XXXXII HISTORYCZNY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - ZAPOWIEDŹ

Niegdyś największy na Śląsku, międzynarodowy turniej o 'Czarne Diamenty' po zmianie lokalizacji odzyskuje dawny blask przy wsparciu Miasta Rybnik, Śląskiego Związku Bokserskiego oraz prężnie działającego klubu RMKS Rybnik. Na kolejną czterdziestą drugą edycję zapraszamy już 8 czerwca do hali widowiskowo- sportowej MOSiR w Rybniku-Boguszowicach, przy ulicy Jastrzębskiej 3b.

W zawodach uczestniczyć będą kadeci rocznik 2002-2003 oraz juniorzy z roczników 2000-2001 Przewiduje się start zawodniczek tych grup wiekowych, ale po ustaleniach z organizatorem w celu dobrania przeciwniczek.

Wszelkie informacje związane z turniejem u organizatora - Anatol Jakimczuk tel. +48 600686367, +48 604408707 lub email: jtolek@gmail.com. Rezerwacja miejsc do 30 maja, a po tym terminie organizator nie zapewnia miejsc noclegowych. 

Program XXXXII Międzynarodowego Turnieju o Czarne Diamenty (08-10.06.2018) Rybnik, Hala Sportowa MOSiR , ul. Jastrzębska 3b

07.06.2018 (czwartek)
- przyjazd ekip zagranicznych do hotelu w Rybnik-Kamieniu, ul. Hotelowa 12
08.06.2018 (piątek)
godz. 08:00 - 10:00 - waga i badanie lekarskie zawodników na hali Sportowej
godz. 11:00 - konferencja techniczna,
godz. 12:00 - oficjalne otwarcie i walki ćwierćfinałowe
09.06.2018 (sobota)
godz. 07:00-08:00 - waga i badanie lekarskie,
godz. 11:00 - I seria walk półfinałowych,
godz. 16:00 - II seria walk półfinałowych,
10.06.2018 (niedziela)
godz. 07:00-08:00 waga i badanie lekarskie,
godz. 11:00 - walki finałowe
około 16:00 planowane jest zakończenie turnieju i wręczenie nagród.

Gwoli przypomnienia... zeszłoroczny finał TUTAJ >>>, a dokładnie dekadę temy - 22 czerwca 2008 roku, startowali znani chyba wszystkim kibicom zawodnicy:

Kategoria -48kg
Konrad ROGOWSKI (Sosnowiec - POL) vs Homza TOUBA (Westfalia - GER) PKT 9 : 20
Kategoria -51kg
Rajnchold  BROMBOSZCZ (Katowice - POL) vs Kamil NOCUŃ (Częstochowa - POL) PKT 12 : 4
Kategoria -54kg
Liridon ZEQIRI (Prisztina – Kosovo) vs Kamil ŁASZCZYK (Wrocław - POL) PKT 5 : 19
Kategoria -57kg
Michael HAYDEN (Eindhoven - NED) vs Maciej PIECHOTA (Elbląg - POL) PKT 15 : 8
Kategoria -60kg
Hagen WERNICKE (Halle - GER) vs Krystian SIELAWA (Białystok - POL) PKT 11 : 21
Kategoria -64kg
Sebastian KNIGGE (Halle - GER) vs Tomasz KOT (Kielce - POL) PKT 18 : 4
Kategoria -69kg
Adam KOŚMIDER (Elbląg - POL) vs Andrzej TOKARZ (Knurów - POL) PKT 18 : 10
Kategoria -70kg
Adam JARMUSZ (ZKB Zgorzelec - POL ) vs Wiktor PERCZYŃSKI (Legia Warszawa - POL) PKT 9 : 21
Kategoria -81kg
Kamil GOIŃSKI (Sokół Słupca - POL) vs Kenan BAYRAMI (Westfalia - GER) PKT 16 : 18
Kategoria -91kg
Marcin SIWY (Częstochowa - POL) vs Franz GÖTZE (Halle - GER) KO III
Kategoria -+91kg
Patryk BRZESKI (Budowlani Płońsk - POL) vs Dominik MUSIL (Ostrava - CZE) VO

... a my zobaczmy jak w tamtych latach wygladało otwarcie transmitowane na żywo:

.....i kilka walk transmitowanych na żywo przez portal BOKSER.ORG - Konrad Bysttroń w finale:

... albo kiedy jeszcze Rogowski przegrywał swoje pojedynki:

.. czy Kot, który wygrywał swoje pojedynki

... a oto jak transmija wyglądała w zeszłym roku:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.