'CZTERDZIESTKA' NA START MMP W KONINIE

Na rozgrzewkę Młodzieżowych Mistrzostw Polski zobaczymy blisko 80 zawodników w pierwszym dniu, a zakwalifikowało się 166. Zawody potrwają do piątkowych finałów, więc będzie co oglądać. 'Rozkład jazdy' zaczynamy od najbardziej obleganych kategorii wagowych.XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W RYBNIKU

Zapraszamy w najbliższy weekend do Rybnika, gdzie po raz kolejny kibice będą mieli okazję zobaczyć przedstawicieli boksu olimpijskiego ze Śląska w starciach z zawodnikami z całej Polski oraz reprezentantami innych krajów. Przyzwyczajeni do dobrego poziomu, zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach - to tylko dwa dni, co powinno być rozgrzewką przed startującymi właśnie w niedzielę Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski w Koninie.


GALA W KOPALNI WĘGLA KAMIENNEGO

Przyzwyczailiśmy się już do klimatycznej gali w kopalni soli w Wieliczce, a teraz kibice mogą przeżyć pięściarskie emocje w kopalni 'czarnego złota' na poziomie 320 metrów pod powierzchnią ziemi. W cenie biletu zjazd i wyjazd z kopalni. Szczegóły w rozwinięciu.


PIĘŚCIARSKIE GRZMOTY NA ŚLĄSKU

Wszyscy wiemy, że Śląsk dobrze boksem stoi - także, a przede wszystkim olimpijskim - stąd wywodzą się najwięksi twardziele, a wszystko dzięki takim turniejom, w których mogą zaistnieć. Zapraszamy na międzynarodową edycję Memoriału Tadeusza Łady do Gierałtowic. Znani zawodnicy, znamienici goście - zapowiada się niesamowite wydarzenie.
KURS NA SĘDZIEGO W CENTRALNEJ POLSCE

Wszyscy mamy dość jak sędziowie 'przekręcają' walkę - ale może by tak spróbować swoich sił i stanąć w ringu jako arbiter? Poczuć najbliżej jak się da te emocje, a jednocześnie chłodno analizować walkę! Kurs sędziowski w centralnej Polsce będzie ku temu dobrą okazją. Szczegóły w rozwinięciu.