GALA: JAWOR TEAM vs PODKARPACIE - 2017

Znany z zagranicznych sprawdzianów klub Jawor Team Jaworzno, podejmie na swojej ziemi przedstawicieli okręgu Podkarpackiego. Zapowiadaja się mocne pojedynki, tym bardzieaj, że reprezentantów gości coraz częściej widzimy na sprawdzianach podczas Małopolskiego Grand Prix >>>, a ostatnio na własnym, cyklicznym Międzynarodowym Pucharze Karpat >>>.

Kolejne mocne wyzwanie młodzieży Jaworznickiego Klubu Bokserskiego „Jawor” Team. W sobotę 04 listopada o godzinie 17,00 w hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 młodzież jaworznickiego klubu stanie przed kolejnym ciekawym sprawdzianem. Tym razem do Jaworzna zawita reprezentacja Podkarpacia. Przewidzianych jest 11 pojedynków. W ekipie gospodarzy zaprezentują się medalistki tegorocznego Pucharu Polski Juniorek w Grudziądzu – złota Klaudia Simsak i brązowa Julia Kiermasz. Medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Nowej Dębie – złoty Dominik Harwankowski oraz srebrny Bartłomiej Przybyła. Szczególnie ciekawie i mocno zapowiada się wielki rewanż za finał Pucharu Polski Juniorek z Grudziądza w kategorii 54kg pomiędzy KLAUDIĄ SIMSAK i BEATĄ KAŁUŻA. Te zawodniczki zostały nagrodzone specjalnymi nagrodami za najlepszą walkę finałową Pucharu wśród juniorek. W Grudziądzu 3:2 wygrała po dramatycznej walce Klaudia Simsak. Jak będzie w walce wieczoru 04 listopada w Jaworznie trudno powiedzieć. Będzie decydowała forma w danym dniu. Jedno jest pewne błysków i iskrzeń w tym pojedynku nie zabraknie. Równie dobry boks powinien zaprezentować reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy w Turcji Dominik Harwankowski. Popularny HARWAN to czterokrotny Mistrz Polski począwszy od młodzików dwukrotnie w kadetach i pierwszy rok w juniorach. Jest szansa na piąty w przyszłym roku również w juniorach. Do nich dołączy ćwierćfinalista Mistrzostw Polski Szymon Łapa – człowiek z bardzo ciężką ręką oraz zdolna i szybko rozwijająca się jaworznicka młodzież. Na życzenie gości z Podkarpacia będą mocne pojedynki w kategorii seniorów waga 81kg i +91kg.

I jeszcze jedna bardzo cenna i konkretna wiadomość jaworznickiej imprezy. W sobotę tj. 04.11.2017r o godzinie 14,00 w Galerii Handlowej GALENA odbędzie się oficjalne ważenie zawodników. Oczywistym jest że Galena z Zarządem Klubu JKB 'Jawor' Team na tą ceremonię wszystkich kibiców boksu i chętnych pięściarskich wyzwań serdecznie zapraszają.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.