LANDOWSKI BOXING NIGHT 'HISTORIA POWRACA'

Mecz Polska kontra Anglia i XIII edycja Landowski Boxing Night - popularna gala organizowana przez Łukasza Landowskiego odbędzie w kultowej dla historii polskiego boksu warszawskiej Hali Gwardii, to wszystko już 26 października w piątek. 

To już drugi raz gdy gala Landowski Boxing Night zostanie zorganizowana w Hali Gwardii. Ta popularna przed laty kuźnia pięściarskich talentów, medalistów i mistrzów świata ponownie wraca na bokserskie tory.

- Bardzo dobrze współpracuje nam się z włodarzami Hali Gwardii. Ze względu na tradycje bokserskie tego miejsca nasza gala doskonale wpisuje się w jego charakter. Po renowacji obiektu ustawiono ring, wywieszono zdjęcia starych mistrzów, otwarto Muzeum im. Feliksa Stamma. My jako Landowski Boxing wypełniamy ją walkami bokserskimi – mówi Łukasz Landowski.

W poprzedniej edycji Landowski Boxing Night w ramach gali rozegrano mecz Polska vs Szwecja. Tym razem do Warszawy przyjedzie drużyna z Anglii z klubu Burton Boxing Club.
Chcemy sprawdzić naszych wychowanków z dobrze wyszkolonymi zawodnikami z Wielkiej Brytanii. Wiadomo, że to właśnie tam obecnie jest centrum boksu światowego. To będzie duże wyzwanie dla naszych zawodników - podsumowuje organizator.

Mecz Polska – Anglia zostanie rozegrany na zasadach boksu olimpijskiego. Tradycyjnie wystąpią też tzw. koneserzy boksu, czyli osoby rekreacyjnie uprawiające boks. Na widowni nie zabraknie znanych osób ze środowiska bokserskiego – byłych i obecnych reprezentantów pięściarstwa w olimpijskim i zawodowym boksie. Galę poprowadzi Szymon Majewski.

Wstęp na galę jest bezpłatny, ale jeżeli ktoś chce wesprzeć inicjatywę Landowski Boxing Night może wykupić Pakiet VIP z miejscem tuż przy ringu.

Landowski Boxing Night w warszawskiej Hali Gwardii

Miejsce: Hala Gwardii, Plac Żelaznej Bramy 1, Warszawa, 26 października (piątek), godz. 18.-23.00, wstęp wolny. Pakiety VIP zamówienia – Łukasz Landowski, tel. 602 80 80 70.

Szymona Majewski zaprasza na Landowski Boxing Night w Hali Gwardii w Warszawie

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.