SKRZYPCZYŃSKI vs GARGULA W MIĘDZYZDROJACH?

Kontrakt jeszcze nie jest podpisany, ale niemal na pewno podczas kolejnej edycji gali w Międzyzdrojach dojdzie do konfrontacji Sebastiana Skrzypczyńskiego (11-10-2, 5 KO) z Tomaszem Gargulą (16-0-1, 5 KO).

Z inicjatywą wyszedł ten pierwszy, drugi podjął rękawice, a pomysł spodobał się Tomaszowi Babilońskiemu. Panowie mieliby skrzyżować rękawice w limicie 76 kilogramów na dystansie sześciu bądź ośmiu rund, z tym że na chwilę obecną bardziej realna wydaje się ta krótsza wersja.

- Przede wszystkim wyrazy uznania dla Tomka. Wyszedł z więzienia i pomimo tak długiej przerwy pokazał naprawdę ciekawy boks. Teraz podobno szuka ciekawych wyzwań. Ja również, a chętnych rodaków na takie starcie ze mną nie widać. Jesteśmy w podobnej sytuacji, więc logiczne się wydaje, że powinniśmy walczyć między sobą - powiedział nam trzy dni temu pięściarz z Kalisza.

Przypomnijmy, że Gargula po ponad jedenastu latach przerwy udanie wrócił pod koniec czerwca wygraną na punkty z Sebastianem Wywalcem. Pojedynek ze Skrzypczyńskim miałby być częścią siódmej edycji Seaside Boxing Show. Wieczór odbędzie się 22 sierpnia, a głównym punktem będzie starcie Cieślak vs Rosberg.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 07-07-2015 21:51:17 
Tomek po wyjsciu dal bardzo fajna walke do ogladania. jezeli dojdzie do podpisania kontraktu prawdopodobnie pojade zobaczyc go na zywo w miedzyzdrojach. nie wiem ktora to juz edycja ,ale na pierwszej darmowej bylem. kolejne juz byly platne i dobrze bo przy pierwszej tlumy taranowaly sie pod brama amfiteatru.sa chetni kibice z orga na gale w miedzyzdrojach? mozna by zebrac grupe z orga:)
 Autor komentarza: Furmi
Data: 07-07-2015 21:55:56 
Na pewno nie będzie redakcji ORGa, bo znów nie dostaniemy akredytacji ;)
 Autor komentarza: skud
Data: 07-07-2015 22:43:28 
Uwazam to zestawienie za dobry wybor.Przegrany wlasciwie nic nie straci w swojej pozycji w ranking.Sa w innych wagach na odleglych pozycjach.Szczegolnie zyskac moze Gargula w razie wygrania obecnie jest na 504 poz. z 1 pkt.!Uwazam ze powinien wzmocnic cios I pod ,koniec roku walczyc z kims juz bardziej wymagajacym,choc wiadomo ze w Polsce nikt do niego nie bedzie sie wychylal bo zysk maly a mozna przegrac!Uwazam ze UK byloby najlepsze,tam szanuje sie sportowcow!
 Autor komentarza: BlancNort
Data: 08-07-2015 01:58:01 
Kolejny kryminalista pokroju Szpilki? Takim to dziękujemy.
 Autor komentarza: rusek
Data: 08-07-2015 09:53:19 
Szczery chłop, spoko. :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.