MISTRZOWIE SĄ WŚRÓD NAS

Nabór w historycznym klubie 06 Kleofas, który pod skrzydłami AWF Katowice kontynuuje tradycje górniczej siły i uporu - to już prawie 120 lat, a tradycja zobowiązuje. Chcesz się dowiedzieć, gdzie teraz trenują Ślązacy i zastanawiasz się czy przede wszystkim nie zmierzyć się ze swoimi słabościami - zatem czas na trening.

WARSZAWSKA GRANDA - WARSAW BOXING CUP

Granda na warszawskim Torwarze - to już dwudniowa impreza podzielona na starty doświadczonych zawodników i tych, których przygoda z turniejami pięściarskimi dopiero nabiera rumieńców. Zapisy jeszcze trwają. Transmisja na żywo z komentarzem redaktora portalu.


SBN 23: POLSKA 18, NIEMCY 2

Polscy pięściarze i pięściarki wyraźnie lepsi od Niemców. W Kolnie (woj. podlaskie) podczas SBN 23 efektowne zwycięstwa odnieśli Bartłomiej Rośkowicz 63,5 kg, Damian Durkacz 71 kg, Kamil Ślendak 92 kg i Oskar Safaryan +92 kg. Biało-Czerwoni triumfowali 18:2.

WAKACYJNA BITWA O ŚLĄSK

Czy będzie to prawdziwa 'Bitwa o Śląsk'? Większość zawodników skorzystała z okresu wakacyjnego, a wejście w nowy sezon wprost z plaży, będzie nie lada wyzwaniem - zobaczmy zatem co się wydarzy w Rybniku.