DROGA DO IGRZYSK ROZPOCZĘTA

Droga do Igrzysk Olimpijskich rozpoczęta, bynajmniej przez Landowski Akademia Boksu, choć zapewne wszyscy marzą o starcie, to droga jest trudna, a umożliwienie przygotowania się do najważniejszego sprawdzianu w zyciu sportowca, nie wiele łatwiejsze. Nowy program uruchomiony przez wspomniana akademię, ma to ułatwić, bynajmniej tym co naprawdę chcą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji zweryfikować swoje aspiracje.

Gala Landowski Fight Night pod hasłem 'Droga do Igrzysk', jest organizowana po raz pierwszy pod szyldem Landowski Akademia Boksu. Odbędzie się 6 października w Hali Sportowej Bielany przy ul.Staffa 3/5 o godzinie 19: 30, a poprowadzi ją Mistrz Europy i pretendent do tytułu Mistrza Świata Albert Sosnowski. Na gali swoje umiejętności pokażą najmłodsi adepci pięściarstwa aż po wiek seniora . Ma to na celu pokazanie drogi jaką musi przebyć zawodnik,aby wystartować na Igrzyskach Olimpijskich.

Druga część imprezy jest zrobiona na podobieństwo WBSS (Word Boxing Super Series) gdzie walczą tzw. koneserzy pięściarstwa,czyli ludzi,którzy trenują tą szlachetną dyscyplinę hobbistycznie. 4 zawodników walczy w półfinale o wejście do finału na następnej edycji turnieju o pas LFN. Przewidziany jest również trening najmłodszych adeptów Landowski Akademia Boksu oraz występy artystyczne.

Landowski Fight Night - Droga do Igrzysk w Warszawie

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: theSaint
Data: 20-09-2018 16:43:14 
Grammar Nazi: Słowo "bynajmniej" nie jest synonimem słowa "przynajmniej". Tak na przyszłość :P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.