ŻEROMIŃSKI: W CZWARTEK CZEKA MNIE ZABIEG KCIUKA

- Jutro jadę do Warszawy na konsultację do anestezjologa. W czwartek idę zaś na zabieg prawego kciuka, po którym czeka mnie ośmiotygodniowa rehabilitacja - mówi pięściarz Tymex Boxing Promotion, Michał Żeromiński (9-2, 1 KO).

Pięściarz z Radomia nabawił się urazu w trakcie ostatniej potyczki, gdy wypunktował "do jednej bramki" Laszlo Fazekasa.

- Mam zerwane ścięgno prostownika w kciuku. Częściowy wpływ na ten uraz miała moja ostatnia walka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przez sześć, a nawet osiem tygodni nie będę mógł kompletnie nic robić. Będę miał wstawiany implant w kość i do tego zszywane ścięgno - zdradził popularny "Żeroma".

- Po tej operacji czeka mnie dwumiesięczna rekonwalescencja, która niemal na pewno wykluczy mnie z październikowej imprezy w moim mieście, do jakiej byłem mocno przymierzany. Diagnoza lekarza nie jest zbyt optymistyczna, gdyż jego zdaniem do boksu będę mógł wrócić nie wcześniej niż po czterech miesiącach. Jestem jednak dobrej myśli i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zaprezentuję się kibicom w ringu - dodał Michał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jackass
Data: 07-07-2015 22:58:42 
Tak na inny temat trochę,Michał powinien iść chyba w niższe kategorie, takie odnoszę wrażenie. Jakoś mnie nie przekonują jego warunki na tle innych zawodników swojej kategorii.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-07-2015 00:03:58 
Inaczej bym powiedział - musi w końcu iść na "żelazo", bo sam talent nie wystarczy.
 Autor komentarza: rusek
Data: 08-07-2015 09:54:46 
Po twarzy widać kebaby.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.