GALA WCB I WALKA WIECZORU JACKIEWICZ vs JAREMA

Podczas finałów X Turnieju im. Stanisława Kiliana odbędzie się również gala 'Białych Kołnierzyków' JACKONET BOXING SHOW organizowana przez Rafała Jackiewicza. Naprzeciw niego w walace wieczoru stanie gospodarz Rzeszowskiego turnieju Janusz Jarema. Zapowiada się ciekawa rywalizacja, tym bardziej, że tryumfatorem ostatniej edycji White Collar Boxing był właśnie prezez klubu Wisłok Rzeszów.

Do Rzeszowa zapraszamy już od godziny 16:00 na rynek Głowny, gdzie do walk zagrzewać będzie swoimi występami raper KAEN, a wokół ringu swoje umiejętności zaprezentuje drużyna Speedway Stal Rzeszów. Kibice pięściarstwa będą mieli także okazję stanąć oko w oko z Mariuszem Wachem i Grzegorzem Proksą, co zapewne uwiecznią na licznych fotografiach, a bardziej tradycyjni będą mogli zdobyć autografy utytułowanych zawodników.

Całość imprezy, dla wszystkich którzy nie dotrą na rzeszowski rynek zrelacjonuje portal BOKSER.ORG z komentarzem na żywo sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki, a studio poprowadzi redaktor Mariusz Serafin.

Białe Kołnierzyki zawalczą w Rzeszowie tuż po finałowym turnieju im. Stanisława Kiliana

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BEREAL666
Data: 07-07-2018 17:42:43 
buehahaha nie przyczynie sie ani w calu do tego aby pieniazek jackiewicz zarobił grosza z tej walki zal pl zejdz ze sceny
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.