KTO Z KIM NA MECZU W BRODNICY

Światowa Konfrontacja Boksu Olimpijskiego - druga edycja, tym razem naprzeciw świeżo budowanego zespołu trenera Karola Chabrosa staną wymagający zawodnicy z Niemiec. Prezentujemy pełny skład, choć co do Igora Jakubowskiego, leczącego kontuzję, sprawa jest otwarta.MPJ 2017: NOWA DĘBA POWRACA

Zapraszamy kibiców na XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów Przypominamy, że byliśmy tam już naszymi kamerami przy okazji Grand Prix oraz Mistrzostw Polski, które po raz drugi zagoszczą w Nowej Dębie - szczegóły i trochę wspomnień w rozwinięciu.


KOLEJNA KONFRONTACJA Z CYKLU MGPM 2017

Kolejna szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności na Międzynarodowym otwartym turnieju - tym razem w cudownych Jadownikach. Cykliczne Grand Prix wrosło już w pięściarski wizerunek małopolski dając okazję kibicom do obejrzenia naprawdę dobrych pojedynków. Zgłoszenia jeszcze trwają.II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZIEMI NOWODWORSKIEJ

Już można zgłaszać chęć udziału w drugiej edycji Międzynarodowego Turnieju Ziemi Nowodworskiej. Zapraszamy do aplikowania w tych zawodach, tym bardziej, że zeszłoroczna inauguracja wypadła na bardzo dobrym poziomie, dając możliwość sprawdzenia się w międzynarodowej obsadzie.


ALEKSANDER STAWIREJ (+91kg) WŁĄCZONY DO REPREZENTACJI

Aleksander Stawirej (Ziętek Team Kalisz) był objawieniem zakończonych właśnie 88. Mistrzostw Polski Seniorów. Z turnieju w Człopie wyrzucił ćwierćfinalistę Mistrzostw Europy u-22 Kamila Bodziocha, należącego do czołówki Rogera Hryniuka, a w finale co prawda przegrał z Pawłem Wierzbickim, lecz niejednogłośnie, mając w dodatku "Wierzbę" liczonego w pierwszej rundzie.
BOGATY KWIECIEŃ - DWA MECZE Z NIEMCAMI

Kwiecień obrodził nam konfrontacjami pięściarskimi, a należy tu zwrócić uwagę, że już 21 kwietnia na północy odbędzie się Mecz kadry narodowej seniorów z Polski i Niemiec w Brodnicy, a dzień później na południu w Bielsku Białej zobaczymy towarzyskie spotkanie drużyn klubowych z tych krajów. Informacje w rozwinięciu.88. MP SENIORÓW: NADCHODZI MŁODZIEŻ?

Od dzisiaj na ringu w Człopie rywalizować będą najlepsi pięściarze olimpijscy w naszym kraju. Mistrzostwa Polski ostatnich lat udowodniły, że szczególnie te pierwsze walki niejednokrotnie przynoszą dużo więcej emocji niż różne gale zawodowe. Tym bardziej zapraszamy Was do śledzenia tych mistrzostw. Na kogo warto zwrócić uwagę?

MISTRZOSTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W GRUDZIĄDZU

Mimo zamieszania z terminem Mistrzostw Polski Seniorów, w niektórych województwach pozostały niezmienione terminy rozgrywek w grupach wiekowych: kadet, junior i młodzieżowiec. W Grudziądzu zobaczymy w najbliższych dniach starcia kobiet i mężczyzn do 16, 18 i 23 lat - informacje w rozwinięciu.