FOTORELACJA: ADAM KOWNACKI vs ROBERT HELENIUS

Robert Helenius (30-3, 19 KO) sprawił nam i przede wszystkim Adamowi Kownackiemu (20-1, 15 KO) przykrego psikusa, wygrywając przez TKO w czwartej rundzie. Prezentujemy Wam fotorelację z tego pojedynku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-03-2020 20:42:16 
Na szczęście dla Adama ta przegrana nie przyniesie mu wielkich strat bo do walki o pas i duże pieniądze i tak było bardzo daleko, nawet jeśli to był eliminator, odbuduje się kilkoma walkami i wróci do punktu wyjścia, do tego czasu sytuacja w HW może sie bardzo zmienić. Co najwyżej spadnie mu sprzedaż koszulek. Z tego co po walce mówił Helenius to tyle że sporo kosztowały go wyrzeczeń te przygotowania, że jest bardzo zmęczony i długo byl poza domem, więc domyślam się że skoro został teraz mandatory to żadnej innej walki nie stoczy i będzie czekał na strzał życia, Żeby nie wypaść z rankingu i nie stracic pozycji będzie musiał stoczyć przynajmniej jedną walkę w roku, także raczej na pewno nie będzie to Adam.
 Autor komentarza: Nestor
Data: 08-03-2020 20:48:16 
Kownacki powinien przede wszystkim zmienić trenera, który pozwala mu na powielanie błędów różnego typu i nic nie koryguje - ciosy Adama są pchane, nawet jak się je ogląda, to są jakieś dziwnie pokraczne i mało dynamiczne. Po drugie obrona, po trzecie waga ciała. Samym nacieraniem i siłą woli się walki nie wygra. Całe szczęście, że nie doszło do waki Kownackiego z Wilderem, bo Adam mógłby to życiem przypłacić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.