ZAPOWIEDŹ - VI MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT 2017 JAROSŁAW

Doczekaliśmy finały Międzynarodowego Pucharu Karpat za rok 2017. Zapraszamy do Jarosławia już .9 grudnia na godzinę 12:00. Po tym co zobaczyliśmy >>> na piątej edycji, stwierdzić należy, że warto tam być!

W zawodach biorą udział zawodnicy reprezentujący nastepujące kategorie wiekowe:

– młodzik rocznik 2003
– kadet rocznik 2001-2002
– junior rocznik 1999-2000
– senior 1998 i starsi

Wszyscy musza posiadać aktualną książeczkę sportowo-lekarską z wpisanymi badaniami według wytycznych Ministerstwa zdrowia. Dopuszcza się start zawodników niezrzeszonych z kraju i zza granicy. Więcej informacji na stronie Okręgowego Związku: www.pozb.pl. Dodatkowe informacja bezpośrednio u organizatora e-mail: andzialek2@wp.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: skud
Data: 03-12-2017 22:21:29 
Bardzo ,dobrze ze moga brac udzial w turnieju ,bokserzy nie zrzeszeni oraz z zagranicy.Puchar Karpat to i Rumuni powinni sie zjawic.Trzeba forsowac I rozpoczac process powrotu Ligi Amatorskiej(Olimpijskiej) w Polsce.Rozeslac aplikacjie do Ligi seniorow oraz do Ligi Mlodziezowej.Z ,tego wzgledu ze nie wszystkie ,kluby ,beda w stanie wystawic pelen sklad seniorow to ,wtedy moga walczyc w Lidze Mlodziezowej a za 2-3 lata,przejsc do Ligi Seniorow.Mozna ,tez zpolaczyc walki I np 4 seniorow I 4 Mlodziezowcow walki ,kwestia dogadania.W pierwszych latach zadnych spadkow tylko ,kwestia zeby to zaczello dzialac.Umozliwic ,rownierz dolaczenie ,klubow z zagranicy a glownie z terenow Polski sprzd 1939 Roku, z Bialorusi Litwy,Ukrainy czy nawet Slowacji i Czech.Wtedy ,bylaby szansa na dobry poziom ,oraz sponsorow nawet z zagranicy.Turnieje typu Puchar Karpat ,odbywaly by sie w przerwach ligi:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.