II WEJHEROWSKI BOXING SHOW - ZAPOWIEDŹ

Z początkiem grudnia czeka nas wiele imprez, a zaczniemy już 1 grudnia na Barbórkowej Gali - 320 metrów pod ziemią wmuzealnym obiekcie - Kopalni Guido, by w kolejnym tygodniu zobaczyć drugą edycję Wejherowskiego Boxing Show. To spora dawka, czystych, sportowych emocji. To współzawodnictwo w ringu, tak doświadczonych zawodników, jak i najmłodszych, czy tych dla których na boks nigdy nie jest za późno, ważne, aby przy tym dobrze się bawić.

Pierwsza edycja bez wątpienia była sukcesem organizacyjnym, więc i tym razem liczymy na dobre widowisko. Jak zdradza nam współorganizator, Prezes klubu Gryf Wejherowo Pan Wojciech Wasiakowski, będzie to święto boksu w Wejherowie.

Prócz walk bokserskich, będzie trochę tańca, występów muzycznych na żywo oraz walka rycerzy. Zapowiada się ciekawy piątkowy wieczór 7 grudnia w hali przy Strzeleckiej 7. Wyglada na to, że ta gala na długi czas pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. Już teraz mozna kupować bilety w Pizzerii ALCATRAZ przy ul. Rybackiej 7 w cenie 20 złotych. Zapraszamy.

Wejherowski Boxing Show 2018

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.