OPOCZNO WALCZY

Trwają zgłoszenia na IV gale o Puchar Burmistrza Opoczna. Startować mogą wszyscy zawodnicy posiadający aktualna licencję PZB. W roli trenera zobaczymy Grzegorza Skrzecza, a baczne oko obserwatora w osobie młodzieżowego Mistrza Świata Damiana Jonaka oceni pojedynki amatorów - juz pod koniec września.

Zgłoszenia bezpośrednio do organizatora Klubu Sportów Walki 'K.O. OPOCZNO'  - Adam Pokusa, tel. 660-674-484 lub boksopoczno@gmail.com

Udział wziąć mogą kobiety i mężczyźni, we wszystkich kategoriach wagowych i wiekowych, ale ze wzgledu na jednodniowy charakter turnieju i oczekiwany nie tylko przez kibiców, poziom sportowy - zestawienie zawodników odbędzie się tylko po uprzedniej akceptacji i potwierdzeniu przez organizatorów.

IV Gala Boksu o Puchar Burmnistrza (29.09.2018) Opoczno, ul. Skłodowskiej Curie 5

godz. 09:30 -10:30 - waga 
od godz. 11:30 - czas na obiad
godz. 14:00 - uroczyste rozpoczęcie zawodów
godz. 14:30 - start gali i pierwsze walki

Dla uczestników przewidziano dyplomy i medale oraz nagrody rzeczowe, a dla zwycięzców puchary i pamiątkowe ceramiczne pamiątki i upominaki od sponsorów; natomiast tatuetki otrzyma najlepszy klub, najlepszy zawodnik, najlepsza zawodniczka, najlepszy klub Łódzkiego Okręgu Bokserskiego.

Puchary wręczać będzie Burmistrza Opoczna.
Udział swój potwierdzili przedstawiciele klubów z następujących okręgów: wielkopolskiego, kujawsko - pomorskiego, warszawsko - mazowieckiego, warmińsko - mazurskiego, świętokrzyskiego oraz najlepsi zawodnicy z Łódzkiego.

Czwarta Gala Boksu o Puchar Burmistrza Opoczna

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.