POZDROWIENIA Z CHIN

Chcieliśmy naszym kibicom przybliżyć to co będzie działo się w Chinach - już w piątek startują 7 Światowe Igrzyska Wojskowe, gdzie wśród 109 krajów nie zabraknie naszej reprezentacji. Sobotni rozkład startów.


ŻOŁNIERZ - WOJOWNIK ZE ŚWIECIA

Zapraszamy do wywiadu z Jakubem Słomińskim, który w łatwy, prosty i bezdyskusyjny sposób, na młodzieżowych mistrzostwach Polski, radził sobie z przeciwnikami - większość walk wygrywając przed czasem. Dzięki temu pewnie zdobył złoty medal broniąc tym samym mistrzowskiego tytułu.
XXVII MMP: WYNIKI II SERII - ZESTAWIENIE WALK WIECZORNYCH

Mamy już pierwsze talenty wyłowione z drugiej serii walk XXVII Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Konrad Kaczmarkiewicz - to zawodnik, na którego będziemy mieć oko nie tylko na tych zawodach. Zawodnik ze 'Skorpiona' nie dał szans reprezentantowi Legii Warszawa Janowi Maciejewskiemu. Będzie ciekawe starcie z Michałem Soczyńskim, który już w pierwszej rundzie potwierdził swoja dominację w kategorii cięzkiej. Wyniki wszystkich walk i zestawienie serii popołudniowej w rozwinięciu.XXVII MMP 2019 - CZAS POZNAĆ GŁÓWNYCH AKTORÓW

Walką Łukasza Zyguły z Dmytro Zhukov rozpoczną się XXVII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Kogo zobaczymy w najbliższych dniach w ringu? Dużo nowych nazwisk, ale także faworyci! Dużo niewiadomych, więc warto przyjechać i zobaczyć w akcji skrywane dotąd talenty stające naprzeciw znanym nam już zawodnikom! Pełna rozpiska w rozwinięciu.
PUCHAR POLSKI W POZNANIU

Niedawna stolica boksu - wielkopolski okręg w minionej dekadzie to gwiazdy amatorskich ringów, choć prym przejął Szczecin z doskonałym zapleczem, to Poznań walczy o uznanie na pięściarskiej mapie kraju, inwestując w młodzież, a wynikiem tego jest coraz większa ilość miejsc gdzie można boksować i sprawdzać się na lokalnych turniejach - tym razem podczas Turnieju im. Pawła Szydły rozegrany zostanie Puchar Polski Juniorek i Juniorów.

FOLKBOKS: MISTRZOSTWA ŚWIATA W JEKATERYNBURGU (PODSUMOWANIE)

Przedstawiamy Wam kolejną odsłonę cyklu Folboks autorstwa Sławomira Radtke, naszego oryginalnego publicysty. Sławek uwielbia boks prowincjonalny i folkowy, dziś bierze natomiast na warsztat mistrzostwa świata w Jekaterynburgu, które prowincjonalne z pewnością nie były, choć nie brakowało im egzotyki. Czytajcie, komentujcie, cieszcie się przeróżnymi barwami pięściarstwa olimpijskiego.


KLASYFIKACJA MEDALOWA MISTRZOSTW ŚWIATA W ROSJI

Przed Wami klasyfikacja medalowa i króciutkie, ogólne podsumowanie (jutro zapraszamy do lektury felietonu Sławomira Radtke) zakończonych wczoraj mistrzostw świata seniorów w boksie, które rozgrywane były w Jekaterynburgu. Turniej został zdominowany przez kraje byłego ZSRR - Uzbekistan, Rosję i Kazachstan.POZNALIŚMY FINALISTÓW MISTRZOSTW ŚWIATA W JEKATERYNBURGU

Za nami półfinały mistrzostw świata seniorów w Jekaterynburgu. W jutrzejszych finałach wielkiego turnieju wystąpi czterech Uzbeków, trzech Rosjan, dwóch Kubańczyków, dwóch Kazachów, jeden Filipińczyk, jeden Hindus, jeden Ekwadorczyk, jeden Anglik i jeden Amerykanin. Największą sensacją jest porażka czterokrotnego mistrza świata - Kubańczyka Julio La Cruza (81 kg).KURS SĘDZIEGO BOKSU OLIMPIJSKIEGO

Cykliczne imprezy, ogromna ilość walk - tak teraz prezentuje się Małopolska. Kibice i pasjonaci oraz Ci, którzy chcieliby się znaleźć najbliżej areny pięścierskich zmagań, mają szansę ziścić marzenie za sprawą kursu sędziowskiego w Krakowie.