NA ŻYWO: MAŁOPOLSKIE GRAND PRIX 2017 CZCHÓW

Dziś rozpoczyna się kolejny rok z cyklicznymi Międzynarodowym Grand Prix Małopolski, gdzie sprawdzają swoje umiejętności zawodnicy nie tylko z małopolski, ale z całego kraju. Na otwarcie pierwszego w tym roku MGPM, zobaczymy walkę pokazową dziewcząt:

Młodzik
1. Kategoria 68kg 
Szymon Szmyd (Wisłok Rzeszów) vs Adrian Burda (Wisła Kraków) 3-0

Kadet
2. Kategoria 57kg 
Natalia Dulian (EVAN Nowy Sącz) vs Łucja Machalica (06 Kleofas Katowice) 3-0

3. Kategoria 66kg 
Julia Różańska (Wisła Kraków) vs Aleksandra Brożek (06 Kleofas Katowice) 2-1

4. Kategoria 48kg 
Szymon Góra (UKS Gladiator Binczarowa NZ) vs Jakub Pyclik (Wisła Kraków) 0-3

5. Kategoria 48kg 
PiotrNiewiadomski (Wisła Kraków) vs Gabriel Blezień (Morsy Dębica) 1-2

6. Kategoria 48kg 
Sebastian Ptak (Morsy Dębica) vs Maciej Basta (Tiger Tarnów) 2-1

7. Kategoria 57kg 
Igor Pryga (KS Rojek Kraków) vs Miłosz Zaucha (Tiger Tarnów) 2-1

8. Kategoria 57kg 
Szczepan Jasiński (Global Boxing Tarnów) vs Paweł Czyż (Gimnasion Boguchwała) RSC2

9. Kategoria 63kg 
Jakub Ogórek (06 Kleofas Katowice) vs Michał Szeliński (Wisła Kraków) 2-1

10. Kategoria 66kg 
Paweł Bardo (Tiger Tarnów) vs Mateusz Kuś (Gimnasion Boguchwała) 0-3

11. Kategoria 66kg 
Filip Colkos (06 Kleofas Katowice) vs Jakub Niemiec (Global Boxing Tarnów) 0-3

12. Kategoria +80kg 
Szymon Golonka (EVAN Nowy Sącz) vs Szczepan Szmyd (Wisłok Rzeszów) - po naprawdę ciężkim boju, liczeniach i zwrotach akcji, werdykt końcowy 2-1

Junior
13. Kategoria 48kg 
Paulina Pawlik (GUKS CARBO Gliwice) vs Kowalczyk Patrycja (Global Boxing Tarnów) 0-3

14. Kategoria 57kg 
Michelle Rejdak (06 Kleofas Katowice) vs Maria Grabowska (Wisła Kraków) 3-0

15. Kategoria 56kg 
Kacper Cepa (GUKS CARBO Gliwice) vs Tomasz Krukar (BUDO Krosno) 0-3

16. Kategoria 56kg 
Maciej Humaj (Górnik Wieliczka) vs Kacper Wypchał (Dąbrowski Klub Bokserski) 0-3

17. Kategoria 60kg 
Jakub Pieczara (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Michał Urbańczyk (Grappling Kraków) RSC1

18. Kategoria 60kg 
Adrian Grodowski (Górnik Wieliczka) vs Mariusz Gruszka (Dąbrowski Klub Bokserski) 0-3

19. Kategoria 60kg 
Maciej Kiwior (Tiger Tarnów) vs Łukasz Górecki (06 Kleofas Katowice) 3-0

20. Kategoria 64kg 
Piotr Kołodziej (Magic Boxing Brzesko) vs Marcin Krzywda (BUDO Krosno) 1-2

21. Kategoria 64kg 
Damian Bryl (Global Boxing Tarnów) vs Dominik Mrzyglod (Golden Team Nowy Sącz) RSC2

Przerwa w pojedynkach - chwila na odprężenie i relaks

... i wracamy  do pojedynków Międzynarodowego grand Prix Małopolski (18/02/2017) Czchów.

22. Kategoria 69kg 
Eryk Himner (Dąbrowski Klub Bokserski) vs Kamil Kurdziel (Global Boxing Tarnów) RSC2

23. Kategoria 69kg 
Krystian Żak (Nowohucki Klub Bokserski) vs Szymon Łapa (JKB Jawor Team Jaworzno) RSC1

24. Kategoria 75kg 
Jakub Serafin (Gimnasion Boguchwała) vs Jan Jaszczyński (Krakowski Klub Bokserski) RSC3

25. Kategoria 75kg 
Dominik Suchecki (Wisła Kraków) vs Marcin Bociański (Golden Team Nowy Sącz) 0-3

26. Kategoria 75kg 
Damian Rojek (KS Rojek Kraków) vs Oskar Oram (KSS "SMOK") 3-0

Senior
27. Kategoria 60kg 
Dawid Miziołek (JAWOR Team Jaworzno) vs Kishko  Serhii (KSS SMOK Kraków) 3-0
28. Kategoria 64kg 
Przemysław Olszewski (GUKS CARBO Gliwice) vs Łukasz Sroczyński (Grappling Kraków) 3-0
29. Kategoria 64kg 
Marcin Szydełko (Grappling Kraków) vs Kamil Porębski (GOTA Underground NZ) 2-1
30. Kategoria 64kg 
Tomasz Wyka (Nowohucki Klub Bokserski) vs Bolesław Guzek (Morsy Dębica) 3-0
31. Kategoria 69kg 
Michał Chmura (Grappling Kraków) vs Jakub Szelest (Wisła Kraków) 3-0
32. Kategoria 69kg 
Bartłomiej Bachleda (Boks "Harnaś" Zakopane NZ) vs Grzegorz Kupiec (Grappling Kraków) 2-1
33. Kategoria 69kg 
Tomasz Piotrowski (Golden Team Nowy Sącz) vs Jakub Kaczmarczyk (Krakowski Klub Bokserski) 1-2
34. Kategoria 69kg 
Jarosław Michalik (Nowohucki Klub Bokserski) vs Maksymilian Gibadło (GUKS CARBO Gliwice) 0-3
35. Kategoria 75kg 
Szymon Stolarski (Grappling Kraków) vs Jędzrzej Michalski (Wisła Kraków) 0-3
36. Kategoria 75kg
Konrad Gajos (Krakowski Klub Bokserski) vs Tomasz Marszałek (BUDO Krosno) 2-1
37. Kategoria 75kg 
Paweł Filipek (Golden Team Nowy Sącz) vs Jakub Piejko (Grappling Kraków) 1-2
38. Kategoria 75kg 
Naser Al Adnan (Champion Myślenice) vs Stanisław Gibadło (GUKS CARBO Gliwice) 0-3
39. Kategoria 81kg 
Mateusz Pawłowski (Nowohucki Klub Bokserski) vs Paweł Kamiński (Gimnasion Boguchwała) 3-0
40. Kategoria 91kg 
Tomasz Księski (Grappling Kraków) vs Klemens Szczepaniak (Boks "Harnaś" Zakopane NZ) RSC1
41. Kategoria 91kg 
Robert Lehmann (OZB Katowice NZ) vs Piotr Smaroń (Wisła Kraków) 0-3
42. Kategoria 91kg 
Bartłomiej Guzik (J&J Sport Center) vs Michał Cyganik (KSS SMOK Kraków) 3-0
43. Kategoria +91kg 
Maciej Dyduch (Wisła Kraków) vs Radek Jędrusiak (Global Boxing Tarnów) RSC3
44. Kategoria +91kg 
Paweł Kozioł (Global Boxing Tarnów) vs Paweł Głąb (Nowohucki Klub Bokserski) TKO2
45. Kategoria +91kg 
Jan Kukuc (OZB Małopolska NZ) vs Szymon Kieć (Boks Płaszów) KO2

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: oldman
Data: 19-02-2017 11:41:28 
Link nie działa. Będzie można oglądnąć te walki jeszcze?
 Autor komentarza: leszekd
Data: 23-02-2017 16:48:08 
Zapis poszczególnych walk będzie można oglądać - wszystkich walk z Międzynarodowego Grand Prix Małopolski - I edycja z Czchowa
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.