NA ŻYWO: XXXIII WARSZAWSKA GRANDA

Nadeszła kolejna granda - 'Warszawska Granda na pięści' w Legia Fight Club. Zapraszamy do obejrzenia relacji, a wszystkich tych którzy chcą poczuć dobry sportowy klimat - to jest dobry czas, aby dotrzeć na Łazienkowską 6a, gdzie czekają na was 33 pojedynki zawodników w trzech grupach zaawansowania. Emocje gwarantowane.

Warszawska Granda na pięści (10.06.2018) Legia Fight Club, Torwar, Łazienkowska 6a

10 walka
Lachowski Paweł (Legia Fight Club) vs Dzwonkowski Daniel (Wasyl 'Szlif') Remis
11 walka
Walczak Michał (Legia Fight Club) vs Rybicki Artur PKT 3:0

Przerwa
12 walka
Haznar Norbert (Wasyl 'Szlif') vs Makaruk Michał PKT 3:0
13 walka
Brząkała Szymon (Legia Fight Club) vs Chruściel Dawid (K.O.wadło Ciechanów) PKT 2:1
14 walka
Zbrzezny Bartosz (Legia Fight Club) vs Płochocki Karol (Legia Fight Club) PKT 0:3
15 walka
Ryszewski Rafał (Legia Fight Club) vs Pakuła Konrad (K.O.wadło Ciechanów) RSC2
16 walka
Piechowicz Agata (Klub Bokserski Legia) vs Rybałtowska Urszula (Legia Fight Club) PKT 3:0
17 walka
MacArthur Jakub (Wasyl 'Szlif') vs Nader Stanisław (Legia Fight Club) PKT 0:3
18 walka
Piwko Michał (Klub Bokserski Legia)
vs Savchuk Yurii (Legia Fight Club) PKT 3:0
19 walka
Machtałowicz Łukasz (Legia Fight Club) vs Wąż Sebastian Remis
20 walka
Piątkowski Hubert (Legia Fight Club) vs Kwietniewski Konrad (Sparta Gym - Warszawska Szkoła Walki) Remis
21 walka
Hołdyński Karol (Legia Fight Club) vs Jankowski Przemyslaw RSC2
22 walka

Romanyshyn Andrey (Legia Fight Club) vs Boniakowski Bartosz (K.O.wadło Ciechanów) PKT 3:0

Przerwa

23 walka
Piłat Mateusz (Fit & Fun MMA Team) vs Pierzchała Maciej (Klub Bokserski 'Pięściarz') Remis
24 walka
Figlant Karol (Legia Fight Club) vs Fomicki Lech (Legia Fight Club) Remis
25 walka
Len Kirył (Sparta Gym - Warszawska Szkoła Walki) vs Golonko Paweł Remis
26 walka
Milewski Krzysztof (Legia Fight Club) vs Szczerbiński Przemysław  PKT 3:0
27 walka
Bielecki Darek (Wojownik Warszawa) vs Gałązka Jacek (BOXER Siedlce) PKT 0:3
28 walka
Rogalski Tymoteusz (Fit & Fun MMA Team) vs Sadecki Patryk (Legia Fight Club)  PKT 3:0
29 walka
Nowakowski Łukasz (Legia Fight Club) vs Skorupa Piotr (MKS Wicher Kobyłka)  PKT 3:0
30 walka
Belkaid Yannis vs Witek-Lipka Krzysztof (Papaj Boxing Team) Remis
31 walka
Rogoziński Michał (ODNOVA Warka)
vs Zembrzuski Adam PKT 3:0
32 walka
Morawski Sławomir vs Bukowski Jan (Legia Fight Club)  PKT 0:3
33 walka
Grzyb Maciej (Papaj Boxing Team) vs Sulik Krzysztof (Sparta Gym - Warszawska Szkoła Walki)  PKT 3:0

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.