FOTORELACJA: WIELKI WEJHEROWSKI SHOW

II Wejherowski Boxing Show 2018Udana impreza w Wejherowie. Na ringu mnóstwo bardzo dobrych walk. Na trybunach komplet widzów, wśród nich wejherowski medalista olimpijski Hubert Skrzypczak, oraz prezes Pomorskiego Związku Bokserskiego Pan Roman Ślagowski. Wszystko to przeplatane świetnymi występami czy też walką rycerzy.

My jednak przejdźmy do poziomu sportowego.

W każdym z pojedynków zobaczyć mogliśmy medalistów Mistrzostw Polski. Sam ten fakt świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu i wysokim poziomie sportowym.

W pierwszym pojedynku olimpijskim zobaczyliśmy miejscowego zawodnika Konrada Stawickigo który mierzył się z obecnym Mistrzem Polski Igorem Stefaniakiem. Wygrał ten pierwszy stosunkiem głosów 2-1.

Drugi pojedynek to starcie zawodników z Elbląga i Chojnic. Dawid Dziuwe ulega Maciejowi Kotlendze stosunkiem głosów 2-1.

Trzecia walka to Ignatowicz Juliusz (Sokółka) oraz Damian Stasiak (Elbląg) ten pojedynek kończy się w pierwszej rundzie, przez RSC zwycięża podopieczny Tomasza Potapczyka.

W czwartym pojedynku Olimpijskim po raz kolejny wystąpił zawodnik gospodarzy, który na swoim koncie ma między innymi tytuł Mistrza Polski. Bartosz Tomczak bo o nim mowa 3-0 pokonał zawodnika z Elbląga Sebastiana Dymkowskiego.

Piąty pojedynek to walka seniorów w kategorii +91 Tym razem w ringu pojawili się Radosław Kawczak (Elbląg) oraz Andrzej Szkuta (Sokółka) W tym starciu lepszy okazał się zawodnik z Sokółki, który zwycięża stosunkiem głosów 2-1.

Walką wieczoru było starcie Polsko-Gruzińskie W którym zobaczyliśmy Adriana Szczypiora oraz Ucha Maisuradze. Jednogłośnie na punkty zwycięża zawodnik z Polski.

Warto też dodać, że w walkach sparingowych zobaczyliśmy Viktorię Dombrowską (Wejherowo), która na swoim koncie ma już cztery medale Mistrzostw Polski w tym tytuł, Dominika Nowetę (Wejherowo) z medalem Mistrzostw Polski oraz medalem Pucharu Polski, Wiktorię Dąbrowską (Chojnice) medale Mistrzostw Polski w tym tytuł, czy też Kamila Kirpsza (Sokółka) medale Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski.

Impreza świetnie przygotowana i według nas spokojnie można zaliczyć ją do jednych z najlepszych w naszym kraju.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 13-12-2018 00:02:39 
Rzeczywiscie jedna z najlepszych w naszym kraju (razem z gala Golota-Witherspoon i gala Adamek-Kliczko) :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.