WYSTARTOWAŁY MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Przed momentem wystartowały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Prezentujemy rozpiskę walk inaugurujących zawody, które potrwają do piątkowych finałów, kiedy to poznamy Mistrzów (U23) na rok 2018. Już od pierwszych walk mamy na rozkładzie utytułowanych zawodników, więc należy się liczyć, że dzisiejsze walki zakończa się szybciej niż normalnie. Poznajmy wszystkich uczestników i ich miejsca w drabince.


FINAŁ ROZGRYWEK MIĘDZYNARODOWEGO GRAND PRIX

Zapraszamy na podsumowanie tegorocznego, czwartego już sezonu rozgrywek Międzynarodowego Grand Prix Małopolski, na który zjeżdżały ekipy z różnych zakątków, aby weryfikować umiejętności i myśl szkoleniową na tej regionalnej, cenionej nie tylko w kraju imprezie. Transmisja na żywo z tego wydarzenia z komentarzem z mobilnego studia w Myślenicach od godziny 11:40. Zapraszamy.


VII MEMORIAŁ BENDIGA - ZAPOWIEDŹ

Marian Kasprzyk gościem honorowym w VII memoriale Brunona Bendiga, gdzie na ringu zobaczymy pięściarzy z Polski, Litwy i Czech. Kilka słów o patronie i historii, oraz szczegóły zbliżającej się konfrontacji w najbliższą sobotę w Gdyni.ANAPA! PEWNE NADZIEJE

Władysławowo. Poznaliśmy składy kadry PZB kadetek i kadetów. Zaplecze wystąpi w mistrzostwach Europy (9-17 października). Na medale trenerzy dają więcej szans dziewczętom. Wypowiedzi i fotorelacja ze zgrupowania w rozwinięciu.


DOBRY BOKSU W GIERAŁTOWICACH - ZAPOWIEDŹ

Niejednokrotnie amatorscy pięściarze prezentowali swoje umiejętności na ringach przed wielkimi galami, dając naprawdę ciekawe, mocne pojedynki - tego możemy się spodziewać na V Memoriale im. Tadeusza Łady w małej śląskiej miejscowości - Gierałtowice. Jeśli zabraknie czasu to mamy dla kibiców propozycję śledzenia tego wydarzenia na żywo z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki.MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ NA OTWARCIE NOWEJ HALI

Międzynarodowy Turniej im. Michała Szczepana, zainauguruje pod Warszawą działalność nowoczesnego ośrodka 'Centrum Sportu Raszyn'. Zapraszamy kibiców, na dobre widowisko pięściarskie z zawodnikami Polski, Anglii, Ukrainy i Kanady oraz na zdobycie autografów oraz wspólnych zdjęć z wieloma gośćmi pięściarskiego świata, którzy będą obecni na otwarciu.


NAJMŁODSZY WOJOWNIK

Brać pięściarska nie raz pokazywała jak bardzo się integruje, a jeśli chodzi o zdrowi i życie człowieka to widać to szczególnie. Najmłodszy wojownik potrzebuje drugiej połowy serca, dlatego podczas cyklicznego Międzynarodowego Grand Prix, zbierane będą środki na leczenie i rehabilitację Michałka. Zapraszamy do Myślenic.SERBOWIE BEZ GWIAZD

Znamy składy meczu kadry narodowej seniorów Polska kontra Serbia. Czy kolejny łatwy mecz na naszym terenie? Czy świeża reprezentacja Serbii okaże się twardą skałą do skruszenia? Wszystkiego dowiemy się już w piątkowy wieczór.


MODA NA STARCIA OKRĘGOWE

Nadchodzi moda na długo-wyczekiwane przez kibiców, zawodników i szkoleniowców, rywalizacje międzyokręgowe, które tylko zwiększają wachlarz technik i umiejętności. Zapraszamy na kolejny mecz, tym razem Warmińsko-Mazurscy wojownicy spotkają się reprezentacją Pomorza.


BARANIECKI: CZAS NA DOBRY BOKS

Piątkowy wieczór należy zarezerwować sobie na pokaz umiejętności kadry narodowej, która będzie chciała zmazać zły obraz ostatnich występów. My kibice czekamy na dobry boks, a tym bardziej po zmianach selekcjonerów. Czy, aby na pewno to się odmieni - zobaczymy. Transmisja w piątkowy wieczór.DROGA DO IGRZYSK ROZPOCZĘTA

Droga do Igrzysk Olimpijskich rozpoczęta, bynajmniej przez Landowski Akademia Boksu, choć zapewne wszyscy marzą o starcie, to droga jest trudna, a umożliwienie przygotowania się do najważniejszego sprawdzianu w życiu sportowca, nie wiele łatwiejsze. Nowy program uruchomiony przez wspomniana akademię, ma to ułatwić, bynajmniej tym co naprawdę chcą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji zweryfikować swoje aspiracje.OPOCZNO WALCZY

Jeszcze trwają zgłoszenia na IV gale o Puchar Burmistrza Opoczna. Startować mogą wszyscy zawodnicy posiadający aktualna licencję PZB. W roli trenera zobaczymy Grzegorza Skrzecza, a baczne oko obserwatora w osobie młodzieżowego Mistrza Świata Damiana Jonaka oceni pojedynki amatorów - juz pod koniec września.


BOKS Z TEATRALNYM KLIMATEM

Dopiero co zakończyły się XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet, a już na horyzoncie pojawił się również w trzynastym wydaniu wojownik z Bytomia. Imieniem Leszka Błażyńskiego zadźwięczy pięściarskim akcentem ring w teatrze - wszystko to do zobaczenia już z początkiem października.