ROZPISKA GALI W SIEMIATYCZACH - CIEKAWY DEBIUTANT W GRUPIE

Poznaliśmy rozpiskę gali w Siemiatyczach, gdzie 11 marca swoją formę sprawdzą zawodnicy stajni Dariusza Snarskiego. W głównym daniu zobaczymy Roberta Świerzbińskiego (17-6-1, 3 KO).

Naprzeciw niego stanie doświadczony Artiom Karasijew (9-28-2, 7 KO), który pomimo słabego rekordu gwarantuje w miarę poważny poziom. I raczej łatwo pola nie odda. Pojedynek zakontraktowano na sześć rund - oczywiście w wadze średniej.

W dywizji super średniej przez cztery rundy rywalizować będą Przemysław Gorgoń (2-0, 1 KO) oraz Witalijs Parsins (4-7, 4 KO) z Łotwy. W kategorii junior półśredniej dojdzie do konfrontacji Timura Kuzachmedowa (1-0-1, 1 KO) z 40-letnim weteranem - niegdyś świetnym amatorem, dziś jednak coraz bardziej porozbijanym Chaważi Chacygowem (11-15, 7 KO). W wadze ciężkiej Ali Balowijew z Kazachstanu sprawdzi natomiast formę Artura Nawrockiego (1-1).

Co ciekawe grupa EKTO Boxing Production pozyskała interesującego zawodnika. Do jej szeregów dołączył obchodzący kilka dni temu 35. urodziny Magomed Nurutdinow. To mistrz Europy z 2008 roku. W finale pokonał przed czasem Jacka Culcaya. W 2010 roku sięgnął po brąz, a w 2011 po srebrny medal kolejnych mistrzostw Starego Kontynentu. Ponadto w 2005 roku doszedł do wielkiego finału Mistrzostw Świata. W walce o złoto wagi półśredniej przegrał jednak 9:24 z samym Erislandy Larą. Był również olimpijczykiem w Pekinie.

Nurutdinow na pewno pokaże się 13 maja podczas gali w Białymstoku. Niewykluczone jednak, że uda się również zakontraktować mu potyczkę w Siemiatyczach...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.