KALENDARZ KIBICA 2018

Pierwsze imprezy sportowe już za nami, więc czas na coroczny Kalendarz Kibica 2018.

Oto kalendarz najważniejszych imprez boksu olimpijskiego w kraju oraz za granicą, na których możemy zobaczyć naszych reprezentantów. Porównując to z poprzednim Kalendarzem Kibica za 2017 rok >>>, to imprez krajowych nam znacznie przybyło (jeśli któryś okręg lub klub chce uzupełnić listę, to czekamy na zgłoszenia pod adresem info@bokser.org, dopiszemy i uaktualnimy na bieżąco).

Małopolska 'Walczy o Tokio 2020'Podkarpacie podnosi się z niebytu. Pomorze rozwija sieć klubów i "eksportuje" co chwila swoich przedstawicieli na testowe turnieje zagraniczne. Zachodniopomorskie powinno być wzorem w szkoleniu i współpracy z samorządem. Sukcesy same nie przychodzą. Po zeszłym roku wydawać by się mogło, że Dolny Śląsk zatrzęsie bokserską Polską, ale gdzieś coś nie zagrało. Natomiast Śląsk umocnił się najpotężniejszym w Europie turniejem kobiecym i sądzimy, że w tym roku wszystko co do tej pory wychodziło w Gliwicach zabłyśnie pełnym blaskiem. Ucichła ostatnio ściana wschodnia i może nie powinienem się wtrącać w nie swoją branżę, ale świetny organizator lokalnych 'przaśnych' gal zawodowych, Dariusz Snarski, przyćmił boks olimpijski w regionie. Centrum, gdyby nie udana Olimpiada Młodzieży w Pułtusku, to praktycznie nie jest już zauważane na pięściarskiej mapie kraju, ale patrząc na kalendarz, wygląda na to, że stawiają na rozwój boksu wśród najmłodszych. Będziemy się przyglądać, do czego dojdzie. Dobrym przykładem jest tu Wielkopolska - niegdyś potęga skupiająca przy prezesie Nowaku, zabrała się znowu za szkolenie od podstaw i już są pierwsze efekty.

Przejdźmy zatem do tego, co nas czeka w nowym 2018 roku:
 
Styczeń
09-15.01. 7 Nation's Cup - Serbia
12-17.01. MTB - Komsomolsk (Rosja)
15-24.01. Zgrupowanie szkoleniowe kadry WMOZB Juniorów
15-26.01. Ferie z Boksem - Warszawa
20.01. III Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza - Boguchwała >>>
 
Luty
06-11.02. LXII Memoriał Bocskal Istvan - Debreczyn (Węgry)
09.02. Mecz kadry narodowej seniorek Polska vs Białoruś - Wałcz >>>
09-11.02. Mistrzostwa Dolnego Śląska i EMP - Przeworno >>>
09-11.02. Mistrzostwa WOZB Juniorów - Poznań
10-11.02. Mistrzostwa OZB Juniorek i Juniorów - Gliwice
10-11.02. Mistrzostwa WMOZB Juniorek i Juniorów - Płock
16-18.02. Mistrzostwa Wybrzeża (Kadet, Junior, Młodzieżowiec - eliminacje do MP) - Słupsk >>>
16-18.02. Mistrzostwa Małopolski i EMP Juniorów - Gnojnik >>>
17-18.02. Mistrzostwa Opolszczyzny i EMP Juniorów - Opole >>>
18-26.02. MTB - Strandja (Bułgaria)
22-25.02. Mistrzostwa Polski Juniorek i Seniorek - Grudziądz >>>
27.02. - 04.03 Mistrzostwa Polski Juniorów - Ciechocinek >>>
 
Marzec
02.03. Mecz kadry narodowej seniorów Polska vs Litwa - Gdańsk >>>
03.03. Sobota bokserska - Warszawa
05-10.03. MTB Bornemissza Gergely - Eger (Węgry)
09-11.03. MTB Bee-Gee - Helsinki (Finlandia)
09-11.03. Mistrzostwa Śląska - Bielsko-Biała >>>
10.03. Ekstra Liga Boksu Olimpijskiego - Chojnów >>>
10-11.03. I MTB BiH Cup - Brcko (Bośnia i Hercegowina)
10.03. TB Zbigniewa Rompy: Starogard vs Białoruś - Starogard Gdański >>>
11-16.03. XXXV MTB im. Feliksa Stamma Warszawa >>>
12-18.03. XIII MTB Danas Pozniakas - Wilno (Litwa)
17.03. Międzynarodowy Grand Prix Małopolski – Czchów >>>
17.03 MTB o Puchar Dyrektora MOSiR - Rybnik >>>
17.03. XVIII Turniej Bokserski im. Włodzimierza Pawlaka - Leszno
17-18.03. Mistrzostwa Juniorów młodszych - WMOZB
23-25.03. Seminarium dla Trenerów i Zawodników - Warszawa >>>
24.03. Memoriał Ryszarda Jarnota – Libiąż >>>
24.03. IX TB o Puchar Bombardierów z Wybrzeża - Gdynia >>>
24.03. TR Boxing Show - Mińsk Mazowiecki >>>
24.03-02.04 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (U22) - Targu Jiu (Rumunia)
24-25.03. Mistrzostwa WOM-Juniorów - Warszawa
29-30.03. Mecz Międzynarodowy Wielkopolska vs Alzey Niemcy - Poznań >>>
29.03-02.04 MTB 'Trophy of Podgorica' - Montenegro
 
Kwiecień
02-08.04. Memoriał Emila Jechev - Sofia (Bułgaria)
07.04. Pierwszy Krok Bokserski "Boks dla wszystkich" - Zabrze
08.04. XXXII Warszawska Granda na Pięści - Legia Fight Club Warszawa >>>
09-15.04. Memoriał Nikolai Manger - Kherson (Ukraina)
13.04. Mecz kadry seniorów - Słupsk
13.04. XII Landowski Boxing Night - Hala Gwardii, Warszawa >>>
14.04. Międzynarodowy Grand Prix Małopolski - Kraków >>>
14-15.04. Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów - Złotów 
14.04. Pierwszy Krok Olboyów vol.4 - Katowice >>>
14.04. Ekstra Liga Boksu Olimpijskiego - Szczecin
17-26.04 Mistrzostwa Europy Juniorów i Juniorek (17-18) -  Roseto (Włochy)
21-22.04. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych - Płock >>>
21.04. Sobota Bokserska – Libiąż
21.04. I Krok Bokserski - Dąbrowa Górnicza
22-28.04. 89 Mistrzostwa Polski Seniorów - Karlino >>>
27-28.04. Eliminacje do ME Młodzików - Karlino >>>
27-28.04. III MTB 'Grand Prix Białegostoku' - Białystok >>>
29.04. MTB im. Roberta Kopytka - Jaworzno
30.04. 'Belgrad Winner' - Belgrad (Serbia)
 
Maj
02-06.05. IX MTB Ricardas Tamulios - Kaunas (Litwa)
04.05. Mecz kadry kobiet Polska vs Włochy - Władysławowo
04-06.05. Mecz Międzynarodowy Wielkopolska vs Węgry - Poznań
10-19.05. Mistrzostwa Europy Seniorek - ? Władysławowo ?!
11.05. Mecz kadry seniorów Polska vs Białoruś - Słupsk
11-13.05.  Międzynarodowy Turniej 'Ziemi Nowodworskiej' - Nowy Dwór Mazowiecki >>>
12-13.05. TB 'O Ciupagę Góralską' - Żywiec
12.05. Międzynarodowy Grand Prix Małopolski - Gródek nad Dunajcem >>>
15-19.05. 22 MTB Sociakas Tournament - Kaunas (Litwa)
18.05. Memoriał Henryka Średnickiego - Sosnowiec
19.05. Ekstra Liga Boksu Olimpijskiego - Szczecin
19.05. Miedzynarodowy Puchar Karpat - Nowa Dęba >>>
19.05. MTB im. Tadeusza Wijasa - Jastrzębie Zdrój
20.05. Bitwa o Śląsk - Siemianowice Śląskie >>>
21-30.05. Mistrzostwa Europy Młodzików (U14) - Albena (Bułgaria)
22-27.05. MTB Usti nad Łabą - Usti (Czechy)
23-27.05. Memoriał V. Usov - Grodno (Białoruś)
24-27.05. Eliminacje do OOM Kadetek
24-27.05. XIV MTB Mostar (Bośnia i Hercegowina)
26.05. Sobota Bokserska - Libiąż
26.05. Promocja Dąbrowskiego Boksu - Dąbrowa Górnicza >>>
26.05. Mecz towarzyski: Jaskinia Lwa Ziębice (Polska) vs Łuck (Ukraina) - Przeworno >>>
27.05. Memoriał im. Zbigniewa Pietrzykowskiego - Wilkowice >>>
27.05. I Międzynarodowa Gala Boksu Amatorskiego - Zabrze >>>
27-03.06. XXIV Ogólnopolska Olimpada Młodzieży - Konin >>>
31.05. XXVIII Jadran pearl - Burva (Montenegro)
 
Czerwiec
01-03.06. VIII MTB im. Zygmunta Chychły - Gdańsk >>>
01-03.06. MTB im. Leszka Błażyńskiego - Bytom
02.06. Mecz Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego: WLKP vs Dolny Śląsk - Konin >>>
05-12.06. MTB Umakhanov - Kaspiysk (Rosja)
08-09.06. Mecz Międzynarodowy Wielkopolska vs Ukraina - Poznań
08-10.06. XLII MTB o Czarne Diamenty - Rybnik >>>
09.06 Mecz kadry narodowej seniorów: Polska vs Turcja - Kielce >>>
09.06 Bemowo Boxing Event 3 - Warszawa >>>
09.06. XXII Turniej Bokserski im. Janusza Stawińskiego ps. Harcerz - Leszno
09.06. Międzynarodowy Grand Prix Małopolski - Brzesko >>>
10.06. Ekstra Liga Boksu Olimpijskiego: Olimp vs Wielkopolska - Lublin >>>
10.06. XXXIII Warszawska Granda na Pięści - Legia Fight ClubTorwar >>>
13-17.06.  Golden Belt - Iasi (Rumunia)
14-17.06.  Triebel - Klin (Słowacja)
16.06. Międzynarodowy Puchar Karpat - Stalowa Wola >>>
16.06. Ekstra Liga Boksu Olimpijskiego: Dolny Śląsk vs Wielkopolska - Wałbrzych >>>
16.06. XXIII Turniej im. J.Króży - Tczew
16.06. Mecz Mazowsze (Polska) vs Maccabi Tel Awiw (Izrael) - Warszawa >>>
20-22.06 III Akademickie Mistrzostwa Polski - Katowice >>>
24.06 Mecz kadry kobiet Polska vs Niemcy - Grudziądz
23.06. TB Bombardierów z Wybrzeża - Gdynia >>>
30.06. X MTB im. Stanisława Kiliana i WCB Jackiewicza - Rzeszów >>>
 
Lipiec
09-15.07. Turniej Braci Kliczko - Berdythiv (Ukraina)
09-16.07. Golden Glove juniorzy i juniorki - Subotica (Serbia)
16-22.07. Memoriał Simona Trestin - Odessa (Ukraina)
29.07-09.08. Obóz Bokserski - Jastrowie >>>
 
Sierpień
20-29.08. Zgrupowanie kadr-Młodzieżowej, Juniorów, Juniorów młodszych, Młodzików - WMOZB
... Mistrzostwa Swiata Juniorek i Juniorów (17-18) - ...
 
Wrzesień
01-02.09. TB o 'Kapelusz Góralski' - Żywiec
01.09. Pierwszy Turniej Jurajski (Krzysztof Szot) - Myszków
01.09. Mecz kadry: Pomorskie OZB kontra Kujawsko-Pomorskie OZB - Ciechocinek >>>
02-07.09. Akademickie Mistrzostwa Świata - Elista (Rosja) >>>
06-09.09. Nation's Cup - Austria
07.09 Mecz bokserski Polska vs Kanada - Jastrzębie Zdrój
08.09 Mecz kadry kobiet: Polska vs Francja - Bytom >>>
08.09. Noc Rewanżu - Poznań >>>
08-09.09. Mistrzostwa WOM Młodzików - Warszawa
10-15.09 XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet - Gliwice >>>
13-16 MTB Nadziei Olimpijskich - Usti nad Łabą (Czechy)
15.09. Międzynarodowy Puchar Karpat - Sędziszów Małopolski >>>
15-16.09 XXII MTB im. W. Szyińskiegi i M. Chudego - Częstochowa >>>
15-16.09. Mistrzostwa WMOZB Młodzików - Warszawa
15.09. I Turniej Nadziei - Poznań >>>
20-23.09 XV Puchar Polski Kadetów i VIII PP Kadetek - Grudziądz
22-23.09 XXII Międzynarodowy Turniej im. Zygmunta Krygiera - Toruń >>>
28.09 Mecz kadry narodowej seniorów: Polska vs Serbia - Toruń >>>
29.09. IV sezon czwarty Międzynarodowy Grand Prix Małopolski - Myślenice >>>
29.09. Mecz Śląsk kontra 'Reszta Polski' - Łodygowice >>>
29.09. Kurs Sędziego Boksu Olimpijskiego - Dolny Śląsk >>>
29.09. Czwarta Gala o Puchar Burmistrza - Opoczno >>>
30.09. Kurs Sędziego Boksu Olimpijskiego - Małopolska >>>
30.09. XXXV Warszawska Granda na Pięści - Warszawa, Torwar >>>

Październik
01-12.10. Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - Buenos Aires (Argentyna)
03-06.10 VII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet (U23)Wałcz >>>
05.10. V MTB im. Tadeusza Łady - Gierałtowice >>>
06.10. Droga do Igrzysk - Landowski Fight Night - Warszawa >>>
06.10. Międzynarodowy Puchar Karpat - Jasło
06-07.10. Sobota bokserska i Mistrzostwa Mazowsza Młodzików - Płock >>>
06-07.10. XIII Memoriał im. Leszka Błażyńskiego - Bytom >>>
08-13.10. MTB Balkan - Sofia (Bułgaria)
08-13.10. Memoriał V.Livensteva - Mińsk (Białoruś)
08-17.10. Mistrzostwa Europy Kadetek i Kadetów - Anapa (Rosja) >>>
13-14.10 XVIII MTB im. Józefa Cyrana - Rybnik Boguszowice >>>
13.10. Mecz Champion Wołomin kontra Kadra Mazowsza - Wołomin >>>
13.10. III Memoriał Stanisława Dragana - Kraków >>>
13.10. VII Memoriał i. Brunona Bendiga - Gdynia >>>
14-19.10 XXVI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn (U23) - Sulejów >>>
18-21.10. XXXIX Tammer Tournament - Tampere (Finlandia)
20.10. Turniej Bokserski im M. Akonoma - Zbąszyń
20.10. XVI Turniej Bokserski 'Paweł Skrzecz Zaprasza' - Warszawa >>>
20.10. I Turniej JoanitówSkarszew >>>
20-21.10. Międzynarodowy Turniej pod patronatem burmistrza - Libiąż >>>
23-28 Grand Prix - Ostrava (Czechy)
24-28.10 Puchar Polski Juniorów i Kadetów - ...
24-28.10. VII Mistrzostwa Polski Młodzików im. Pawła SzydłyGrudziądz >>>
26.10 Landowski Boxing Night XIII - Hala Gwardii, Warszawa >>>
27.10 TB 'Ring Wolny' - Dąbrowa Górnicza
27.10. XVIII Międzynarodowy Turniej im. Michała Szczepana - Raszyn >>>
27.10 II Bitwa o Śląsk - Zabrze >>>
28.10. Finał czwatego sezonu Międzynarodowego Grand Prix Małopolski Myślenice >>>
 
Listopad
03.11. XIII Międzynarodowy Turniej im. Roberta Kopytka i mecz bokserski Polska vs Słowacja - Jaworzno >>>
03.11. Turniej im. Huberta Skrzypczaka
08-11.11. Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów i Juniorek - ...
09-11.11 MTB im. Jerzego Krasnożona - Knurów
10.11. TB z Okazji Święta Niepodległości - Tczew
10.11. Miedzynarodowy Puchar Karpat - Krosno >>>
11-17.11 MTB im. Leszka Drogosza - Kielce
15-25.11. Mistrzostwa Świata Seniorek - New Delhi (Indie)
17.11. TB im.Jana Pawlaka - Leszno
17-18.11. Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza - Wołomin
23-25.11. Mecz Międzynarodowy Wielkopolska vs Alzey - Niemcy
24.11. White Collar Boxing Event - Słupsk >>>
... MTB im. Tadeusza Kiedrowskiego - Chojnice
 
Grudzień
01.12. Gala 'Silesia Boxing' - Katowice >>>
01.12. TB im.Tadeusza Grzelaka - Kalisz
01.12. VII Memoriał Brunona Bendiga - Gdynia
01.12. III Barbórkowa Gala Boksu Amatorskiego (320m pod ziemią) - Kopalnia Guido
07.12. II Wejherowski Boxing Show - Wejherowo >>>
08.12 TB 'Boxing Day' - Wodzisław Śląski
08-09.12 Międzynarodowy Turniej im. Kazimierza Paździora  - Radom
14-16.12.  MTB 'O Złotą Rękawice Wisły' - Kraków
15.12. Sobota bokserska - Warszawa

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 06-04-2018 19:33:55 
13 kwietnia mecz kadry seniorów odbędzie się w Słupsku ze Szwecją. Ktoś wie w jakim składzie wystąpią Polacy?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.