NA ŻYWO: II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOGUCHWALE

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z II Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały. Ogromna ilość zawodników da kibicom przegląd technik - począwszy od najmłodszych adeptów po tych najbardziej doświadczonych. Komentuje ekspert - sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka

Obszerna fotorelacja dostępna TUTAJ >>>

II Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Boguchwały (21.01.2017) Hala Rynek Miejski

Kadetki 
Niedobylska Natalia (Gwarek Łęczna) vs Agata Syska (Skalnik Wiśniówka) TKO2
Nikola Cenknerova (Box Fit) vs Maria Grabowska (Wisła Kraków) 1-2
Natalia Dulian (Evan Nowy Sącz) vs Różańska Julia (TS Wisła Kraków) 0-3
Młodzik 
Konrad Trojok (Góral Żywiec) vs Kacper Tokarz (Skalnik Wiśniówka) 3-0
Borys Adamiec (Góral Żywiec) vs Plesnar Jeremi (Stal Rzeszów) 0-3
Rak Adrian (Miko Słowacja) vs Czyż Paweł (UKS Gimnasion) WO
Szymon Szmyd (Wisłok Rzeszów) vs Burda Adrian (TS Wisła Kraków) 3-0
Kadet 46kg 
Niewiadomski Piotr (TS Wisła Kraków) vs Jakub Dziwina (UKS Berej Lublin) 3-0
Benjamin Zarzeczny (Feniks Stalowa Wola) vs Mateusz Jamróz (UKS Berej Lublin) 3-0
Kadet 48kg 
Blezień Gabriel (Morsy Dębica) vs Klimala Mateusz (Gwarek Łęczna) 3-0
Pyclik Jakub (TS Wisła Kraków) vs Zaborek Bartłomiej (Gwarek Łęczna) 3-0
Kadet 52kg 
Ptak Sebastian (Morsy dębica) vs Daniel Trojok (Góral Żywiec) 0-3
Kadet 54kg 
Daniel Staron (Zamość Hetman) vs Paweł Czyż (UKS Gimnasion Boguchwała) 3-0
Kadet 63kg 
Szeliński Michał (TS Wisła Kraków) vs Lenczewski Hubert (Hetman Zamość) 1-2
Kadet 66kg 
Kuś Mateusz (UKS Gimnasion)
vs Głazowski Eryk (UKS Gimnasion) 3-0
Kadet 70kg 
Dominik Dziurawiec (Gwarek Łęczna) vs Okoń Marcel (UKS Gimnasion) 3-0
Kadet +80kg 
Szczepan Szmyd (Wisłok Rzeszów) vs Jakub Surmiak (Stal Rzeszów) 3-0

Przerwa w pojedynkach

Junior 56kg 
Tomasz Krukar (Budo Krosno) vs Dominik Harwankowski (Jawor team Jaworzno) 0-3
Junior 60kg 
Dominik Stolarski (Wisłok Rzeszów) vs Bartłomiej Przybyła (Jawor team Jaworzno) 0-3
Kamil Serafin (Jawor Team Jaworzno) vs Tomasz Turkosz (Wisłok Rzeszów) TKO3
Mateusz Rudnicki (Wisłok Rzeszów) vs Budzisz Dawid (Skalnik Wiśniówka) 3-0
Junior 64kg 
Daniel Orgasiński (UKS Gmnasion)
vs Lenczewski Sylwester (Hetman Zamość) 3-0
Jakub Łoza (Wisłok Rzeszów) vs Szymon Łapa (Jawor Team Jaworzno) TKO2
Adrian Tenderys (Feniks Stalowa Wola) vs Jakub Pieczara (Jawor Team Jaworzno) 0-3
Junior 69kg 
Dominik Sliwak (Feniks Stalowa Wola) vs Krystian Żak (Nowa Huta) TKO3
Junior 75kg 
Korzec Patryk (Hetman Zamość) vs Szydło Mikołaj (Budo Krosno) TKO3
Junior 91kg 
Grzegorz Chmielewiec (Feniks Stalowa Wola) vs Simon Gido (Stropkow S.C.) 0-3
Senior 64kg 
Rak Jan (Miko Słowacja) vs Sebastian Murias (UKS Gimnasion Boguchwała) 0-3
Senior 69kg
Wyka Tomasz (Nowohucki Klub Bokserski) vs Pawlik Mateusz (Bliżniak Gym Warszawa) 3-0
Senior 81kg 
Karol Rejman (Wisłok Rzeszów) vs Pastorek Dawid (SAC Stropkow) 1-2
Mateusz Wybraniec (Wisłok Rzeszów) vs Paweł Kamiński (UKS Gimnasion Boguchwała) 3-0
Pawłowski Mateusz (Nowohucki Klub Boks.) vs Mateusz Ziomek (Wisłok Rzeszów) 0-3
Arkadiusz Kaszuba (RKSW Rzeszów) vs Jerzy Dreliński (Stal Rzeszów) 2-1
Daniel Czuchro (Iryda Mielec) vs Daniel Dudek (Morsy Dębica) 3-0
Karol Zieliński (Stal Rzeszów) vs Adam Ziomek (Wisłok Rzeszów) 0-3
Senior 91kg 
Łukasz Jalc (Miko Słowacja) vs Michał Cyganik (Smok Kraków) 3-0
Senior +91kg 
Głąb Paweł (Nowohucki Klub Bokserski) vs Piotr Szimanek (Stal Rzeszów) 3-0

... a dla wszystkich którzy nie dotarli do cudownej i ośnieżonej Boguchwały mamy fragment relacji w technologii 360 stopni - użyjcie kursorów lub obróćcie się z smartfonem, a zobaczycie w całej okazałości halę i pojedynki:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.