GALA W OPOCZNIE

Drugiego grudnia zobaczymy w Opocznie kawałek dobrego, amatorskiego boksu. Zaproszenia otrzymali nie tylko aktywni zawodnicy i zawodniczki, ale utytuawani przedstawiciele trudnej sztuki walki na pięści: Paweł Skrzecz Wicemistrz Olimpijski z Moskwy, a także dawni reprezentanci z Łodzi: Roman Rożek - dwukrotny medalista Mistrzostw Europy czy Jan Prochoń i Ryszard Pasiewicz oraz Sasha Sidorenko - Mistrzyni Europy federacji EBU. Na pewno znajdzie się czas na kilka zdjęć i autografy mistrzów.

Puchar Burmistrza Opoczna przeznaczono dla najlepszego uczesnika turnieju, a okolicznościowe statuetki otrzyma wyróżniony zawodnik i zawodniczka oraz klub. Jednakże każdy zawodnik, będzie chciał jak najlepiej zaprezentować się po całorocznych treningach, zostawiając dużo serca w ringu - to ma właśnie do siebie boks olimpijski. W zamian wyjadą z uznaniem w oczach kibiców za stoczone pojedynki, doświadczeniem i pamiątkami po kolejnej edycji turnieju.

Start otwarty dla wszystkich kategorii wiekowych kobiet i mężczyźn. Na tą chwilę udział potwierdziły kluby z województwa Łódzkiego, Świętokrzyskiego, Ślaskiego i Mazowieckiego. W związku z ograniczoną ilością miejsc organizator prosi o wcześniejsze potwierdzenie udziału w zawodach. Szczegóły bezpośrednio u organizatorów - wiceprezes KSW 'K.O. Opoczno' Adam Pokusa, tel.+48 660674484 lub mail: boksopoczno@gmail.com

Program Turnieju o Puchar Burmistrza Opoczna  (02.12.2017) Hala sportowa ZSO, ul. Stefana Żeromskiego 3.
09:30-10:30 - Waga i badanie lekarskie.
10:30-11:00 - Konferencja Techniczna.
11:30 - Obiad dla uczestników. 
14:00 - Uroczyste otwarcie i prezentacja zawodników.
14:30 - Rozpoczęcie zawodów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.