KALENDARZ KIBICA 2017

Przyzwyczailiśmy już Was do naszego kalendarza imprez pięściarskich. Niestety w nadchodzącym roku zabraknie w nim miejsca na starty w Światowej Lidze WSB, ale być może pojawi się z dawna wyczekiwana Krajowa Liga z zagranicznymi akcentami, ale na tą chwilę budujmy wspólnie Kalendarz Kibica na rok 2017 - zwiększy to możliwości promocji dyscypliny na terenie kraju, a trenerom daje możliwość zaplanowania sprawdzianów swoim wychowankom w celu podnoszenia umiejętności w trudnej sztuce szermierki na pięści.

Tak jak w mijajacym roku przyzwyczailiśmy się już do przejrzystego kalendarza imprez pięściarskich - TUTAJ rok 2016 >>>. Niestety w nadchodzącym roku zabraknie miejsca na starty w Światowej Lidze WSB, ale być może zapełni to nieśmiały projekty Regionalnej Ligi Krajowej z zagranicznymi akcentami. Wszystko w rękach nowo wybranych sterników w PZB, być może szersze spojrzenie będzie miał Sekretarz Generalny Polskiego Związku? Wszystko przed nami. Prezentujemy kalendarz, który powoli zaczyna się zapełniać wydarzeniami, a gdyby - nawet lokalny, czy regionalny - ruch turniejowy został pominięty, to czekamy na zgłoszenia: info@bokser.org (nasi redaktorzy odpowiednio wcześniej przygotowane materiały wypromują i przyjmą zaproszenia na wizyty w regionie).

Wszystkie ciekawsze turnieje będziemy transmitować na żywo >>>, które jeszcze nie dołączyły do kalendarza AIBA, jak czterodniowy Turniej Chychły w Gdańsku, czy Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska w Gliwicach, ale wszystko przed nami.

Z kamerami będziemy także na dziesięciu Grand Prix Małopolski, na których talenty szlifują zawodnicy z całego kraju zgodnie z hasłem przewodnim 'Droga do Tokio 2020' gdzie plan szkoleniowy się sprawdza i zapał młodych, walecznych z małopolski - coraz dobitniej zaznacza swoją pozycje - stając na razie na podium najważniejszych imprez krajowych.

Kibice wybierający się na zawody, mogą zakupić koszulkę, dzięki której rozpoznają rodzinę pięściarską - można poprzez stronę >>> lub bezposrednio na zawodach.

Nowa, młoda siła idzie z zachodniopomorskiego, gdzie myśl szkoleniowa, opanowała większość imprez centralnych wyrywając ogromną ilość punktów medalowych 2016 roku. Efektem jest powołany z tego własnie regionu trener kadry narodowej Karol Chabros. Być może doczekamy się naturalnie wyłaniającej się konfrontacji utytuowanych z regionu Szczecina z dobrze rokującymi zawodnikami z Małopolski? Może to własnie będzie punkt zapalny dla dobrego boksu? Może to pierwszy krok do dobrych meczy ligowych? Zobaczymy.

Już na tą chwilę widać, że kalendarz jest bardzo zapełniony i bardzo uważnie trzeba będzie planować czas w 2017 roku. Pozostaje tylko życzyć trenerom, zawodnikom udanych szkoleniowo startów. Wyciągania wniosków z przegranych jak i wygranych pojedynków. Podnoszenia poziomu, aby droga wojownika zaowocowała sukcesem Polskiej dyscypliny na międzynarodowych arenach.

Kalendarz Kibica 2017

Styczeń
07.01. Sobota bokserska - Środa Śląska
17.01. Sparingowy Wtorek - Szczecin
21.01. II Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza - Boguchwała >>>
21.01. Międzynarodowy Turniej Bokserski - Suwałki
23.01-03.02. Zgrupowanie Kadry Województwa Podlaskiego
28.01. I PZN - Szczecin
28-29.01. IV Turniej Ziemi Lubelskiej - Lublin >>>

Luty
02.02. Zgrupowanie kadry Dolnego Śląska (Kadetka) - Cetniewo
04.02. Sparing Sako - Gdynia
04.02. TFC 1 Beginning - Tczew >>>
04.02. I Krok bokserski (do 5 walk) - Bojan Boks Lubań
07.02. Sparingowy Wtorek - Szczecin
11.02. III Międzynarodowy Turniej o Złotą Koronę - Wałcz >>>
11.02. Boxng Show II - Siemiatycze >>>
11-18.02. Obóz Landowski Boxing - Zakopane >>>
11-19.02. Zgrupowanie kadry Dolnego Śląska (Młodzik) - Karpacz
11-22.02. Zgrupowanie kadry Dolnego Śląska (Kadet) - Karpacz
12-18.02. Obóz Bokserski - Zakopane >>>
18.02. Mecz Międzynarodowy Polska vs Niemcy (Wielkopolska-Berlin) - Poznań >>>
18.02. Sobota bokserska - Kobierzyce
18-26.02. Mistrzostwa Europy Mężczyzn U-22
18.02. Międzynarodowe Grand Prix Małopolski - Czchów >>>
18-19.02. Mistrzostwa Podlasia - Sokółka
24-25.02. Mistrzostwa Podkarpacia - Krosno .>>>
24-26.02. Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie (Kadet, Junior, Senior, Seniorki) - Dzierżoniów
25.02. II PZN - Frankfurt
26.02. Turniej Bombardierów z Wybrzeża - Gdynia >>>
...02. Turniej bokserski w trakcie ferii zimowych województwa Podlaskiego
 
Marzec
01-05.03. Mistrzostwa Polski Juniorek (Youth) + Eliminacje do ME Kadetek (Junior)
03.03. Mecz Kadry Narodowej Seniorów: Polska vs Białoruś - Ostrowiec Świętokrzyski >>>
04.03. Sparing Sako - Gdynia
04.03. XVII Turniej im. Włodzimierza Pawlaka - Leszno
04.03. Sobota bokserska - Chojnów
04.03. Noc Prawdy - Dzierżoniów >>>
03-04.03. Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - Warszawa, Bielany >>>
05.03. Kadra Dolnego Śląska vs Baden-Württemberg/KSV (Niemcy) - Schriesheim >>>
07.03. Sparingowy Wtorek - Szczecin
09-12.03. Mistrzostwa Polski Seniorek - Grudziądz
10-12.03. Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów 
10.03. Mistrzostwa Małopolski - eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów - Gnojnik >>>
10-12.03. Mistrzostwa Śląska (Kadeci, Juniorzy, Seniorzy) - Knurów
10-12.03. Mistrzostwa Dolnego Śląska (Młodzik, Kadet, Junior, Senior i Kobiety) - Nysa
10-12.03. Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów - Podlasie
10-12.03. Mistrzostwa OZB Youth (Junior) i Junior (Kadet) - Konin 
11-12.03. Sobota Bokserska - Szczecin
11.03. Turniej im. Zbigniewa Rompy - Starogard Gdański >>>
11.03. Sobota Bokserska - Wrocław
11.03. Boxing Show II - Siemiatycze >>>
17-19.03 Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów i Juniorów - Konin >>>
18.03. Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR - Rybnik
18.03. Turniej Bokserski - Lubin
18.03. III PZN - Szczecin
18.03. Sobota Bokserska - Poznań
18.03. GTE VII - Nowy Sącz >>>
18-19.03. Turniej 'Dni Wiosny' - Białystok
25.03. Międzynarodowe Grand Prix Małopolski (przełożone ze względu na MPS)
25.03. Turniej Bokserski Sako - Gdynia 
25.03. Sobota Bokserska - Wielkopolska
25.03. Mecz: Kadra Dolnego Śląska vs Frankfurt (Niemcy) - Wrocław
25.03. IV Turniej Akademii Walki - Warszawa >>>
27.03-31.03. Mistrzostwa Polski Seniorów - Człopa
 
Kwiecień
01.04. Sparing Sako - Gdynia    
01.04. Sobota bokserska - Lubin
01.04. Sobota Bokserska - Wielkopolska
05-08.04. Turniej Młodzików - Niemcy 
08.04. Sobota Bokserska - Szczecin
08.04. Sobota Bokserska - Świdnica
15.04. Turniej im. Henryka Średnickiego - Sosnowiec
15.04. Międzynarodowy Mecz Bokserski - Wrocław
19-23.04. Mistrzostwa Krajów Nadbałtyckich - Poznań, Konin, Piła, Leszno, Gostyń, Szamotuły, Kalisz.
21-22.04. Mecz Kadry Narodowej Seniorów: Polska vs Niemcy - Brodnica
22.04. Międzynarodowe Grand Prix Małopolski - Dobczyce
22.04. Mecz Międzypaństwowy Polska vs Niemcy - Bielsko-Biała
22.04. Turniej im. A.Antkiewicza - Słupsk 
22.04. Sobota bokserska - Lubin
22.04. Puchar Starosty - Lubań
22-23.04. Puchar Hetmana - Białystok
25.04. Sparingowy Wtorek - Szczecin
26-30.04. Mistrzostwa Polski Juniorów 
29-30.04. Mecz Bokserski Budapeszt vs. Gdańsk - Budapeszt
...04. Gala Boksu Gruchała Team - Sępólno Krajeńskie
 
Maj
02-07.05. MTB im. Feliksa Stamma - Warszawa
05-07.05. Turniej Bokserski - Białoruś
06.05. Sparing Sako - Gdynia    
06.05. Sobota bokserska - Dzierżoniów
06.05. Sobota Bokserska - Poznań
12-21.05. Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Kobiet (Youth & Junior)
12-13.05. Międzynarodowy Turniej Bokserski - Łomża
12-13.05. Międzynarodowy Turniej Ziemi Nowodworskiej - Nowy Dwór Mazowiecki >>>
13.05. Sobota bokserska - Lubin
13.05. Międzynarodowy Turniej im. Roberta Kopytka - Jaworzno
13.05. Sobota Bokserska - Wielkopolska
13-14.05. Międzynarodowy Memoriał im. Artura i Zbigniewa Olechów - Wrocław
16.05. Sparingowy Wtorek - Szczecin
20.05. Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Wijasa - Jastrzębie Zdrój
20.05. Międzynarodowe Grand Prix Małopolski - Nowy Sącz
20.05. Sobota Bokserska - Chojna
20-21.05. Turniej im.Kiliana - Rzeszów
20.05. Turniej Bokserski Garda - Wicko 
20.05. Sobota bokserska - Dzierżoniów
26-27.05. Mecz Kadry Narodowej Seniorów: Polska vs Rosja - Kielce
26-28.05. Eliminacje do OOM Kadetek - Grudziądz
26-28.05. Eliminacje do OOM Kadetek - Wielkopolska
27.05. Promocja Dąbrowskiego Boksu - Dąbrowa Górnicza
27.05. Turniej Bokserski - Damnica
27.05. Sobota bokserska - Lubin
 
Czerwiec
01-04.06. Międzynarodowy Turniej im. Zygmunta Chychły - Gdańsk Starówka, Fontanna Neptuna
02-04.06. Eliminacje do XXIII OOM Kadetów - Wielkopolska
02-04.06. Memoriał im. Leszka Błażyńskiego -  Bytom
02-04.06. Turniej Kwalifikacyjny do OOM Kobiet - Ziębice 
03.06. Dni Ziębic (kwalifikacje do OOM Mężczyzn) - Ziębice
03-04.06. Sobota Bokserska - Szczecin
09-11.06. XXXXI Międzynarodowy Turniej o "Czarne Diamenty" - Rybnik >>>
10.06. Międzynarodowe Grand Prix Małopolski - Brzesko
10.06. Turniej Bokserski Sako - Gdynia
10.06. Sobota bokserska - Kobierzyce
10.06. XXI Turniej Bokserski im. Janusza Stawińskiego ps. Harcerz - Leszno
10.06. Sobota bokserska - Wałbrzych
10-11.06. Złoty Żubr - Hajnówka
14-25.06. Mistrzostwa Europy Seniorów
17.06. II Memoriał im. Zbigniewa Pietrzykowskiego - Wilkowice
17-18.06. Turniej Bokserski 'Dni Białegostoku'
17.06. Sobota Bokserska - Wielkopolska
17.06. Sobota Bokserska - Bolesławiec
20.06. Sparingowy Wtorek - Szczecin
24.06. Turniej im. Józefa Kruży - Tczew
17.06. IX Koguci Turniej Bokserski - Oława
24.06. Sobota Bokserska - Wielkopolska
25.06. Turniej Bombardierów z Wybrzeża - Gdynia
28.06.-07.07.  Zgrupowanie kadry Dolnego Śląska (Kadetka) - Wrocław
30.06.-01.07. Mecz Kadry Narodowej Seniorów: Polska vs Norwegia - Iława
 
Lipiec
03-09.07. XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadetów i Kadetek - Pułtusk
14-23.07. Mistrzostwa Europy Młodzików (Schoolboy)
 
Sierpień
11-20.08. Mistrzostwa Europy Kadetów (Youth) - Rosja
17-27.08. Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej - Podlasie
18-27.08.  Zgrupowanie kadry Dolnego Śląska (Kadet) - Karpacz
19-27.08.  Zgrupowanie kadry Dolnego Śląska (Kadetka) - Cetniewo
22-27.08. MTB im. Leszka Drogosza - Kielce
...08. Gala Boksu Gruchała Team - Śliwice
 
Wrzesień
02.09. Sparing Sako - Gdynia
02.09. Sobota Bokserska - Wielkopolska
05-10.09. Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet - Gliwice    
05-10.09. Zgrupowanie kadry Dolnego Śląska - Gliwice
09.09. Sobota Bokserska - Wielkopolska
09-10.09. Młodzieżowe Mistrzostwa Podlasia - Łomża
12.09. Sparingowy Wtorek - Szczecin
13-15.09. Zgrupowanie kadry Dolnego Śląska (Młodzik) - Karpacz
14-17.09. Turniej im. T.Kiedrowskiego - Chojnice
15-17.09. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
15-17.09. Międzynarodowy Turniej im. Szyińskiego - Częstochowa
15-17.09. Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich - Wismar 
16.09. Sobota Bokserska - Karlino
16.09. Sobota bokserska - Opole
15-17.09. Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików - Podlasie
16-17.09. Turniej Bokserski - Dzierżoniów
22-30.09. Mistrzostwa Świata Seniorów (Elite) - Hamburg
23.09. Międzynarodowe Grand Prix Małopolski - Nowy Sącz
23.09. IV PZN - Szczecin
23.09. Sobota Bokserska - Poznań
29.09.-01.10. Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów i Kadetów
30.09. Sparing Sako - Gdynia
30.09-01.10. Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Wiesława Rutkowskiego - Świdnica
 
Październik
05-08.10. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet U-23 - Grudziądz
07.10 Turniej Bokserski im. Z.Karolaka - Gdynia
07.10. Sobota bokserska - Lubań
07.10. Sobota Bokserska - Piła
07-08.10. Międzynarodowy Turniej im. Michała Szczepana - Raszyn
10.10. Sparingowy Wtorek - Szczecin
12-15.10. Mistrzostwa Polski Młodzików im. Pawła Szydły - Poznań
14.10. Sobota bokserska - Wrocław
14.10. Międzynarodowy Turniej im. Józefa Cyrana - Rybnik
17-22.10. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn U-23
21.10. Turniej Bokserski "Srebrne Rękawice" - Słupsk 
21.10. Sobota bokserska - Wrocław
24-29.10. Puchar Kobiet - Niemcy
27-28.10. Mecz Kadry Narodowej Seniorów: Polska vs Irlandia
27-28.10. Grand Prix - Białystok
27-29.10. Międzynarodowy Turniej Skorpiona - Szczecin
28.10. Międzynarodowe Grand Prix Małopolski - Libiąż
28.10. Turniej Bokserski im M. Akonoma - Zbąszyń
28.10. Puchar Burmistrza Miasta - Lubań
28.10. Turniej "Ring Wolny" - Dąbrowa Górnicza
...10. Turniej Morsów - Dębica
...10. Gala Boksu Gruchała Team
 
Listopad
04.11. Finał PZN - Szczecin
04.11. Turniej z okazji Święta Niepodległości - Tczew
04.11. XVII Turniej im. Jana Heimanna - Ziębice
04.11. Sobota Bokserska - Wielkopolska
08-12.11. Puchar Polski Juniorów i Kadetów (Youth & Junior)
11.11. Turniej Sako - Gdańsk
11.11. Turniej z okazji Dnia NIepodległości - Lubin
11.11. Sobota Bokserska - Poznań
14.11. Sparingowy Wtorek - Szczecin
16-19.11. Puchar Polski Juniorek i Kadetek (Youth & Junior) Grudziądz
18.11. Międzynarodowe Grand Prix Małopolski - Łącko
18.11. Turniej Bokserski im. H.Skrzypczaka - Wejherowo 
18.11. XIII Oławski Turniej Bokserski - Oława
18.11. Turniej Bokserski im Jana Pawlaka - Leszno
23-26.11. Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza - Wołomin
24-25.11. Mecz Kadry Narodowej Seniorów: Polska vs Turcja
24-25.11. Międzynarodowy Turniej - Suwałki
24-26.11. XXXVII MTB "O Złotą Rękawicę" Wisły - Kraków
25.11. Memoriał im. P.Polskiego - Karlino
25.11. Sobota Bokserska - Lwówek Śląski
25.11. Sparing Sako - Gdynia 
25.11. Sobota Bokserska - Wielkopolska
 
Grudzień
02.12. VI Memoriał im. Brunona Bendiga - Gdynia
02.12. Sobota bokserska - Wałbrzych
02.12. Puchar Burmistrza o Złote Rękawice Dolnych Łużyc - Żary
02-03.12. Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy - Białystok
08-10.12. Międzynarodowy Turniej im. Kazimierza Paździora - Radom
09.12. Turniej "Boxing Day" - Wodzisław Śląski
09.12. Sobota bokserska - Dzierżoniów
09.12. Sparing Sako - Gdynia 
09.12. Sobota Bokserska - Wielkopolska
16.12. Sobota bokserska - Wrocław

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: avlin
Data: 28-12-2016 18:07:19 
Szkoda ale to bardzo WSB dodatkowo szkoda że choć nie mamy swojej drużyny to nikogo do draftu nie wystawiliśmy.
 Autor komentarza: niemiec32
Data: 28-12-2016 22:31:42 
no porażka z tym WSB nie wydaje mi sie zeby te wszytkie mecze kadry sie odbyly a na mistrzostwa europy pojedzie 3 gora 4 zawodnikow nie wspomne o swiata szkoda tego WSB
 Autor komentarza: Fan1977
Data: 29-12-2016 10:56:16 
porażka z WSB
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 29-12-2016 13:29:07 
WSB bylo "kolem napedowym" i chyba nic nie jest w wstanie tego zastapić!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.