HALA GWARDII - ZNÓW ZABRZMI GONG

Historyczne miejsce znów zatętni pięściarskim życiem! Hala Gwardii otwiera swe podwoje dla kibiców. już w najbliższy piątek13 kwietnia podczas gali Landowski Boxing Night i mecz przedstawicieli boksu olimpijskiego drużyn z Polski i Szwecji.

Potwierdzeniem dobrego kierunku jaki prezentują bracia są słowa Łukasza Landowski. - Poprzez konfrontację z pięściarzami z zagranicy chcemy podnieść poziom zawodów, zwiększyć ich atrakcyjność, a także zdobyć dla zawodników doświadczenie rywalizacji na międzynarodowym poziomie, które może zaprocentować w przyszłości m.in. w startach na Igrzyskach Olimpijskich – podkreśla organizator gali.

Gala Landowski Boxing Night XII będzie składać się z walk koneserów boksu, czyli osób trenujących rekreacyjnie oraz dziewięciu walk w wykonaniu przedstawicieli boksu olimpijskiego w ramach meczu drużynowego Polska kontra Szwecja.

Program XII Landowski Boxing Night (13.04.2018) Hala Gwardii, Plac Żelaznej Bramy 1, Warszawa

godz. 18:30 otwarcie

godz. 19.30 – 20.30 walki pokazowe

godz. 20.30 walki koneserów i mecz.

Dodać należy, że wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale dla takich którzy chcą spędzić ten czas w specjalnej strefie VIP przygotowano ofertę specjalną - za 100 zł z dostępem do VIProomu - wszelkie pytania w tej kwestii należy kierować bezpośrednio do jednego z organizatorów: Łukasz Landowski, tel. 602 80 80 70.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: straightblows
Data: 11-04-2018 18:53:19 
Brawo bracia Landowscy. Pozytywnie zakreceni....wychowują młodzież, uczą ją życia...nie pytając za ile? Dodatkowo, Łukasz swego czasu udowodnił, że jest człowiekiem honoru. Brawo !!!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.