'KOSMICZNY MECZ' W GDAŃSKU

Na początek marca zapowiada się potężna dawka sportowych emocji. Przedstawiciele boksu olimpijskiego zaprezentują swoje umiejętności podczas towarzyskiego meczu Polska kontra Litwa. Kibice już teraz mogą zaplanować sobie turystyczny, pięściarski weekend i po sportowym spektaklu w Gdańsku obejrzeć półfinały Mistrzostw Polski w Ciechocinku. Szczegóły w rozwinięciu.


FINALIŚCI MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI

Prezentujemy zawodników, którzy podczas Mistrzostw Wielkopolski (09-10.02.2018) jako pierwsi wywalczyli prawo startu na Mistrzostwach Polski Juniorów, których gospodarzami w tym roku będą - coraz prężniej działający - Potężni Ciechocinek.
MAZOWIECKIE FERIE Z BOKSEM

Jeszcze można skorzystać z bezpłatnych zajęć organizowanych przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski. Czy to zaawansowany czy początkujący zawodnik, a może chcesz po prostu poczuć klimat Warszawskiej Pragi - masz czas do 26 stycznia.
PODKARPACIE PIERWSZE

Tradycją stały się już coraz poważniejsze starcia na Ogólnopolskim Turnieju. Jak co roku, to Podkarpacie inicjuje zmagania zawodników boksu olimpijskiego. Zgłoszenia na zawody w Boguchwale trwają - szczegóły w rozwinięciu.

KURS INSTRUKTORA BOKSU ... I NIE TYLKO

Zapraszamy wszystkich chętnych do zrobienia kursu na II i I klasę trenerską oraz kursu instruktorskiego o specjalności boks. Jest również szansa na ukończenie kursu rekreacyjnego, co już otwiera możliwości prowadzenia zajęć treningowych na sali bokserskiej - szczegóły w rozwinięciu.NOWI SĘDZIOWIE BOKSU OLIMPIJSKIEGO

Grono polskich sędziów boksu olimpijskiego poszerzyło się o nowych młodych kandydatów. Zakończono kurs szkoleniowy organizowany przez Krzysztofa Wójcika Vice-Prezesa d/s Sędziowskich Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego.


MIKOŁAJKOWA GWARDIA WROCŁAW

O 11 staruje półfinał Międzynarodowego Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły, ale Ci zawodnicy którzy jeszcze nie mogą mierzyć się w prestiżowych zawodach jak ten w Krakowie, maja szansę 'Mikołajkowej' konfrontacji na ringu w najbardziej klimatycznej świątyni boksu (Warszawa została wyeliminowana) - oczywiście 'Wrocławska Hala Gwardii' Krupnicza 15. Adres znany wszystkim kibicom pięściarstwa. Zestawienie walk w rozwinięciu.