ROZPOCZNIJ SWOJĄ WALKĘ!

Popularność i kontrowersje, to jest to czym żyją 'Białe Kołnierzyki'. Czy niedoświadczony może wejść między liny i rywalizować jak prawdziwy zawodnik? Pytań jest wiele, ale na pewno daje to wiele emocji i póki traktują to jako formę mocnej rekreacji to chyba warto się zjawić w Słupsku.

Są różne sposoby na wejście do ringu. Można zostać sędzią >>>. Można być zawodnikiem trenującym od młodzika, lub talentem ujawniającym sie dopiero jako młodzieżowiec, ale może warto wstać zza biurka i sprawdzić się jako rekreacyjny pięściarz? Czy jest to możliwe? Okazuje się że tak!

Po przetarciu szlaków, choćby przez kontrowersyjnego, ale pracowitego i chyba najciekawszego wojownika Rafała Jackiewicza >>> Który często pokazuje rywalizację trenujących nie tylko pod jego okiem, zapaleńców z korporacji na galach White Collar Boxing. Włąśnie do tego grona dołączyły północne rejony, a dokładnie Słupsk.

Inicjatywa dla każdego, kto trenuje lub chce zacząć trenować boks. Bez względu na swoje doświadczenie, umiejętności czy staż treningowy możesz stoczyć własny pojedynek bokserski podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Przełam strach, podnieś rękawice i spróbuj swoich sił w ringu! Poczuj adrenalinę i smak rywalizacji wchodząc między liny! Liczą się przede wszystkim chęci, odwaga oraz determinacja.

Jeżeli trenujesz boks rekreacyjnie lub chciałbyś dopiero rozpocząć przygotowania i stanąć do walki to możesz już teraz skontaktować się telefonicznie +48 889 965 567 lub mailowo [email protected]. Pomogą Ci znależć trenera w Twoim mieście, z którym możesz przygotować się do pojedynku.

Intensywna praca, trud i wysiłek włożone w treningi bokserskie przyniosą satysfakcję, pewność siebie i poprawę kondycji fizycznej. To idealne rozwiązanie dla trudów życia codziennego oraz mozliwość uwolnienia tłumionych emocji.

PODEJMIJ WYZWANIE I ROZPOCZNIJ SWOJĄ WALKĘ!

Zasady WCBE Kobylnica k/Słupska:
- przeciwnicy, którzy staną naprzeciw siebie w ringu będą dobierani indywidualnie na podstawie doświadczenia i wagi, po konsultacji z zawodnikami i trenerami prowadzącymi,
- uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat,
- wszyscy uczestnicy przejdą badanie lekarskie przed galą,
- czas trwania walki - 3 rundy po 2 minuty, 1 minuta przerwy pomiędzy rundami,
- organizator zapewnia rekawice 16 uncjowe i pełne kaski (można mieć swój kask jeżeli zostanie zatwierdzony przez organizatora),
- walki sędziowane będą przez sędziego ringowego i jednego sędziego punktowego,
- sedzia ringowy może przerwać walkę w każdym momencie jeżeli w jego opinii bezpieczeństwo zawodnika jest zagrożone,
- dopuszczalne są remisy.

Wszyscy uczestnicy otrzymają:
- koszulkę i spodenki startowe,
- puchary po walce,
- wejsciówki na galę,
- upominki od sponsorów,
- nagranie video ze swojej walki.

Jeżeli zapiszesz się w terminie do 24 września to koszt udziału w WCBE Słupsk wynosi 800zł. Po tym terminie cena to 1100zł.

White Collar Boxing

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: vojtech51
Data: 07-09-2018 12:13:17 
Do pierwszego trupa. Za granicą już były. Wszystko przed nami...
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 07-09-2018 12:48:30 
vojtech51

Idąc twoim tokiem rozumowania nie powinniśmy również wsiadac do samochodu oraz wychodzic na ulice.. przeciez ile jest wypadków śmiertelnych.

Uczestnicy będą walczyć w rekawicach 18oz oraz beda mieli specjalne kaski.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 07-09-2018 14:43:17 
vojtech51

Albo weź się wykastruj bo szkoda ryzykować raka jąder.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-09-2018 17:13:21 
W UK to zawodnicy dostają kasę za występy na tego typu eventach a w PL zawodnik musi zapłacić żeby dostać w ryj. W zamian dostaniesz puchar i spodenki. Trochę to żenujące. Poza tym 99% zawodników tam występujących ma za sobą jakieś pięściarskie doświadczenia, zazwyczaj nikt tam nie wchodzi z biegu, niektórzy maja nawet kilka amatorskich walk, także za swoje własne pieniądze można dobrze wyłapać. Gdyby to oni płacili wtedy mieli by 100-ki harpaganów do wyboru do koloru.
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 07-09-2018 19:47:32 
Pierwsze słyszę zeby biale kolnierzyki dostawaly kase za występ. Nie na tym ta gra polega.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 08-09-2018 04:34:35 
To zabawa dla starych chłopów z kaska , który postanowili dac sobie po ryju.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.