ZAPOWIEDŹ I ROZPISKA GALI W NOWYM SĄCZU 18 MARCA

Za niespełna dwa tygodnie - konkretnie 18 marca, odbędzie się kolejna stajni GT Pro, której założycielem i promotorem jest trener Jerzy Galara. Tym razem impreza odbędzie się w Nowym Sączu.

W tym roku grupa planuje organizację trzech gal zawodowych i z roku na rok postara się ten wynik poprawiać.

W walce wieczoru zobaczymy niepokonanego na zawodowych ringach, występującego w kategorii super średniej Daniela Bociańskiego (6-0, 2 KO). Pokaże się również "ciężki" Jacek Chruślicki (4-0, 2 KO). Wieczór otworzy występujący w dywizji cruiser Krzysztof Twardowski (1-0, 1 KO). Do tego kibice obejrzą jeszcze sześć walk w boksie olimpijskim. Wystąpią Kacper Salabura, Marcin Bociański, Jakub Tokarz, Tomasz Piotrowski, Paweł Filipek i Michał Bołoz.

- Bociański to ogromny talent, który z walki na walkę łapie doświadczenie. Jest spokojnie i mądrze prowadzony, gdyż jego czas ma nadejść za trzy, może cztery lata. Wokół niego tworzymy grupę ludzi chcących mu pomagać i z walki na walkę będziemy podnosić poprzeczkę. Podobnie będziemy prowadzić "Twardego". Inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku Jacka. On jest już starszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem, mającym w czasach boksu olimpijskiego na rozkładzie takich rywali jak Wawrzyk, Siwy czy Kosela, dlatego z nim nie będziemy tyle czekać. To bardzo silny i dojrzały zawodnik, który już w niedługim czasie będzie toczył walki z mocnymi rywalami - mówi Galara.

Transmisję na żywo z Nowego Sącza przeprowadzi BOKSER.ORG.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Knot
Data: 07-03-2017 00:32:27 
Widze że łabędzia szyja znowu w akcji !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.