MOCNE WYZWANIE W JAWORZNIE

Podczas XIII Międzynarodowego Turnieju im. Roberta Kopytka na meczu spotkają się dwie drużyny: JKB Jawor Team podejmie na swoim terenie ekipę BOX Club Nitra (Słowacja). Jesteśmy pewni świetnego widowiska.

W niedzielę, 4 listopada o godzinie 11:00 w hali MCKiS przy ulicy Inwalidów Wojennych 18, młodzież jaworznickiego Klubu stanie przed kolejnym ciekawym i mocnym sprawdzianem.

Po raz drugi do Jaworzna zawita reprezentacja słowackiego klubu. Przewidzianych jest 11 pojedynków. W ekipie gospodarzy zaprezentują się medalistki Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Juniorek – złota Klaudia Simsak i brązowa Julia Kiermasz.

Klaudia Simsak to także ćwierćfinalistka Mistrzostw Europy Juniorek i tegoroczna ćwierćfinalistka Mistrzostw Świata Studentów w Rosji już w gronie seniorek.

Srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików z Grudziądza w kategorii 44,5kg Ksawier Blecharz.

Ksawier Blecharz to siostrzeniec  doskonale znanego w gronie zawodowców wychowanka  jaworznickiego Klubu aktualnego pięściarza promowanego przez Dariusza Snarskiego Przemysława SMILE Gorgonia.

Medaliści Mistrzostw Polski Juniorów – niepokonany od 2014r na krajowych ringach pięciokrotny Mistrz Polski i trzykrotny uczestnik Mistrzostw Europy kadetów i juniorów Dominik HARWAN Harwankowski oraz tegoroczny  srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów z Ciechocinka w wadze 52kg Patryk Tandecki.

Szczególnie ciekawie i mocno zapowiada się 6 pojedynków seniorskich.

Zmagania seniorów rozpocznie w kategorii 60kg tegoroczny dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców  członek Kadry Narodowej Polskiego Związku Bokserskiego Bartłomiej Przybyła.  

Do niego dołączą ćwierćfinaliści Młodzieżowych Mistrzostw Polski w boksie: człowiek z bardzo ciężką ręką w wadze 64kg Szymon Łapa oraz Artur Davtyan w wadze 69kg. W czwartym pojedynku seniorskim zaprezentuje się jaworznicki 'super kombajn' pracownik Kopalni Ziemowit, człowiek z Gilowic Aleksander Jasiewicz waga 69kg. Na życzenie gości z Nitry będą mocne pojedynki w kategorii seniorów waga 75kg i 91kg.

W tych walkach w barwach JKB 'Jawor' Team wystąpi dwóch zawodników Nowohuckiego Klubu Bokserskiego Mateusz Pawłowski i Paweł Głąb.

Drużyna JKB Jawor Team

3 października, w sobotę, o godzinie 18:00, zaplanowano w Galerii ‘Galena’ (wejście główne) oficjalne ważenie zawodników przed tym, jakże atrakcyjnym spotkaniem. Dlaczego, ponieważ nie raz byliśmy świadkami tego co działo się na jaworzyńskiej hali, w której komplet kibiców dopingował swoją drużynę, ale także nagradzał brawami dobre występy oponentów.

Jest sprawą oczywistą, że zarząd Galerii Galena i Klubu JKB ‘Jawor’ Team – zaprasza właśnie na to wydarzenie  wszystkich kibiców boksu i chętnych uczestniczenia w pięściarskich emocjach.

Szczególnie gorąco zapraszamy jaworznicką młodzież, która chętnie odwiedza Galerię Galena, gdzie będzie można zobaczyć głównych aktorów niedzielnych pojedynków - zrobić ciekawe zdjęcia porozmawiać, a potem... podjąć rękawicę i przyjść kibicować najlepszym.

Mecz JKB Jawor Team (Polska) kontra BOX Club Nitra (Słowacja)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.