KOLEJNA SZANSA DO STANIĘCIA W RINGU

Kurs sędziego boksu na Dolnym ŚląskuWychodząc na przeciw oczekiwaniom i wykorzystując w Polsce braki sędziowskie - niespodzianka dla pasjonatów pięściarstwa i wszystkich tych którzy chcą poczuć atmosferę z samego centrum potyczki bokserskiej.

Dolnośląski Okręgowy Związek Bokserski we Wrocławiu ogłasza nabór kandydatów na sędziów bokserskich dla pań i panów. Termin rozpoczęcia kursu przewidziano drugą połowę września, będzie to już trzecie miejsce na sportowej mapie, gdzie będzie można zostać się rozjemcą i poczuć dosłownie wymowę ciosów najbliżej jak się da - pisaliśmy już (TUTAJ >>>), że podobne kursy w tym samym okresie rozpoczną się na Śląsku >>> i w Małopolsce >>>

Osoba aplikująca na kurs powinna spełnić następujące warunki:
 - nienaganna opinia
 - dobry stan zdrowia potwierdzony badaniami
 - ukończone 21 lat
 - minimum średnie wykształcenie
Dla zainteresowanych kontakt do Wice Prezesa do spraw Sędziowskich: Ryszard Makowski, tel.698-263-125 oraz mail: [email protected]
Życzymy powodzenia na egzaminach, wejście do ringu jako sprawiedliwy - na tak bliskie spotkanie z dyscypliną niewielu się odważyło - a warto! Emocje i satysfakcja gwarantowane!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 24-08-2018 15:46:34 
Fajnie że są takie kursy, nowa krew by sie w polskim sędziowaniu przydała. Tacy sędziowie jak Molenda, Jankowiak, Kromka powinni odejść. Ja nie po to kupuje bilet na gale żeby patrzec jak taki Jankowiak przerywa walki po ciosach w garde, że nie wspomne o tym ze jest wypaczanie wyników jak Fonfara Sillach, Adamek Molina, czy Jeżewski Oleksiejenko. Przyjezdni nie ma ją co liczyć na uczciwe traktowanie. Nie ma co sie zaopatrywać na angielskie poddania tylko trzeba tworzyć jakość i uczciwość sędziowania.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 24-08-2018 20:59:50 
Fajna sędzina i leśny dziadek xd
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.