA POLSKI BOKS

Trzymanie kciuków nie wystarczy naszym reprezentantom na dobre wyniki imprez międzynarodowych, choć przynajmniej trzech powróci z co najmniej brązowymi medalami trwających w Valladoid Mistrzostw Unii Europejskiej. Wyniki i plan na półfinały dla naszych orłów w rozwinięciu.


MUE: ĆWIERĆFINAŁ JEDNAK UDANY

Valladoid - trwają Mistrzostwa Unii Europejskiej. Na początek 'szczęśliwe losowanie', a potem trzy wygrane i trzy porażki. Czy zobaczymy finał w wykonaniu któregoś z podopiecznych teamu selekcjonerów: Juszczenko-Baraniecki, dla których jest to dobry sprawdzian na początek współpracy. Trzymamy kciuki, choć zapowiada się ciężki bój o kolor krążków MUE 2018 dla Jóźwika, Iwanowa i Stawireja.
II WEJHEROWSKI BOXING SHOW - ZAPOWIEDŹ

Z początkiem grudnia czeka nas wiele imprez, ale kibice zapewne będą chcieli zobaczyć druga edycję Wejherowskiego Boxing Show. Dające sporą dawkę, czystych, sportowych emocji - współzawodnictwo na ringu w wykonaniu doświadczonych zawodników, jak i najmłodszych, a także walki prawdziwych seniorów - przecież na boks nigdy nie jest za późno - ważne, aby przy tym dobrze się bawić.


DRZWI DO WIELKIEJ KARIERY

Mistrzostwa Unii Europejskiej seniorów. Ciekawe kto z hiszpańskiego Valladolid powróci z medalem. Ostatnim był Igor Jakubowski, który stanął na najwyższym stopniu podium. Skład reprezentacji i ocena szans na rozpoczynających się jutro zawodach.
MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - FINAŁ - KROSNO

Każdy nowy projekt rodzi się w bólach, ale dzięki pasjonatom, ma szansę stać się czymś, dzięki czemu ukryte talenty będą mogły zabłysnąć w pełnym blasku. Wtedy nikt nie pamięta o trudnych początkach, takich jakie obserwujemy na Podkarpaciu. Zapraszamy na podsumowanie pięściarskiego roku w Krośnie.KALENDARZ KIBICA 2018

Pięściarski rok zbliża się ku końcowi, więc może warto przypomnieć co za nami. Jak prezentuje się obraz imprez boksu olimpijskiego. Zapraszamy do znanego wszystkim Kalendarza Kibica 2018. Oczywiście zachęcamy do współtworzenia tego działu i nadsyłanie wszelkich informacji o wydarzeniach w regionie - tak dużych, jak i mniejszych.


MOCNE WYZWANIE W JAWORZNIE

W najbliższą niedzielę dojdzie do spotkania dwóch mocnych zespołów podczas XIII Międzynarodowego Turnieju im. Roberta Kopytka - JKB Jawor Team przyjmuje na swoim terenie słowacką drużynę BOX Club Nitra. Jesteśmy pewni świetnego widowiska.


MISTRZOWIE POLSKI MŁODZIKÓW NA ROK 2018

W niedzielę wybrzmiał ostatni gong podczas VII Mistrzostw Polski Młodzików, co oznaczało, że poznaliśmy, tych którzy stanęli na najwyższym stopniu podium wywalczając tytuł Mistrza roku 2018 w dwudziestu kategoriach wagowych - przyszłości pięściarstwa amatorskiego. Poznajmy wyniki wszystkich walk finałowych.FINALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

Bogate pięściarskie godziny, ogromna ilość gal i nieprzespane noce, ale dla młodzików to dopiero wstęp do wielkich bojów, które przecież czekają, ale kiedyś trzeba zmierzyć się na wyższym poziomie. Mistrzostwa Polski Młodzików - prezentujemy wyniki półfinałów i zestawienie par walczących o złoto na niedzielnych finałach.
POZNALIŚMY MŁODZIEŻOWYCH MISTRZÓW POLSKI ZA ROK 2018

Przed momentem zakończyły się walki XXVI Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Poznaliśmy mistrzów na rok 2018, choć znawcy nie mieli problemu z wytypowaniem zwycięzców, to końcowe werdykty zaskakiwały, a dyskwalifikacja w super ciężkiej, domknęła niedosytem tegoroczne występy (... a także ich brak) faworytów i wielkich powracających.