MAZOWSZE vs TELAWIW - WYNIKI WALK

W hali Kompleksu Sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Mokotów w Warszawie przy ulicy Niegocińskej 2a rozegrany został mecz bokserski pomiędzy reprezentacją Mazowsza, a Izraelską drużyną Maccabi Tel Aviv. Wyrównane pojedynki miały odzwierciedlenie w końcowym werdykcie - czyli to co jest przez zawodników i kibiców rzeczą najtrudniejszą do zaakceptowania zaraz po 'niesłusznym' wyniku - czyli REMIS. Wspominaliśmy o tym podczas relacji z Warszawskiej Grandy, gdzie w wywiadach zawodnicy i trenerzy, oraz osoby uczestniczące w czacie podczas transmisji - do której obejrzenia zachęcamy TUTAJ >>>, prowadzili ostrą dyskusję na temat pracy sędziów i oceny tego co dzieje się w ringu.

Mecz reprezentacji Mazowsza z Maccabi Tel Aviv to pokaz zaciętości ringowej z wysokimi umięjętnościami, bo drużyna z Izraela przysłała młodą przyszłościową, a na dodatek silną ekipę, pokazującą rosyjską szkołę walki. Efekt końcowy - statystyka 8:8, najlepiej o tym świadczy.

Filip Gołębiewski (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) niestety nie mógł zweryfikować swoich umiejętności ponieważ jego przeciwnik z powodu kłopotów paszportowych nie dotarł na zawody, przez co pierwsze punkty zostały zdobyte walkowerem.

Druga zapowiedziana walka, to już pokaz dobrego boksu w wykonaniu ćwierćfinalisty Mistrzostw Europy 2017 - Maorem Rusanovem, któremu reprezentant Mazowsza, zawodnik klubu Tiger Łomża nie sprostał, oddając pole po ciężkiej przeprawie, co było naprawdę dobrą lekcją.

W kolejnych pojedynkach Jessica Żelazko z Żoliborskiej Szkoły Boksu zwycięzko wychodzi z pojedynku z Oleksandrę Kharchenko, a Kinga Szlachcic występująca na co dzień w SKF Boksing Zielona Góra powtórzyła wyczyn koleżanki z reprezentacji, przez co Mazowsze zdecydowanie prowadziło.

Dobrą passę przerywa swoim występem Wiktor Kossakowski (KS Raszyn), bo brązowy medalista Mistrzostw Europy 2016 - Daniel Ilyushonok, nie dał sędziom żadnych wątpliwości w ocenie pojedynku i końcowym rezultacie.

Na swoją korzyść rozstrzygnął natomiast swoją walkę Piotr Szczukowski (Gruchała Boxing Team) reprezentujący gościnnie zespół Mazowsza, wygrywając zdecydowanie z zawodnikiem Maccabi Tel Aviv.- Ahmad Abu Abdun - jednogłośnie na punkty.

Na ringu w końcu mógł się zaprezentować wychowanek trenera Krzysztofa Miałki z klubu NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Marcin Kacprowicz, ale mając przed sobą utytuowanego zawodnika - Bishara Sabbara uczestnika tegorocznych Mistrzostw Europy U-22, uległ jednogłosnie na punkty. Ciekawostką jest to jednak to, że zawodnik z Izraela na wspomnianych mistrzostwach spotkał się z już z reprezentantem kraju w kategorii 64kg. Wtedy to Damian Durkacz, odebrał mu szansę na medal przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Czyli mozna uznać, że był swego rodzaju rewanż, za porażkę 4:1 na tamtej imprezie.

I na koniec Filip Pham Hong, na codzień reprezentujący klub Legia Warszawa spotyka się z ćwierćfinalistą tegorocznych Mistrzostw Europy U-22 Miroslavem Kapulerem i werdykt musiał zostać przełknięty z ziarnem goryczy, bo reprezentacja klubu Maccabi Tel Aviv z Izraela doprowadziła do remisu.

Wyniki walk MAZOWSZE vs TEL AVIV (16.06.2018) Warszawa

Kategoria 56 kg.

Filip Gołębiewski vs Safi Abo Shaaban WO

Kategoria 48 kg.

Akhmed Debizov vs Maor Rusanov PKT 0:3

Kategoria 57 kg

Jessica Żelazko vs Oleksandra Kharkhenko PKT 3:0

Kategoria 57 kg

Kinga Szlachcic vs Odelia Oranne Benephraim PKT 3:0

Kategoria 70 kg

Wiktor Kossakowski vs Daniel Ilyushonok PKT 0:3

Kategoria 91 kg

Piotr Szczukowski vs Ahmad Abu Abdun PKT 3:0

Kategoria 64kg

Marcin Kacprowicz vs Bishara Sabbar PKT 0:3

Kategoria 69 kg

Filip Pham Hong vs Miroslav Kapuler PKT 0:3

Mecz Mazowsze kontra TelAviv - Izrael zadowolenie z konfrontacji

Konfrontacja w ringu łaczy - Mazowsze i Izrael po walce

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.