FOTORELACJA: USYK I DUBOIS NA TRENINGU MEDIALNYM

Za nami trening medialny Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) i Daniela Dubois (19-1, 18 KO) przed sobotnią walką o pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Prezentujemy Wam fotorelację z ich treningu medialnego. Zdjęcia Sary Furman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 24-08-2023 04:24:42 
Daniel będzie dużo wolniejszy na nogach i rękach od Usyka..obawiam się o nogi Daniela ..one wysiada w trakcie walki..
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 08:46:51 
Nie rozumiem jak można chodzić w takich spodniach jak Dupois. To musi być jakaś moda wszczepiana przez lewactwo żeby wysłać chłopa w takich portkach na walkę.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 08:54:04 
poszukiwacz@ To nie od was te portki są?
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 08:55:48 
Jak zwykle zryty beret widzi problem i ideologie, "modę lewacką" wszędzie - tutaj pewnie też:

https://nomina.pl/pl/2012/10/04/portret-gentlemana-modny-mezczyzna-sredniowiecza-i-renesansu-kontynuacja-czy-kontrasty-wyklad-dr-marii-molendy/
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 08:57:12 
W ten sposób wszyscy pływacy to lewactwo - jełop :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 09:04:03 
Zapaśnicy, ciężarowcy... itd. dla jełopa miękkim ch..em i przez pończochę robionego nieogra, to "lewactwa" :) Aż trudno uwierzyć, że takie głupki istnieją. To znak cywilizacji, bo kiedyś idioci odpadali przy doborze naturalnym.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 09:09:57 
Bardzo wygodne gacie, zwłaszcza dla ludzi o sporych udach (nie przetrzesz się), na rowerku też się wygodnie w takich jeździ, choć tam dochodzi kolarski "pampers".
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 09:25:21 
Już jesteś ty zjebie jebany. Pływacy, zapaśnicy, ciężarowcy, kolarze - super. A ilu bokserów widziałeś żeby nosili takie spodnie na treningu medialnym? Skoro pływacy noszą to idź do sklepu w takich portkach albo do kościoła czy na wesele i jeszcze jebnij sobie zielony czepek z goglami. To jest taka sama logika.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 09:40:49 
Introwertyk
zwykłe zdrowe podejście zaprezentowałeś - utylitarne, bez zbędnej ideologii na zasadzie jak coś stosuje mniejszość to złe. W ten sposób każdy mistrz w danej dziedzinie, który z założenie jest ekstremalnie małą mniejszością stosuje swoje specyficzne metody, ubiór, sprzęt z założenia dla jełopów gnieżdżących się na kanapach to zło, lewactwo, moda itp. W ten sposób zastosowanie czegoś z jednej dziedziny w innej to już zło - np parasol (pierwotnie stosowany tylko do ochrony przed słońcem - stąd nazwa), paintball (pierwotnie do znakowania bydła), kład (pierwotnie jako mały ciągnik terenowy). Można by było mnożyć przykładów ale jełop zawsze zostanie jełopem i nie zrozumie tego swoim ograniczonym rozumkiem. A pisanie o jakiś kościołach jako niby argument, to już udawanie myślenia. Niestety ten okaz jełopa tylko symuluje myślenie i stąd ksywa nieOgar.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 09:45:06 
Introwertyk
I faktycznie masz rację tymi grubymi udami - Dżarel Miler chyba tylko w czymś takim chodzi bo zwykłe spodenki by go niemiłosiernie przetarły.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 10:14:53 
Są sporty gdzie taki ubiór działa korzystnie, ale to jest boks i trening medialny, nie mający wiele wspólnego z normalnym treningiem, tylko bardziej z pokazem formy fizycznej dla publiczności. I zastosowanie takiego stroju w tym przypadku to przede wszystkim moda a nie wygoda. Na weselu by się dużo bardziej spocił i poobcierał niż tutaj.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 10:25:28 
Co za jełop, jeszcze go to 3ma. Ja pi..lę jedyne co powtarza to porównania do jedynych znanych mu aktywności fizycznych: wesel i chodzenia do kościoła - i tak w kółko będzie powtarzał bo mu czyjś strój przeszkadza, bo niby coś bokserom nie wypada nosić - jełop do kwadratu :) Widać, ze to tałatajstwo na kanapie wylęgnięte i na kanapie wypasione, stąd ta uparta "logika".
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 10:25:32 
Już pomijam to jak bardzo wygodne są takie długie, czarne i obcisłe spodnie w taki upał. Nie wiem i pewnie się nie dowiem ale myślę że Usykowi było jednak wygodniej.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 24-08-2023 10:30:45 
Tak się dociera do kibiców wszelkiej maści. Na ten przykład Canelo Alvarez przywdziewał swojego czasu różowy dresik.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 10:37:00 
Kuźwa - nieOgar to kanapowy specjalista od Savoir-vivru bokserskiego (widocznie taki istnieje w jego mniemaniu). Pewnie tak nie jęczał jak Fujar wyszedł w stroju batmana, lub puszczał w (przecież publiczny) eter filmik jak obcisłych gadkach trenuje. Od kiedy bokserów obowiązują jakieś normy co do stroju w danych okolicznościach? Jakim trzeba być barankiem aby nawet to powiązać z "lewactwem"? Jak Łajlder wychodził w przyciężkim stroju rodem z jakiejś parady to było dobrze (do czasu :) ) a tutaj koleś nie może wyjść jak mu wygodnie bo to trening medialny, bokserski trening medialny - pewnie forumowy jełop jeszcze poszuka unormowań w PN na ten temat :)
 Autor komentarza: DyktaT
Data: 24-08-2023 10:37:25 
@Ogar
W brew pozorom leginsy są bardzo wygodne, gdyż idealnie przylegają do ciała i praktycznie ich nie czuć. Do tego są zazwyczaj z materiału, który świetnie przepuszcza powietrze. Oczywiście ja bym wolał krótkie bokserskie spodenki ale legginsy na upał to również dobry wybór.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 10:55:04 
No ale chyba krótkie leginsy byłyby jeszcze bardziej wygodne w taką pogodę? Tyle że wtedy cała sylwetka od pasa w dół nie byłaby tak apetyczna dla @poszukiwacza.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 11:20:42 
Ja będąc heterykiem nie patrzę jak nieoGar na innych mężczyzn w kontekście wyglądu, atrakcyjności więc mnie by tak poraził widok niechlujnej, brzydkiej kobiety a nie mężczyzny Mając zakodowany odruch patrzenia na kobiety jako płeć przeciwną, jedyną interesującą mnie seksualnie płeć, to mnie razi taki wygląd tylko u kobiet. A przy trybie zobojętnienia w przypadku widoku mężczyzn nie patrzyłem na Dibułę, nawet nie zakodowałem w jakich jest gaciach wystąpił tylko jak się prezentuje fizycznie/formy w kontekście walki. Nieogar tego nie ogarnia (jak wszystkiego zazwyczaj) bo traktuje Dibułę nie obojętnie tylko jako ewentualny obiekt seksualnych westchnień - stąd ta jego gówno burza, to kryptogej który udaje jak pewien prezes, stary kawaler, prawicowca i jedzie po lewakach aby się maskować - to taka obyczajowa mimikra. Na szczęście to tylko prezentacja zdjęć z treningu medialnego, z którego wiele się nie wywróży w kontekście przebiegu walki więc takie gównoburze pod tym postem nie są szczególnie szkodliwe. Smutne jest tylko to, że takie jełopy, nieoGary są i tak bezwstydnie - bezproduktywnie zużywają tlen.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 11:36:19 
Nie udawaj bo widać gołym okiem że jego portki są dla ciebie ważne i gdyby tak nie było to byś się tyle nie produkował.
 Autor komentarza: broly
Data: 24-08-2023 11:37:05 
#aferaleginsowa :)
 Autor komentarza: bodescu
Data: 24-08-2023 11:43:12 
Jestem zarejestrowanym użytkownikiem od lat. Poziom komentarzy w bokser.org jest już niebezpiecznie blisko rynsztoku, jaki panuje w sekcji komentarzy na stronie Pana Wasilewskiego. Wy wszyscy tutaj to przecież mniej lub bardziej dorośli ludzie. Nie szkoda Wam czasu, energii i wątpliwej, internetowej reputacji na takie idiotyczne dyskusje jak powyższa (i dziesiątki innych)?
Tak po ludzku nie jest Wam wstyd? Czy za dużo oczekuję?
Tym bardziej, że jak znajdzie się tematy, gdzie jeden "przyjaciel" nie trafi przypadkiem na "drugiego", to wrażenia z Waszych postów są zupełnie inne i z reguły całkiem znośne.

Naprawdę tak ciężko Wam wzajemnie ignorować swoją obecność? Traktować komentarze drugiej strony tak, jakby ich nie było? Dla własnego dobra, dla dobra portalu, ale przede wszystkim dla dobra innych użytkowników?

Pozdrawiam
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 12:05:10 
bodescu
Nie, bardzo trudno tutaj ignorować inicjowanie takich tematów, wziętych z rękawa, prowokacyjnych, nienawistnych i głupich zaczepek. Jak widzisz jeden troglodyta zaczął temat, teraz udaje, że to mnie on zainteresował a summa summarum wpuszcza swój jad i prowokuje. Widzisz czasem nie można przejść obojętniej nad czymś złym. Tutaj masz kolesia - jednego z kilku którzy naprawdę bezwstydnie piszą różne głupoty, często bardzo szkodliwe. Ostatnio nie mogłem przejść obojętnie (według twoich zaleceń) nad kolesiem, który na tym forum twierdził, że "jak molestował, to jest normalny", bo "bez molestowania nie było by życia na ziemi" (coś w tym guście). To jest ten gatunek idiotów. Jeśli uważasz, ze takie coś można ignorować to równie dobrze możesz przejść obojętnie ulicą jak jakąś staruszkę napadają. Jest tutaj kilku szkodliwych, nienawistnych idiotów i trzeba to piętnować a nie jak ty odnosić się do wstydu, dorosłości itd. niby dojrzale dystansując się. Czy jak grupa kilkuletnich dzieci przeklina przy dorosłych to tez ignorowanie sytuacji uważasz za właściwe?
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 12:08:07 
bodescu
A o dobro strony powinien dbać też ktoś inny poza użytkowaniami. A jak nie ma policji na horyzoncie to się nie kładziesz bezbronnie i nie poddajesz chyba?
Pozdrawiam
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 12:13:58 
Bodescu
Dla dobra portalu to byłby tu moderator i nie byłoby bałaganu. Ale go nie ma i jest wolna amerykanka, ewidentnie nieprzeszkadzająca naczelnemu, a kto wie czy nawet będąca mu na rękę. Ale tu pytaj Furmana.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 12:36:22 
Niektórym zdecydowanie brakuje luzu co najmniej jak w portkach Dupoisa. I oczywiście Introwertyk@ który powinien wylecieć już 7 razy jest tutaj najbardziej pokrzywdzony.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 12:41:43 
Powinieneś zamilknąć w kwestii kto powinien z tej strony w swoim czasie wylecieć.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 24-08-2023 12:45:27 
Autor komentarza: bodescu Data: 24-08-2023 11:43:12
Jestem zarejestrowanym użytkownikiem od lat. Poziom komentarzy w bokser.org jest już niebezpiecznie blisko rynsztoku, jaki panuje w sekcji komentarzy na stronie Pana Wasilewskiego. Wy wszyscy tutaj to przecież mniej lub bardziej dorośli ludzie. Nie szkoda Wam czasu, energii i wątpliwej, internetowej reputacji na takie idiotyczne dyskusje jak powyższa (i dziesiątki innych)?
Tak po ludzku nie jest Wam wstyd?Ej nie spinaj się tak kolego. Takie dyskusje na orgu zawsze były i są nieodłączną częścią tej strony. Redakcja też to podgrzewa wstawiając czasem pudelkowe newsy. Kiedyś dyskutowano o samochodzie Arreoli, wypadu Adamka z Ziggim na ryby, jakieś polonijne imprezy, a o portkach Dubois przekomarzanek nie można poczytać?

Ja tam wolę sobię poczytać od czasu do czasu takie dyskusje niż spinających dupę pseudo znawców i ich "poważne" wywody o boksie. Nie chcesz brać udziału w dyskusji to nie przeszkadzaj, ja sobie odświeżam od czasu do czasu i mam fajny przerywnik w pracy xD Keep going.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 12:47:55 
Autor komentarza: IntrowertykData: 24-08-2023 12:41:43
Powinieneś zamilknąć w kwestii kto powinien z tej strony w swoim czasie wylecieć.

Tak? No to już ci proponowałem wiele razy żebyś wkleił tutaj to moje łamanie regulaminu a ja potem wkleję twoje. Jaki masz z tym problem? Skoro jestem taki zły to przecież bardzo łatwa robota dla ciebie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 12:49:26 
Nieogr - luz wynikający z pustki to zapewne masz w galotach, choćby nie wiem jak obcisłych - to dla ciebie i tak bufiastych. Wrogość do męskich obcisłych ale wygodnych sportowych gaci zapewne też się bierze z faktu, że okazałoby się, iż nie masz się czym pochwalić. I faktycznie zamilcz odnośnie "wylatywania" z tego forum, bo powyżej ewidentnie widać kto zaczął ten temat i kto prowokował. Po prostu skończ.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 24-08-2023 12:50:37 
Autor komentarza: Introwertyk Data: 24-08-2023 12:13:58
Dla dobra portalu to byłby tu moderator i nie byłoby bałaganu. Ale go nie ma i jest wolna amerykanka, ewidentnie nieprzeszkadzająca naczelnemu, a kto wie czy nawet będąca mu na rękę. Ale tu pytaj Furmana.Taa.. już był tu taki jeden co robił robotę pro bono, spiął się jak cyborg co to nie ja i pobanował większość ludzi, że były 3 komentarze na krzyż pod newsem. Dopóki tu nie lecą groźby karalne i propozycja cięcia maczetami (pozdrawiam WARIATKRK xD) to już nie przesadzajmy, że sobie jeden z drugim nawrzucać nie może. Jak ktoś ma problem z wulgarnym słownictwem to niech przestanie boks oglądać, bo jeszcze brzydkie słowo usłyszy w przerwie między rundami od trenera do zawodnika. Olaboga.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 24-08-2023 12:50:55 
Ja tam też lubię poczytać czasami, poszukiwacz niby kibic Usyka, a zrobił się aktywny w temacie tej walki dopiero jak przyszło do dyskusji o portkach Dubois, hehe.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 12:51:07 
Spoko, zmienię konto i za pół roku możemy powklejać cwaniaku.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 12:51:40 
Ogólnie pustka to nić złego, w końcu wszechświat w głównej mierze się z niej składa. Tyle, ze w przypadku nieOgara, tak bezkresne i aż dwie pustki (bo jeszcze ta jego słynna już tutaj w głowie) to już za wiele.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 12:54:16 
Ogar

Poza tym jak pokazuje historia z twoim zakładem z czarnym wszelkie umowy z tobą są o dupę potłuc, bo zwyczajnie nie masz honoru.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 12:59:16 
Polakos
alterego nieogra - zrobiłem się aktywny jak mnie robaczek za drugim postem prowokował po wielu tygodniach braku ze mną jakichkolwiek kontaktów. Pewnie zatęsknił za porządną poniewierką, bo to on jest tutaj prawdziwym Fetorem co się mianował Ogarem i fascynują go jego oprawcy. Szuka więc, prowokuje aby znaleźć swojego Ramsaya Boltona. A co to ma wszystko wspólnego z kibicowaniem Usykowi? Zapewne ty wiesz lepiej i nam to zaraz w ten swój wybiórczo "logiczny" sposób wyjaśnisz.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 13:06:37 
Introwertyk@ Nie proponuję ci zakładu tylko chcę żebyś potwierdził swoje zarzuty argumentami i wkleił moje łamanie regulaminu a ja potem wkleję twoje. Bo skoro tak narzekasz na poziom dyskusji to znaczy że musisz być dużo lepszy ode mnie pod względem kultury i merytoryki.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 13:26:27 
Ty i merytoryka xD
Napiszę ci tylko, że jak się ma przed sobą taką sztukę, to ciężko o kulturę.

W żaden zakład czy układ z tobą nie wejdę, bo ty tego nie przestrzegasz. Ciekaw jestem za to czy byłbyś taki skory do wklejek swoich grzechów na poprzednich kontach.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 13:34:00 
Introwertyk
Taka jego "logika" jak pijanego kierowcy: wystarczy, że będzie nadal pijąc jeździł zmieniając auta więc mniema, ze nic mu dzięki temu nie udowodnią. Faktycznie szkoda twojego, naszego czasu na tego robaczka, Fetora co się ugania za swoim Boltonem udając Ogara a pewnie jedyne co ma z nim wspólnego to równie "duże" powodzenie u kobiet.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 13:58:28 
Pijak i zmiana samochodu, coś w tym jest.

Tak czy siak, przylazł bo nie podpasowały ma męskie leginsy na dupie dibuły i tylko sobie znanym powodem podciągnął to pod lewactwo, przy okazji cię zaczepiając.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 14:01:10 
Przytłaczają mnie te wasze argumenty.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 14:06:23 
One nie mają cie przytłaczać, są tylko potwierdzeniem że na orgu zajmujesz się głównie zaczepkami, a twoja wiedza na tematy pięściarskie leży i kwiczy.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 24-08-2023 14:07:57 
poszukiwacz, pisz o czym chcesz, szczerze mówiąc ta walka też mnie jakoś specjalnie nie jara. Jedyna mistrzowska walka HW w tym roku, a dostajemy takie coś. Smutny obrazek.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 14:13:17 
Polakos, takie co ? Bo brzmi trochę tak jakbyś winił tu Usyka za ten pojedynek.

Dostajemy walkę Mistrza świata z obowiązkowym pretendentem. Tymczasem drugi mistrz robi sobie jaja z kibiców biorąc debiutanta. Też go skrytykujesz, czy znów stosujesz podwójne standardy..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 24-08-2023 14:24:49 
Garbus, ale ja nikogo nie winię. Po prostu dla mnie to jest niewykorzystany potencjał na naprawdę mocne zestawienia.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 14:30:15 
Autor komentarza: IntrowertykData: 24-08-2023 14:06:23
One nie mają cie przytłaczać, są tylko potwierdzeniem że na orgu zajmujesz się głównie zaczepkami, a twoja wiedza na tematy pięściarskie leży i kwiczy.


Może moja wiedza leży i kwiczy ale twoja zatrzymała się gdzieś na Canelo Avarezie i takich dyskusjach o portkach na dupie jak ta dzisiejsza. I to samo tyczy się tej lewackiej ameby @poszukiwacza. Was nie interesuje boks tylko hejtowanie Canelo, Furego i takie rozmowy jak ta.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 24-08-2023 14:35:40 
poszukiwacz

Ty lewaku okrutny!
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-08-2023 14:40:18 
Popieram Bodescu.

Chociaż trzeba przyznać, że niektóre pojedynki słowne w tych dyskusjach mają swój pewien urok.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 14:40:23 
Dyskusja o portkach którą sam wywołałeś i jeszcze zdołałeś podciągnąć to pod winę lewaków. How ?

Pomijam już komentarz w kierunku usera poszukiwacza, który się w tym artykule słowem nie wypowiedział, dopóki się do niego nie przyjebałeś.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 14:59:48 
Zaczepiłem go tak jak on mnie w wielu innych tematach i nie widzę tu żadnego problemu.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 15:01:32 
To porozmawiajmy jeszcze o lewackich porciętach. Skąd, jak, dlaczego ?
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 15:08:47 
Nie przesadzaj jesteś jedną z ostatnich osób tutaj która może decydować o czym będziemy rozmawiać.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-08-2023 15:22:30 
Czyli nie podzielisz się z użytkownikami portalu bokser.org, czym kierował się @ogar podciągając sportowe gacie pod lewactwo ?
Szkoda, liczyłem że osoba która na portalu pięściarskim publicznie przyznała się że zaczepia ludzi, a na boksie się nie zna, że rozwinie ten fascynujący wątek. Liczyłem na jakąś ukrytą głębię w twoim rozumowaniu, szerszy kontekst, a tak pozostał spory niedosyt.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 15:58:05 
Diagnoza zapadła już dawno, nieOgar się zgrywa, wulgaryzmami sypanymi zewsząd kreował się na maczo a to zwykły "dawca" jest. Oczywiście jako "lewacka ameba" zobowiązany jestem bronić jego preferencji "dawcy" w kontaktach intymnych :), więc powiem, że nic mi oraz Wam szanowni koledzy do tego. Jedynie co budzi mój sprzeciw to jego agresja w tym sposobie tuszowania swojej orientacji. Jako "lewacka ameba" nic nie mam do gejów, którzy się nie narzucają i żyją sobie uczciwie wobec siebie. Natomiast moja tolerancja kończy się na kryptogejach, którzy z domu wynieśli "zasady" przez które zobowiązani są udawać kogoś innego, są nieszczęśliwi, sfrustrowania a na koniec agresywni wobec innych tylko po to aby w swoim przekonaniu lepiej się ukrywać przed światem. Kiedyś (i teraz) służyło do tego często seminarium.
Który przeciętny i hetero facet w ogóle by zauważył kwestię tych portek Dibuły? A tutaj "dawca" nieOgar w myśl zasady "pod latarnią najciemniej" lgnie do facetów na tym forum i ich prowokuje poddając taki temat. Prywatnie pewnie też zaczepia facetów naprowadzając ich na ten temat aby ich wybadać, z nadzieją, że na przykład "da" któremuś. To jak w tym filmie Agnieszki Holland "Europa Europa" gdzie w historii opartej na faktach pokazano młodego żyda ukrywającego się w Hitlerjugent i była nawet scena, że wyszło, iż jest najbardziej arysjki :). Nieogr liczy na podobny efekt przy ukrywaniu swoich prawdziwych preferencji. Mam jedną radę dla niego: bądź sobą, nie walcz z tym, znajdź partnera poza forum (najlepiej z dala od niego) i jak będziesz chciał "sadomacho" to wystarczy go tylko poprosić :) Nie wiem, nie znam się ale myślę, ze cię posłucha i zaspokoi. Tylko proszę, nie narzucaj się tutaj ze swoimi problemami osobistymi. Nie bądź jak bezdzietny stary prezes co się również ukrywa, przy tym wszystkim jako "zbawca narodu" mocno narzuca i na koniec wmawia, że alkoholizm młodych dziewcząt/kobiet jest przyczyną problemów demograficznych, jakby sam był starym wiarusem w temacie dziecioróbstwa.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 16:05:31 
Polakos
Tak mnie jara, że będę ją oglądał na żywo i nawet się nieco wykosztowałem aby nie było powtórki z oglądania na telebimie jak przy Adamek vs Vitek. Wiadomo, co ciebie jara - złote runo :) więc ból dupy jest wrośnięty w twoje żałosne jestestwo odnośnie tematów dotyczących zawodnika, który wie co to wyjazdowy sukces sportowy. Twój ból dupy narasta bo i złote runo się po mału kończy, więc w kwestii tego "co cię kręci" stajesz się bezdomny. Wszak byłeś zawsze monotematyczny a teraz już widać u ciebie próby szukania tożsamości na nowo.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 24-08-2023 16:16:25 
Choćbyś nie wiem jak się starał to i tak mnie nie przekonasz do legginsów i wybij sobie to z głowy.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-08-2023 16:28:15 
Dzień 24 sierpnia 2023 r., forum bokserskie, temat dot. fotorelacji z treningu medialnego przed walką o mistrzostwo świata i .... nieoGar ze swoim kryptogejostwem, próbujący już od godziny 8:46 pod tym postem do bólu (dupy Polakosa) "przedyskutować" temat gaci jak widać tylko po to aby doprowadzić do sytuacji w której na koniec zapewnia, że "mnie nie przekonasz do legginsów i wybij sobie to z głowy" :) Normalnie kreacja dnia - na "maczo" rzecz jasna. "tobie" i bez takich gaci żyłka pęka boś jest "gumka od kaleson" a nie facet.
 Autor komentarza: Believer94
Data: 24-08-2023 18:26:53 
Może Ogar Ciebie zaczepił ale to ty poszukiwacz nie umiesz sie zachować i goscia co post w tej dyskusji wyzywasz i obrażasz i powinieneś mute dostać jak by moderator istniał na tej stronie..
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 25-08-2023 06:02:32 
Ja. piexxxxę. Bokser założył jakieś kolarskie nachy i 57 postow w temacie. :(
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 25-08-2023 08:54:34 
Believer94
Nie znasz historii jego zachowań, wulgaryzmów, braku reakcji wtedy moderatora ale w buty sędziego to gorliwie wchodzisz. Daje ci to satysfakcję?
 Autor komentarza: Ogar
Data: 25-08-2023 09:41:54 
Ty za to znasz historię ale chyba transformacji Anny Grodzkiej. Ciągle piszę żeby pokazać tą moją historię, bo sam jestem ciekaw jak ona wygląda i nie ma chętnych. Za to historia dwóch matołów @poszukiwacza i jeszcze głupszego @Introwertyka jest widoczna jak na dłoni i nawet nie trzeba szukać, bo to są takie cymbały, że w jednym wpisie narzekają na brak moderatora, a w następnym jadą jak ostatni rynsztok. Albo @poszukiwacz największy obrońca lewaków i mniejszości seksualnych wyzywa mnie od kryptogejów. No przecież to jest debil. Z takimi ludźmi się nie rozmawia, co najwyżej można odpowiedzieć na jakieś pojedyncze pytanie żeby się pośmiać, pokręcić korbą, a zjeb niech się produkuje do jutra.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 25-08-2023 09:51:53 
Believer94
No i widzisz sędzio. Koleś ma widoczny gołym okiem problem. Najpierw wszystko pod tym postem zainicjował (pierwszy sprowokował) teraz dalej wyzywa i nie wiedzieć po kręci jak to określił "korbą" w swoim rozwartym odbycie, od zawsze wystawionym ohydnie na to forum. Skończyłem bo ten melepeta gotów to drugi dzień ciągnąć.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 25-08-2023 09:54:49 
Wyzywasz mnie od matołów, a w temacie na samym starcie napisałeś że sportowe gacie to musi być ukryte działania lewactwa. Dodatkowo przyznałeś się że chuja się znasz na boksie i że na orgu zaczepiasz ludzi. Szukasz matoła, popatrz w lustro.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 25-08-2023 10:10:25 
Introwertyk
"pokręcić korbą, a zjeb niech się produkuje do jutra" a wyżej pisze " Ciągle piszę żeby pokazać tą moją historię". Czyli melepeta "myśli", że nas sprowokuje aby "produkować" się jeszcze w przeszukiwaniu jego historii :). Niby mamy tracić (według jego nadziei) czas na historię jakiegoś żałosnego przybłędy :) niby coś mu udowodnić :) Mam do ciebie prośbę - odpuść. To stworzenie gotowe tutaj strawić nasz czas i dzisiaj. Tak reasumują szkoda czasu, życia na takie indywidua. Naprawdę proszę cię, nie karm trolla. Oczywiście trzeba reagować na patologię ale inaczej. Trzymac się jednak pewnych standardów. Można np zrobić coś czego on absolutnie nie potrafi (nie obejmuje rozumkiem) doj..bać mu lakonicznie ale bez wyzwisk i wulgaryzmów i na tym kończyć. Wiesz doskonale, że taka metoda jest poza jego zasięgiem "intelektualnym". Faktycznie trzeba skończyć dyskusje z takimi melepetami. Ja się już teraz wypisuję, bo to drugi i trzeci dzień będzie ciągnął. Za dużo uwagi mu poświęciliśmy a on czuje się wtedy ważny jak nigdy w swojej egzystencji.
Pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.