WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

Bądźcie z nami w niedzielę 10 grudnia - zobaczycie pełne spektrum umiejętności, od męskiej zawziętości do techniki bokserskiej w najlepszym polskim wykonaniu, bo dla każdego będzie to duże wyzwanie, na walce wieczoru kończąc. Karta walk w rozwinięciu.UZALEŻNIJ SIĘ OD SPORTU

Może najpierw wysiłek, a potem zadowolenie z wygranej nad sobą, a być może i przeciwnikiem w ringu. Dobrą okazją będzie piąty Międzynarodowy Turniej 'Boxing Day'. Przyjdź, zobacz, poczuj prawdziwe sportowe emocje. Rywalizacja w ringu od najmłodszych lat? Oczyść atmosferę z negatywnych emocji przez trening i walcz.

MIKOŁAJKOWY XI LANDOWSKI BOXING NIGHT

Mikołajki z Boksem, ależ to oczywiste - przynajmniej dla Braci Landowskich. Zapraszamy na XI Galę "Mikołajkową" Boxing Night. Konferansjerem będzie nieoceniony Szymon Majewski, który wcieli się w rolę 'Mikołaja' wręczającego prócz medali i nagród dla zawodników, pamiątki i upominki dla kibiców.
OPOCZNO - POWRÓT DOBREGO BOKSU

Za chwilę rozpoczną się pojedynki na turnieju w Opocznie. Wracamy z dobrym boksem do zagłębia płytek ceramicznych - każdy ma z nimi styczność, ale z boksem już mniej, a dzięki cyklicznym imprezom w tym regionie, zmienia się to drastycznie. Prócz zawodników, zobaczymy także ciekawych gości. Informacje w rozwinięciu.
SEMINARIUM Z TRENEREM ZBIGNIEWEM RAUBO

Trzeba dbać o przyszła kadrę kraju, nie tylko trenerską, ale i zawodniczą. Najlepszym przykładem "turnee" Zbigniewa Raubo. Kontrowersyjny w wielu oczach trener posiada ogromne doświadczenie i niezgłębioną wiedzę praktyczną, jakże odległą od współczesnych teorii szkoleniowych, a jednak skuteczną. Zobaczmy jak to wyglądało w Olsztynie.
GALA W OPOCZNIE

Drugiego grudnia zobaczymy w Opocznie kawałek dobrego, amatorskiego boksu - bo serducha i czystej sportowej rywalizacji w ringu nie zabraknie, a wszystko z korzyścią dla kibiców i samych zawodników. Szczegółowe informacje w rozwinięciu.

ZAPOWIEDŹ: V MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT 2017 JASŁO

Reprezentantów Podkarpacia mogliśmy oglądać w starciu z mocnym klubem JKB Jawor Team, a teraz przyszła pora na sprawdzian podczas kolejnego Międzynarodowego Pucharu Karpat. Piąta edycja będzie miała miejsce w Jaśle. Zapraszamy kibiców do hali sportowej lub przed ekrany na bezpośrednią relację. Szczegóły w rozwinięciu.


POCHWAŁY Z RĄK MISTRZA OLIMPIJSKIEGO

Mistrz Olimpijski z Montrealu Jerzy Rybicki, osobiście wręczał puchary dla najlepszych zawodników XVIII Międzynarodowego Turnieju im. Edwarda Rinkego w Bydgoszczy - Przygodę z ringiem zaczyna się od takich walk! Warto usłyszeć takie słowa od samego mistrza; być może już niedługo, któryś z nich wejdzie do panteonu olimpijskich sław.


GOLDEN TEAM EXPLOSION 8

Dobrze wszystkim znany w środowisku boksu olimpijskiego - Jerzy Galara, po raz ósmy daje możliwość startu pięściarzom amatorskim na zawodowej gali w Nowym Sączu, gdzie w walkach zawodowych zobaczymy nie tylko czołowych zawodników ziemi nowosądeckiej. Bociański, Gargula, Tokarz, Salabura, Twardowski, Bołoz, Filipek wystąpią w głównych rolach, a do tego Przemysław Saleta jako gość specjalny.
GALA: JAWOR TEAM vs PODKARPACIE - 2017

Znany z zagranicznych sprawdzianów klub Jawor Team Jaworzno, podejmie na swojej ziemi przedstawicieli okręgu Podkarpackiego. Zapowiadają się mocne pojedynki, bo ostatnio bardzo rozwija się boks w południowych rejonach Polski. Szczegóły w rozwinięciu.


UCZMY SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Dwudniowe szkolenie teoretyczno/praktyczne - czy to podniesie z kolan werdykty sędziowskie? Przecież mamy w Polsce sędziów klasy międzynarodowej, którzy zdobyli uznanie jako główni rozjemcy na ringach całego świata na Igrzyskach kończąc.