WIELKI FINAŁ MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU W GDAŃSKU

Przed nami wielki finał VIII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Zygmunta Chychły. Dzięki staraniom Marka Chrobaka, który przy wsparciu Miasta Gdańsk, jest nie tylko organizatorem szanowanego w Europie turnieju - na który w tym roku zgłosiły się kadry Rosji, Czech, Słowacji, Holandii, Niemiec, Kazachstanu - ale jest także koordynatorem trzech klubów w trójmieście - SAKO działa w Sopocie i w Gdyni gdzie jest prezesem. Stanowisko prezesa w samym Gdańsku piastuje trener Tomasza Jabłośniego - Tomasz Laska.

Czeka nas dziś 7 pojedynków, w których zobaczymy najlepszych z najlepszych - jest to pokłosie dwóch dni zmagań najlepszych pięściarzy z  i oczywiście reprezentacji Polski pod kierownictwem trenera Karola Chabrosa.

Kibice zacierają ręce na starcie w kategorii 75 kilogramów, w którym zobaczymy Rafała Perczyńskiego z Kamilem Ławickim, będące rewanżem za Mistrzostwa Polski, na których lepszym okazał się ten pierwszy. Kamil Ławicki zrobił natomiast spory progres, a dodatkowo we wczorajszych półfinałach mogliśmy przekonać się o sile jego ciosu, kiedy to Jaskuls Vladislavs z Holandii przyjął potężną bombę z prawej ręki Kamila i był liczony do ośmiu, z trudem wytrzymując do końcowego gongu.

Serdecznie zapraszamy na relację LIVE, którą zaczniemy transmitować dla Państwa o godzinie 12:00, a kibiców boksu, którzy spędzają długi weekend w Gdańsku, zapraszamy pod Bramę Wyżynną, a w oczekiwaniu na walki finałowe zapraszamy do zapoznania sie z wynikami i całej retransmisji z półfinałów TUTAJ >>>

Finałowa walka w kategorii 60kg
Dominik Palak (POL) vs Bartłomiej Przybyła (POL) PKT 3:0
Finałowa walka w kategorii 64kg
Łukasz Zyguła (POL) vs Nurim Dilsaat (KAZ) PKT 2:1
Finałowa walka w kategorii 69kg
Filip Wąchała (POL) vs Maulen Oskenbek (KAZ) PKT 1:2
Finałowa walka w kategorii 75kg
Rafał Perczyński (POL) vs Kamil Ławicki (POL) PKT 3:0
Finałowa walka w kategorii 81kg
Vitalii Burlak (POL) vs Nurlan Sabirov (KAZ) PKT 0:3
Finałowa walka w kategorii 91kg
Bartłomiej Krasuski (POL) vs Magznan Bazarbay (KAZ) PKT  0:3
Finałowa walka w kategorii +91kg
Stanley Koemans (NLD) vs Vladimir Ivanov (POL) RSC2

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.